Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Τάνια μιχ είπε:

10/7 14,5

13/7 118

Από την τελευταία περίοδο 14/6.

Σήμερα ήταν το πρώτο υπέρηχο...

θα με ξανά δει από βδομάδα!!!

Αλλά τι να πω ρε κορίτσια..; κάτι δεν πάει καλά....

κ εμένα νωρίς μου φαίνεται. σου απέκλεισε το εξωμήτριο έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mighty είπε:

κ εμένα νωρίς μου φαίνεται. σου απέκλεισε το εξωμήτριο έτσι δεν είναι;

Όχι μου είπε δεν ξέρουμε τίποτα σ αυτή  την φάση... κάτι τέτοιο φοβάμαι γιατί αίμα δεν έχω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τάνια μιχ είπε:

Όχι μου είπε δεν ξέρουμε τίποτα σ αυτή  την φάση... κάτι τέτοιο φοβάμαι γιατί αίμα δεν έχω...

στο εξωμήτριο απότι ξέρω έχει αίμα κ πόνο πάντως.πότε ξαναπάς είπες;

Link to comment
Share on other sites

@Τάνια μιχ κι εγώ πιστεύω ότι πήγες λίγο νωρίς..Αλλωστε μπορεί να το πιάσατε στο τέλος των γόνιμων. Εγώ πήγα 5,5  και ίσα που είδαμε σάκο 5 βδομάδων.. Αυτές οι 3-4 που μπορεί να έγινε αργότερα η σύλληψη παίζουν μεγάλο ρόλο και στην τιμή της χοριακής και στο πότε θα φανεί ο σάκος.. Αλλη χοριακή απο τις 13/7 δεν έκανες?

 

@Aria konsta πήγες στον γιατρό;

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianthi88 είπε:

@Τάνια μιχ κι εγώ πιστεύω ότι πήγες λίγο νωρίς..Αλλωστε μπορεί να το πιάσατε στο τέλος των γόνιμων. Εγώ πήγα 5,5  και ίσα που είδαμε σάκο 5 βδομάδων.. Αυτές οι 3-4 που μπορεί να έγινε αργότερα η σύλληψη παίζουν μεγάλο ρόλο και στην τιμή της χοριακής και στο πότε θα φανεί ο σάκος.. Αλλη χοριακή απο τις 13/7 δεν έκανες?

 

@Aria konsta πήγες στον γιατρό;

Όχι δεν έκανα...

Just now, Mighty είπε:

στο εξωμήτριο απότι ξέρω έχει αίμα κ πόνο πάντως.πότε ξαναπάς είπες;

θα κάνω δύο χοριακες και το βλέπουμε από βδομάδα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τάνια μιχ είπε:

Όχι δεν έκανα...

θα κάνω δύο χοριακες και το βλέπουμε από βδομάδα..

Πηγές νωρίς!! Στο λέω σίγουρα.. Μην αγχώνεσαι θα δεις που όλα θα είναι καλά.. 

@Aria konsta κανένα νέο βρε κορίτσι μου?? Πολύ έννοια σε έχω να ξέρεις.. Η Παναγία κοντά σου κ περιμένουμε ευχαριστα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας. Έρχομαι και εγώ στην παρέα σας. Τη Δευτέρα έκανα την 1η χοριακή (351, 10η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά) και σήμερα, 3 ημέρες μετά, τη 2η χοριακή (804). Σας φαίνεται καλή η αύξηση; Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!

  • Μου αρέσει 6

un5Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, TravelGirl!! είπε:

Κορίτσια γεια σας. Έρχομαι και εγώ στην παρέα σας. Τη Δευτέρα έκανα την 1η χοριακή (351, 10η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά) και σήμερα, 3 ημέρες μετά, τη 2η χοριακή (804). Σας φαίνεται καλή η αύξηση; Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!

Πολύ καλή είναι. Καλος ήρθες στην παρέα μας 

@Τάνια μιχ τι έγινε κορίτσι με την χοριακη 

Link to comment
Share on other sites

@Τάνια μιχ και @Aria konsta που είστε κορίτσια; σας εχω αγχος.. Ευχομαι να δω κατι ευχαριστο και απο τις 2 σας.. Και λιγη ξεκουραση να απολαυσετε... Και ηρεμια απο γυρω γυρω για να στε κ εσείς καλα... 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου μολις έφυγα από το γιατρό.. 

Το κουκουτσακι μου δοξα το θεό ειναι καλα μεγαλώνει πιάσαμε καρδιακό παλμό αλλα δε μπορέσαμε να το ακούσουμε την Τρίτη πρώτα ο Θεός. 

Αποκόλληση τελικά... επειδή ήταν χαμηλα η εμφύτευση.. και συνήθως αυτές οι συλλήψεις μου ειπε έχουν τέτοια θεματακια μεχρι να ανεβει το μωρο . 

Ειμαι τόσο χαρούμενη...

Μου έκανε ένεση προγεστερονης ειναι καλό λογικα . 

Και ξεκούραση 15 μερες 

  • Μου αρέσει 11

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Aria konsta said:

Κορίτσια μου μολις έφυγα από το γιατρό.. 

Το κουκουτσακι μου δοξα το θεό ειναι καλα μεγαλώνει πιάσαμε καρδιακό παλμό αλλα δε μπορέσαμε να το ακούσουμε την Τρίτη πρώτα ο Θεός. 

Αποκόλληση τελικά... επειδή ήταν χαμηλα η εμφύτευση.. και συνήθως αυτές οι συλλήψεις μου ειπε έχουν τέτοια θεματακια μεχρι να ανεβει το μωρο . 

Ειμαι τόσο χαρούμενη...

Μου έκανε ένεση προγεστερονης ειναι καλό λογικα . 

Και ξεκούραση 15 μερες 

Τι ωραία κορίτσι μου. Τέλεια. Χάρηκα πολύ με το νέο σου :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Κορίτσια μου μολις έφυγα από το γιατρό.. 

Το κουκουτσακι μου δοξα το θεό ειναι καλα μεγαλώνει πιάσαμε καρδιακό παλμό αλλα δε μπορέσαμε να το ακούσουμε την Τρίτη πρώτα ο Θεός. 

Αποκόλληση τελικά... επειδή ήταν χαμηλα η εμφύτευση.. και συνήθως αυτές οι συλλήψεις μου ειπε έχουν τέτοια θεματακια μεχρι να ανεβει το μωρο . 

Ειμαι τόσο χαρούμενη...

Μου έκανε ένεση προγεστερονης ειναι καλό λογικα . 

Και ξεκούραση 15 μερες 

Δοξα το θεο κοπέλα μου κ σε ειχα εννοια.. Παλι καλα!!! Τωρα ξεκουραση!!!! Βαλε τους ολους δουλους ενα 15μερο, εσυ να ησυχασεις!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Κορίτσια μου μολις έφυγα από το γιατρό.. 

Το κουκουτσακι μου δοξα το θεό ειναι καλα μεγαλώνει πιάσαμε καρδιακό παλμό αλλα δε μπορέσαμε να το ακούσουμε την Τρίτη πρώτα ο Θεός. 

Αποκόλληση τελικά... επειδή ήταν χαμηλα η εμφύτευση.. και συνήθως αυτές οι συλλήψεις μου ειπε έχουν τέτοια θεματακια μεχρι να ανεβει το μωρο . 

Ειμαι τόσο χαρούμενη...

Μου έκανε ένεση προγεστερονης ειναι καλό λογικα . 

Και ξεκούραση 15 μερες 

Μπράβο!!! Πολύ χάρηκα!!! Ξεκούραση κ μόνο αυτό.. Μη κάνεις τίποτα.. Μόνο κρεββάτι καναπε.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Κορίτσια μου μολις έφυγα από το γιατρό.. 

Το κουκουτσακι μου δοξα το θεό ειναι καλα μεγαλώνει πιάσαμε καρδιακό παλμό αλλα δε μπορέσαμε να το ακούσουμε την Τρίτη πρώτα ο Θεός. 

Αποκόλληση τελικά... επειδή ήταν χαμηλα η εμφύτευση.. και συνήθως αυτές οι συλλήψεις μου ειπε έχουν τέτοια θεματακια μεχρι να ανεβει το μωρο . 

Ειμαι τόσο χαρούμενη...

Μου έκανε ένεση προγεστερονης ειναι καλό λογικα . 

Και ξεκούραση 15 μερες 

Είδες!!!τέλεια μπράβο σε είχαμε όλες έννοια !!όλα θα πάνε καλά !!

πρίν από 45 λεπτά , TravelGirl!! είπε:

Κορίτσια γεια σας. Έρχομαι και εγώ στην παρέα σας. Τη Δευτέρα έκανα την 1η χοριακή (351, 10η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά) και σήμερα, 3 ημέρες μετά, τη 2η χοριακή (804). Σας φαίνεται καλή η αύξηση; Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!

Καλώς ήρθες κορίτσι !!


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Κορίτσια μου μολις έφυγα από το γιατρό.. 

Το κουκουτσακι μου δοξα το θεό ειναι καλα μεγαλώνει πιάσαμε καρδιακό παλμό αλλα δε μπορέσαμε να το ακούσουμε την Τρίτη πρώτα ο Θεός. 

Αποκόλληση τελικά... επειδή ήταν χαμηλα η εμφύτευση.. και συνήθως αυτές οι συλλήψεις μου ειπε έχουν τέτοια θεματακια μεχρι να ανεβει το μωρο . 

Ειμαι τόσο χαρούμενη...

Μου έκανε ένεση προγεστερονης ειναι καλό λογικα . 

Και ξεκούραση 15 μερες 

Πάρα πολύ ωραία. Αντε όλα καλά να περάσεις κορίτσι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...