Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες με υγιή μωράκια!

Τη Δευτέρα έκανα αμνιοπαρακέντηση και από τότε έχω λιώσει τον καναπέ. Χθες πήρα τα πρώτα αποτελέσματα. Μάθαμε ότι αναφορικά με τα χρωματοσωματα το μωρό μας είναι υγιες και περιμένουμε την αμαζόνα μας με λαχτάρα!!! Σε 10-15 μέρες θα έχουμε και τα αποτελέσματα του μοριακού καρυότυπου γιατί επιλέξαμε τον πλήρη έλεγχο.

Ανακουφιστηκα αρκετά και εύχομαι σε όσες περιμένετε αποτελέσματα καλή επιτυχία. Προσθέστε αν θέλετε στο πινακακι το φύλο του μωρού και μαιευτήριο το Έλενα.

Σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά και σας φιλώ τη κάθε μία ξεχωριστά.

Καλή Πρωτοχρονιά με υγεία!!!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Eva1986 είπε:

Κορίτσια Μ να σας ρωτήσω.  Κάθε μεσημέρι που τρώω μετά νιώθω δυσφορία. Το έχετε πάθει ;κ σήμερα που έφαγα σχεδόν μόνο σαλάτα σαν να μην μπορώ να τα χωνέψω ,σαν να με βαραίνουν. Δεν τρώω πολύ. 

Είναι ένα από τα καλά της εγκυμοσύνης......

2 ώρες πρίν, HopeMe είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες με υγιή μωράκια!

Τη Δευτέρα έκανα αμνιοπαρακέντηση και από τότε έχω λιώσει τον καναπέ. Χθες πήρα τα πρώτα αποτελέσματα. Μάθαμε ότι αναφορικά με τα χρωματοσωματα το μωρό μας είναι υγιες και περιμένουμε την αμαζόνα μας με λαχτάρα!!! Σε 10-15 μέρες θα έχουμε και τα αποτελέσματα του μοριακού καρυότυπου γιατί επιλέξαμε τον πλήρη έλεγχο.

Ανακουφιστηκα αρκετά και εύχομαι σε όσες περιμένετε αποτελέσματα καλή επιτυχία. Προσθέστε αν θέλετε στο πινακακι το φύλο του μωρού και μαιευτήριο το Έλενα.

Σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά και σας φιλώ τη κάθε μία ξεχωριστά.

Καλή Πρωτοχρονιά με υγεία!!!

Τέλεια νέα. Πώς ήταν; πόνεσε; 

Προσθέτω στο πινακακι ότι έχεις κορίτσι. Νοσοκομείο...; 

On 29/12/2020 at 11:21 ΠΜ, ΧρυσαΜ είπε:

νέο Πινακάκι!❤

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

@Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11

 @phall ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, twins boy and girl, Ιασώ

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, αγοράκι

@Φραουλίτσα*α 2/1 ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 27/11 (αλλαγή ΠΗΤ: 6/6), νοσοκομείο Έλενα 

@Evouskaa ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11

@alina800 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12

@HopeMee ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, κοριτσάκι, νοσοκομείο Έλενα

@matinab1980 Αυχενική 4/12

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκιμητέρα 

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6, αγοράκι, Νοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών 

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 24/11

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, μητέρα

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Υπέρηχος 18/1, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Είναι ένα από τα καλά της εγκυμοσύνης......

Τέλεια νέα. Πώς ήταν; πόνεσε; 

Προσθέτω στο πινακακι ότι έχεις κορίτσι. Νοσοκομείο...; 

 

Νοσοκομείο Έλενα.

Δεν ήταν ευχάριστη εμπειρία και με ταλαιπώρησε λίγο παραπάνω. Ακόμη πονάω. Προληπτικά νπαορνω και utrogestan ένεκα της ταλαιπωρίας....Τεσπα, τέλος καλό, όλα καλά μέχρι στιγμης

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΧρυσαΜ είπε:

νέο Πινακάκι!❤

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

@Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11

 @phall ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, twins boy and girl, Ιασώ

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, αγοράκι

@Φραουλίτσα*α 2/1 ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 27/11 (αλλαγή ΠΗΤ: 6/6), νοσοκομείο Έλενα 

@Evouskaa ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11

@alina800 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12

@HopeMee ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, κοριτσάκι, νοσοκομείο Έλενα

@matinab1980 Αυχενική 4/12

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκιμητέρα 

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6, αγοράκι, Νοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών 

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 24/11

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, μητέρα

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Υπέρηχος 18/1, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

@HopeMe ααα κατάλαβα.... Πρέπει να μείνεις κρεβάτι ε; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

@HopeMe ααα κατάλαβα.... Πρέπει να μείνεις κρεβάτι ε; 

Ναι αυστηρά και ούτε ορθοστασία. Μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι και την 1η μέρα με βοήθεια. Βρήκα χρόνο να διαβασω για την εργασία μου :shock:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, HopeMe είπε:

Ναι αυστηρά και ούτε ορθοστασία. Μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι και την 1η μέρα με βοήθεια. Βρήκα χρόνο να διαβασω για την εργασία μου :shock:

Πραγματικά πες το ψέματα.... Κι εγώ σήμερα ξεκίνησα κουτσα στραβά μια εργασία.... 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια !

Χρύσα, να χαίρεσαι το όνομά σου, και ό, τι επιθυμείς για το νέο έτος ;)

Για το πινακάκι μας, η αυχενική μου έγινε 10/12/2020 και τελικά περιμένουμε αγοράκι 100%. Ο πλακούντας συνεχίζει να είναι επιπτωματικός αλλά ο γιατρός θεωρεί ότι θα ανέβει γιατί το κύριο σώμα του μετακινήθηκε προς τα πάνω.. Θα δούμε όμως ποτέ δεν ξέρεις. Προς το παρόν ξάπλα και βαρεμάρα. Μπράβο σας που διαβάζετε, εγώ προσπαθώ αλλά το μυαλό μου έχει γίνει κουρκούτι. Βλέπω κάτι βλογκ από νοικοκυρές στο youtube... μέχρι εκεί φτάνει η πνευματικότητά μου. 

Εύχομαι να περάσετε μία υπέροχη μέρα, γεμάτη θαλπωρή και ζεστασιά. 

Υγεία και ευημερία στις οικογένειες και τους δικούς σας ανθρώπους. 

Σας φιλώ. 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 2

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, jellyfishch είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια !

Χρύσα, να χαίρεσαι το όνομά σου, και ό, τι επιθυμείς για το νέο έτος ;)

Για το πινακάκι μας, η αυχενική μου έγινε 10/12/2020 και τελικά περιμένουμε αγοράκι 100%. Ο πλακούντας συνεχίζει να είναι επιπτωματικός αλλά ο γιατρός θεωρεί ότι θα ανέβει γιατί το κύριο σώμα του μετακινήθηκε προς τα πάνω.. Θα δούμε όμως ποτέ δεν ξέρεις. Προς το παρόν ξάπλα και βαρεμάρα. Μπράβο σας που διαβάζετε, εγώ προσπαθώ αλλά το μυαλό μου έχει γίνει κουρκούτι. Βλέπω κάτι βλογκ από νοικοκυρές στο youtube... μέχρι εκεί φτάνει η πνευματικότητά μου. 

Εύχομαι να περάσετε μία υπέροχη μέρα, γεμάτη θαλπωρή και ζεστασιά. 

Υγεία και ευημερία στις οικογένειες και τους δικούς σας ανθρώπους. 

Σας φιλώ. 

Χαχαχαχα η αλήθεια είναι ότι από τότε που έμαθα ότι είμαι έγκυος αποδιοργανωθηκα τελείως, τώρα προσπαθώ να σώσω ο, τι σώζεται γιατί κοντοζυγωνει η εξεταστική... 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!!! 

Και σε ποιο νοσοκομείο θα είσαι; 

13 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

νέο Πινακάκι!❤

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

@Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11

 @phall ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, twins boy and girl, Ιασώ

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, αγοράκι

@Φραουλίτσα*α 2/1 ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 27/11 (αλλαγή ΠΗΤ: 6/6), νοσοκομείο Έλενα 

@Evouskaa ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11

@alina800 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12

@HopeMee ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, κοριτσάκι, νοσοκομείο Έλενα

@matinab1980 Αυχενική 4/12

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκιμητέρα 

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6, αγοράκι, Νοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών 

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 24/11

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, μητέρα

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Υπέρηχος 18/1, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Χαχαχαχα η αλήθεια είναι ότι από τότε που έμαθα ότι είμαι έγκυος αποδιοργανωθηκα τελείως, τώρα προσπαθώ να σώσω ο, τι σώζεται γιατί κοντοζυγωνει η εξεταστική... 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!!! 

Και σε ποιο νοσοκομείο θα είσαι; 

 

Δεν ξέρω Χρύσα μου θα εξαρτηθεί από τον πλακούντα. Στη χειρότερη στο Πανεπιστημιακό Αλεξανδρούπολης στην καλύτερη στο Διαβαλκανικό. Άστο ακόμη να αιωρείται..

Καλή επιτυχία στις εξετάσεις. Εγώ δίνω το πρώτο 11/1. Από αύριο θα στρωθώ σιγά σιγά. 


2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

@ΧρυσαΜ @jellyfishchΧαρά στο κουράγιο σας που μπορείτε κυοφορούσες γυναίκες να διαβάζετε!Εγώ σέρνομαι από τον ένα καναπέ στον άλλο!Με το καλό να τελειώσετε κορίτσια!Πριν 2 χρόνια τέτοια μέρα ακριβώς βγήκε η βαθμολογία της πτυχιακής και έμαθα ότι τελείωσα το μτπχ. Τέτοια ανακούφιση δεν είχα νιώσει ποτέ στη ζωή μου. Με το καλό και στα δικά σας!Και για την ημέρα να ευχηθώ σε όλα τα κορίτσια υγεία πάνω από όλα σε εμάς και τις οικογένειές μας, υπομονή και σθένος να αντιμετωπίσουμε ό,τι αναποδιά μπορεί να ανακύψει!Με το καλό η νέα χρόνια

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, jellyfishch είπε:

Δεν ξέρω Χρύσα μου θα εξαρτηθεί από τον πλακούντα. Στη χειρότερη στο Πανεπιστημιακό Αλεξανδρούπολης στην καλύτερη στο Διαβαλκανικό. Άστο ακόμη να αιωρείται..

Καλή επιτυχία στις εξετάσεις. Εγώ δίνω το πρώτο 11/1. Από αύριο θα στρωθώ σιγά σιγά. 

Ααααα μάλιστα, δεν έχω ιδέα ότι παίζει κάτι τέτοιο στις άλλες πόλεις εκτός Αθήνας, είμαι λίγο ασχετη. Εγώ ευτυχώς ξεκινάω 1/2. Δίνω 1,5,9,10(διπλό) και 15. Δεν ξέρω αν θα καταφέρω να τα δώσω όλα. 

 

Just now, BILLE είπε:

@ΧρυσαΜ @jellyfishchΧαρά στο κουράγιο σας που μπορείτε κυοφορούσες γυναίκες να διαβάζετε!Εγώ σέρνομαι από τον ένα καναπέ στον άλλο!Με το καλό να τελειώσετε κορίτσια!Πριν 2 χρόνια τέτοια μέρα ακριβώς βγήκε η βαθμολογία της πτυχιακής και έμαθα ότι τελείωσα το μτπχ. Τέτοια ανακούφιση δεν είχα νιώσει ποτέ στη ζωή μου. Με το καλό και στα δικά σας!Και για την ημέρα να ευχηθώ σε όλα τα κορίτσια υγεία πάνω από όλα σε εμάς και τις οικογένειές μας, υπομονή και σθένος να αντιμετωπίσουμε ό,τι αναποδιά μπορεί να ανακύψει!Με το καλό η νέα χρόνια

Αχχχ μη νομίζεις, εγώ είμαι αιώνια. Κάθε φορά που λέω ότι τώρα θα στρωθώ, κάτι συμβαίνει. Πριν από το γιο μου, ήμουν αρκετά δυνατή, δηλαδή μεχρι το έτος που ήμουν είχα περάσει 11 μαθήματα από τα 17. Εντάξει τη χρονιά εκείνη την έχασα γιατί Φλεβάρη έμαθα ότι είμαι έγκυος οπότε είχα πιο πολύ το μυαλό μου εκεί, πώς θα το πω στους γονείς μου, τι θα πει ο κόσμος, να προσέξω το μωρό, πώς θα τα βγάλουμε πέρα με το αγόρι μου κοκ. Σκεφτείτε στους γονείς μου το αποκάλυψα στον 5ο-6ο. Μέχρι τότε τίποτα....

Απο εκεί και έπειτα μια περίμενα τον γιο μου να γεννηθεί, μετά περίμενα τη μεταγραφή, μετά είχα μια μεγάλη ατυχία με τα μαθήματα που με πηρε πολύ από κάτω και έχασα 2 εξεταστικές, μετά έμεινα έγκυος στη μικρή, μετά έχασα εξεταστική γιατί είχα το γάμο οπότε το ένα έφερε το άλλο... 

Κάθε φορά που πγγαινα δηλαδή εδινα 1-2 μαθήματα. Αλλά στην εξεταστική του εαρινού τώρα και τού προηγούμενου χειμερινού, δεν πήγα να δώσω πολλά (δεν είχαμε εξ αποστάσεως) διότι φοβόμουν με τις ιώσεις που θα έπαιρνα μέσα μεταφοράς και δεν ήθελα να το ρισκάρω. Μόνο όσα ήταν με εργασίες έδωσα.. Εντάξει δεν είναι και τόσο εύκολη η σχολή μου... Τώρα θέλω 34 μαθήματα..... 

Εσυ τι τελείωσες; 

@jellyfishch καλη επιτυχία να έχεις κορίτσι μου να ξεμπερδεύεις γρήγορα... 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!! Θα ήθελα να ευχηθώ σε όλες μας, εν αναμονή μαμάδες, να έχουμε μια ευτυχισμένη νέα χρονιά!!! Να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας, να έχουμε αγάπη, υγεία και με το καλό να υποδεχτούμε τα μωρά μας!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα είχα αίμα λίγο μεν, σταγόνες αλλά είχα. Στην αρχή ήταν ίχνος τώρα ήταν λίγο πιο έντονο αλλά υπήρχε. Πήρα το γιατρό και μού είπε ότι είναι από επαφή που είχαμε..... Αν ήταν κάτι κακό για το μωρό, δε θα είχα και πόνους; εγώ δεν πονάω, μόνο από κάτω λίγο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Λοιπόν σήμερα είχα αίμα λίγο μεν, σταγόνες αλλά είχα. Στην αρχή ήταν ίχνος τώρα ήταν λίγο πιο έντονο αλλά υπήρχε. Πήρα το γιατρό και μού είπε ότι είναι από επαφή που είχαμε..... Αν ήταν κάτι κακό για το μωρό, δε θα είχα και πόνους; εγώ δεν πονάω, μόνο από κάτω λίγο 

Κατά πάσα πιθανότητα από την επαφή να έσπασε κανένα αγγειακι γι'αυτό και οι σταγόνες....

Εμείς το έχουμε αφήσει το σπορ κάναμε μια φορά στον δεύτερο μήνα αλλά είπαμε ότι εμείς δεν είμαστε για τόσο ήρεμα πράγματα και το άφησαμε χαχαχχαχα αλλά κάνουμε οοοολα τα υπόλοιπα;)

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Κατά πάσα πιθανότητα από την επαφή να έσπασε κανένα αγγειακι γι'αυτό και οι σταγόνες....

Εμείς το έχουμε αφήσει το σπορ κάναμε μια φορά στον δεύτερο μήνα αλλά είπαμε ότι εμείς δεν είμαστε για τόσο ήρεμα πράγματα και το άφησαμε χαχαχχαχα αλλά κάνουμε οοοολα τα υπόλοιπα;)

Εμείς μια φορά την εβδομάδα βρισκόμαστε. Αλλά τώρα...... Τέλος πάντων θέλω να πιστεύω ότι δεν είναι τίποτα... Το μωράκι έχει σημασία.... Είχα κανονίσει να πάω στα μαγαζιά το πρωί περαντζαδα, για δώρα και τέτοια, αλλά μόλις είδα τα ίχνη αίματος, που πραγματικά ίσα που φαινόταν κάτι είπα κάτσε στ αυγά σου...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...