Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Mighty είπε:

άντε καλέ κ εσύ!! κεγώ συνέχεια φτερνίζομαι κ μετά νιώθω τσιμπήματα. μη σου πω κ όταν αερίζομαι! 

Οχι οχι με το που φτερνιστηκα τεράστια τσιμπια .. αφού φοβηθηκα βεβεια το κράτησα το φτερνισμα η χαζη


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Aria konsta said:

Οχι οχι με το που φτερνιστηκα τεράστια τσιμπια .. αφού φοβηθηκα βεβεια το κράτησα το φτερνισμα η χαζη

Το παθαίνω κι εγώ αν φταρνιστώ και είμαι ξαπλωμένη.  Δεν νομίζω να είναι κάτι ανησυχητικό. Απλά μην το κρατάς ποτέ το φτέρνισμα σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κ εγω όταν φτερνιστηκα ενιωσα οξυ πόνο. Βεβαια σε μενα δεν ξέρω αν φταίει το έντερο μου γιατι εχω αέρια κ δυσκολεύομαι να παω τουαλετα εδω κ 3 μερες περιπου κ ποναω πολυ!


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Κ εγω όταν φτερνιστηκα ενιωσα οξυ πόνο. Βεβαια σε μενα δεν ξέρω αν φταίει το έντερο μου γιατι εχω αέρια κ δυσκολεύομαι να παω τουαλετα εδω κ 3 μερες περιπου κ ποναω πολυ!

Ναι και εγώ το έχω αυτό.παω μια φορά στις 3 μέρες και μετά τη δεύτερη μέρα με ζοριζει το έντερο και νομίζω ότι είναι τα σπορακια,αλλά νομίζω είναι μια χαρά στη θέση τους !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

Ποτέ έχεις υπέρηχο;

Αυριο απόγευμα.. σημερα δεν νιωθω και πολυ καλα σαν κακό προαίσθημα να πω ;; μπορει να ειναι κ το άγχος μου ..

Μη σας πω ότι ενιωσα κ σαν συσπαση κοντά στο αφαλο . Τι να πω ελπιζω να ειναι ολα καλα για το κουκουτσακι.. 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Αυριο απόγευμα.. σημερα δεν νιωθω και πολυ καλα σαν κακό προαίσθημα να πω ;; μπορει να ειναι κ το άγχος μου ..

Μη σας πω ότι ενιωσα κ σαν συσπαση κοντά στο αφαλο . Τι να πω ελπιζω να ειναι ολα καλα για το κουκουτσακι.. 

Όχι όχι όλα καλά θα πάνε κ όλα καλά είναι για το κουκουτσακι σου. Περιμένω νέα σου αύριο.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Aria konsta είπε:

Τσιμπήματα ενοχλητικά σημερα .. εσεις πως ειστε ;;

Εγώ ακόμα προσπαθώ να καταλάβω σε ποια ομάδα ανήκω σε εσάς η στις μανουλες του Φεβρουαρίου.θα γράφω κ στις δύο ομάδες ελπίζω να με θέλετε. βέβαια εδώ είμαι πολύ προχωρημένη κ στην άλλη ομάδα έχω μείνει πίσω. Σήμερα με έβγαλε ο υπέρηχος 9 εβδομάδων. Όλα καλά ακούσαμε καρδούλα και είδαμε χεράκια ποδαράκια.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

Εγώ ακόμα προσπαθώ να καταλάβω σε ποια ομάδα ανήκω σε εσάς η στις μανουλες του Φεβρουαρίου.θα γράφω κ στις δύο ομάδες ελπίζω να με θέλετε. βέβαια εδώ είμαι πολύ προχωρημένη κ στην άλλη ομάδα έχω μείνει πίσω. Σήμερα με έβγαλε ο υπέρηχος 9 εβδομάδων. Όλα καλά ακούσαμε καρδούλα και είδαμε χεράκια ποδαράκια.

9 εβδομάδων;;; 

Μωρε μπραααβο σας :D

Όπου και να ανήκεις εμεις σε θέλουμε.. εμενα 6 με έβγαλε την τελευταία φορά εχω μπερδευτεί και με τις μετρήσεις 

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope girl είπε:

Ναι και εγώ το έχω αυτό.παω μια φορά στις 3 μέρες και μετά τη δεύτερη μέρα με ζοριζει το έντερο και νομίζω ότι είναι τα σπορακια,αλλά νομίζω είναι μια χαρά στη θέση τους !!!

Ελπίζω να μην μας παιδεψει πολυ αυτο γιατι ποναει ρ παιδί μου κ αγχώνομαι μετά αν είναι ολα καλα κ με το δικό μου σπορακι. Πόσο είσαι εσυ κοριτσι μου; αν σε εχω ξανα ρωτήσει με συγχωρείς αλλά είμαι λίγο στο κόσμο μου απο τοτε που το έμαθα κ ξεχνάω εύκολα :razz:

Just now, Aria konsta είπε:

Αυριο απόγευμα.. σημερα δεν νιωθω και πολυ καλα σαν κακό προαίσθημα να πω ;; μπορει να ειναι κ το άγχος μου ..

Μη σας πω ότι ενιωσα κ σαν συσπαση κοντά στο αφαλο . Τι να πω ελπιζω να ειναι ολα καλα για το κουκουτσακι.. 

Ολα θα πανε τελεια κοριτσι μου! Εγώ αύριο εχω τη 2η χοριακη για να δούμε αν έχουν ανέβει οι μονάδες. Οποτε καταλαβαινω το αγχος σου αλλα προσευχήσου κ εχε θετικη σκεψη κ ολα θα πανε κατ ευχήν! 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Ελπίζω να μην μας παιδεψει πολυ αυτο γιατι ποναει ρ παιδί μου κ αγχώνομαι μετά αν είναι ολα καλα κ με το δικό μου σπορακι. Πόσο είσαι εσυ κοριτσι μου; αν σε εχω ξανα ρωτήσει με συγχωρείς αλλά είμαι λίγο στο κόσμο μου απο τοτε που το έμαθα κ ξεχνάω εύκολα :razz:

Ολα θα πανε τελεια κοριτσι μου! Εγώ αύριο εχω τη 2η χοριακη για να δούμε αν έχουν ανέβει οι μονάδες. Οποτε καταλαβαινω το αγχος σου αλλα προσευχήσου κ εχε θετικη σκεψη κ ολα θα πανε κατ ευχήν! 

Παντα αυτο το άγχος με πιάνει πριν τον υπέρηχο, μάλλον ψυχολογικό ειναι ..τωρα νιωθω καλύτερα!

Σας έχουν δωσει πητ;

Η πρώτη χοριακή ποσο ηταν ;;


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Ελπίζω να μην μας παιδεψει πολυ αυτο γιατι ποναει ρ παιδί μου κ αγχώνομαι μετά αν είναι ολα καλα κ με το δικό μου σπορακι. Πόσο είσαι εσυ κοριτσι μου; αν σε εχω ξανα ρωτήσει με συγχωρείς αλλά είμαι λίγο στο κόσμο μου απο τοτε που το έμαθα κ ξεχνάω εύκολα :razz:

Ολα θα πανε τελεια κοριτσι μου! Εγώ αύριο εχω τη 2η χοριακη για να δούμε αν έχουν ανέβει οι μονάδες. Οποτε καταλαβαινω το αγχος σου αλλα προσευχήσου κ εχε θετικη σκεψη κ ολα θα πανε κατ ευχήν! 

Αύριο κλείνω την 8η και έχουμε υπέρηχο!!!εσύ;

Just now, Mighty είπε:

Εγώ ακόμα προσπαθώ να καταλάβω σε ποια ομάδα ανήκω σε εσάς η στις μανουλες του Φεβρουαρίου.θα γράφω κ στις δύο ομάδες ελπίζω να με θέλετε. βέβαια εδώ είμαι πολύ προχωρημένη κ στην άλλη ομάδα έχω μείνει πίσω. Σήμερα με έβγαλε ο υπέρηχος 9 εβδομάδων. Όλα καλά ακούσαμε καρδούλα και είδαμε χεράκια ποδαράκια.

Να σου πω και εγώ ακόμα δεν είμαι σίγουρη,μην αισθάνεσαι μοναξιά γτ αύριο κλείνω την 8η εβδομάδα και με δεδομένο ότι εχω διδυμακια παίζουμε με την προωρότητα !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...