Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια,

      Επειδή στις προηγούμενες εμβρυομεταφορες έκανα μόνο εξέταση χοριακης,αυτή τη φορά σκέφτομαι να κάνω και  κάποιο τεστ από το φαρμακείο.Ποιο προτείνετε? Λέγατε κάτι για κάποια early,αλλά δε θυμάμαι λεπτομέρειες. Να πω ότι βάλαμε βλαστοκυστες πέντε ημερών χθες και μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακη την άλλη Παρασκευή 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Aria konsta είπε:

Καλημέρα.... εχω ερθει για την καμπύλη.. θελω να σας πω τον πόνο μου ... 

Τι αηδία ειναι αυτηηηηηηηηη;;;;;;; :confused::cry:

Υπομονηηηη. Κάθισε μόνο στο καναπέ όταν το πιεις μην κόβεις βόλτες γιατί πολλές ζαλιζονται. Εύχομαι καλά αποτελέσματα!! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Καλημέρα.... εχω ερθει για την καμπύλη.. θελω να σας πω τον πόνο μου ... 

Τι αηδία ειναι αυτηηηηηηηηη;;;;;;; :confused::cry:

Σε νιωθω.. Μικρές γουλιτσες να πινεις, σκέψου κάτι άλλο, ευχάριστο και γενικά μην κινείσαι πολύ γιατί ίσως ζαλιστείς..! Καλά αποτελέσματα να έχεις!! 

  • Μου αρέσει 1

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Υπομονηηηη. Κάθισε μόνο στο καναπέ όταν το πιεις μην κόβεις βόλτες γιατί πολλές ζαλιζονται. Εύχομαι καλά αποτελέσματα!! 

 

Εχω καρφωθεί στις θέση μου .. πεινάω κι ολας .. δράμα 

Just now, Rina-Katerina είπε:

Σε νιωθω.. Μικρές γουλιτσες να πινεις, σκέψου κάτι άλλο, ευχάριστο και γενικά μην κινείσαι πολύ γιατί ίσως ζαλιστείς..! Καλά αποτελέσματα να έχεις!! 

Το μάξιμουμ 10 λεπτά μου ειπε για να το πιω οπότε ψηλό βιάστηκα 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Εχω καρφωθεί στις θέση μου .. πεινάω κι ολας .. δράμα 

Το μάξιμουμ 10 λεπτά μου ειπε για να το πιω οπότε ψηλό βιάστηκα 

Καλα ναι, σε ένα 10λεπτο θέλει αλλά όχι και να το πιεις σαν σφηνάκι! Σε γουλιτσες νομίζω διαχέεται πιο ομαλά στον οργανισμό. Καλη αναμονή τώρα! 


LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rina-Katerina είπε:

Καλα ναι, σε ένα 10λεπτο θέλει αλλά όχι και να το πιεις σαν σφηνάκι! Σε γουλιτσες νομίζω διαχέεται πιο ομαλά στον οργανισμό. Καλη αναμονή τώρα! 

Εγω απ ότι θυμάμαι είχα περπάτησει πριν πάω στο μικρόβιολογικο και βιαζόμουν. Εκτός από νηστικη είχε στεγνώσει και το στόμα μου από νερό. Μέσα σε 1 λεπτό το καθάρισα!! :-Pήπια και νερό στο καπάκι και εντάξει. :shock:Μετά τη μία ώρα με είχε πιάσει νύστα θυμάμαι.. Πωε δε ροχαλιζα έξω στους καναπεδες:-P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Εγω απ ότι θυμάμαι είχα περπάτησει πριν πάω στο μικρόβιολογικο και βιαζόμουν. Εκτός από νηστικη είχε στεγνώσει και το στόμα μου από νερό. Μέσα σε 1 λεπτό το καθάρισα!! :-Pήπια και νερό στο καπάκι και εντάξει. :shock:Μετά τη μία ώρα με είχε πιάσει νύστα θυμάμαι.. Πωε δε ροχαλιζα έξω στους καναπεδες:-P

Ααα εμένα δεν με άφησαν ουτε μισή γουλιτσα νερό να πιω!! Εγώ κρύωνα και ετρεμα μετά το 2ωρο..καθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά, τι να πω! 

  • Μου αρέσει 1

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Καλημέρα.... εχω ερθει για την καμπύλη.. θελω να σας πω τον πόνο μου ... 

Τι αηδία ειναι αυτηηηηηηηηη;;;;;;; :confused::cry:

Καλημέρα!!!!!!!ήπιες με κάποια γεύση ή σκέτο????Γιατί με γεύση είναι λίγο καλύτερα.καλα αποτελέσματα!!!!!


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Καλημέρα.... εχω ερθει για την καμπύλη.. θελω να σας πω τον πόνο μου ... 

Τι αηδία ειναι αυτηηηηηηηηη;;;;;;; :confused::cry:

Πω πω υπομονή!!!Θα πάω και εγώ από εβδομάδα και πώς το σκέφτομαι ειδικά το ότι δεν πρέπει να φάω τίποτα το πρωί...:-x


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία ωρα περιμένω τωρα .. με κουλανε αυτη ! Εφαγα Τελευταία φορά χθες 9 η ώρα εχω πεθάνει της πείνας.. ο μπέμπης παιζει να με βρίζει, ήπια κι αυτο το πράγμα με εχει πιάσει και καουρα, νυστάζω κι ολας χαχαχχαχα σημερα θα φααααααωωω δε θα προσέξω.  Το ήπια σε 2 δόσεις σε 5 λεπτά το μισο και σε άλλα 5 το αλλο μισο γουλιά γουλιά.. αααα με γεύση λεμόνι... και καλά χχαχχαχα

  • Χαχα 2

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Aria konsta είπε:

Τελευταία ωρα περιμένω τωρα .. με κουλανε αυτη ! Εφαγα Τελευταία φορά χθες 9 η ώρα εχω πεθάνει της πείνας.. ο μπέμπης παιζει να με βρίζει, ήπια κι αυτο το πράγμα με εχει πιάσει και καουρα, νυστάζω κι ολας χαχαχχαχα σημερα θα φααααααωωω δε θα προσέξω.  Το ήπια σε 2 δόσεις σε 5 λεπτά το μισο και σε άλλα 5 το αλλο μισο γουλιά γουλιά.. αααα με γεύση λεμόνι... και καλά χχαχχαχα

Παλι καλα είχε και γεύση.. Εμενα ήταν σαν μύξα μέσα σε νερο, αναλογως το μικροβιολογικο.. Άλλοι δίνουν με γεύση πορτοκαλι, άλλοι λεμόνι.. Εμενα έδιναν σκέτη γλυκόζη.. Μια αηδία και μισή. 

Ελα υπομονή, τον εφαγες τον γάιδαρο!! 

  • Λυπημένη/-ος 2

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, έβαλα τον πεσσο!! Μέσα σε 2 λεπτά μου το έβαλε αλλά δεν μπορώ να πω ότι δεν πόνεσα... έχουν σφίξει τα πράγματα εκεί κάτω μάλλον!! Μου είπε ότι θα έχω περισσότερα υγρά τωρα και να κάνω ο,τι ακριβώς έκανα και πριν...να μην επαναπαυτω δηλαδή και κάνω βλακείες!! Τώρα δε νιώθω τίποτα..σαν να μην υπάρχει!! Εσείς που έχετε πεσσο ρε κορίτσια βάζετε κανονικά προγεστερόνη κολπικά; Δεν τον ρώτησα, το ξέχασα...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όσες πήρατε νυχτικό, μακρυμάνικο ή κοντομανικά? Εγώ είμαι τέλη Μαρτίου.. επίσης από το σάιτ moro mou τι γραμμή έχουν; Το small με το medium έχουν μεγάλη διαφορά;

 


rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kassandras είπε:

Κορίτσια όσες πήρατε νυχτικό, μακρυμάνικο ή κοντομανικά? Εγώ είμαι τέλη Μαρτίου.. επίσης από το σάιτ moro mou τι γραμμή έχουν; Το small με το medium έχουν μεγάλη διαφορά;

 

Εγώ, με ΠΗΤ 8 Μαρτίου, πήρα τα μακρυμάνικα... βασικά νομίζω ότι είναι 3/4 το μανίκι, λίγο κάτω από τον αγκώνα! Επίσης, στην παρούσα φάση είμαι 65 κιλά και πήρα το medium! Το ένα νυχτικό έχει λίγο πιο στενή γραμμή αλλά μου κάνει μια χαρά...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/12/2020 at 12:43 ΠΜ, Eirini89 είπε:

Παρε tanillas!!! Τα παιρνω απο 4ο μηνα...και σωθηκα

Και εχω και προιστορια με.χειρουργειο για αιμορροιδες

Για πες για το χειρουργείο αν θέλεις...πρέπει να έβγαλα καμία 10ρια στον τοκετό και είναι τώρα πάνω από 2 μήνες και υποφέρω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...