Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό; 

Κορίτσια θέλω την βοήθεια σας


Oly74

Recommended Posts

Είμαι 17 χρονων είχα σεξουαλική επαφή και δεν πήρα προφυλάξεις πριν 2 εβδομάδες και τώρα παρουσιάζω ναυτίες συχνουρια κόπωση πόνοι περιόδου κράμπες στην κοιλιά και τώρα μου ήρθαν καφέ ροζ κηλίδες αίματος και όλα αυτά πρώτη φορά σας παρακαλώ ν μ απαντήσει κάποιος όταν το δει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Oly74 είπε:

Είμαι 17 χρονων είχα σεξουαλική επαφή και δεν πήρα προφυλάξεις πριν 2 εβδομάδες και τώρα παρουσιάζω ναυτίες συχνουρια κόπωση πόνοι περιόδου κράμπες στην κοιλιά και τώρα μου ήρθαν καφέ ροζ κηλίδες αίματος και όλα αυτά πρώτη φορά σας παρακαλώ ν μ απαντήσει κάποιος όταν το δει

σε ποσες μερες περιμενεις περιοδο?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Oly74 είπε:

Είμαι 17 χρονων είχα σεξουαλική επαφή και δεν πήρα προφυλάξεις πριν 2 εβδομάδες και τώρα παρουσιάζω ναυτίες συχνουρια κόπωση πόνοι περιόδου κράμπες στην κοιλιά και τώρα μου ήρθαν καφέ ροζ κηλίδες αίματος και όλα αυτά πρώτη φορά σας παρακαλώ ν μ απαντήσει κάποιος όταν το δει

Κατά αρχήν πάρε και κάνε ένα τεστ 

Δεύτερον εκσπεραμετισε μέσα σου ;

Αν είσαι 15 μέρες μετά την επαφή προφανώς θα δείξει και μετά από κει και πέρα ο Θεός μαζί σου 

Για να μη θίξουμε το θέμα προφύλαξη 

Προφανώς το ξέρεις.

Καλή επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, linaa είπε:

σε ποσες μερες περιμενεις περιοδο?

Μου ήρθαν χθες ροζ με καφέ κηλίδες αίματος και έχω πολύ λίγο αίμα πρώτη φορά και χθες και σήμερα και πήγα στο φαρμακείο και Μ είπαν να κάνω τεστ μπορεί να ναι εμφύτευση εμβρύου

15 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Κατά αρχήν πάρε και κάνε ένα τεστ 

Δεύτερον εκσπεραμετισε μέσα σου ;

Αν είσαι 15 μέρες μετά την επαφή προφανώς θα δείξει και μετά από κει και πέρα ο Θεός μαζί σου 

Για να μη θίξουμε το θέμα προφύλαξη 

Προφανώς το ξέρεις.

Καλή επιτυχία.

Θ κάνω το τεστ αύριο πρωί αλλά δεν ξέρω θ μου δείξει σωστά τρ με τις καφέ και ροζ κηλίδες ξέχασα ν ρωτήσω και ναι τελείωσε 

15 ώρες πρίν, linaa είπε:

σε ποσες μερες περιμενεις περιοδο?

Χθες περίμενα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Oly74 είπε:

Μου ήρθαν χθες ροζ με καφέ κηλίδες αίματος και έχω πολύ λίγο αίμα πρώτη φορά και χθες και σήμερα και πήγα στο φαρμακείο και Μ είπαν να κάνω τεστ μπορεί να ναι εμφύτευση εμβρύου

Θ κάνω το τεστ αύριο πρωί αλλά δεν ξέρω θ μου δείξει σωστά τρ με τις καφέ και ροζ κηλίδες ξέχασα ν ρωτήσω και ναι τελείωσε 

Χθες περίμενα

Αν περίμενες χτες περίοδο, θα σου δείξει το τεστ (έχεις σχετικά σταθερό κύκλο;). Να το κάνεις το τεστ.

Εφόσον έχεις ροζ και καφέ το πιθανότερο είναι ότι θα σου έρθει περίοδος, βεβαια. Στο εύχομαι και ποτέ ξανά σεξ χωρίς προφυλάξεις -πιστεψε με μια εγκυμοσύνη είναι το λιγότερο που μπορεί να συμβεί στην αντίθετη περίπτωση. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοπέλα μου γλυκειά δεν πήρατε που δεν πήρατε προφυλάξεις κ τελείωσε κ μέσα σου???

Αν έλεγες ότι δεν τελείωσε μέσα θα σου έλεγα ότι κατά πάσα πιθανότητα δεν είσαι γιατί για να μείνεις πρέπει να πέσει κ σε γόνιμες μέρες κ όλα αλλά εφόσον τελείωσε μέσα σου κ στις γόνιμες μέρες αφού όπως λες πέρασαν 2 εβδομάδες κ περίμενες χθες περίοδο κατά πάσα πιθανότητα είναι εγκυμοσύνη! Πάρε ένα τεστ η κάνε χοριακη κ μακάρι να πέφτω έξω!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι μου ναυτιες κ κοπωση κ συχνοουρια τα χουμε στην εγκυμοσύνη αλλα οχι κ απο το πρωτο δευτερόλεπτο της.  Παρε τεστ, ελπιζω σταθερο κυκλο, κ θα σου φυγει η απορια. Ξερω οτι αγχωνεσαι, ομως ας ελπίσουμε οτι ολα είναι καλα κ απο δω κ περα σωστες προφυλαξεις. Το θεμα προφύλαξη αφορα κ εσενα κ το σύντροφο σου, ακομη κ αν δε θελει πχ, βλέπεις τώρα το αγχος σου. Για αυτο προσοχη κ εύχομαι ολα να ναι ενταξει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Αν περίμενες χτες περίοδο, θα σου δείξει το τεστ (έχεις σχετικά σταθερό κύκλο;). Να το κάνεις το τεστ.

Εφόσον έχεις ροζ και καφέ το πιθανότερο είναι ότι θα σου έρθει περίοδος, βεβαια. Στο εύχομαι και ποτέ ξανά σεξ χωρίς προφυλάξεις -πιστεψε με μια εγκυμοσύνη είναι το λιγότερο που μπορεί να συμβεί στην αντίθετη περίπτωση. 

Δεν έχω σταθερό κύκλο και εύχομαι ν μην είμαι γιατί αν το πω στην μαμά μου θα με σκοτώσει

Just now, mama16 είπε:

Βρε κοπέλα μου γλυκειά δεν πήρατε που δεν πήρατε προφυλάξεις κ τελείωσε κ μέσα σου???

Αν έλεγες ότι δεν τελείωσε μέσα θα σου έλεγα ότι κατά πάσα πιθανότητα δεν είσαι γιατί για να μείνεις πρέπει να πέσει κ σε γόνιμες μέρες κ όλα αλλά εφόσον τελείωσε μέσα σου κ στις γόνιμες μέρες αφού όπως λες πέρασαν 2 εβδομάδες κ περίμενες χθες περίοδο κατά πάσα πιθανότητα είναι εγκυμοσύνη! Πάρε ένα τεστ η κάνε χοριακη κ μακάρι να πέφτω έξω!

Ναι έχεις δίκιο όλα σκατα του έκανε και του πα να βάλει και δεν με άκουσε και το πρόβλημα είναι ότι δεν θα θέλει ν αναλάβει τις ευθύνες του θα περάσω δύσκολα αλλά δεν θέλω να το ρίξω δεν έχω την καρδιά ν το κν

Link to comment
Share on other sites

Just now, Oly74 είπε:

Δεν έχω σταθερό κύκλο και εύχομαι ν μην είμαι γιατί αν το πω στην μαμά μου θα με σκοτώσει

Ναι έχεις δίκιο όλα σκατα του έκανε και του πα να βάλει και δεν με άκουσε και το πρόβλημα είναι ότι δεν θα θέλει ν αναλάβει τις ευθύνες του θα περάσω δύσκολα αλλά δεν θέλω να το ρίξω δεν έχω την καρδιά ν το κν

Μην βιάζεσαι. Κάνε πρώτα το τεστ. 

Και αν ένας σύντροφος (είτε χρόνων είτε της μιας βραδιάς) αρνείται να βάλει προφυλακτικό (που το ζήτησες κιόλας) δεν είναι καλός για τίποτα. Γιατί ουσιαστικά δεν ενδιαφέρεται παρά μόνο για την πάρτι του. 

Μην τρελενεσαι, κάνε πρώτα τεστ ή β χοριακη σε ένα μικροβιολογικό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Oly74 είπε:

Δεν έχω σταθερό κύκλο και εύχομαι ν μην είμαι γιατί αν το πω στην μαμά μου θα με σκοτώσει

Ναι έχεις δίκιο όλα σκατα του έκανε και του πα να βάλει και δεν με άκουσε και το πρόβλημα είναι ότι δεν θα θέλει ν αναλάβει τις ευθύνες του θα περάσω δύσκολα αλλά δεν θέλω να το ρίξω δεν έχω την καρδιά ν το κν

Μακάρι κορίτσι μου να μην είσαι κ την επόμενη φορά να προσέχεις περισσότερο! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, alina80 είπε:

Μην βιάζεσαι. Κάνε πρώτα το τεστ. 

Και αν ένας σύντροφος (είτε χρόνων είτε της μιας βραδιάς) αρνείται να βάλει προφυλακτικό (που το ζήτησες κιόλας) δεν είναι καλός για τίποτα. Γιατί ουσιαστικά δεν ενδιαφέρεται παρά μόνο για την πάρτι του. 

Μην τρελενεσαι, κάνε πρώτα τεστ ή β χοριακη σε ένα μικροβιολογικό. 

Ωραία σε ευχαριστώ πολύ θ σας ενημερώσω σύντομα για ότι γίνει ευχαριστώ και πάλι για την βοήθεια

Just now, mama16 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να μην είσαι κ την επόμενη φορά να προσέχεις περισσότερο! :)

Αυτό θ κάνω σε ευχαριστώ πολύ για ολα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...