Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

14 hours ago, valentina23 said:

@Rina-Katerina, @giwta_86, μπράβο για τα μωράκια σας!! Αντε να περάσει ο καιρός ρε κορίτσια να τα πάρουμε στην αγκαλιά μας!! Να πανε ολα καλα μέχρι το τέλος!!

@elpida2019, σε σκεφτόμουν χτες!! Τι έγινε τελικά με το χτύπημα; όλα καλά; 

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον κορίτσι μου. ευτυχώς όλα καλά. :)

On 11/12/2020 at 4:28 PM, Aria konsta said:

Να το χαρείτε κορίτσι μου, με το πιο όμορφο στολίδακι... σε λίγο καιρό!

Ελπιδακι πως εισαι ;; μίλησες με το γιατρό;; 

Βλεπω συνέχεια διαφημίσεις για φωλιές μωρου ( ύπνου) που ακριβώς εξυπηρετεί;; δεν εχω ιδεα ! 

δε μίλησα με τον γιατρό μιας και μετά από καμιά ώρα αλλά και την επομενη μέρα ένιωθα κανονικά το μωράκι μου και ηρέμησα. αλλά πρέπει πλέον να είμαι πολύ προσεκτική :)

On 11/12/2020 at 11:36 AM, Evoulini24 said:

Είσαι καλά; Δε νομίζω ότι έπαθε κάτι το μωράκι.. είναι προστατευμένο εκεί μέσα!! Πήρες τηλέφωνο τον γιατρό σου;

όλα καλά δόξα το θεό κοπέλα μου :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάκια! χαίρομαι για τα κορίτσια με τα καλά αποτελέσματα!!άντε έτσι να βγουν όλες οι β επιπέδου!! @elpida2019 ευτυχως γλυκιά μου όλα καλά!!Άντε πάμε δυναμικα όλες!!Ειδα και για τα καρότσια αυτά που γράψατε πολλές ενδιαφέρουσες απόψεις ελπίζω να έρθει η ώρα να βλέπω και εγώ για τέτοια πράγματα!!!

  • Μου αρέσει 3

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! χαίρομαι για τα κορίτσια με τα καλά αποτελέσματα!!άντε έτσι να βγουν όλες οι β επιπέδου!! @elpida2019 ευτυχως γλυκιά μου όλα καλά!!Άντε πάμε δυναμικα όλες!!Ειδα και για τα καρότσια αυτά που γράψατε πολλές ενδιαφέρουσες απόψεις ελπίζω να έρθει η ώρα να βλέπω και εγώ για τέτοια πράγματα!!!

Καλημέρα πεπη μου.... Πως είσαι???? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! χαίρομαι για τα κορίτσια με τα καλά αποτελέσματα!!άντε έτσι να βγουν όλες οι β επιπέδου!! @elpida2019 ευτυχως γλυκιά μου όλα καλά!!Άντε πάμε δυναμικα όλες!!Ειδα και για τα καρότσια αυτά που γράψατε πολλές ενδιαφέρουσες απόψεις ελπίζω να έρθει η ώρα να βλέπω και εγώ για τέτοια πράγματα!!!

@Pepi88Καλημέρα και καλο ΣΚ!!Θα έρθει μην σκέφτεσαι έτσι... Είμαι σίγουρη για εσάς ότι όλα θα πάνε καλά γλυκούλα μου!!! 

  • Ευχαριστώ 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, basw2 είπε:

Καλημέρα πεπη μου.... Πως είσαι???? 

Καλά Βασούλα!πάλι Δόξα τον θεο και την Παναγία  λέω που αντέχω και ψυχικά και σωματικά !έχω και δύσκολες μέρες με πολύ κλάμα πόνο και άγχος αλλά ο αγώνας συνεχίζεται!!

Just now, Basiliki92 είπε:

@Pepi88Καλημέρα και καλο ΣΚ!!Θα έρθει μην σκέφτεσαι έτσι... Είμαι σίγουρη για εσάς ότι όλα θα πάνε καλά γλυκούλα μου!!! 

Ο Θεός είναι μεγάλος !!δεν με νοιάζουν τα βασανιστήρια αρκεί να πάνε όλα καλά !!

  • Μου αρέσει 6

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pepi88 είπε:

Καλά Βασούλα!πάλι Δόξα τον θεο και την Παναγία  λέω που αντέχω και ψυχικά και σωματικά !έχω και δύσκολες μέρες με πολύ κλάμα πόνο και άγχος αλλά ο αγώνας συνεχίζεται!!

Ο Θεός είναι μεγάλος !!δεν με νοιάζουν τα βασανιστήρια αρκεί να πάνε όλα καλά !!

Μπραβο κορίτσι μου. Έτσι σε θέλω... Δυνατή και αισιόδοξη.καθε φορά που ακούω ότι είσαι καλύτερα νοιωθω ρε παιδί μου μια ανακούφιση μια χαρά!!!!όλα θα πάνε ΚΑΛΆ!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θα ήθελα να ρωτήσω εχει παρατηρήσει κάποια κάποια αλλαγή επάνω της (εκτός κιλών) κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης; 

Εγω εχω παρατηρήσει αλλαγή στο χρώμα των μαλλιων μου εχω ανοίξει καλε χαχχααχα


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις για καρότσι. Το peg perego γνωρίζω ότι είναι πολύ καλό αλλά η τιμή του λίγο τσιμπημένη για μένα. 

@Pepi88 μπράβο για την αισιοδοξία σου!! Έτσι να είσαι και όλα καλά θα πάνε!

@Natasapal ωραία πάει και η Β επιπεδου!! Χωρίς άγχος μέχρι τέλους τώρα!!

@elpida2019 ναι θέλει προσοχή γιατί τώρα είναι και το κέντρο βάρος που μας δυσκολεύει για πτώσεις, ατυχηματα. Όλα καλά μπράβο!!

@Aria konsta εμένα τα μαλλιά μου είναι χάλια!! Έχουν λεπτυνει και μαδαω πολύ!! Στη πρώτη εγκυμοσυνη το μαλλί μου ήταν τέλειο. Πλούσιο και έλαμπε τώρα αστά να πάνε!! Επίσης το δέρμα λίγο ξηρό και με φαγουριζει η κοιλιά αλλά έχω πάρει κρέμα και αφρόλουτρο. Γραμμή εγκυμοσύνης δεν έχω κάνει. Ούτε στο πρώτο παιδί είχα. Μια πολύ άχνη προς το τέλος. Είμαι και ξανθιά ίσως γι αυτό. Οι πιο σκουροχρωμες την βγάζουν νομίζω.

Κορίτσια κλεισαν και τα δημοτικά!! Όλη μέρα σπίτι τώρα πίσω από μια οθόνη.. Εμεις μένουμε και σε χωριο όπου τα παιδιά είναι διαφορετικά συνηθισμένα. Δύσκολα κλείνονται μεσα.. Σήμερα πήγαμε για περπάτημα πάντως με το γιο μου έχει πολύ καλή μέρα. 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις για καρότσι. Το peg perego γνωρίζω ότι είναι πολύ καλό αλλά η τιμή του λίγο τσιμπημένη για μένα. 

@Pepi88 μπράβο για την αισιοδοξία σου!! Έτσι να είσαι και όλα καλά θα πάνε!

@Natasapal ωραία πάει και η Β επιπεδου!! Χωρίς άγχος μέχρι τέλους τώρα!!

@elpida2019 ναι θέλει προσοχή γιατί τώρα είναι και το κέντρο βάρος που μας δυσκολεύει για πτώσεις, ατυχηματα. Όλα καλά μπράβο!!

@Aria konsta εμένα τα μαλλιά μου είναι χάλια!! Έχουν λεπτυνει και μαδαω πολύ!! Στη πρώτη εγκυμοσυνη το μαλλί μου ήταν τέλειο. Πλούσιο και έλαμπε τώρα αστά να πάνε!! Επίσης το δέρμα λίγο ξηρό και με φαγουριζει η κοιλιά αλλά έχω πάρει κρέμα και αφρόλουτρο. Γραμμή εγκυμοσύνης δεν έχω κάνει. Ούτε στο πρώτο παιδί είχα. Μια πολύ άχνη προς το τέλος. Είμαι και ξανθιά ίσως γι αυτό. Οι πιο σκουροχρωμες την βγάζουν νομίζω.

Κορίτσια κλεισαν και τα δημοτικά!! Όλη μέρα σπίτι τώρα πίσω από μια οθόνη.. Εμεις μένουμε και σε χωριο όπου τα παιδιά είναι διαφορετικά συνηθισμένα. Δύσκολα κλείνονται μεσα.. Σήμερα πήγαμε για περπάτημα πάντως με το γιο μου έχει πολύ καλή μέρα. 

Ααααα ακριβώς τα ίδια και εγω .. ενώ στην πρωτη μου εγκυμοσυνη κατάφερα και μακρινα τα μαλλιά μου και ηταν και πλούσια πλούσια.. τωρα ;;; χάλια μαύρα.. απλα παρατήρησα και αυτο το άνοιγμα στη ρίζα.. !

Ξηρότητα εχω και εγω και φαγούρα στην κοιλια .. νομίζω αλλεργικό ειναι .. και βάζω 5 μερες κρέμα φουσικορτ. 

Γραμμή και εγω δεν εχω βγάλει ενώ στην μικρη ειχα βγάλει σκούρη σκούρη και απο νωρις .. 

Στη φαγούρα εχεις και σπυθουρακια; τι βάζεις; 

Ναι, κλείσανε και τα σχολεία.. το μονο θετικο που το είχα και φόβο ειναι μη φέρει ίωση σπίτι.  Στεναχωρήθηκε πολύ η καημένη μου ... 

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, basw2 είπε:

Μπραβο κορίτσι μου. Έτσι σε θέλω... Δυνατή και αισιόδοξη.καθε φορά που ακούω ότι είσαι καλύτερα νοιωθω ρε παιδί μου μια ανακούφιση μια χαρά!!!!όλα θα πάνε ΚΑΛΆ!!!! 

Χαχαχαχαχα!!εδώ είμαι να σε ανακουφίζω!!!ξέρω αγχώνεσαι και εσύ για τον τράχηλο αλλά θα πω και σε σένα το ίδιο δεν είναι όλοι οι οργανισμοί το ίδιο δεν σημαίνει ότι το κακο που βρίσκει κάποια θα τις βρει όλες !!προσοχή και παρακολούθηση !!

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Aria konsta είπε:

Ααααα ακριβώς τα ίδια και εγω .. ενώ στην πρωτη μου εγκυμοσυνη κατάφερα και μακρινα τα μαλλιά μου και ηταν και πλούσια πλούσια.. τωρα ;;; χάλια μαύρα.. απλα παρατήρησα και αυτο το άνοιγμα στη ρίζα.. !

Ξηρότητα εχω και εγω και φαγούρα στην κοιλια .. νομίζω αλλεργικό ειναι .. και βάζω 5 μερες κρέμα φουσικορτ. 

Γραμμή και εγω δεν εχω βγάλει ενώ στην μικρη ειχα βγάλει σκούρη σκούρη και απο νωρις .. 

Στη φαγούρα εχεις και σπυθουρακια; τι βάζεις; 

Ναι, κλείσανε και τα σχολεία.. το μονο θετικο που το είχα και φόβο ειναι μη φέρει ίωση σπίτι.  Στεναχωρήθηκε πολύ η καημένη μου ... 

Φουσικορτ γιατί βάζεις; Εμένα τα μαλλιά τώρα τελευταία άρχισαν να καλυτερεύουν..ήταν πολύ χάλια, λεπτά και μου έπεφταν!! Στην κοιλίτσα, αν και είμαι ξανθιά, έχω κάνει μια αχνή γραμμή μέχρι τον αφαλό!! Άλλες αλλαγές δεν έχω παρατηρήσει...

Link to comment
Share on other sites

@Aria konsta όχι σπιθουρακια δεν έχω στη κοιλιά. Μια απλή φαγούρα μην φανταστείς. Είναι γιατί τσιτωνει το δέρμα. Βάζω την prevenstria της frezyderm. Όσο για τα μαλλιά εγώ είχα κάνει ανταύγειες προ εγκυμοσύνης και τώρα μαύρα χαλια

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

Φουσικορτ γιατί βάζεις; Εμένα τα μαλλιά τώρα τελευταία άρχισαν να καλυτερεύουν..ήταν πολύ χάλια, λεπτά και μου έπεφταν!! Στην κοιλίτσα, αν και είμαι ξανθιά, έχω κάνει μια αχνή γραμμή μέχρι τον αφαλό!! Άλλες αλλαγές δεν έχω παρατηρήσει...

Κάτι με πειράζει και μου είπε ο γιατρός να βάλω για 5 μέρες! Ελπίζω να περάσει.. 

Just now, valentina23 είπε:

@Aria konsta όχι σπιθουρακια δεν έχω στη κοιλιά. Μια απλή φαγούρα μην φανταστείς. Είναι γιατί τσιτωνει το δέρμα. Βάζω την prevenstria της frezyderm. Όσο για τα μαλλιά εγώ είχα κάνει ανταύγειες προ εγκυμοσύνης και τώρα μαύρα χαλια

Ναι χάλια το μαλλι αστο ... 

  • Ευχαριστώ 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Κάτι με πειράζει και μου είπε ο γιατρός να βάλω για 5 μέρες! Ελπίζω να περάσει.. 

Ναι χάλια το μαλλι αστο ... 

Εμένα πάλι το μαλλί μακραίνει με την ταχύτητα του φωτός!ίσως και τόσο καιρό που απλά το λούζω και το μαζεύω να μην το καταλαβαινα αλλά το κατάλαβα χθες και έπαθα πλάκα!

  • Μου αρέσει 3

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

@Aria konsta όχι σπιθουρακια δεν έχω στη κοιλιά. Μια απλή φαγούρα μην φανταστείς. Είναι γιατί τσιτωνει το δέρμα. Βάζω την prevenstria της frezyderm. Όσο για τα μαλλιά εγώ είχα κάνει ανταύγειες προ εγκυμοσύνης και τώρα μαύρα χαλια

Την ίδια κρέμα βάζω κι εγώ!! Μία φορά την ημέρα την βάζεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...