Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα!Μόλις γύρισα από την κλινική,σε δύο ώρες θα ξέρω το αποτέλεσμα.Εσυ πως είσαι ?

      Αγωνιώ με εσένα !!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη !!!! Εγώ είμαι 6η ημέρα σήμερα …. Κάνω υπομονή κ προσπαθώ να είναι ήρεμη και αισιόδοξη !!!! Καλημέρα !

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Συγχαρητήρια ώρα για απόλαυση καλές γιορτές να έχουμε με τέτοια θετικά νέα πάντα.....γιατί ήσουν σίγουρη ότι είναι κοριτσάκι σου το είπε κάποιος? Και αν σου το είπε ήταν 100% σίγουρος χαχαχχαχα......ειδικά από κοριτσάκι σε αγοράκι συμβαίνει συχνά γιατί αργότερα κατεβαίνει και εμφανίζεται το πουλάκι μέχρι τότε όλα θεωρούνται κοριτσάκια.....

ίσως επειδή ήταν δίδυμα από εξωσωματική και είχε μείνει μόνο ένα, θεώρησα ότι ήταν κοριτσάκι.Δεν ξέρω, τα πάω κ πολύ καλά ΄με τα κορίτσια. Δεν ξέρω μου είχα κάνει πλύση εγκεφάλου και τελώ ακόμα σε σοκ!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, BILLE είπε:

ίσως επειδή ήταν δίδυμα από εξωσωματική και είχε μείνει μόνο ένα, θεώρησα ότι ήταν κοριτσάκι.Δεν ξέρω, τα πάω κ πολύ καλά ΄με τα κορίτσια. Δεν ξέρω μου είχα κάνει πλύση εγκεφάλου και τελώ ακόμα σε σοκ!

Εμείς κάνουμε σχέδια που λέει χαχαχαχ......εντάξει πάρτο αλλιώς τώρα δεν πιστεύω να του μιλούσες με προσφώνηση??.. τι κάνεις κοριτσάκι μου και τέτοια??? Πλάκα κάνω έτσι λίγο να γελασουμε

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Εμείς κάνουμε σχέδια που λέει χαχαχαχ......εντάξει πάρτο αλλιώς τώρα δεν πιστεύω να του μιλούσες με προσφώνηση??.. τι κάνεις κοριτσάκι μου και τέτοια??? Πλάκα κάνω έτσι λίγο να γελασουμε

αχαχαχαχ! όχι δεν μιλούσα, δεν χάιδευα κοιλίτσες και τέτοια.Κυρίως από φόβο μη πάει κάτι στραβά!άσε που ο άντρας μου έφαγε κόλλημα κ δεν θέλει να μάθει το φύλο κ βραζω στο ζουμί μου!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, BILLE είπε:

αχαχαχαχ! όχι δεν μιλούσα, δεν χάιδευα κοιλίτσες και τέτοια.Κυρίως από φόβο μη πάει κάτι στραβά!άσε που ο άντρας μου έφαγε κόλλημα κ δεν θέλει να μάθει το φύλο κ βραζω στο ζουμί μου!!!

Καλά αυτό δεν γίνεται γιατί κάποια στιγμή θα δει ρουχαλακια κορμάκια καλτσακια κλπ κ θα το καταλάβει οπότε μην χαίρεται.....αυτό θα είχε επιτυχία μόνο αν δεν ήξερε κανείς σας το φύλο....εγώ ενώ στην πρώτη εγκυμοσύνη χαιδευα και μιλούσα κλπ κλπ τώρα δεν ξέρω τι έχω πάθει γαϊδούρια να το πω δεν προλαβαίνω επειδή έχω και την μικρή να το πω....το έχω παραμελημένο αλλά επειδή πέρασα και συσπάσεις την πρώτη φορά πλέον ξέρω ότι δεν κάνει να χαϊδεύουμε γενικά την κοιλίτσα γιατί ερεθίζεται και συσπάται οπότε έχω και αυτό στο μυαλό μου....

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια όμορφα! Θα ήθελα να ρωτήσω εάν έχει συμβεί σε κάποια αυτό που θα σας αναφέρω. Σήμερα το μεσημέρι καθώς έτρωγα, μου ανέβηκαν ξαφνικα όλα πάνω (πρωινό & όσα είχα φάει από το πρωί) με αποτέλεσμα να κανω επίσημα τον πρώτο εμετό της εγκυμοσύνης μου! Εχθές το μεσημέρι βέβαια, καθώς έτρωγα ωραιότατα τα υπέροχα μακαρόνια με κιμά, ένιωσα ξανά να μου ανεβαίνουν πάνω αλλά δεν έγινε κάτι! Να ανησυχώ; Γιατί να συμβαίνει αυτό ενώ τρώω;; 

  • Λυπημένη/-ος 1

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, BILLE είπε:

Κορίτσια μου ήρθε η νιπτ. όλα τέλεια!έμαθα κ το φύλο, περιμένω αγοράκι. όχι μόνο είμαι σε κατάσταση σοκ, γιατί ήμουν σίγουρη ότι περιμένω κοριτσάκι αλλά ντράπηκα τόσο πολύ που ξαναρώτησα την κοπέλα για το φύλο. Κάπως σαν να μούδιασα, κάπως έτσι νιώθω. Είμαι τρελή; Μου έστριψε;

Χαχαχαχα έλα μωρέ του Θεού είναι όλα!!! 

πρίν από 34 λεπτά , boockie είπε:

Γεια σας κορίτσια όμορφα! Θα ήθελα να ρωτήσω εάν έχει συμβεί σε κάποια αυτό που θα σας αναφέρω. Σήμερα το μεσημέρι καθώς έτρωγα, μου ανέβηκαν ξαφνικα όλα πάνω (πρωινό & όσα είχα φάει από το πρωί) με αποτέλεσμα να κανω επίσημα τον πρώτο εμετό της εγκυμοσύνης μου! Εχθές το μεσημέρι βέβαια, καθώς έτρωγα ωραιότατα τα υπέροχα μακαρόνια με κιμά, ένιωσα ξανά να μου ανεβαίνουν πάνω αλλά δεν έγινε κάτι! Να ανησυχώ; Γιατί να συμβαίνει αυτό ενώ τρώω;; 

Είναι φυσιολογικό νομίζω κι εγώ το έχω πάθει. Δε θεωρώ ότι είναι ανησυχητικό... 

On 22/12/2020 at 12:05 ΜΜ, ΧρυσαΜ είπε:

νέο Πινακάκι!❤

 



 

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

 

 

@Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

 

 

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11

 



@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11

 

 

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11



 

@phall ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, ιασώ, twins Αγοράκι και κοριτσάκι

 

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12

 

 

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, αγοράκι 



 

@Φραουλίτσα*α 2/1 ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 27/11

 

 

@Evouskaa ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11

 

 

@alina800 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12

 

 

@HopeMee ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12

 

 

@matinab1980 Αυχενική 4/12

J

 

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6

 

 

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6

 

 

@Eva1986 ΠΗΤ 18/6

 

 

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12

 

 

@Avmar ΠΗΤ 25/6

 

 

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 νοσοκομείο Παπαγεωργίου, κοριτσάκι 

 



@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 24/11



@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12 μητέρα 

 



@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Υπέρηχος 20/11, 

 



@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

Σε πρόσθεσα κι εσένα @BILLE να μού πείτε και νοσοκομείο.

@ΒαλεντιναΧεσύ είπαμε κορίτσι;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Χαχαχαχα έλα μωρέ του Θεού είναι όλα!!! 

Είναι φυσιολογικό νομίζω κι εγώ το έχω πάθει. Δε θεωρώ ότι είναι ανησυχητικό... 

Σε πρόσθεσα κι εσένα @BILLE να μού πείτε και νοσοκομείο.

@ΒαλεντιναΧεσύ είπαμε κορίτσι;;

Το θέμα ξέρεις ποιο είναι; Έχω ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ με τις αναγούλες, και εκεί που έστρωνα, πάλι τα ίδια! Υποτίθεται είμαι και 16η εβδομάδων και θα έπρεπε να είχαν υποχωρήσει αυτά τα συμπτώματα!


vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boockie είπε:

Το θέμα ξέρεις ποιο είναι; Έχω ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ με τις αναγούλες, και εκεί που έστρωνα, πάλι τα ίδια! Υποτίθεται είμαι και 16η εβδομάδων και θα έπρεπε να είχαν υποχωρήσει αυτά τα συμπτώματα!

Αχχχ υπομονή.. Στην κόρη μου ήμουν έτσι, εμετούς μέχρι τον 3ο και ξαφνικά εμετό στον 5ο...ο,τι να ναι... 

 

Μπορεί το στομάχι σου να μην ήταν καλά 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Χαχαχαχα έλα μωρέ του Θεού είναι όλα!!! 

Είναι φυσιολογικό νομίζω κι εγώ το έχω πάθει. Δε θεωρώ ότι είναι ανησυχητικό... 

Σε πρόσθεσα κι εσένα @BILLE να μού πείτε και νοσοκομείο.

@ΒαλεντιναΧεσύ είπαμε κορίτσι;;

Αγοράκι μας είπαν αλλά θα το σιγουρέψουμε στις 18

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, BILLE είπε:

ίσως επειδή ήταν δίδυμα από εξωσωματική και είχε μείνει μόνο ένα, θεώρησα ότι ήταν κοριτσάκι.Δεν ξέρω, τα πάω κ πολύ καλά ΄με τα κορίτσια. Δεν ξέρω μου είχα κάνει πλύση εγκεφάλου και τελώ ακόμα σε σοκ!

Με το καλό το αγοράκι!!!! Μπράβο για τα αποτελέσματα!!! Το αγοράκι θα σου έχει και αδυναμία!!!! Θα σε λατρεύει!!!! Αυτο να σκέφτεσαι!!

  • Μου αρέσει 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 said:

Κόριτσια Μ να ρωτήσω κάτι αν σ πούνε αγοράκι στη αυχενικη ,παίζει μετά να το αλλάξουν ;να πουν κορίτσι;

Λίγο δυσκολο... Μόνο μια φορά μου έτυχε αυτό σε γνωστή... Που όμως ο γιατρός της είχε πει από την αυχενικη ότι είναι μάλλον αγόρι! Οχι σίγουρα!!!

Βέβαια στην κολλητή μου έγινε το εξής... Μέχρι που γέννησε το είχαν για κορίτσι!!! Και τελικά βγήκε αγόρι!!! Απίστευτο!!!!! Θυμάμαι είχε παραγγειλει και από το Λονδίνο ένα ροζ γουνάκι κατά τον 8ο μήνα... Πριν 4 μήνες έκανε και άλλο παιδακι... Ευτυχώς κορίτσι να πιάσει τόπο και εκείνο το γουνάκι... Χαχαχαχαχα 

Και @Eva1986 αυτό έγινε στην πολη μας... Χαχαχα και στην Β επίπεδου κορίτσι το βλεπανε... Απίστευτο! 

15 minutes ago, ΧρυσαΜ said:

Αααα οκκκ θα περιμένουμε να μάς ενημερώσεις σύντομα!!! 

Και εμένα μαλλον κορίτσι αλλά ακόμα δεν το βαζω για να το δουμε παλι τον άλλον μήνα για σίγουρα ! 

  • Μου αρέσει 1

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

αν

 

9 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Καλημέρα!!! Πολύ πιθανό να είναι αυτό!!! Αν θες πες μου κι εσύ πητ, νοσοκομείο και φύλο αν γνωρίζεις να σε βάλω στο πινακάκι. Τα άλλα 2 μωρά σου πόσο είναι; εμένα ο μεγάλος 3 και η μικρή 1

Άρα ορμονικο θα είναι.. Μαρτύριο τραβάς κι εσύ βρε κοπέλα μου... 

Καλησπερα σας. Μπορειτε να μου εξηγησετε πως λειτουργει το πινακακι; 14 ιουνιου ειναι η πητ. Θα γεννησω σε δημοσιο νοσοκομείο εδω στην χαλκιδα. Η μεγαλη μου η κορη ειναι 7 χρονων κ η μικρη μου 1 χρονων. Χαρηκα πολυ που ηρθα στην παρεα σας. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φώφη1990 είπε:

Λίγο δυσκολο... Μόνο μια φορά μου έτυχε αυτό σε γνωστή... Που όμως ο γιατρός της είχε πει από την αυχενικη ότι είναι μάλλον αγόρι! Οχι σίγουρα!!!

Βέβαια στην κολλητή μου έγινε το εξής... Μέχρι που γέννησε το είχαν για κορίτσι!!! Και τελικά βγήκε αγόρι!!! Απίστευτο!!!!! Θυμάμαι είχε παραγγειλει και από το Λονδίνο ένα ροζ γουνάκι κατά τον 8ο μήνα... Πριν 4 μήνες έκανε και άλλο παιδακι... Ευτυχώς κορίτσι να πιάσει τόπο και εκείνο το γουνάκι... Χαχαχαχαχα 

Και @Eva1986 αυτό έγινε στην πολη μας... Χαχαχα και στην Β επίπεδου κορίτσι το βλεπανε... Απίστευτο! 

Και εμένα μαλλον κορίτσι αλλά ακόμα δεν το βαζω για να το δουμε παλι τον άλλον μήνα για σίγουρα ! 

60 % αγόρι Μ πε κ 40% κορίτσι. 

Σοβαρά;σοκ η φίλη. Απορώ ποτέ δεν άνοιξε το μωρό ξεκάθαρα τα πόδια τ ; Χαχαχα 

Just now, Eva1986 είπε:

60 % αγόρι Μ πε κ 40% κορίτσι. 

Σοβαρά;σοκ η φίλη. Απορώ ποτέ δεν άνοιξε το μωρό ξεκάθαρα τα πόδια τ ; Χαχαχα 

Το πινάκακι απλά δείχνει τις Πητ όλων των κοριτσιών. Για να ξέρουμε ποιες γεννάμε κοντά. 

Θα προστεθει κ το φύλο αργότερα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...