Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

@Woman88 μου αχ αυτές οι μανάδες μας!! Αλλααα άσε να μη λέμε πολλά γτ έτσι μπορεί να καταλήξουμε κ εμείς σε λίγα χρόνια φιληηηη!!

Ξέρεις τώρα,ναι ναι κ μπαινακης βγαινακης !! :PΓια καλό τα λέει κ εκείνη αλλά κανείς δε ξέρει το καλό μας καλύτερα από εμάς τους ίδιους!!

Πιστεύω ακράδαντα ότι θα σου κάνει πολύ καλό η δουλειά κ στη τελική δεν είναι κάποια δουλειά που θα σε κουράσει τόσο σωματικά οπότε δεν υπάρχει καμία αντένδειξη στο να την αρχίσεις!! Όσο νιώθεις καλά να δουλεύεις! Εγώ δούλευα μέχρι αρχές 8ου σε 7ωρη ορθοστασία κ ήμουν πολύ καλά..μόλις ένιωσα πως βάρυνα κ δεεεν αντέχω άλλο σταμάτησα αλλα τρώω κάτι φρίκες σπίτι άστα να πάνε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Renezμου σε ευχαριστώ! Έτσι είναι για καλό. Τα λένε οι δόλιες και αυτές!!! Το μόνο αρνητικό της δουλειάς μου είναι ότι δεν είμαι σε ένα χώρο αλλά. Πρέπει να πηγαίνω πχ σε 5 σπίτια τη μέρα οπότε μετακινούμαι με το αμάξι συνέχεια δηλαδή και ότι έρχομαι σε επαφή με πολλά παιδιά... Αλλά θ φοράω μάσκα εννοείται.... Επισης ένα άλλο αρνητικό ειναι ότι κάποια σπίτια δεν έχουν ασανσέρ και χρειάζεται να ανεβαίνω πολλέεεες σκάλες.... Αυτό είναι ένα θέμα.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Ε θα προσέχω εννοοεται!!! Εντάξει βέβαια με την κούραση τώρα νομίζω ότι δε γίνεται να μην κουράζομαι, θα κουράζομαι γιατί ούτως ή άλλως κουραζομαστ επιο εύκολα... Εγω περπατάω μισή ώρα και νιώθω λες και έτρεξα σε μαραθώνιο χαχαχα. Όσο για τα primeran ειναι μεν φάρμακα αλλά μπορείς άφοβα να τα πιεις.... Θα στα πει και ο γιατρός σου... Τρως συχνά; μικρά γεύματακια και στεγνά; 

Τα έπαιρνα ναι απλα αφου εχω να κανω εμετο μια βδομαδα τα σταματησα. Αλλα μαλλον θα τα ξανα αρχισω μέχρι να περάσει κ αυτή η εβδομάδα γιατί μόλις εκανα εναν βαρβάτο εμετο μετά απο πολυ αναγουλα. Παιδευτηκα σημερα! Κ τωρα ειμαι χαλια παλι. Τρωω συχνα ναι. Πολλά γλυκά κυρίως αλλα τρωω κ μεσημεριανό κ τρωω κ κανα τοστ. Αλλα σημερα ηταν απαίσια μερα. Κ τωρα βραδιάτικα ηρθε κ ο εμετος. Το ενιωθα οτι θα εκανα σημερα. Καινούργια εβδομαδα, μαλλον μεγαλωνει το μωρο κ αυξανοντια κ αλλο οι ορμονες. Τι να πω..


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Τα έπαιρνα ναι απλα αφου εχω να κανω εμετο μια βδομαδα τα σταματησα. Αλλα μαλλον θα τα ξανα αρχισω μέχρι να περάσει κ αυτή η εβδομάδα γιατί μόλις εκανα εναν βαρβάτο εμετο μετά απο πολυ αναγουλα. Παιδευτηκα σημερα! Κ τωρα ειμαι χαλια παλι. Τρωω συχνα ναι. Πολλά γλυκά κυρίως αλλα τρωω κ μεσημεριανό κ τρωω κ κανα τοστ. Αλλα σημερα ηταν απαίσια μερα. Κ τωρα βραδιάτικα ηρθε κ ο εμετος. Το ενιωθα οτι θα εκανα σημερα. Καινούργια εβδομαδα, μαλλον μεγαλωνει το μωρο κ αυξανοντια κ αλλο οι ορμονες. Τι να πω..

Κοριτσάκι μου νομίζω ότι η ζάχαρη τα γλυκά που λες δεν κάνουν καλό στις αναγουλες... Επιδεινωνουν το πρόβλημα.... Οπότε όσο μπορείς απόφυγε τα.... Εγω μια. Μέρα είχα αναγούλα και μου ανεβαινε ο εμ.....ος στο στόμα και δεν μπορούσα να τον βγάλω με τίποτα και ήμουν όλο. Το βράδυ χάλια.... Το χειρότερο είναι να έχεις αναγούλα και να μην Κάνεις εμετό... Με τον Εμετο κάπως ξαλαφρωνεις.... Εγω ούτε νερό μπορώ να πίνω πολύ ενώ πρέπει... Και. Πίνω και μετά ανακατεύομαι αλλά. Πρέπει... Η ενυδάτωση είναι το Α και το Ω... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Κοριτσάκι μου νομίζω ότι η ζάχαρη τα γλυκά που λες δεν κάνουν καλό στις αναγουλες... Επιδεινωνουν το πρόβλημα.... Οπότε όσο μπορείς απόφυγε τα.... Εγω μια. Μέρα είχα αναγούλα και μου ανεβαινε ο εμ.....ος στο στόμα και δεν μπορούσα να τον βγάλω με τίποτα και ήμουν όλο. Το βράδυ χάλια.... Το χειρότερο είναι να έχεις αναγούλα και να μην Κάνεις εμετό... Με τον Εμετο κάπως ξαλαφρωνεις.... Εγω ούτε νερό μπορώ να πίνω πολύ ενώ πρέπει... Και. Πίνω και μετά ανακατεύομαι αλλά. Πρέπει... Η ενυδάτωση είναι το Α και το Ω... 

Εμενα με βοηθάνε τα γλυκα γενικα. Δεν νομιζω οτι φταιει κατι από αυτά που έφαγα. Απλα έτυχε σημερα να κανω εμετο. Ειναι κ αυτος με τις μερες του. Αυξανονται οι ορμονες. Λογικά, θέλω να ελπίζω, οτι μέχρι την 12η θα περασει ολο αυτο. Κ εγω παντως ετσι ημουν από το μεσημέρι. Ο εμετος ηταν στο λαιμό κ δεν έβγαινε. Τωρα που βγήκε καπως ξαλάφρωσα αλλα θελω κ πάλι να κανω... χαλια αισθημα... :(


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Εμενα με βοηθάνε τα γλυκα γενικα. Δεν νομιζω οτι φταιει κατι από αυτά που έφαγα. Απλα έτυχε σημερα να κανω εμετο. Ειναι κ αυτος με τις μερες του. Αυξανονται οι ορμονες. Λογικά, θέλω να ελπίζω, οτι μέχρι την 12η θα περασει ολο αυτο. Κ εγω παντως ετσι ημουν από το μεσημέρι. Ο εμετος ηταν στο λαιμό κ δεν έβγαινε. Τωρα που βγήκε καπως ξαλάφρωσα αλλα θελω κ πάλι να κανω... χαλια αισθημα... :(

Ναι γλυκούλα μυ δεν φταίει κάτι από αυτά που έφαγες εννοείται απλά όσο μπορείς περιόρισε τη ζάχαρη γιατί επιδεινώνει τη ναυτία όλο αυτό... Εγω μια άλλη μέρα που έπαθα αυτό με την αναγούλα δεν έβγαινε ο εμετος και επειδή θα έσκαγα τον προκάλεσα ξέρετε τώρα πως μην λέμε τα γνωστά εικονογράφημενα άλλα κορίτσια και πάλι δε βγήκε... Και. Κοιμήθηκα και ήμουν λες και έφαγα ένα ολόκληρο γουρούνι..... Και είχα φάει μόνο ένα καλαμάκι κοτοπουλο χωρίς καν πίτα σκέτο σκέτο.... Υπομονή.... Πιστεύω θα μειωθούν τα συμοτωνατα... Νομίζω ότι από 10η με 12η εβδομάδα  που η χοριακη σταθεροποιειται, σταθεροποιουνται και αυτά... Τώρα με κυνηγάει ο άντρας μου να φάω ένα μπιφτέκι χάχα σνα τα μικρά παιδιά.... Αλλά μάλλον θα φάω ένα γιαουρτάκι... Δεν πρέπει να μένει και αυτό το στομάχι άδειο αλλά τι να κάνουμε αν δνε μπορούμε; εγώ δοκίμασα και την τσίχλα με Μέντα..... Κάπως βοηθάει αλλά μετά με πιάνει το στομάχι και με αυτή χαχαχα. Επίσης δνε αντέχω καθόλου την οδοντόπαστα και τα αποσμητικά δεν ξέρω τι έχει πάθει η όσφρηση μου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

@Renezμου σε ευχαριστώ! Έτσι είναι για καλό. Τα λένε οι δόλιες και αυτές!!! Το μόνο αρνητικό της δουλειάς μου είναι ότι δεν είμαι σε ένα χώρο αλλά. Πρέπει να πηγαίνω πχ σε 5 σπίτια τη μέρα οπότε μετακινούμαι με το αμάξι συνέχεια δηλαδή και ότι έρχομαι σε επαφή με πολλά παιδιά... Αλλά θ φοράω μάσκα εννοείται.... Επισης ένα άλλο αρνητικό ειναι ότι κάποια σπίτια δεν έχουν ασανσέρ και χρειάζεται να ανεβαίνω πολλέεεες σκάλες.... Αυτό είναι ένα θέμα.... 

Ωχ αυτό είναι όντως θέμα φίλη..κ οκ μέχρι 5ο θα είσαι κομπλέ (από θέμα βάρους κ κοιλιτσας) αλλά από 6ο ίσως δυσκολευτείς λίγο..τι να πω,είναι κ στον οργανισμό άλλες κάνουν χορο κ γυμναστική μέχρι τον 9ο:blink:

Μακάρι κ εσύ να αντέξεις όσο περισσότερο φίλη!! Κ γενικά ξεκινά χαλαρά κ όσο αντέξεις σιγά! Όταν δεις πως κουράζεσαι κτλ σταματας!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ωχ αυτό είναι όντως θέμα φίλη..κ οκ μέχρι 5ο θα είσαι κομπλέ (από θέμα βάρους κ κοιλιτσας) αλλά από 6ο ίσως δυσκολευτείς λίγο..τι να πω,είναι κ στον οργανισμό άλλες κάνουν χορο κ γυμναστική μέχρι τον 9ο:blink:

Μακάρι κ εσύ να αντέξεις όσο περισσότερο φίλη!! Κ γενικά ξεκινά χαλαρά κ όσο αντέξεις σιγά! Όταν δεις πως κουράζεσαι κτλ σταματας!!

Ναι εντάξει!!! Σκέψου ότι ένας μαθητής μου έχει σκάλες και μένει στον 3ο και δεν έχουν ασανσέρ!!! Τέλειο; κάνει να ανεβαίνω τόσες σκάλες; ναι γιατί όχι; ρωτάω και απαντάω. Μχαχα...

Όταν κουράσω θα κάνω επιλογή 3 μαθητών από τους 10.... Βέβαια είμαι πολύ δεμένη με όλα τα παιδιά και. Εκείνα μαζί μου .. Τα περισσότερα τα έχω από πρώτη γυμνασίου και τώρα πάνε λυκείο... Ευτυχώς δεν έχω πανελλήνιες... Ξέρω ότι θα γυρίσει και κάποια και θα μου πει καλά γιατί δε μα Στο είπες από αρχή αλλά αυτή θα είναι μια και είμαι. Σίγουρη.... Όμως δε θα ασχοληθώ.... Θα της δώσω όλο το χρόνο να βρει καθηγήτρια και όταν βρει σταματάω.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Ναι εντάξει!!! Σκέψου ότι ένας μαθητής μου έχει σκάλες και μένει στον 3ο και δεν έχουν ασανσέρ!!! Τέλειο; κάνει να ανεβαίνω τόσες σκάλες; ναι γιατί όχι; ρωτάω και απαντάω. Μχαχα...

Όταν κουράσω θα κάνω επιλογή 3 μαθητών από τους 10.... Βέβαια είμαι πολύ δεμένη με όλα τα παιδιά και. Εκείνα μαζί μου .. Τα περισσότερα τα έχω από πρώτη γυμνασίου και τώρα πάνε λυκείο... Ευτυχώς δεν έχω πανελλήνιες... Ξέρω ότι θα γυρίσει και κάποια και θα μου πει καλά γιατί δε μα Στο είπες από αρχή αλλά αυτή θα είναι μια και είμαι. Σίγουρη.... Όμως δε θα ασχοληθώ.... Θα της δώσω όλο το χρόνο να βρει καθηγήτρια και όταν βρει σταματάω.... 

Ο,τι θεωρείς εσύ καλύτερο στο οωςβθαντο χειριστείς,σου είχα πει την γνώμη μου αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα εννοείται!!

Όσο για τις σκάλες εφόσον έχεις μια ομαλή εγκυμοσυνη φυσικά κ κάνει! Γενικώς να θυμάσαι πως όσο κυλάει καλά η εγκυμοσύνη (χωρίς αιμορραγία,κοντό τράχηλο,συσπάσεις πρόωρες κτλ που όλα αυτά θα τα είχε δει κ ο γιατρός σου να στα πει οπότε μην αγχώνεσαι!) Τότε θα συνεχίζεις κανονικοτατα τη καθημερινότητα εκτός υπερβολών βέβαια! Κ προσοχή μόνο με το βάρος!

Είμαστε δυνατές ρε φίλη!! Εδώ ολόκληρα παιδιά θα φέρουμε στον κόσμο:x

Ξύπνια κ εσύ ακόμη ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Ο,τι θεωρείς εσύ καλύτερο στο οωςβθαντο χειριστείς,σου είχα πει την γνώμη μου αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα εννοείται!!

Όσο για τις σκάλες εφόσον έχεις μια ομαλή εγκυμοσυνη φυσικά κ κάνει! Γενικώς να θυμάσαι πως όσο κυλάει καλά η εγκυμοσύνη (χωρίς αιμορραγία,κοντό τράχηλο,συσπάσεις πρόωρες κτλ που όλα αυτά θα τα είχε δει κ ο γιατρός σου να στα πει οπότε μην αγχώνεσαι!) Τότε θα συνεχίζεις κανονικοτατα τη καθημερινότητα εκτός υπερβολών βέβαια! Κ προσοχή μόνο με το βάρος!

Είμαστε δυνατές ρε φίλη!! Εδώ ολόκληρα παιδιά θα φέρουμε στον κόσμο:x

Ξύπνια κ εσύ ακόμη ε?

Εγω; ;; αν δεν πάει 3 δεν υπάρχει περίπτωση να κοιμηθώ έχω αϋπνίες  άσε που με έπιασε ξαφνικά μια. Λαχτάρα για σοκολάτα χαχαχα. 

Όσο για τις σκάλες ναι εντάξει σιγά σιγά θα πηγαίνω....δε θα πηγαινω και σαν κατσίκι χα χαχαχα αλλά κουράζομαι εύκολα δηλαδή περπατάω λίγο και λαχανιαζω. Θα αρχίσω να φοράω και φαρδιά ρουχαλάκια γιατί η κοιλίτσα πρησμένη καθώς είναι προδιδεται....

Τώρα για τα μαθήματα ναι αυτό θα Κανω πάνω από όλα ειναι η οικογένεια μου.... Κι φυσικά επειδή σέβομαι κι τους γονείς και τα παιδιά θα ενημερώσω από νωρίς... Με κάποιους υπάρχει τρομερό δέσιμο κι ξέρω ότι θα μιυ πουν συνεχίΟυνε για όσο μπορέσεις.... Κάποιοι που θα τσινισουν Ε ξύδι! 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις καταλαβα οτι γραφεται εδώ κ πολλες μερες;!! Λοιπόν να χαιρετίσω αρχικά γτ προ ολίγου απλώς μπουκαρα... Ευχομαι σε όλες τελειόμηνες εγκυμοσύνες με υγιή μωράκια... Όπως σας είπα εγώ ΤΕΡ 23.07 κ εχω ΠΗΤ 29.04....Εμαθα για την εγκυμοσυνη 4 μέρες πριν την περιοδο με  μια χοριακη 78...δυο μερες μετά 288 κ 4μερες μετά 3849...Μια βδομαδα μετά δεν κρατιομουν κ έκανα πάλι κ ήταν 38459...πολυ δεν είναι;περιμενα γυρω στις 23.000.... Τετάρτη έχουμε ραντεβου για δευτερο υπέρηχο κ να ακουσουμε καρδουλα... Αυτό θα είναι το 2ο παιδακι μου... Ανυπομονωωω

  • Μου αρέσει 2

oIf5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 said:

Εγω; ;; αν δεν πάει 3 δεν υπάρχει περίπτωση να κοιμηθώ έχω αϋπνίες  άσε που με έπιασε ξαφνικά μια. Λαχτάρα για σοκολάτα χαχαχα. 

Όσο για τις σκάλες ναι εντάξει σιγά σιγά θα πηγαίνω....δε θα πηγαινω και σαν κατσίκι χα χαχαχα αλλά κουράζομαι εύκολα δηλαδή περπατάω λίγο και λαχανιαζω. Θα αρχίσω να φοράω και φαρδιά ρουχαλάκια γιατί η κοιλίτσα πρησμένη καθώς είναι προδιδεται....

Τώρα για τα μαθήματα ναι αυτό θα Κανω πάνω από όλα ειναι η οικογένεια μου.... Κι φυσικά επειδή σέβομαι κι τους γονείς και τα παιδιά θα ενημερώσω από νωρίς... Με κάποιους υπάρχει τρομερό δέσιμο κι ξέρω ότι θα μιυ πουν συνεχίΟυνε για όσο μπορέσεις.... Κάποιοι που θα τσινισουν Ε ξύδι! 

Παντως παιζει πολυ και το ιδιαιτερο ονλαιν για να μην ταλαιπωρεισαι....  ουτε με σκαλες αλλα και να προστατευεσαι απο κορωνοιο..

 

  • Μου αρέσει 2

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Ναι εντάξει!!! Σκέψου ότι ένας μαθητής μου έχει σκάλες και μένει στον 3ο και δεν έχουν ασανσέρ!!! Τέλειο; κάνει να ανεβαίνω τόσες σκάλες; ναι γιατί όχι; ρωτάω και απαντάω. Μχαχα...

Όταν κουράσω θα κάνω επιλογή 3 μαθητών από τους 10.... Βέβαια είμαι πολύ δεμένη με όλα τα παιδιά και. Εκείνα μαζί μου .. Τα περισσότερα τα έχω από πρώτη γυμνασίου και τώρα πάνε λυκείο... Ευτυχώς δεν έχω πανελλήνιες... Ξέρω ότι θα γυρίσει και κάποια και θα μου πει καλά γιατί δε μα Στο είπες από αρχή αλλά αυτή θα είναι μια και είμαι. Σίγουρη.... Όμως δε θα ασχοληθώ.... Θα της δώσω όλο το χρόνο να βρει καθηγήτρια και όταν βρει σταματάω.... 

Καλησπέρα,

ίσως είναι καλύτερα να αφήσεις τα μαθήματα που θα πρέπει να ανεβαίνεις σκάλες..Είμαι στην ίδια θέση με σένα και άφησα ήδη μαθητές για αυτό το λόγο αλλά και για να μην μου πουν διάφορα μετά  σε ένα μήνα. 

Κρατάω μόνο διαδικτυακά όσους θέλουν και μπορούν γιατί δεν θέλω να κολλήσω και κάτι..

Σκέψου το και καλή επιτυχία σου εύχομαι!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Εγω; ;; αν δεν πάει 3 δεν υπάρχει περίπτωση να κοιμηθώ έχω αϋπνίες  άσε που με έπιασε ξαφνικά μια. Λαχτάρα για σοκολάτα χαχαχα. 

Όσο για τις σκάλες ναι εντάξει σιγά σιγά θα πηγαίνω....δε θα πηγαινω και σαν κατσίκι χα χαχαχα αλλά κουράζομαι εύκολα δηλαδή περπατάω λίγο και λαχανιαζω. Θα αρχίσω να φοράω και φαρδιά ρουχαλάκια γιατί η κοιλίτσα πρησμένη καθώς είναι προδιδεται....

Τώρα για τα μαθήματα ναι αυτό θα Κανω πάνω από όλα ειναι η οικογένεια μου.... Κι φυσικά επειδή σέβομαι κι τους γονείς και τα παιδιά θα ενημερώσω από νωρίς... Με κάποιους υπάρχει τρομερό δέσιμο κι ξέρω ότι θα μιυ πουν συνεχίΟυνε για όσο μπορέσεις.... Κάποιοι που θα τσινισουν Ε ξύδι! 

Αχ ατιμες αϋπνίες κ εγώ κάπως έτσι τη βγάζω τα βράδυα!!^_^

Ναι φίλη όπως πιστεύεις,ο,τι νιώθεις κ όσο αντέχεις όλα!! Δεν υπάρχει πρέπει ή όχι σε αυτά!! 

Να σας ρωτήσω εσάς που πρόσφατα όλες το μάθατε..οι άντρες σας πως έχουν αντιδράσει? Έχουν συνειδητοποιησει ότι θα γίνουν μπαμπάδες? Γιατί συνήθως εκείνοι το αντιλαμβάνοντσι αληθινά εφόσον το πιάσουν στα χέρια τους:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...