Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Αρνητική χοριακή 4 ημέρες πριν...


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσι μου! Τα τεστακια τα διάβασες στο σωστό χρόνο? Σε ρωτάω γιατί εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα 2 αχνά τεστ αλλά τα διάβαζα μετά τα 3 λεπτά. Πάντως αν είναι καθυστερημένη σύλληψη φυσικά κ γίνεται να είσαι έγκυος και στο εύχομαι ολόψυχα. Γτ δεν κάνεις άλλη μια χοριακη σήμερα? 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Τα διάβασα καλά ναι μιλησα στο ένα και με την εταιρία γιατί μου έκανε εντύπωση το χθεσινό το έκανα απογευμα και βγήκε θετικό! Δεν έχω αίμα εμφύτευσης παίζει ρόλο; Τι γίνεται θα το κάψω! Πριν 4 μήνες είχα με εγκυμοσύνη και μια αυτοματη αποβολή όλα διαφορετικά!


T8Owp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manenious είπε:

Καλημέρα σας έκανα χοριακη 4 ημέρες πριν την καθυστέρηση και βγήκε αρνητική σήμερα 3η μέρα καθυστέρησης έχω 2 θετικά άχνα τεστ! Γίνεται;;;;;

Φυσικά. Όλα καλά! Γιατί να έχεις αίμα εμφύτευσης; Δεν είναι το σύνηθες. Πήγαινε για χοριακή και ενημέρωσε τον γιατρό σου. Καλή εγκυμοσύνη! 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Πήρα γυναικολόγο μου είπε πως είναι πολύ λογικό να βγει αχνό αφού ήταν αρνητικο την πρασκευη και να πάω να κάνω αυριο χοριακη και να ξαναμιλήσουμε αυριο...και μου είπε είσαι έγκυος και να το πιστέψω

  • Μου αρέσει 1

T8Owp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Manenious είπε:

Πήρα γυναικολόγο μου είπε πως είναι πολύ λογικό να βγει αχνό αφού ήταν αρνητικο την πρασκευη και να πάω να κάνω αυριο χοριακη και να ξαναμιλήσουμε αυριο...και μου είπε είσαι έγκυος και να το πιστέψω

Απ την στιγμή που διάβασες το αποτέλεσμα μέσα στο χρόνο που σου λέει το τεστ ΝΑΙ πίστεψε το ήρθε το θαυματακι σου.... Κάνε μια καινούρια χοριακη και αυτήν την φορά δεν θα είναι αρνητική. Με το καλό 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Manenious είπε:

Πήρα γυναικολόγο μου είπε πως είναι πολύ λογικό να βγει αχνό αφού ήταν αρνητικο την πρασκευη και να πάω να κάνω αυριο χοριακη και να ξαναμιλήσουμε αυριο...και μου είπε είσαι έγκυος και να το πιστέψω

Η τιμή της χοριακης ποσο ηταν? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Η τιμή της χοριακης ποσο ηταν? 

Αυριο θα κάνω θα σας γράψω η πριν την καθυστέρηση αρνητική ας ελπίσουμε στην αυριανή! Μακαρι κορίτσια μου! Σας ευχαριστω! Ακόμα δεν το έχω πιστέψει!

  • Μου αρέσει 1

T8Owp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manenious είπε:

Έκανα την χοριακη σήμερα 1096 μου ακούγεται καλό εσείς τι λέτε;

Σημασία έχει ο διπλασιασμός της στο 48ωρο όχι πόσο ξεκινάει μια χοριακη! επανέλαβε την Τετάρτη! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Blonde είπε:

Σημασία έχει ο διπλασιασμός της στο 48ωρο όχι πόσο ξεκινάει μια χοριακη! επανέλαβε την Τετάρτη! 

Μου είπε να πάω την άλλη εβδομάδα να με δει δεν μου είπε να ξανά επαναλάβω 

  • Μου αρέσει 1

T8Owp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manenious είπε:

Έκανα την χοριακη σήμερα 1096 μου ακούγεται καλό εσείς τι λέτε;

Εφόσον πριν λίγες μέρες ήταν αρνητική τότε είναι παρα πολύ καλή. Εξαιρετική! Συγχαρητηρια κορίτσι μου. Καλή εγκυμοσύνη να έχεις! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manenious είπε:

Μου είπε να πάω την άλλη εβδομάδα να με δει δεν μου είπε να ξανά επαναλάβω 

Καλά σου είπε. Δεν χρειάζεται να επαναλάβει.. Όλα μια χαρά να πανε

Καλη εγκυμοσυνη... 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...