Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Ναι έχω ακούσει κι εγώ για αυτόν τον γιατρό. Είναι 2 αδέλφια με αυτό το επίθετο νομίζω. Εμένα κάποια στιγμή μου είχε κάνει υπέρηχο ο Αλέξ. Νταφοπ.. Και μου έκανε καλή εντύπωση. 

Καλημέρα κιόλας! 

@ΒαλεντιναΧμακάρι να πάνε όλα καλά και αυτές οι δυσκολίες να μείνουν μια κακη ανάμνηση 

ΔΕν ξέρω αν είναι αδέλφια ή πατέρας και γιος αλλά έλεγα ότι μια; και ασχολούνται με εξωσ. μήπως έχουν μεγαλύτερη εμπειρία. Αλλά ό,τι αποφασίσει το κορίτσι...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, BILLE είπε:

ΔΕν ξέρω αν είναι αδέλφια ή πατέρας και γιος αλλά έλεγα ότι μια; και ασχολούνται με εξωσ. μήπως έχουν μεγαλύτερη εμπειρία. Αλλά ό,τι αποφασίσει το κορίτσι...

Έχεις δίκιο με το σκεπτικό σου, αν και σαν άτομο που πέρασα από γιατρούς εξωσωματικής, δεν μπορούν όλοι να αντιμετωπίσουν σωστά μια κύηση υψηλού κινδύνου. Σε μια ώρα έχει ραντεβού με τον γιατρό που κανόνισε οπότε ελπίζουμε να πάνε όλα καλά και να τα καταφέρουν 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου ευχαριστω για τις σκέψεις σας και την στήριξη σας γυρίσαμε σπίτι μας....δύσκολη και μακρινή διαδρομή αλλά έπρεπε να γίνει....με εξέτασαν δύο γιατροί μου εξήγησαν τα πάντα είδαν τα πάντα και την παραμικρή λεπτομέρεια εξέτασαν...δεν είναι ώρα για τοκολυση με ορό ούτε καν για χάπι ειδικό είδαν το ράμμα είναι καλά δεμένο και κρατάει με την εμπειρία τους και την εικόνα μου θα φτάσουμε 28-30η εβδομαδα αν χρειαστούμε κάτι θα είναι από εκεί και πέρα γιατί βαραίνει το μωρό και θα πιέζει το ράμμα οι συσπάσεις δεν φαίνεται να επηρεάζουν κάπου μου πάτησαν την κοιλιά τόσο δυνατά όσο μια σύσπαση για να δούνε πως αντιδράει το ράμμα δεν έδειξε κάτι ανησυχητικό ξεκούραση χαλάρωση ηρεμία και βλέπουμε πως θα πάει εξάλλου μου είπαν πως αν γίνει κάτι με το ράμμα από τις συσπάσεις θα δω αίμα επειδή θα ζοριζεται το ράμμα συνεχίζω ότι παίρνω από φάρμακα και αν χρειαστεί αν δηλ γίνουν πολλές και επίπονες συσπασεις θα μου γράψουν το χάπι απλά μου εξήγησαν ότι και το χάπι δεν είναι αθώο και αν ξεκινήσουμε από τώρα μπορεί να το συνηθίσει ο οργανισμός και μετά να μην μπορούμε να πάρουμε κάτι άλλο όπως και με τον όρο άρα αφού είδαμε ότι δεν υπάρχει κάποιο εύρημα ανησυχητικό συνεχίζουμε έτσι και βλέπουμε....

  • Μου αρέσει 14

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστω για τις σκέψεις σας και την στήριξη σας γυρίσαμε σπίτι μας....δύσκολη και μακρινή διαδρομή αλλά έπρεπε να γίνει....με εξέτασαν δύο γιατροί μου εξήγησαν τα πάντα είδαν τα πάντα και την παραμικρή λεπτομέρεια εξέτασαν...δεν είναι ώρα για τοκολυση με ορό ούτε καν για χάπι ειδικό είδαν το ράμμα είναι καλά δεμένο και κρατάει με την εμπειρία τους και την εικόνα μου θα φτάσουμε 28-30η εβδομαδα αν χρειαστούμε κάτι θα είναι από εκεί και πέρα γιατί βαραίνει το μωρό και θα πιέζει το ράμμα οι συσπάσεις δεν φαίνεται να επηρεάζουν κάπου μου πάτησαν την κοιλιά τόσο δυνατά όσο μια σύσπαση για να δούνε πως αντιδράει το ράμμα δεν έδειξε κάτι ανησυχητικό ξεκούραση χαλάρωση ηρεμία και βλέπουμε πως θα πάει εξάλλου μου είπαν πως αν γίνει κάτι με το ράμμα από τις συσπάσεις θα δω αίμα επειδή θα ζοριζεται το ράμμα συνεχίζω ότι παίρνω από φάρμακα και αν χρειαστεί αν δηλ γίνουν πολλές και επίπονες συσπασεις θα μου γράψουν το χάπι απλά μου εξήγησαν ότι και το χάπι δεν είναι αθώο και αν ξεκινήσουμε από τώρα μπορεί να το συνηθίσει ο οργανισμός και μετά να μην μπορούμε να πάρουμε κάτι άλλο όπως και με τον όρο άρα αφού είδαμε ότι δεν υπάρχει κάποιο εύρημα ανησυχητικό συνεχίζουμε έτσι και βλέπουμε....

Αχ κορίτσι Μ πολύ χάρηκα με τα νέα σ. Συνεχίζεις την αγωγή σ και όλα θα πάνε καλά. Είμαι σίγουρη.  Η Παναγία είναι μαζί σ 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΒαλεντιναΧ είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστω για τις σκέψεις σας και την στήριξη σας γυρίσαμε σπίτι μας....δύσκολη και μακρινή διαδρομή αλλά έπρεπε να γίνει....με εξέτασαν δύο γιατροί μου εξήγησαν τα πάντα είδαν τα πάντα και την παραμικρή λεπτομέρεια εξέτασαν...δεν είναι ώρα για τοκολυση με ορό ούτε καν για χάπι ειδικό είδαν το ράμμα είναι καλά δεμένο και κρατάει με την εμπειρία τους και την εικόνα μου θα φτάσουμε 28-30η εβδομαδα αν χρειαστούμε κάτι θα είναι από εκεί και πέρα γιατί βαραίνει το μωρό και θα πιέζει το ράμμα οι συσπάσεις δεν φαίνεται να επηρεάζουν κάπου μου πάτησαν την κοιλιά τόσο δυνατά όσο μια σύσπαση για να δούνε πως αντιδράει το ράμμα δεν έδειξε κάτι ανησυχητικό ξεκούραση χαλάρωση ηρεμία και βλέπουμε πως θα πάει εξάλλου μου είπαν πως αν γίνει κάτι με το ράμμα από τις συσπάσεις θα δω αίμα επειδή θα ζοριζεται το ράμμα συνεχίζω ότι παίρνω από φάρμακα και αν χρειαστεί αν δηλ γίνουν πολλές και επίπονες συσπασεις θα μου γράψουν το χάπι απλά μου εξήγησαν ότι και το χάπι δεν είναι αθώο και αν ξεκινήσουμε από τώρα μπορεί να το συνηθίσει ο οργανισμός και μετά να μην μπορούμε να πάρουμε κάτι άλλο όπως και με τον όρο άρα αφού είδαμε ότι δεν υπάρχει κάποιο εύρημα ανησυχητικό συνεχίζουμε έτσι και βλέπουμε....

ΝΑΙ!!!  Άντε κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε!!! Σε έσωσε το ραμμα!!! Άντε να ηρεμήσεις και λιγο και όλα καλά. Και αν φτάσεις 28η εβδομάδα μετα με τον ορο θα μπορείς να το καθυστερήσεις. Χάρηκα πολύ με τα νέα σου!!! Μπράβο και στους γιατρούς. Ευτυχώς που τους ειδες!!!

πρίν από 58 λεπτά , Eva1986 είπε:

Αχ κορίτσι Μ πολύ χάρηκα με τα νέα σ. Συνεχίζεις την αγωγή σ και όλα θα πάνε καλά. Είμαι σίγουρη.  Η Παναγία είναι μαζί σ 

Και εσυ Eva πως εισαι; Όλα καλά; Πρέπει να πέρασε και για σένα ο κίνδυνος ετσι; Άντε κορίτσια να πάνε όλα καλά για όλες!!!

  • Ευχαριστώ 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Φραουλίτσα* είπε:

ΝΑΙ!!!  Άντε κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε!!! Σε έσωσε το ραμμα!!! Άντε να ηρεμήσεις και λιγο και όλα καλά. Και αν φτάσεις 28η εβδομάδα μετα με τον ορο θα μπορείς να το καθυστερήσεις. Χάρηκα πολύ με τα νέα σου!!! Μπράβο και στους γιατρούς. Ευτυχώς που τους ειδες!!!

Και εσυ Eva πως εισαι; Όλα καλά; Πρέπει να πέρασε και για σένα ο κίνδυνος ετσι; Άντε κορίτσια να πάνε όλα καλά για όλες!!!

Μέχρι τώρα καλά είμαι θα φανεί !! Ελπίζουμε όλα να πάνε καλά κ αν δεν πάνε, να φτάσουμε σε βιώσιμη εβδομάδα. 

Σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα.  Κ μπάνιο καθιστή στην τουαλέτα. Πήγα τον μικρό στην μαμά Μ ,να μην είναι εδώ τις πρώτες μέρες. 

Τηρώ τις οδηγίες κ πίνω τα φάρμακα Μ. 

Τώρα πλέον είναι στο χέρι του οργανισμού Μ κ του θεόυ

Εσείς πώς είστε κόριτσια Μ ;από β επιπέδου πως πάτε;έκανε καμμία άλλη;

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Μέχρι τώρα καλά είμαι θα φανεί !! Ελπίζουμε όλα να πάνε καλά κ αν δεν πάνε, να φτάσουμε σε βιώσιμη εβδομάδα. 

Σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα.  Κ μπάνιο καθιστή στην τουαλέτα. Πήγα τον μικρό στην μαμά Μ ,να μην είναι εδώ τις πρώτες μέρες. 

Τηρώ τις οδηγίες κ πίνω τα φάρμακα Μ. 

Τώρα πλέον είναι στο χέρι του οργανισμού Μ κ του θεόυ

Εσείς πώς είστε κόριτσια Μ ;από β επιπέδου πως πάτε;έκανε καμμία άλλη;

 

Θα πρέπει δηλαδή να προσέχεις γενικώς πολύ ή για τις πρώτες μερες;  Τουλάχιστον ο οργανισμός σου το δέχτηκε το ραμμα ετσι δεν ειναι; Όλα καλά να πάνε!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...