Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Χρόνια Πολλά σε σε όλα τα κορίτσια του Ιουνίου!Να είμαστε υγιείς να υποδεχτούμε του χρόνου τα νέα μέλη στις οικογένειές μας! 

@ΧρυσαΜ Να χαίρεσαι την ονομαστική σου γιορτή!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@ΧρυσαΜ χρόνια πολλα! Να είσαι γερή και δυνατή και με το καλό τριπλή... Στα παιδια όχι στα κιλά... Χαχαχ

Καλά Χριστουγεννα κορίτσια μου!!! Υγεία και φως σε όλον τον κόσμο!!!! 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, BILLE είπε:

Χρόνια Πολλά σε σε όλα τα κορίτσια του Ιουνίου!Να είμαστε υγιείς να υποδεχτούμε του χρόνου τα νέα μέλη στις οικογένειές μας! 

@ΧρυσαΜ Να χαίρεσαι την ονομαστική σου γιορτή!

 

πρίν από 17 λεπτά , Φώφη1990 είπε:

@ΧρυσαΜ χρόνια πολλα! Να είσαι γερή και δυνατή και με το καλό τριπλή... Στα παιδια όχι στα κιλά... Χαχαχ

Καλά Χριστουγεννα κορίτσια μου!!! Υγεία και φως σε όλον τον κόσμο!!!! 

 

Just now, phal είπε:

Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια κ με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας!!! @ΧρυσαΜ χρόνια πολλά για τη γιορτή σου ! 

Κορίτσια μου, σάς ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!!! Με το καλο του χρόνου να γιορτάζουμε με τα μωρά μας

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

 

 

Κορίτσια μου, σάς ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!!! Με το καλο του χρόνου να γιορτάζουμε με τα μωρά μας

Χρόνια πολλά κοριτσάκι με το καλό το τρίτο σου μωράκι υγεία πάντα στο σπιτικό σου!!!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 46 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

 

 

Κορίτσια μου, σάς ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!!! Με το καλο του χρόνου να γιορτάζουμε με τα μωρά μας

Χρόνια πολλά κορίτσι Μ.  Κ του χρόνου αγκαλιά με το μπεμπακι σ 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Χρόνια πολλά κοριτσάκι με το καλό το τρίτο σου μωράκι υγεία πάντα στο σπιτικό σου!!!

 

2 ώρες πρίν, Eva1986 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι Μ.  Κ του χρόνου αγκαλιά με το μπεμπακι σ 

Σάς ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!! 

Πώς τα περάσατε σήμερα;; εμένα ήρθαν τα πεθερικά μου, ο αδερφός μου και η κολλητή μου με 2 ξαδέρφια μου. Φάγαμε, ήπιαμε, πριν λίγο σπάσαμε λόγω απαγόρευσης. Εντάξει με αυτούς είμαστε σε καθημερινή επαφή, οπότε θα ήταν χαζό να μη βρεθούμε σήμερα. 

Όπως και να 'χει περάσαμε πολύ όμορφα... Σήμερα δεν έκανα παρασπονδιες, είπα θα πιω λίγο κρασάκι με σόδα. Είπα μην πιω πάλι ουίσκι για να μην το παρακάνω. Περνάμε όμορφα αλλά με μέτρο. Προχθές είχα όρεξη για σαλάτα, αλλά δεν είχα. Έσφιξα τα δόντια, όμως σήμερα που είχα λαχανικά το ευχαριστήθηκα...! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

 

Σάς ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!! 

Πώς τα περάσατε σήμερα;; εμένα ήρθαν τα πεθερικά μου, ο αδερφός μου και η κολλητή μου με 2 ξαδέρφια μου. Φάγαμε, ήπιαμε, πριν λίγο σπάσαμε λόγω απαγόρευσης. Εντάξει με αυτούς είμαστε σε καθημερινή επαφή, οπότε θα ήταν χαζό να μη βρεθούμε σήμερα. 

Όπως και να 'χει περάσαμε πολύ όμορφα... Σήμερα δεν έκανα παρασπονδιες, είπα θα πιω λίγο κρασάκι με σόδα. Είπα μην πιω πάλι ουίσκι για να μην το παρακάνω. Περνάμε όμορφα αλλά με μέτρο. Προχθές είχα όρεξη για σαλάτα, αλλά δεν είχα. Έσφιξα τα δόντια, όμως σήμερα που είχα λαχανικά το ευχαριστήθηκα...! 

Όμορφα ήταν και σήμερα ήρθαν τα πεθερικά μου και ο αδερφός μου ψησαμε αρνί στην σούβλα ψητά στην σχάρα ο άντρας μου δηλαδή εψησε μια χαρά φάγαμε ήπιαμε εμείς οι 5 ήπια και μια μπυριτσα alcohol free μια χαρα αλλά ρε κορίτσια πολύ κούραση μέσα έξω μέσα έξω φτιάξε σαλάτες φτιάξε πατάτες σέρβιρε και ταυτόχρονα είχα και την μικρή να τρώει όταν πρεπει κλπ....νομίζω πιο πολύ κουράστηκα σήμερα που ήμασταν 5 παρά στα γενέθλια της που ήμασταν 10 τεσπά.....αύριο θα κάνουμε το ίδιο αλλά στα πεθερικά αρνί ψητά κλπ....γλέντι τρικουβερτο χαχχαχαα

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και του χρόνου κοριτσάκια μου!! Με τα μωράκια μας αγκαλιά!! ❤❤❤❤

@ΧρυσαΜ χρόνια πολλά Χρυσακι μου να χαίρεσαι το οβομα σου  και την οικογένειά σου!!

On 23/12/2020 at 10:15 ΜΜ, Eva1986 είπε:

Κόριτσια Μ να ρωτήσω κάτι αν σ πούνε αγοράκι στη αυχενικη ,παίζει μετά να το αλλάξουν ;να πουν κορίτσι;

 Κοπελα μου εμένα μου είχε πει 60% αγοράκι στην Αυχενική και προχθές που είχα ξανά υπέρηχο μου το άλλαξε και μου είπε 70-80% κοριτσάκι!! 11 του μήνα ξαναεχω υπέρηχο και λογικά θα δούμε τι είναι εν τέλει!! ❤

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Και του χρόνου κοριτσάκια μου!! Με τα μωράκια μας αγκαλιά!! ❤❤❤❤

@ΧρυσαΜ χρόνια πολλά Χρυσακι μου να χαίρεσαι το οβομα σου  και την οικογένειά σου!!

 Κοπελα μου εμένα μου είχε πει 60% αγοράκι στην Αυχενική και προχθές που είχα ξανά υπέρηχο μου το άλλαξε και μου είπε 70-80% κοριτσάκι!! 11 του μήνα ξαναεχω υπέρηχο και λογικά θα δούμε τι είναι εν τέλει!! ❤

Αλήθεια;ε τότε αυτό το τσουτσουνακι που υπήρχε στην αυχενική που πήγε;

Όχι τίποτα αγωνια ο γιος μου κ όλο με ρωτάει.  Πες τι είναι μαμά;χαχαχα 

Κ έχω επιφυλάξεις. Ποτέ δεν ξέρεις 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, Evouska said:

Και του χρόνου κοριτσάκια μου!! Με τα μωράκια μας αγκαλιά!! ❤❤❤❤

@ΧρυσαΜ χρόνια πολλά Χρυσακι μου να χαίρεσαι το οβομα σου  και την οικογένειά σου!!

 Κοπελα μου εμένα μου είχε πει 60% αγοράκι στην Αυχενική και προχθές που είχα ξανά υπέρηχο μου το άλλαξε και μου είπε 70-80% κοριτσάκι!! 11 του μήνα ξαναεχω υπέρηχο και λογικά θα δούμε τι είναι εν τέλει!! ❤

Χαχα! Αλήθεια???

Κορίτσια λένε ότι παιζει ρόλο και η επαφή σε σχέση με την ημέρα ωορρηξίας! 

Αν έχεις επαφή 2 περιπου-μερες πριν την ωορρηξία ειναι μάλλον κορίτσι ενώ αν έχετε το 24ωρο της ωορρηξίας είναι πιο πιθανό για αγόρι! Γιατί τα θηλυκά σπερματοζωαρι έχουν μεγαλυτερη διάρκεια μέσα στον κόλπο σε σχέση με τα αρσενικά ενώ τα αρσενικά φτάνουν πιο γρήγορα αλλά δεν ζουν πολυ... 

εσείς γνωρίζετε ποτε είχατε επαφή σε σχέση με την ωορρηξία? Πάντως ανήκω στην πρώτη κατηγορία κατηγορία. Ωορρηξία είναι 6 Οκτωβρίου και επαφή στις 4. Για να δουμε..... 

Just now, Eva1986 said:

Αλήθεια;ε τότε αυτό το τσουτσουνακι που υπήρχε στην αυχενική που πήγε;

Όχι τίποτα αγωνια ο γιος μου κ όλο με ρωτάει.  Πες τι είναι μαμά;χαχαχα 

Κ έχω επιφυλάξεις. Ποτέ δεν ξέρεις 

 

Ευα μου εχω διαβασει ότι και η κλειτορίδα μοιάζει με τσουτσου ανάλογα την θέση και την ανάπτυξη του μωρού. Άρα ίσως αυτό να ήταν το μπέρδεμα... Εσένα αγοράκι σου είπε ε???? Ε στον επόμενο υπέρηχο κάτι θα δείτε πιο καθαρά! 

  • Μου αρέσει 1

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!! @ΧρυσαΜ να χαίρεσαι το όνομα σου και με το καλό να έρθει και το τριτο μωράκι σας. @ΒαλεντιναΧ να χαίρεσαι τον άντρα σου και ότι ποθειτε με το νέο έτος... Οι υπόλοιπες να χαίρεστε όσους έχετε που γιορτάζουν και εύχομαι να περάσατε όμορφα.

Εμείς χθες ήσυχα σπίτι μόνοι και σήμερα πήγαμε βολτούλα σε μια παραλία. Ξεσκασαμε, ο μικρός έπεσε πτώμα από την κούραση και είδαμε και ένα φιλικό ζευγάρι με την μικρή τους. Μια χαρούλα. Τώρα ετοιμάζουμε να φάμε και να δούμε χριστουγεννιατικη ταινία 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Evouska είπε:

Και του χρόνου κοριτσάκια μου!! Με τα μωράκια μας αγκαλιά!! ❤❤❤❤

@ΧρυσαΜ χρόνια πολλά Χρυσακι μου να χαίρεσαι το οβομα σου  και την οικογένειά σου!!

 Κοπελα μου εμένα μου είχε πει 60% αγοράκι στην Αυχενική και προχθές που είχα ξανά υπέρηχο μου το άλλαξε και μου είπε 70-80% κοριτσάκι!! 11 του μήνα ξαναεχω υπέρηχο και λογικά θα δούμε τι είναι εν τέλει!! ❤

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη!! 

Just now, Φώφη1990 είπε:

Χαχα! Αλήθεια???

Κορίτσια λένε ότι παιζει ρόλο και η επαφή σε σχέση με την ημέρα ωορρηξίας! 

Αν έχεις επαφή 2 περιπου-μερες πριν την ωορρηξία ειναι μάλλον κορίτσι ενώ αν έχετε το 24ωρο της ωορρηξίας είναι πιο πιθανό για αγόρι! Γιατί τα θηλυκά σπερματοζωαρι έχουν μεγαλυτερη διάρκεια μέσα στον κόλπο σε σχέση με τα αρσενικά ενώ τα αρσενικά φτάνουν πιο γρήγορα αλλά δεν ζουν πολυ... 

εσείς γνωρίζετε ποτε είχατε επαφή σε σχέση με την ωορρηξία? Πάντως ανήκω στην πρώτη κατηγορία κατηγορία. Ωορρηξία είναι 6 Οκτωβρίου και επαφή στις 4. Για να δουμε..... 

Ευα μου εχω διαβασει ότι και η κλειτορίδα μοιάζει με τσουτσου ανάλογα την θέση και την ανάπτυξη του μωρού. Άρα ίσως αυτό να ήταν το μπέρδεμα... Εσένα αγοράκι σου είπε ε???? Ε στον επόμενο υπέρηχο κάτι θα δείτε πιο καθαρά! 

Νομίζω αυτό ισχύει, γιατί στο γιο μου ήταν ακριβώς σε μέρα ωορηξιας, ενώ στη μικρή περίμενα (τρομάρα μου) να τελειώσουν οι γόνιμες

Just now, Μαρία1430 είπε:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!! @ΧρυσαΜ να χαίρεσαι το όνομα σου και με το καλό να έρθει και το τριτο μωράκι σας. @ΒαλεντιναΧ να χαίρεσαι τον άντρα σου και ότι ποθειτε με το νέο έτος... Οι υπόλοιπες να χαίρεστε όσους έχετε που γιορτάζουν και εύχομαι να περάσατε όμορφα.

Εμείς χθες ήσυχα σπίτι μόνοι και σήμερα πήγαμε βολτούλα σε μια παραλία. Ξεσκασαμε, ο μικρός έπεσε πτώμα από την κούραση και είδαμε και ένα φιλικό ζευγάρι με την μικρή τους. Μια χαρούλα. Τώρα ετοιμάζουμε να φάμε και να δούμε χριστουγεννιατικη ταινία 

Τέλεια!!! Σε ευχαριστώ πολύ!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φώφη1990 είπε:

Χαχα! Αλήθεια???

Κορίτσια λένε ότι παιζει ρόλο και η επαφή σε σχέση με την ημέρα ωορρηξίας! 

Αν έχεις επαφή 2 περιπου-μερες πριν την ωορρηξία ειναι μάλλον κορίτσι ενώ αν έχετε το 24ωρο της ωορρηξίας είναι πιο πιθανό για αγόρι! Γιατί τα θηλυκά σπερματοζωαρι έχουν μεγαλυτερη διάρκεια μέσα στον κόλπο σε σχέση με τα αρσενικά ενώ τα αρσενικά φτάνουν πιο γρήγορα αλλά δεν ζουν πολυ... 

εσείς γνωρίζετε ποτε είχατε επαφή σε σχέση με την ωορρηξία? Πάντως ανήκω στην πρώτη κατηγορία κατηγορία. Ωορρηξία είναι 6 Οκτωβρίου και επαφή στις 4. Για να δουμε..... 

Ευα μου εχω διαβασει ότι και η κλειτορίδα μοιάζει με τσουτσου ανάλογα την θέση και την ανάπτυξη του μωρού. Άρα ίσως αυτό να ήταν το μπέρδεμα... Εσένα αγοράκι σου είπε ε???? Ε στον επόμενο υπέρηχο κάτι θα δείτε πιο καθαρά! 

Άντε να δούμε. 

Αύριο κόριτσια σκέφτομαι να παρανομησω.  Μένω 25χλμ από την μαμά Μ. Έχω 2 μήνες να τους δω κ θέλω να πάω. 

Ευχηθειτε καλή τύχη. Χαχαχα.  

Ούτε εμείς ούτε οι γονείς Μ έρχονται σε επαφή με άλλους. 

Μόλις αλλάξω νόμο ,θα μαι σε 5 λεπτά σπίτι Μ. 

Γνωστοί Μ πηγαινοέρχονται συνέχεια λόγω εργασίας κ Μ είπανε ότι στο 2 μηνό μια φορά είδαν αστυνομία. Κ αυτή ήταν νόμο Καβάλας κοντά στο νοσοκομείο. 

Θέλω να αφήσω κ λίγο το παιδί να ξεδωσει στο χωριό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Eva1986 είπε:

Αλήθεια;ε τότε αυτό το τσουτσουνακι που υπήρχε στην αυχενική που πήγε;

Όχι τίποτα αγωνια ο γιος μου κ όλο με ρωτάει.  Πες τι είναι μαμά;χαχαχα 

Κ έχω επιφυλάξεις. Ποτέ δεν ξέρεις 

 

Μου είχε πει στην Αυχενική ότι είτε θα εξελιχθεί σε τσουτσουνακι είτε σε κλειτορίδα  και ακόμα κ στον τελευταίο υπέρηχο φαινόταν κάτι να πετιέται αλλά μου είπε ότι μοιάζει με κοριτσάκι! Εμένα δε με χαλάει ότι και να είναι! Οπότε απλά περιμένω μέχρι 11 του μήνα να μάθω! 

πρίν από 30 λεπτά , Φώφη1990 είπε:

Χαχα! Αλήθεια???

Κορίτσια λένε ότι παιζει ρόλο και η επαφή σε σχέση με την ημέρα ωορρηξίας! 

Αν έχεις επαφή 2 περιπου-μερες πριν την ωορρηξία ειναι μάλλον κορίτσι ενώ αν έχετε το 24ωρο της ωορρηξίας είναι πιο πιθανό για αγόρι! Γιατί τα θηλυκά σπερματοζωαρι έχουν μεγαλυτερη διάρκεια μέσα στον κόλπο σε σχέση με τα αρσενικά ενώ τα αρσενικά φτάνουν πιο γρήγορα αλλά δεν ζουν πολυ... 

εσείς γνωρίζετε ποτε είχατε επαφή σε σχέση με την ωορρηξία? Πάντως ανήκω στην πρώτη κατηγορία κατηγορία. Ωορρηξία είναι 6 Οκτωβρίου και επαφή στις 4. Για να δουμε..... 

Ευα μου εχω διαβασει ότι και η κλειτορίδα μοιάζει με τσουτσου ανάλογα την θέση και την ανάπτυξη του μωρού. Άρα ίσως αυτό να ήταν το μπέρδεμα... Εσένα αγοράκι σου είπε ε???? Ε στον επόμενο υπέρηχο κάτι θα δείτε πιο καθαρά! 

Ναι ναι το έχω διαβάσει κ εγώ αυτό για τις επαφές αλλά εμείς είχαμε επαφές όλο το μηνα  όποτε πάλι δεν μπορώ να ξέρω από τις επαφές χαχαχα! Πουθενά δε με βρίσκεις!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...