Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!! Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και αγάπη!!!

@ΧρυσαΜ περαστικά για το αιματακι μακάρι να μην είναι τίποτα!!!

Εμας βγήκαν τα αποτελέσματα της νίπτ, όλα καλά και είναι κοριτσάκι!!! Φιλιά σε όλες!!!

  • Μου αρέσει 9

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Εμείς μια φορά την εβδομάδα βρισκόμαστε. Αλλά τώρα...... Τέλος πάντων θέλω να πιστεύω ότι δεν είναι τίποτα... Το μωράκι έχει σημασία.... Είχα κανονίσει να πάω στα μαγαζιά το πρωί περαντζαδα, για δώρα και τέτοια, αλλά μόλις είδα τα ίχνη αίματος, που πραγματικά ίσα που φαινόταν κάτι είπα κάτσε στ αυγά σου...

 

Χρύσα Μ ξεκούρασου τώρα.  Κ μην κάνεις πολλά πολλά το τριήμερο. !

 

 

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και αγάπη!!!

@ΧρυσαΜ περαστικά για το αιματακι μακάρι να μην είναι τίποτα!!!

Εμας βγήκαν τα αποτελέσματα της νίπτ, όλα καλά και είναι κοριτσάκι!!! Φιλιά σε όλες!!!

Τέλεια.  Έφυγε ένα άγχος.  

Με το καλό το κορίτσι σ !!  

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Χρύσα Μ ξεκούρασου τώρα.  Κ μην κάνεις πολλά πολλά το τριήμερο. !

 

 

Τέλεια.  Έφυγε ένα άγχος.  

Με το καλό το κορίτσι σ !!  

 

Ναι η αλήθεια είχα ανχωθει!!! Σ'ευχαριστώ πολύ!!!

  • Μου αρέσει 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 29/12/2020 at 10:42 ΠΜ, maroullaki είπε:

Καλημερα κορίτσια, βγήκε η νιπτ μου και είναι όλα καλα. Μάθαμε ότι είναι αγοράκι. Ήταν μια μεγάλη ανακούφιση και συνεχίζουμε. Έχει κάποια καούρες; Παίρνει κάτι η τι βοηθαει;

Καλημερα αν μπορείς πρόσθεσε στο πινακακι για έμενα ότι είναι αγοράκι και θα γεννήσω στο Μητέρα.... ευχαριστώ :wub:

Και εγώ έχω καούρες και μου έχει πει ο γιατρός να πίνω μια κουταλιά γκαβισκον και με ανακουφίζει πολυ

Κορίτσια τις τελευταίες μέρες νομίζω έχω μια δυσοσμία εκεί κάτω. Δεν έχω όμως φαγούρα, περίεργα υγρά ή άλλα συμπτώματα. Επίσης να προσθέσω ότι δεν είχαμε επαφή με τον άντρα μου από τότε που μάθαμε για την εγκυμοσύνη, σύμφωνα με την συμβουλή του γιατρού. Είχε κάποια παρόμοια εμπειρία. Λέω να πάρω τον γιατρό μεθαύριο λόγω των ημερών

  • Ευχαριστώ 1

LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αυρα87 είπε:

Και εγώ έχω καούρες και μου έχει πει ο γιατρός να πίνω μια κουταλιά γκαβισκον και με ανακουφίζει πολυ

Κορίτσια τις τελευταίες μέρες νομίζω έχω μια δυσοσμία εκεί κάτω. Δεν έχω όμως φαγούρα, περίεργα υγρά ή άλλα συμπτώματα. Επίσης να προσθέσω ότι δεν είχαμε επαφή με τον άντρα μου από τότε που μάθαμε για την εγκυμοσύνη, σύμφωνα με την συμβουλή του γιατρού. Είχε κάποια παρόμοια εμπειρία. Λέω να πάρω τον γιατρό μεθαύριο λόγω των ημερών

Νομίζω είναι λόγω των ορμονών. Από τη στιγμή δηλαδή που έχεις φυσιολογική όψη και δεν έχεις φαγούρα... 

5 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

νέο Πινακάκι!❤

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

@Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11

 @phall ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, twins boy and girl, Ιασώ

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, αγοράκι

@Φραουλίτσα*α 2/1 ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 27/11 (αλλαγή ΠΗΤ: 6/6), κοριτσάκι, νοσοκομείο Έλενα 

@Evouskaa ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11

@alina800 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12

@HopeMee ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, κοριτσάκι, νοσοκομείο Έλενα

@matinab1980 Αυχενική 4/12

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκιμητέρα 

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6, αγοράκι, Νοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών 

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 24/11

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, μητέρα

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Υπέρηχος 18/1Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

 

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Νομίζω είναι λόγω των ορμονών. Από τη στιγμή δηλαδή που έχεις φυσιολογική όψη και δεν έχεις φαγούρα... 

 

 

1 hour ago, Φραουλίτσα* είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και αγάπη!!!

@ΧρυσαΜ περαστικά για το αιματακι μακάρι να μην είναι τίποτα!!!

Εμας βγήκαν τα αποτελέσματα της νίπτ, όλα καλά και είναι κοριτσάκι!!! Φιλιά σε όλες!!!

Τέλεια με το καλό κορίτσι μου!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Αυρα87 είπε:

Και εγώ έχω καούρες και μου έχει πει ο γιατρός να πίνω μια κουταλιά γκαβισκον και με ανακουφίζει πολυ

Κορίτσια τις τελευταίες μέρες νομίζω έχω μια δυσοσμία εκεί κάτω. Δεν έχω όμως φαγούρα, περίεργα υγρά ή άλλα συμπτώματα. Επίσης να προσθέσω ότι δεν είχαμε επαφή με τον άντρα μου από τότε που μάθαμε για την εγκυμοσύνη, σύμφωνα με την συμβουλή του γιατρού. Είχε κάποια παρόμοια εμπειρία. Λέω να πάρω τον γιατρό μεθαύριο λόγω των ημερών

χρησιμοποιείς σερβιετάκια; γιατί και εμένα μετά απο λιγη ώρα με καποια που πήρα μου μυριζαν κάπως.

Επειδή είχαν και αυτα ενα δικο τους άρωμα, εχω και μύτη λαγωνικού ...αλλαξα ομως σερβιετακια, πλυθηκα μερικες φορες και με ενα apivita με προπολη που ειναι σχετικα αντισηπτικη και παει μου εφυγε

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ said:

Κορίτσια ξέρει καμία να ξεματιαζει; είμαι πάρα πολύ χάλια.... 

Μόλις σε έκανα κοπέλα μου!!!! Να σου πω την αλήθεια το χασμουρητό άρχισε.... Ευχομαι να χασμουρηθείς και εσυ και να σου φυγει η αδιαθεσία σου!!! 


oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά....καλή χρονιά να έχουμε με υγεία αγάπη και ευτυχία στις οικογένειες μας με το καλό τα μωράκια σε όλες μας γερά και δυνατά στις αγγαλιες μας του χρόνου να αλλάξουμε χρόνια παρέα μαζί τους!!!:wub: Ευτυχισμένο και υγιές το 2021....

  • Μου αρέσει 5

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, ΧρυσαΜ said:

 

Καλη χρονια φίλες μου καλές!!! Το νέο έτος να είναι ευλογημένο για όλο τον κόσμο και με το καλό να έχουμε του χρόνου τα μωράκια μας και αντί για βασιλόπιτα να τρωμε φρουτόκρεμα!!! :wub:

  • Μου αρέσει 6

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Φώφη1990 είπε:

Μόλις σε έκανα κοπέλα μου!!!! Να σου πω την αλήθεια το χασμουρητό άρχισε.... Ευχομαι να χασμουρηθείς και εσυ και να σου φυγει η αδιαθεσία σου!!! 

Κοριτσι δεν ξέρεις τι κακό πράγμα με έχει πιάσει... Από χθες χασμουριέμαι, πάνω που συνέρχομαι, πάλι χάλια γίνομαι.... Τώρα ξύπνησα πάλι με πονοκέφαλο, διάβασα κάτι ευχές στο ίντερνετ, κάτι έκαναν, άρχιζα να χασμουριέμαι να κλαίω αλλά τώρα πάλι χάλια.... 

Με πιάνει έτσι απλά, μπορεί να μιλήσει απλά κάποιος για εμένα και να με πιάσει, δεν ξέρω τι κακό πράγμα είναι αυτό. Δεν είμαι δα και καμιά σούπερ τυχερή με ομορφιά και λεφτά κια δεν ξέρω γω τι, αλλά το παθαινω. Φοράω φύλακα, έχω λαδακια και τέτοια αλλά τίποτα δε με πιάνει 

7 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά....καλή χρονιά να έχουμε με υγεία αγάπη και ευτυχία στις οικογένειες μας με το καλό τα μωράκια σε όλες μας γερά και δυνατά στις αγγαλιες μας του χρόνου να αλλάξουμε χρόνια παρέα μαζί τους!!!:wub: Ευτυχισμένο και υγιές το 2021....

Καλή Χρονιά με υγεία πάνω από όλα!!!!! Και να μάς έρθουν υγιείς τα μωρά μας!!! 

 

6 ώρες πρίν, Φώφη1990 είπε:

Καλη χρονια φίλες μου καλές!!! Το νέο έτος να είναι ευλογημένο για όλο τον κόσμο και με το καλό να έχουμε του χρόνου τα μωράκια μας και αντί για βασιλόπιτα να τρωμε φρουτόκρεμα!!! :wub:

Χαχαχαχα μακάρι!!! 

@BILLEγιορτάζεις; αν ναι, χρόνια πολλά!!!!! Να είσαι καλά να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα....χρόνια πολλά και πάλι.....αχ δεν βρίσκω πιο κορίτσι είπε για δυσοσμία από κάτω έχει κάνα δυο μέρες που έχω και εγώ το ίδιο χωρίς φαγούρα και υγρά παράξενα αλλά μια μυρωδιά κάπως...έστειλα και ενημέρωσα τώρα στον γιατρό μου στις 18 που έχουμε ραντεβού να το δούμε.....

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...