Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Aria konsta είπε:

Έχουμε και εμείς τα θεματακια μας αλλα πιστευω να πανε ολα καλα .. 

Μωρε ψυχούλα μου εσύ τι τραβάς; 

Υπομονη κοριτσάκι μου 

Όλα θα πανε καλα γιατι έχουμε τις οικογένειες μας και τους αγαπημένους μας ανθρώπους διπλα μας και έχουμε ευτυχως κ αυτο το forum και μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας! Ευτυχώς ειμαι καλυτερα από χθες! Δεν ξέρω πως θα συνεχιστεί αλλα για την ωρα ειμαι καλυτερα. Μονο το πρωι κανω εμετο κ απλως μετα εχω λιγη αναγουλα κ καουρες. Τα βραδυα δυσκολευομαι λιγο με την αναγουλα κ ξυπναω. Δεν κανω καλο υπνο αλλα υπομονη! Θα περάσουν οι μέρες! Αντε να ρθει το Φθινόπωρο να περασει ο καιρος. Το βαρέθηκα το καλοκαίρι. Ούτε θαλασσα μπορω να παω. Τι να το κάνω κλεισμενη στο σπιτι;!

  • Μου αρέσει 2

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Vaso11.4.11 μου αρέσει η αισιοδοξία σου!!!!Μπράβο κορίτσι μου!Μακάρι να είσαι έτσι πάντα στη ζωή σου!Άλλωστε τι βγαίνει με την γκρίνια???Τπτ.

@TravelGirl!! Το έπαθα κι εγώ στην 9η βδομάδα ήμουν!λίγο ροζ στο σκούπισμα, αλλά δεν ξαναείδα ευτυχώς Παναγία μου!!!!Μίλησα με την μαία μου και μου είπε ξεκούραση και το ίδιο βράδυ 1 ουτροτζεσταν κολπικα(παίρνω 1 την ημέρα απ το στόμα).Είχα τρομοκρατηθει κι εγώ αλλά ξάπλα μια μέρα και τέλος, δεν ξαναείδα 

  • Μου αρέσει 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

@Vaso11.4.11 μου αρέσει η αισιοδοξία σου!!!!Μπράβο κορίτσι μου!Μακάρι να είσαι έτσι πάντα στη ζωή σου!Άλλωστε τι βγαίνει με την γκρίνια???Τπτ.

@TravelGirl!! Το έπαθα κι εγώ στην 9η βδομάδα ήμουν!λίγο ροζ στο σκούπισμα, αλλά δεν ξαναείδα ευτυχώς Παναγία μου!!!!Μίλησα με την μαία μου και μου είπε ξεκούραση και το ίδιο βράδυ 1 ουτροτζεσταν κολπικα(παίρνω 1 την ημέρα απ το στόμα).Είχα τρομοκρατηθει κι εγώ αλλά ξάπλα μια μέρα και τέλος, δεν ξαναείδα 

Σε ευχαριστω πολυ  popaki! Προσπαθώ οσο μπορω! Μη νομίζεις κ εμενα με πιανουν τα παράπονα κ οι γκρίνιες κ τα άγχη κ ολα! Μέσα στη καθημερινότητα είναι. Αλλα στο τέλος λεω, τι καταφέρνω με αυτο; μονο σε μενα κανω κακό κ κατ επέκταση στο μικρό μου. Πάντως αυτό με το ροζ αιμα, εγω δεν πήρα ποτέ χαπι για αυτο. Δεν μου ειπε ο γιατρος οτι χρειάζεται. 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εγώ είδα πάλι στο σκούπισμα αυτά τα παλιοκαφε τώρα... 3η φορά. (Μια φορά 5 εβδομάδων ακριβώς, μετά 6 και 6 και τώρα 8 και 4). Κατάλαβα ότι το παρακανα λίγο χθες και κουράστηκα παραπάνω, τώρα ξάπλα πάλι...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εγώ είδα πάλι στο σκούπισμα αυτά τα παλιοκαφε τώρα... 3η φορά. (Μια φορά 5 εβδομάδων ακριβώς, μετά 6 και 6 και τώρα 8 και 4). Κατάλαβα ότι το παρακανα λίγο χθες και κουράστηκα παραπάνω, τώρα ξάπλα πάλι...

https://lbdf.lilypie.com/ROBZp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια! Προχωράμε δυναμικά όλες... Είχα κι εγώ ανοιχτό καφεροζ δύο φορές.ο γιατρός μου είπε ότι δεν είναι ανησυχητικο και οπότε κουράζομαι και έχω Πονακια να παίρνω υπόθετο προγεστερόνης. Παίρνει καμιά αλλη; δεν έχω καταλάβει μεγάλη διαφορά ομως

 


rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kassandras είπε:

Γεια σας κορίτσια! Προχωράμε δυναμικά όλες... Είχα κι εγώ ανοιχτό καφεροζ δύο φορές.ο γιατρός μου είπε ότι δεν είναι ανησυχητικο και οπότε κουράζομαι και έχω Πονακια να παίρνω υπόθετο προγεστερόνης. Παίρνει καμιά αλλη; δεν έχω καταλάβει μεγάλη διαφορά ομως

 

Εγώ απ το στόμα.αλλα τι διαφορά να καταλάβεις?δεν είναι παυσίπονα. Βοηθάνε στο να μην υπαρξει αποκόλληση .μην κουράζεσαι,είμαστε στην αρχή και θέλει προσοχή.το χάπι δεν θα κάνει θαύματα αν εμείς δεν προσέχουμε!!!


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Εμενα μου έβαλε 3/9 να με δει μια φορά πριν την αυχενική.. την αυχενικη την υπολογίζει κάπου στις 14/9 όπως λαι εσυ δηλαδή 3 του μηνα θα είμαι 12 εβδομάδων σίγουρα θα σκααω σας λεωωω δε θα αντέξω. Ειμαι αρκετά ασυμπτωματικη που δεν ξερω τι γινεται εκει μέσα ακούω και διαφορα και να τι παθαίνω. 

Την ίδια αγωνία έχω κ εγω σχεδόν 2 βδομάδες τώρα από τον τελευταίο υπέρηχο καθώς ασυμπωματικη δεν νιώθω κάτι για να ξέρω ότι προχωράει καλά δλδ πέρα από λίγο πρησμένο κ ευαίσθητο το στήθος. 2 μέρες έμειναν ακόμα για τον επόμενο υπέρηχο να ηρεμήσω λίγο. Για Αυχενική δεν μου έχει πει ακόμα.


XtYXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου να σκέφτεστε ότι αν κάτι δεν πήγαινε καλά, θα το καταλαβαίνατε σίγουρα! Ούτε εγώ έχω πολλά συμπτώματα και το χαίρομαι ιδιαιτέρως! Εννοείται μετά την Αυχενική όλες θα χαλαρώσουμε περισσότερο! Αλλά κ μέχρι τότε θετική σκέψη και ηρεμία! Έναν υπέρηχο  έχω κάνει κ εγώ όλον κ όλο κ κατευθείαν Αυχενική γύρω στα μέσα Σεπτεμβρίου πιστεύω. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου μην παρακαλάτε για συμπτώματα. Είναι σκέτη ταλαιπωρία κ κατάθλιψη οι αναγουλες κ οι εμετοί. Εγώ τελευταία απόλες τις φίλες μου κατάφερα να κάνω παιδί δεν μου πε ποτέ καμία ότι είχε αναγουλες. Είμαι η εξαιρεση

  • Μου αρέσει 4

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εγώ αύριο θα παω να δω το σπορακι μου, φαντάζομαι ότι το επόμενο ραντεβού θα είναι η αυχενική γτ είμαι 9w+3.. Είναι καθόλου πρησμένη η κοιλιά σας χαμηλά? Το σημείο που καλύπτεται από το εσώρουχο εννοώ, εμένα εχει φουσκώσει εκεί. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια κ απο μενα. Εκανα κλασσικά τον πρωινο εμετο αλλα σημερα νιωθω οτι θα κανω κ αλλο. Είναι περίεργα το στομαχι μου. Αυριο θα πάω κ για τις εξετάσεις που μου εγραψε ο γιατρος. Εσεις εχετε κανει;


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

Καλημέρα, εγώ αύριο θα παω να δω το σπορακι μου, φαντάζομαι ότι το επόμενο ραντεβού θα είναι η αυχενική γτ είμαι 9w+3.. Είναι καθόλου πρησμένη η κοιλιά σας χαμηλά? Το σημείο που καλύπτεται από το εσώρουχο εννοώ, εμένα εχει φουσκώσει εκεί. 

Και μένα εχει φουσκώσει εκεί !!ναι νομίζω ότι μετά θα έχεις αυχενική !εγώ πήγα 9×2 και μετά μου έκλεισαν αυχενική !


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...