Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Just now, jellyfishch είπε:

καλημέρα κορίτσια, βγήκαν και οι αιματολογικές μου, ο μπέμπης είναι υγιέστατος, όλα σούπερ, εκτός από τον πλακούντα που είναι μάλλον επιχείλιος...

Δύσκολα να πάμε για φυσιολογικό αν παραμείνει έτσι... πολύ θα με πειράξει αλλά τι να γίνει ;(

Σε άλλα νέα χάσαμε τον μπαμπά μου από επιπλοκές του κορονοιού. Είναι μία υπέροχη περίοδος για εμένα (not). 

Φώφη καλή επιτυχία, περιμένουμε τα νέα σου με αγωνία. Μαριλού καλά αποτελέσματα!

Πολλά φιλάκια σε όλα τα κορίτσια και όλα τα μπεμπάκια :wub:

 

Συλλυπητήρια για τον μπαμπά σου! Στη ζωή οι λύπες πάνε πλάι πλάι με τις χαρές! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, jellyfishch said:

γενικά ζαλάδες υπάρχουν! είναι φυσιολογικό! 

Είναι και το άγχος πολλές φορές πολλές φορές που μας κάνει να ζαλιζόμαστε.

ναι το γνωριζω ελπιζω ολα να μασ πηγαινουν καλα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, boockie είπε:

Η προεκλαμψία πως αναγράφεται στο papp-a?

Εμένα γράφει καθαρά τη λέξη προεκλαμψια, όπως και πιθανότητα τοκετού πριν τις 37 εβδομάδες 

Just now, jellyfishch είπε:

καλημέρα κορίτσια, βγήκαν και οι αιματολογικές μου, ο μπέμπης είναι υγιέστατος, όλα σούπερ, εκτός από τον πλακούντα που είναι μάλλον επιχείλιος...

Δύσκολα να πάμε για φυσιολογικό αν παραμείνει έτσι... πολύ θα με πειράξει αλλά τι να γίνει ;(

Σε άλλα νέα χάσαμε τον μπαμπά μου από επιπλοκές του κορονοιού. Είναι μία υπέροχη περίοδος για εμένα (not). 

Φώφη καλή επιτυχία, περιμένουμε τα νέα σου με αγωνία. Μαριλού καλά αποτελέσματα!

Πολλά φιλάκια σε όλα τα κορίτσια και όλα τα μπεμπάκια :wub:

 

Αρχικά συλλυπητήρια για τον μπαμπά σου. Είναι δύσκολη μια τέτοια απώλεια αλλά να προσέχεις τον εαυτό σου γτ χρειάζεσαι ηρεμία και ξεκούραση. 

Όσον αφορά τον τοκετο και εμένα με στενοχώρησε το ότι έκανα καισαρική στο γιο μου. Όμως πήγα στην κλινική πολύ χαρούμενη που επιτέλους θα τον συναντούσα και πήγαν όλα μια χαρά, βγήκε χωρίς ζάρες ήρεμος τέλειος. Και στην τελική μετά από όσα πέρασα για να τον αποκτήσω, το σημαντικότερο ήταν απλά να έρθει υγιής στη ζωη

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

@jellyfishchπραγματικα συλληπητηρια για τον πατερα σου!!! Εχω χάσει και εγώ την μητέρα μου από την εφηβεία και ξέρω πόσο ποναει! Να ξέρεις όμως ότι τώρα έχεις και τον προσωπικό σου άγγελο να σε προσεχει! Όλα θα πανε καλα! Και σε λίγους μήνες που θα έχεις το νινάκι σου στην αγκαλιά ο καιρός θα περναει πιο γρήγορα και θα απαλύνει τον πόνο! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, jellyfishch είπε:

καλημέρα κορίτσια, βγήκαν και οι αιματολογικές μου, ο μπέμπης είναι υγιέστατος, όλα σούπερ, εκτός από τον πλακούντα που είναι μάλλον επιχείλιος...

Δύσκολα να πάμε για φυσιολογικό αν παραμείνει έτσι... πολύ θα με πειράξει αλλά τι να γίνει ;(

Σε άλλα νέα χάσαμε τον μπαμπά μου από επιπλοκές του κορονοιού. Είναι μία υπέροχη περίοδος για εμένα (not). 

Φώφη καλή επιτυχία, περιμένουμε τα νέα σου με αγωνία. Μαριλού καλά αποτελέσματα!

Πολλά φιλάκια σε όλα τα κορίτσια και όλα τα μπεμπάκια :wub:

 

Συλληπητηρια κορίτσι μμ

Ζωή σε εσας

 

 

 

 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , jellyfishch είπε:

καλημέρα κορίτσια, βγήκαν και οι αιματολογικές μου, ο μπέμπης είναι υγιέστατος, όλα σούπερ, εκτός από τον πλακούντα που είναι μάλλον επιχείλιος...

Δύσκολα να πάμε για φυσιολογικό αν παραμείνει έτσι... πολύ θα με πειράξει αλλά τι να γίνει ;(

Σε άλλα νέα χάσαμε τον μπαμπά μου από επιπλοκές του κορονοιού. Είναι μία υπέροχη περίοδος για εμένα (not). 

Φώφη καλή επιτυχία, περιμένουμε τα νέα σου με αγωνία. Μαριλού καλά αποτελέσματα!

Πολλά φιλάκια σε όλα τα κορίτσια και όλα τα μπεμπάκια :wub:

 

Συλλυπητήρια κοπέλα μου.. λυπάμαι πολύ, ζωή σε εσάς!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@jellyfishΚοριτσάκι μου θερμά συλλυπητήρια. Δεν έχω λόγια...είναι από τα πρώτα χαστούκια της ζωής η απώλεια των δικών μας.Να έχεις κουράγιο να το αντιμετωπίσεις και η ζωή που φέρεις μέσα σου να είναι αυτή που θα σου δίνει τη δύναμη να σταθείς στα πόδια σου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, jellyfishch said:

καλημέρα κορίτσια, βγήκαν και οι αιματολογικές μου, ο μπέμπης είναι υγιέστατος, όλα σούπερ, εκτός από τον πλακούντα που είναι μάλλον επιχείλιος...

Δύσκολα να πάμε για φυσιολογικό αν παραμείνει έτσι... πολύ θα με πειράξει αλλά τι να γίνει ;(

Σε άλλα νέα χάσαμε τον μπαμπά μου από επιπλοκές του κορονοιού. Είναι μία υπέροχη περίοδος για εμένα (not). 

Φώφη καλή επιτυχία, περιμένουμε τα νέα σου με αγωνία. Μαριλού καλά αποτελέσματα!

Πολλά φιλάκια σε όλα τα κορίτσια και όλα τα μπεμπάκια :wub:

 

Πολλά συλληπητήρια κοπέλα μου.....εύχομαι να είσαι καλά να τον θυμάστε και να ξεπεραστεί όλη αυτή η κατάσταση πολύ γρήγορα.....με το καλό να έρθει το μωράκι σου!

  • Ευχαριστώ 1

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

@jellyfishch Τα θερμά μου συλλυπητήρια, πάντα μια λύπη θα υπάρξει μέσα σε μια χαρά, αυτή είναι και η ζωη! Να ζήσετε να τον θυμάστε 

Κορίτσια μου καλησπέρα σας! Σήμερα πήγα για υπέρηχο! Ενώ περίμενα να μάθω φύλο, έστω ένα ποσοστό, δεν μπόρεσε ακόμη να δει τίποτα.. τι να πω; Θα με φάει αυτό το φασολάκι :huh: έχουμε φτάσει τα 165 γραμμάρια και όλα τα συνεχίζουμε όπως τα είχαμε πει.. ίδια φάρμακα, ίδιες συνήθειες αλλά και ίδια ευτυχώς κιλά! Δεν έχω πάρει ούτε γραμμάριο, ενώ δεν το περίμενα! 4 του μήνα θα πάω ξανά, με νέες αιματολογικές και εξετάσεις ούρων. Αυτααααα

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια μου!!! 

Η αυχενικη πηγε πολυ καλα!!! Οι μετρήσεις και το ρινικό οστό όλα εντός τους φυσιολογικου!!! Αυριο τις αιματολογικές θα κάνω μαζί με την καμπυλη γλυκόζης!!!  Η στάση του μωρου ήταν τέλεια και έτσι δεν αργησαμε.. Μετά χοροπηδούσε, πιπιλουσε, έκανε ένα σωρό Κουνηματα... 

Λέω γιατρέ αυτό με τόσα Κουνηματα κοριτσι θα βγει... Και μου λέει κατά 70℅ ναι!!!! Άρα μαλλον παμε για μπεμπα... Χαχαχχα

Just now, boockie said:

@jellyfishch Τα θερμά μου συλλυπητήρια, πάντα μια λύπη θα υπάρξει μέσα σε μια χαρά, αυτή είναι και η ζωη! Να ζήσετε να τον θυμάστε 

Κορίτσια μου καλησπέρα σας! Σήμερα πήγα για υπέρηχο! Ενώ περίμενα να μάθω φύλο, έστω ένα ποσοστό, δεν μπόρεσε ακόμη να δει τίποτα.. τι να πω; Θα με φάει αυτό το φασολάκι :huh: έχουμε φτάσει τα 165 γραμμάρια και όλα τα συνεχίζουμε όπως τα είχαμε πει.. ίδια φάρμακα, ίδιες συνήθειες αλλά και ίδια ευτυχώς κιλά! Δεν έχω πάρει ούτε γραμμάριο, ενώ δεν το περίμενα! 4 του μήνα θα πάω ξανά, με νέες αιματολογικές και εξετάσεις ούρων. Αυτααααα

Εγω έχασα και 1 κιλό το πρωτο αυτό τρίμηνο!!!

  • Μου αρέσει 10

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, jellyfishch είπε:

καλημέρα κορίτσια, βγήκαν και οι αιματολογικές μου, ο μπέμπης είναι υγιέστατος, όλα σούπερ, εκτός από τον πλακούντα που είναι μάλλον επιχείλιος...

Δύσκολα να πάμε για φυσιολογικό αν παραμείνει έτσι... πολύ θα με πειράξει αλλά τι να γίνει ;(

Σε άλλα νέα χάσαμε τον μπαμπά μου από επιπλοκές του κορονοιού. Είναι μία υπέροχη περίοδος για εμένα (not). 

Φώφη καλή επιτυχία, περιμένουμε τα νέα σου με αγωνία. Μαριλού καλά αποτελέσματα!

Πολλά φιλάκια σε όλα τα κορίτσια και όλα τα μπεμπάκια :wub:

 

Έλα ρε αγάπη, λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλειά σας...... Ζωή σε εσάς....

Πάρε δύναμη από το μωράκι σου για να συνεχίσεις. Δεν καλύπτεται το κενό, ούτε σταματάει ο πόνος. Προς το παρόν ηρεμεί,  αλλά κάθε στιγμή θα είναι μισή. Επικεντρώσου στο μωράκι σου, αυτό είναι η νέα ζωή, η νέα γενιά!

5 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Εμένα γράφει καθαρά τη λέξη προεκλαμψια, όπως και πιθανότητα τοκετού πριν τις 37 εβδομάδες 

Αρχικά συλλυπητήρια για τον μπαμπά σου. Είναι δύσκολη μια τέτοια απώλεια αλλά να προσέχεις τον εαυτό σου γτ χρειάζεσαι ηρεμία και ξεκούραση. 

Όσον αφορά τον τοκετο και εμένα με στενοχώρησε το ότι έκανα καισαρική στο γιο μου. Όμως πήγα στην κλινική πολύ χαρούμενη που επιτέλους θα τον συναντούσα και πήγαν όλα μια χαρά, βγήκε χωρίς ζάρες ήρεμος τέλειος. Και στην τελική μετά από όσα πέρασα για να τον αποκτήσω, το σημαντικότερο ήταν απλά να έρθει υγιής στη ζωη

Να ρωτήσω κάτι έτσι ενημερωτικά. Όταν κάνεις καισαρική,  μετά είσαι με καθετήρα; κι αν ναι,πόσες μέρες; επιπλέον, στην πρώτη γέννα, μόλις μού έκαναν επισκληριδιο, μού έβαλαν καθετήρα κι ένιωθα λες και θέλω πάρα πολύ τσίπα μου και δε μπορούσα να τα βγάλω. Παρ όλ αυτά,  τα σακουλάκια γέμιζαν ασταμάτητα.  Αυτό δεν ξέρω αν το ένιωθα επειδή έσπρωχνε το μωρό, αν μού τον είχαν βάλει λάθος ή αν έτσι νιώθεις Γενικά με τον καθετήρα. Πες μου να έχω μια ιδέα 

Λοιπόν εγώ από κιλά έχω πάρει στάνταρ γιατί με βλέπω τούμπανο. Πρώτη φορά αυτό γιατί συνήθως μέχρι τον 5ο δεν έπαιρνα.  Οκ 90 κιλά θα φτάσω

Άλλο με προβληματίζει, τόσες μέρες ένιωθα ότι έχω μερικά σπυράκια στην πλάτη.  Σήμερα κοιταχτηκα κ είμαι γεμάτη!!! Η αλήθεια είναι ότι έχω αλλάξει απορρυπαντικό εδώ και κάνα δυο μήνες,  αλλά είναι το πλανετ που είναι το οικολογικό, δεν υποτίθεται ότι αυτά είναι υποαλλεργικα ; δεν ξέρω μπορεί να είναι και κάτι άλλο 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ΧρυσαΜ said:

Έλα ρε αγάπη, λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλειά σας...... Ζωή σε εσάς....

Πάρε δύναμη από το μωράκι σου για να συνεχίσεις. Δεν καλύπτεται το κενό, ούτε σταματάει ο πόνος. Προς το παρόν ηρεμεί,  αλλά κάθε στιγμή θα είναι μισή. Επικεντρώσου στο μωράκι σου, αυτό είναι η νέα ζωή, η νέα γενιά!

Να ρωτήσω κάτι έτσι ενημερωτικά. Όταν κάνεις καισαρική,  μετά είσαι με καθετήρα; κι αν ναι,πόσες μέρες; επιπλέον, στην πρώτη γέννα, μόλις μού έκαναν επισκληριδιο, μού έβαλαν καθετήρα κι ένιωθα λες και θέλω πάρα πολύ τσίπα μου και δε μπορούσα να τα βγάλω. Παρ όλ αυτά,  τα σακουλάκια γέμιζαν ασταμάτητα.  Αυτό δεν ξέρω αν το ένιωθα επειδή έσπρωχνε το μωρό, αν μού τον είχαν βάλει λάθος ή αν έτσι νιώθεις Γενικά με τον καθετήρα. Πες μου να έχω μια ιδέα 

Λοιπόν εγώ από κιλά έχω πάρει στάνταρ γιατί με βλέπω τούμπανο. Πρώτη φορά αυτό γιατί συνήθως μέχρι τον 5ο δεν έπαιρνα.  Οκ 90 κιλά θα φτάσω

Άλλο με προβληματίζει, τόσες μέρες ένιωθα ότι έχω μερικά σπυράκια στην πλάτη.  Σήμερα κοιταχτηκα κ είμαι γεμάτη!!! Η αλήθεια είναι ότι έχω αλλάξει απορρυπαντικό εδώ και κάνα δυο μήνες,  αλλά είναι το πλανετ που είναι το οικολογικό, δεν υποτίθεται ότι αυτά είναι υποαλλεργικα ; δεν ξέρω μπορεί να είναι και κάτι άλλο 

Καλημέρα κορίτσι!!! 

Τι είδους σπυρακια??? Και εγώ έχω βγάλει στην πλάτη σαν της ακμής. Είναι από τις ορμόνες μου είπε ο γιατρός. Έβγαλα και στο προσωπο! 

  • Μου αρέσει 1

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ΧρυσαΜ said:

Έλα ρε αγάπη, λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλειά σας...... Ζωή σε εσάς....

Πάρε δύναμη από το μωράκι σου για να συνεχίσεις. Δεν καλύπτεται το κενό, ούτε σταματάει ο πόνος. Προς το παρόν ηρεμεί,  αλλά κάθε στιγμή θα είναι μισή. Επικεντρώσου στο μωράκι σου, αυτό είναι η νέα ζωή, η νέα γενιά!

Να ρωτήσω κάτι έτσι ενημερωτικά. Όταν κάνεις καισαρική,  μετά είσαι με καθετήρα; κι αν ναι,πόσες μέρες; επιπλέον, στην πρώτη γέννα, μόλις μού έκαναν επισκληριδιο, μού έβαλαν καθετήρα κι ένιωθα λες και θέλω πάρα πολύ τσίπα μου και δε μπορούσα να τα βγάλω. Παρ όλ αυτά,  τα σακουλάκια γέμιζαν ασταμάτητα.  Αυτό δεν ξέρω αν το ένιωθα επειδή έσπρωχνε το μωρό, αν μού τον είχαν βάλει λάθος ή αν έτσι νιώθεις Γενικά με τον καθετήρα. Πες μου να έχω μια ιδέα 

Λοιπόν εγώ από κιλά έχω πάρει στάνταρ γιατί με βλέπω τούμπανο. Πρώτη φορά αυτό γιατί συνήθως μέχρι τον 5ο δεν έπαιρνα.  Οκ 90 κιλά θα φτάσω

Άλλο με προβληματίζει, τόσες μέρες ένιωθα ότι έχω μερικά σπυράκια στην πλάτη.  Σήμερα κοιταχτηκα κ είμαι γεμάτη!!! Η αλήθεια είναι ότι έχω αλλάξει απορρυπαντικό εδώ και κάνα δυο μήνες,  αλλά είναι το πλανετ που είναι το οικολογικό, δεν υποτίθεται ότι αυτά είναι υποαλλεργικα ; δεν ξέρω μπορεί να είναι και κάτι άλλο 

Με τον καθετήρα ναι δεν καταλαβαίνεις πως γίνεται η διεργασία συμβαίνει αυτόματα. Αν το καταλαβαίνεις στο έχουν βάλει λάθος!

εγω από ένα επείγον χειρουργείο ειχα κάνει καισαρική τομή και το ειχα βιώσει 

τωρα για τα σπυράκια αν είναι ορμονικό οκ αλλα αν είναι σαν αλλεργίας να το πεις στον γιατρό σου οπωσδήποτε !

  • Ευχαριστώ 1

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Έλα ρε αγάπη, λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλειά σας...... Ζωή σε εσάς....

Πάρε δύναμη από το μωράκι σου για να συνεχίσεις. Δεν καλύπτεται το κενό, ούτε σταματάει ο πόνος. Προς το παρόν ηρεμεί,  αλλά κάθε στιγμή θα είναι μισή. Επικεντρώσου στο μωράκι σου, αυτό είναι η νέα ζωή, η νέα γενιά!

Να ρωτήσω κάτι έτσι ενημερωτικά. Όταν κάνεις καισαρική,  μετά είσαι με καθετήρα; κι αν ναι,πόσες μέρες; επιπλέον, στην πρώτη γέννα, μόλις μού έκαναν επισκληριδιο, μού έβαλαν καθετήρα κι ένιωθα λες και θέλω πάρα πολύ τσίπα μου και δε μπορούσα να τα βγάλω. Παρ όλ αυτά,  τα σακουλάκια γέμιζαν ασταμάτητα.  Αυτό δεν ξέρω αν το ένιωθα επειδή έσπρωχνε το μωρό, αν μού τον είχαν βάλει λάθος ή αν έτσι νιώθεις Γενικά με τον καθετήρα. Πες μου να έχω μια ιδέα 

Λοιπόν εγώ από κιλά έχω πάρει στάνταρ γιατί με βλέπω τούμπανο. Πρώτη φορά αυτό γιατί συνήθως μέχρι τον 5ο δεν έπαιρνα.  Οκ 90 κιλά θα φτάσω

Άλλο με προβληματίζει, τόσες μέρες ένιωθα ότι έχω μερικά σπυράκια στην πλάτη.  Σήμερα κοιταχτηκα κ είμαι γεμάτη!!! Η αλήθεια είναι ότι έχω αλλάξει απορρυπαντικό εδώ και κάνα δυο μήνες,  αλλά είναι το πλανετ που είναι το οικολογικό, δεν υποτίθεται ότι αυτά είναι υποαλλεργικα ; δεν ξέρω μπορεί να είναι και κάτι άλλο 

Καλημέρα.... Δεν ένιωθα τπτ με τον καθετήρα. Μήπως δεν στον έβαλαν σωστά; εμενα την επόμενη της γέννας μου τον έβγαλαν γτ είχα σηκωθεί κι αν και δυσκολευομουν πήγαινα μόνη τουαλέτα. 

Απο κιλά πήρα τα 2 που έχασα με τις αναγούλες. Τα πήρα σε 1 εβδομάδα... Και έχω τρελές πεινες οπότε δεν ξέρω που θα φτάσω

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...