Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Εγώ βρε κορίτσια θα του το λεγα ,θα κάνα κ σκηνή κ θα γινόταν χαμουλης. Είναι η οικογένεια Μ 

Κ ας φανώ κ Κατίνα 

Μόνο για τον άντρα Μ και την οικογένεια Μ θα έφτανα στα όρια Μ. 

Αν ήμουν σε σχέση δε θα ήθελα να φανώ Κατίνα. 

Θα με έτρωγε αν δεν μαθαινα τι και πως. Ακόμα κ τίποτα να μην παραδεχτεί θα τον κάνω να χεστει λίγο πάνω τ

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, linaa είπε:

Κοιτα κ για μενα απιστια ειναι να μιλας με καποιον αλλο αλλα αν δεν πεις τιποτα πως θα μπορεις να συνεχισετε αγαπημενοι οταν εχεις υποψιες κ δεν το εχεις ξεκαθαρισει? Κ που ξερεις οτι δεν μιλαει ακομα κ απλα εχει αλλο τροπο? Κ δεν φαινετε πουθενα. Τι να πω αυτα πρεπει να λυνονται ξεκαθαρα τι σημαινει θα φανω κατινα ? Αφου εχετε το ελευθερο να μπαινετε στο κινητο του αλλου πες ηθελα να παρω τηλεφωνο κ πατησα στην αναζητηση κ μου βγηκε αυτο. 

Δεν έχουμε το ελεύθερο με την έννοια να το πάρω χωρίς να ρωτήσω. Ή να τού πω μπορείς να μού δώσεις το τηλέφωνο να δω το Χ Ψ; δεν παίζει αυτό. Πες μου τι θες να δεις να στο δείξω εγώ. Μέχρι εκεί. Είναι προσωπικό δεδομένο το τηλέφωνο κι εγώ του το παραβιασα. Το θέμα είναι ότι αν μού το πάρει εμένα να το ψάξει, θα σκεφτώ τι έκανα για να τού δημιουργήσω αμφιβολίες, εκείνος αν με δει να το ψάχνω θα με θεωρήσει Κατίνα. Κι από τη στιγμή που δεν υπάρχουν μηνύματα (προφανώς είναι διεγραμμενα ) δεν έχω αποδείξεις, οπότε είμαι μια τρελή. Αυτά είναι τα λόγια που θα μού πει, το ξέρω γιατί σε ας πούμε παρόμοιες καταστάσεις στο παρελθόν αυτό γινόταν. Οπότε θα παω για μαλλί και θα βγω κουρεμενη

Just now, Eva1986 είπε:

Εγώ βρε κορίτσια θα του το λεγα ,θα κάνα κ σκηνή κ θα γινόταν χαμουλης. Είναι η οικογένεια Μ 

Κ ας φανώ κ Κατίνα 

Μόνο για τον άντρα Μ και την οικογένεια Μ θα έφτανα στα όρια Μ. 

Αν ήμουν σε σχέση δε θα ήθελα να φανώ Κατίνα. 

Θα με έτρωγε αν δεν μαθαινα τι και πως. Ακόμα κ τίποτα να μην παραδεχτεί θα τον κάνω να χεστει λίγο πάνω τ

Μα θα με βγάλει τρελή από τη στιγμή που δεν υπάρχουν αποδείξεις. Αυτά πού θεωρώ ως γεγονότα, μπορεί να τα κουκουλώσει προσπαθώντας να βγει από πάνω. Ουσιαστικά πέρα από την αναζήτηση,  δεν έχω κανένα άλλο στοιχείο. Το συμπέρασμα βγήκε τόσο από εκεί όσο και από άλλες συγκυρίες οι οποίες όμως μπορεί να πει ότι τα έβγαλα από το μυαλό μου. Αλλά ρε κορίτσια, τρελή δεν είμαι...για εμένα και μόνο η αναζήτηση είναι θεμα

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Δεν έχουμε το ελεύθερο με την έννοια να το πάρω χωρίς να ρωτήσω. Ή να τού πω μπορείς να μού δώσεις το τηλέφωνο να δω το Χ Ψ; δεν παίζει αυτό. Πες μου τι θες να δεις να στο δείξω εγώ. Μέχρι εκεί. Είναι προσωπικό δεδομένο το τηλέφωνο κι εγώ του το παραβιασα. Το θέμα είναι ότι αν μού το πάρει εμένα να το ψάξει, θα σκεφτώ τι έκανα για να τού δημιουργήσω αμφιβολίες, εκείνος αν με δει να το ψάχνω θα με θεωρήσει Κατίνα. Κι από τη στιγμή που δεν υπάρχουν μηνύματα (προφανώς είναι διεγραμμενα ) δεν έχω αποδείξεις, οπότε είμαι μια τρελή. Αυτά είναι τα λόγια που θα μού πει, το ξέρω γιατί σε ας πούμε παρόμοιες καταστάσεις στο παρελθόν αυτό γινόταν. Οπότε θα παω για μαλλί και θα βγω κουρεμενη

Μα θα με βγάλει τρελή από τη στιγμή που δεν υπάρχουν αποδείξεις. Αυτά πού θεωρώ ως γεγονότα, μπορεί να τα κουκουλώσει προσπαθώντας να βγει από πάνω 

Αν υπάρχουν τα ονόματα κ πατήσεις βγάζει τις συζητήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Αν υπάρχουν τα ονόματα κ πατήσεις βγάζει τις συζητήσεις;

Όχι, αλλά αυτό δε λέει κάτι μπορεί να είναι σβησμένα μηνύματα. Όταν έχεις έναν φίλο (ή και μη) και δεν τού έχεις ξαναστείλει μήνυμα σού εμφανίζει "Πες Γεια στον..." Και ένα χεράκι. Όσες έχετε μεσεντζερ θα το έχετε δει σίγουρα. Εδώ δεν υπήρχε τίποτα τέτοιο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Δεν έχουμε το ελεύθερο με την έννοια να το πάρω χωρίς να ρωτήσω. Ή να τού πω μπορείς να μού δώσεις το τηλέφωνο να δω το Χ Ψ; δεν παίζει αυτό. Πες μου τι θες να δεις να στο δείξω εγώ. Μέχρι εκεί. Είναι προσωπικό δεδομένο το τηλέφωνο κι εγώ του το παραβιασα. Το θέμα είναι ότι αν μού το πάρει εμένα να το ψάξει, θα σκεφτώ τι έκανα για να τού δημιουργήσω αμφιβολίες, εκείνος αν με δει να το ψάχνω θα με θεωρήσει Κατίνα. Κι από τη στιγμή που δεν υπάρχουν μηνύματα (προφανώς είναι διεγραμμενα ) δεν έχω αποδείξεις, οπότε είμαι μια τρελή. Αυτά είναι τα λόγια που θα μού πει, το ξέρω γιατί σε ας πούμε παρόμοιες καταστάσεις στο παρελθόν αυτό γινόταν. Οπότε θα παω για μαλλί και θα βγω κουρεμενη

Μα θα με βγάλει τρελή από τη στιγμή που δεν υπάρχουν αποδείξεις. Αυτά πού θεωρώ ως γεγονότα, μπορεί να τα κουκουλώσει προσπαθώντας να βγει από πάνω. Ουσιαστικά πέρα από την αναζήτηση,  δεν έχω κανένα άλλο στοιχείο. Το συμπέρασμα βγήκε τόσο από εκεί όσο και από άλλες συγκυρίες οι οποίες όμως μπορεί να πει ότι τα έβγαλα από το μυαλό μου. Αλλά ρε κορίτσια, τρελή δεν είμαι...για εμένα και μόνο η αναζήτηση είναι θεμα

Ζητα το τηλεφωνο να παρεις ενα τηλεφωνο κ πατα να βγαλει παλι την αναζητηση  κ ρωτα. Τωρα αν ειναι πανω απτο κεφαλι σου οσο θες να παρεις εσυ τηλεφωνο πες του αυτο δεν ειναι νορμαλ κατι κρυβεις. Κ οντως δεν ειναι νορμαλ να ειναι ο αλλος πανω απτο κινητο αν του το παρεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Όχι, αλλά αυτό δε λέει κάτι μπορεί να είναι σβησμένα μηνύματα. Όταν έχεις έναν φίλο (ή και μη) και δεν τού έχεις ξαναστείλει μήνυμα σού εμφανίζει "Πες Γεια στον..." Και ένα χεράκι. Όσες έχετε μεσεντζερ θα το έχετε δει σίγουρα. Εδώ δεν υπήρχε τίποτα τέτοιο 

Έπεσα τυχαία επάνω στη συζήτηση και ζητώ συγγνώμη που θα ανακατεύω...πολύ πρόσφατα ένα πολύ δικό μου πρόσωπο είχε το ίδιο θέμα...αν κι εγώ δεν καταλαβαίνω τι σημαίνει προσωπικά δεδομένα σε μια οικογένεια..φυσικά ο καθένας κάνει όπως νομίζει στο σπίτι του..η γνώμη μου είναι όταν θα είσαι έτοιμη για όλα να κάνεις τη συζήτηση...δεν μπορείς να ζεις με την αμφιβολία..εύχομαι να είναι όλα μια παρεξηγηση

  • Μου αρέσει 2

lGd9p2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Angie77 είπε:

Έπεσα τυχαία επάνω στη συζήτηση και ζητώ συγγνώμη που θα ανακατεύω...πολύ πρόσφατα ένα πολύ δικό μου πρόσωπο είχε το ίδιο θέμα...αν κι εγώ δεν καταλαβαίνω τι σημαίνει προσωπικά δεδομένα σε μια οικογένεια..φυσικά ο καθένας κάνει όπως νομίζει στο σπίτι του..η γνώμη μου είναι όταν θα είσαι έτοιμη για όλα να κάνεις τη συζήτηση...δεν μπορείς να ζεις με την αμφιβολία..εύχομαι να είναι όλα μια παρεξηγηση

Ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή...

Κοίτα ήταν κάτι που υπήρχε εξ αρχής της σχέσης μας και το δέχτηκα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή...

Κοίτα ήταν κάτι που υπήρχε εξ αρχής της σχέσης μας και το δέχτηκα 

Κοιτα το κινητο ειναι οντως ενα πραγμα που δεν θα πεις ελα να το παρω να το ψαξω τι εχεις πει με τους φιλους σου. Αλλα οταν καποιος δεν εχει να κρυψει κ τιποτα ειναι ελευθερο να το χρησιμοποιησει κ να το σηκωσει ο αλλος. 

Δεν ειστε απλα σε μια σχεση πλεον τωρα εχετε το σπιτι σας τα παιδια σας δεν ειστε απλα σχεση κ ολα οκ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Κοιτα το κινητο ειναι οντως ενα πραγμα που δεν θα πεις ελα να το παρω να το ψαξω τι εχεις πει με τους φιλους σου. Αλλα οταν καποιος δεν εχει να κρυψει κ τιποτα ειναι ελευθερο να το χρησιμοποιησει κ να το σηκωσει ο αλλος. 

Δεν ειστε απλα σε μια σχεση πλεον τωρα εχετε το σπιτι σας τα παιδια σας δεν ειστε απλα σχεση κ ολα οκ. 

Αυτά δεν είναι πραγματα που αλλάζουν από τη μια στιγμή στην άλλη. Δηλαδή κάναμε οικογένεια, κοιτάω ελεύθερα το κινητό σου όποτε θέλω. Καλά γενικά κι εγώ δε θα το έκανα, δε μού αρέσει να ψάχνω, αλλά δεν ξέρω πώς μού ρθε εκείνη τη στιγμή 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Αυτά δεν είναι πραγματα που αλλάζουν από τη μια στιγμή στην άλλη. Δηλαδή κάναμε οικογένεια, κοιτάω ελεύθερα το κινητό σου όποτε θέλω. Καλά γενικά κι εγώ δε θα το έκανα, δε μού αρέσει να ψάχνω, αλλά δεν ξέρω πώς μού ρθε εκείνη τη στιγμή 

Και εγώ θα το ελεγα στα ίσια και τρελή να με έβγαζε το μνμ του θα το είχε πάρει ότι δεν τρώω κουτοχορτο.....

Και να πω και κάτι χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω αν έψαξες μια φορά και βρήκες στοιχεία θεωρώ ότι δεν θα ήταν η πρώτη φορά απλά δεν έχει τύχει να δεις!!!!

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Αυτά δεν είναι πραγματα που αλλάζουν από τη μια στιγμή στην άλλη. Δηλαδή κάναμε οικογένεια, κοιτάω ελεύθερα το κινητό σου όποτε θέλω. Καλά γενικά κι εγώ δε θα το έκανα, δε μού αρέσει να ψάχνω, αλλά δεν ξέρω πώς μού ρθε εκείνη τη στιγμή 

Ο άντρας Μ ποτέ δεν ψάχνει το κινητό Μ.  Αν πάρει πάντως μια μέρα να το ψάξει χαριτολογώντας μεταξύ σοβαρού και αστείου δε θα με πειράξει. 

Θα του πω ελεύθερα ψάξε δεν φοβάμαι.  

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα έψαχνα και τη συζητηση και τις επαφές του στο τηλέφωνο για καμιά περίεργη νέα καταχωρηση . Ξεκάθαρα θα γινομουν Κατίνα!!!Θα ψαχουλευα το προφίλ της και μετά θα του μίλαγα με πολύ αυστηρό τόνο και θα έμπαινε και μια τιμωρία

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Αυτά δεν είναι πραγματα που αλλάζουν από τη μια στιγμή στην άλλη. Δηλαδή κάναμε οικογένεια, κοιτάω ελεύθερα το κινητό σου όποτε θέλω. Καλά γενικά κι εγώ δε θα το έκανα, δε μού αρέσει να ψάχνω, αλλά δεν ξέρω πώς μού ρθε εκείνη τη στιγμή 

Κοίτα όπως λένε καμία φορας όποιος ψάχνει βρίσκει. Συμφωνώ ότι δεν είναι ωραιο να ψάχνεις το τηλέφωνο του άλλου, και να έχεις εμπιστοσύνη. Απο κει και πέρα για να μπεις στην διαδικασία να ψάχνεις κατι σε οδήγησε εκεί. Εγω θα του μίλαγα ανοιχτά. Ότι πχ νιώθω περίεργα αυτο το διάστημα ή αν έχει αλλάξει κάτι στην συμπεριφορά του που με οδήγησε εκεί και θα του ζητούσα εξηγήσεις. Γιατί σου είπε ότι δεν την ξερει ενω έχει κάνει αναζήτηση και θα του ζητούσα να είναι ειλικρινής. Απο κει και πέρα. Το να μιλα κάποιος με κάποιον είναι πολυ άσχημο οκ αλλά δεν είναι και απάτη. Μπορεί να νιωθει περίεργα αυτο το διάστημα δεν ξέρω. Καλύτερα να μιλήσετε με  ηρεμια όμως. Και όχι να σηκωθείς να φύγεις. 

  • Μου αρέσει 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Εγώ βρε κορίτσια θα του το λεγα ,θα κάνα κ σκηνή κ θα γινόταν χαμουλης. Είναι η οικογένεια Μ 

Κ ας φανώ κ Κατίνα 

Μόνο για τον άντρα Μ και την οικογένεια Μ θα έφτανα στα όρια Μ. 

Αν ήμουν σε σχέση δε θα ήθελα να φανώ Κατίνα. 

Θα με έτρωγε αν δεν μαθαινα τι και πως. Ακόμα κ τίποτα να μην παραδεχτεί θα τον κάνω να χεστει λίγο πάνω τ

@ΧρυσαΜ μου κ εγώ συμφωνώ με την συνονοματη!! Εγώ θα του το λεγα ξεκάθαρα κ δε με νοιάζει ας σκεφτόταν ότι είναι κατινια! 

Είναι μια λύση αυτό που είπαν τα κορίτσια για το τηλέφωνο, αλλά θα μπορούσες να αφήσεις το δικό σου να κλείσει από μπαταρία κ να του πεις να ψάξετε κάτι από το δικό του μαζί πχ κάποιο μαγαζί η κάποια σελίδα έτσι ώστε να δείτε μαζί την αναζήτηση του κ να φανεί ότι υπάρχει το όνομα! Έτσι θα μπορείς να τον ρωτήσεις κάπως πιο έμμεσα! 

Επίσης αν δεν έχει να κρύψει κατι κ δεν έχουν μιλήσει θα σου εξηγήσει γιατί την έψαξε, μπορεί να του είπε πχ κάποιος στη δουλειά κάτι για αυτήν κ να μπήκαν στο προφίλ της να δουν, δε σημαίνει απαραίτητα η αναζήτηση ότι έχουν μιλήσει!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Αυτά δεν είναι πραγματα που αλλάζουν από τη μια στιγμή στην άλλη. Δηλαδή κάναμε οικογένεια, κοιτάω ελεύθερα το κινητό σου όποτε θέλω. Καλά γενικά κι εγώ δε θα το έκανα, δε μού αρέσει να ψάχνω, αλλά δεν ξέρω πώς μού ρθε εκείνη τη στιγμή 

Κοιτα για να κανεις παιδια με εναν ανθρωπο εχεις κ μια ανεση οτι δεν θα σε κακοχαραχτηρησει αν παρεις το τηλεφωνο χωρις να τον ρωτησεις. Τωρα αν φοβαμαι οτι ο αντρας μου με πει κατινα επειδη σηκωσα το τηλεφωνο να χαζεψω στο ιντερνετ χωρις να τον ρωτησω κ επεσε το ματι μου καπου μαλλον κατι παει λαθος στην σχεση μου παντρευτηκα εναν αγνωστο μαλλον

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...