Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Αρνητική χοριακή 4 ημέρες πριν...


Recommended Posts

Just now, Manenious είπε:

Ο αιματολόγος μου είπε Σαλοσπίρ των 100 ο γυναικολόγος των 80;;;;; Ποιον ακούω; Βγαζω τον μέσο όρο; Κάνω αμπεμπαμπλομ 

Θα πρότεινα να ενημερώσεις τον γυναικολόγο σου για την γνώμη του αιμαρολογου κ μαζί να αποφάσισετε.. όπως κ να χει ο γυναικολόγος επειδή εκείνος θα σε παρακολουθεί σε όλη την εγκυμοσύνη θα πρέπει να ξέρει πάντα το ιστορικό σου τι ακριβώς παίρνεις ..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Θα πρότεινα να ενημερώσεις τον γυναικολόγο σου για την γνώμη του αιμαρολογου κ μαζί να αποφάσισετε.. όπως κ να χει ο γυναικολόγος επειδή εκείνος θα σε παρακολουθεί σε όλη την εγκυμοσύνη θα πρέπει να ξέρει πάντα το ιστορικό σου τι ακριβώς παίρνεις ..

Του το είπα εκείνος μου είπε είναι πολύ αυτό που σου έδωσε πάρε των 80... 


T8Owp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manenious είπε:

Του το είπα εκείνος μου είπε είναι πολύ αυτό που σου έδωσε πάρε των 80... 

Τότε νομίζω να ακούσεις τον γιατρό σου..στη τελική δε φαντάζομαι να έχει καμία τρελή διάφορα αυτό κ αν δεις στις επόμενες εξετάσεις ότι δε σε καλύπτει το 80αρι το αλλάζετε ;)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manenious είπε:

Ο αιματολόγος μου είπε Σαλοσπίρ των 100 ο γυναικολόγος των 80;;;;; Ποιον ακούω; Βγαζω τον μέσο όρο; Κάνω αμπεμπαμπλομ 

Το σαλοσπιρ όμως το παίρνεις λογικα για κτ στο αίμα, οποτε ακούς τον αιματολογο

Δ ξερω κανονικά αυτοί μεταξύ τους θα πρέπει να συνεννοουνται

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...