Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Soho24 είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Olga93 είπε:

@Φραουλίτσα* @ΧρυσαΜ @julia1 Κορίτσια μ σας ευχαριστώ πολύ! Ένα άγχος με έχει πιάσει με την πρόκληση, έχω ακούσει ότι πονάει αρκετά! 

Οχι αγάπη μου μην αγχώνεσαι δε σού κάνουν κάτι, απλά στον ορό σού βάζουν το φάρμακο που προκαλεί συσπάσεις. Σαν ένταση δε διαφέρουν από τους κανονικούς πόνους απλά οι κανονικοί πόνοι διαχειρίζονται πιο εύκολα. 

@Eva1986 αν ήμουν στη θέση σου θα με έπιανε πανικός. Παω τώρα αμέσως να ετοιμάσω τα πράγματα για το μαιευτήριο γιατί με άγχωσες χαχαχ

Καλημέρα και καλό μήνα!!! Πώς είστε εγκυουλες μου;;; πώς πάτε από συμπτώματα; 

Οι μανούλες πώς είστε; 

Εγώ πονάω πάρα πολύ από κάτω κυρίως όταν μετακινώ τη λεκάνη μου. Από τη μια θέλω να γεννήσω να φύγει αυτός ο μπογος από μπροστά μου από ττην άλλη θέλω να γεννήσω στην ώρα μου για να προλάβω την εξεταστική. Ο καθένας με τον πόνο του απ' ο, τι καταλαβαίνετε 

Καλημέρα και καλό μήνα!!! Πώς είστε εγκυουλες μου;;; πώς πάτε από συμπτώματα; 

Οι μανούλες πώς είστε; 

Εγώ πονάω πάρα πολύ από κάτω κυρίως όταν μετακινώ τη λεκάνη μου. Από τη μια θέλω να γεννήσω να φύγει αυτός ο μπογος από μπροστά μου από ττην άλλη θέλω να γεννήσω στην ώρα μου για να προλάβω την εξεταστική. Ο καθένας με τον πόνο του απ' ο, τι καταλαβαίνετε 

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρύσα κι εγώ τρομερό πόνο έχω.. δεν μπορώ να σηκωθώ απ' τον καναπέ σε τέτοιο σημείο.. τώρα είδα στο σκούπισμα μια σταγόνα κόκκινο αίμα αλλά δεν αγχώνομαι με τέτοιο τράχηλο και χωρίς συσπάσεις..

Σήμερα πήγαμε για δουλειές κέντρο τρέχω για τον πατέρα μου όλα πάνω μου έχουν πέσει... Σα γριούλα πήγαινα.

Έχω και το μεταπτυχιακό, ευτυχώς λίγο εμεινε


2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Να σάς ζήσει το μωρό σας!!!!! Καλή ανατροφή εύχομαι, και να είστε πάντα καλά όλοι σας!!! 

Μία χαρά το μωράκι σου!!! Αντε κι εσύ κοντεύεις, τι θα γίνει ρε παιδιά τελευταία θα μείνω εγώ μόνη μου; χαχαχαχαχαχα 

Τι λες τώρα δεν ξεκολλανε από τα αδερφάκια τους, καλά κάνεις και το αφήνεις να ασχοληθεί για να μη βγάζει αντιδράσεις 

Έτσι πρέπει 

Να σάς ζήσει κι εσάς το μωρό σας!!!!!!!! Όλα καλά;;; πώς είσαι;;; πολύ γατάκι θα είναι αυτό!!!!! Καλή ανάρρωση εύχομαι!!! 

Συγχαρητήρια!!!! Να σάς ζήσει!!!!! Και γρήγορη ανάρρωση εύχομαι!!!!!! Τα καλύτερα για τνν οικογένειά σας!!! 

 

Πινακάκι!

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

@Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Φραουλίτσα* ΠΗΤ 6/6, Β επιπέδου 28/1κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα 

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11, β επιπέδου 1/2, doppler 9/4, κοριτσάκι, Μητέρα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11, β επιπέδου 26/1, αγοράκι, Ιασώ 

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11, β επιπέδου 4/2, αγοράκι 

 @phal ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, Β επιπέδου 26/1, twins boy and girl, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 11/5/2021!!!

@HopeMe ΠΗΤ 9/6, Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 17/5/2021!!!

@julia1 ΠΗΤ 10/6, κοριτσάκι, γενικό νοσοκομείο Κιλκίς 

 

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 4/2, άγνωστο φύλο, Ιασώ

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, Β επιπέδου 1/2, αγοράκι

@Evouska ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11, Β επιπέδου 3/2, doppler 14/4, κοριτσάκι

@alina80 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, β επιπέδου 10/2, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@Eleni Kost11 ΠΗΤ 14/6, αγοράκινοσοκομείο Λάρισας 

@matinab1980 Αυχενική 4/12, αγοράκιΑρεταίειο νοσοκομείο 

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6, κοριτσάκι, Γαία 

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, Β επιπέδου 5/2,αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6, Β επιπέδου 5/2, doppler 14/4, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!! 31/5/2021!!!

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκι, μητέρα 

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6,Β Επιπέδου 17/2 κοριτσάκιΝοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών 

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Zaxaroula_p ΠΗΤ28/6, κοριτσάκι, Γαία

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 28/1, β επιπέδου 22/2, κοριτσάκι

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, β επιπέδου 22/2,αγοράκι μητέρα

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Β επιπέδου 25/2,αγοράκι, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης

 @Κική_ ΠΗΤ 3/7, doppler 8/5, κοριτσάκι

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

@Marialena86 ΠΗΤ 12-15/7, κοριτσάκιΙασώ

@Linaki.24

Με το καλο και σε εσάς κορίτσια!!! 

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

5 ώρες πρίν, Φραουλίτσα* είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα !!! Με ευχάριστα ξεκίνησε η μέρα!!! Άντε να έρχονται σιγά σιγά τα μωράκια!!! @Eva1986  να σου ζήσει γερο και καλότυχο και συ σιδερένια!!!! Όταν μπορείς να μας πεις λεπτομέριες!!

@Olga93  @Linaki.24 και @boockieμε το καλό κορίτσια όλα να πάνε καλά!!!

@ΧρυσαΜ ναι κοντεύω, αλλα αφού θα το τερματίσω  το κοντέρ πια!!! :tongue: :mrgreen:

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου γερό και καλότυχο να είναι!!! Καλή ανάρρωση με το καλό να γυρίσεις στην καθημερινότητα σου τόσους μήνες ξάπλα!!!!

 

Με το καλό να έρθει η πριγκίπισσα σας!!!

 

Με το καλό να έρθει και το δικό σου μωράκι!!!!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ μάτια μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , jellyfishch είπε:

Χρύσα κι εγώ τρομερό πόνο έχω.. δεν μπορώ να σηκωθώ απ' τον καναπέ σε τέτοιο σημείο.. τώρα είδα στο σκούπισμα μια σταγόνα κόκκινο αίμα αλλά δεν αγχώνομαι με τέτοιο τράχηλο και χωρίς συσπάσεις..

Σήμερα πήγαμε για δουλειές κέντρο τρέχω για τον πατέρα μου όλα πάνω μου έχουν πέσει... Σα γριούλα πήγαινα.

Έχω και το μεταπτυχιακό, ευτυχώς λίγο εμεινε

Μίλησες με το γιατρό για το αίμα; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Eva1986 πως είναι η μπεμπουλα σου???? 

Ο άντρας σου σε όλο τον τοκετό ήταν στο σπίτι??? Τον άφησαν καθόλου να έρθει? 

46 minutes ago, jellyfishch said:

Χρύσα κι εγώ τρομερό πόνο έχω.. δεν μπορώ να σηκωθώ απ' τον καναπέ σε τέτοιο σημείο.. τώρα είδα στο σκούπισμα μια σταγόνα κόκκινο αίμα αλλά δεν αγχώνομαι με τέτοιο τράχηλο και χωρίς συσπάσεις..

Σήμερα πήγαμε για δουλειές κέντρο τρέχω για τον πατέρα μου όλα πάνω μου έχουν πέσει... Σα γριούλα πήγαινα.

Έχω και το μεταπτυχιακό, ευτυχώς λίγο εμεινε

Κοπέλα μου μήπως να ρωτήσεις τον γιατρό σου?? Εμένα χθες μου είπε ότι αν έχω λίγο αίμα να τον πάρω τηλέφωνο γιατί μπορεί να είναι ένδειξη ότι κάτι ξεκινάει. 

Εγώ από το πρωί δουλειά για το Πανεπιστήμιο! Το απόγευμα όμως πρέπει να βγω να περπατησω λίγο για να ξεμουδιασω! 

  • Μου αρέσει 1

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 57 λεπτά , Φώφη1990 είπε:

@Eva1986 πως είναι η μπεμπουλα σου???? 

Ο άντρας σου σε όλο τον τοκετό ήταν στο σπίτι??? Τον άφησαν καθόλου να έρθει? 

Κοπέλα μου μήπως να ρωτήσεις τον γιατρό σου?? Εμένα χθες μου είπε ότι αν έχω λίγο αίμα να τον πάρω τηλέφωνο γιατί μπορεί να είναι ένδειξη ότι κάτι ξεκινάει. 

Εγώ από το πρωί δουλειά για το Πανεπιστήμιο! Το απόγευμα όμως πρέπει να βγω να περπατησω λίγο για να ξεμουδιασω! 

Ήταν έξω από την κλινική. Μόλις γέννησα τον πήραν τηλ. Ήρθε είδε το μωρό. Έκατσε στην ανάνηψη κανένα τέταρτο μαζί Μ 

Κ σήμερα θα βρεθούμε στον 1ο να Μ φέρει κάτι πραγματα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Φώφη1990 είπε:

@Eva1986 πως είναι η μπεμπουλα σου???? 

Ο άντρας σου σε όλο τον τοκετό ήταν στο σπίτι??? Τον άφησαν καθόλου να έρθει? 

Κοπέλα μου μήπως να ρωτήσεις τον γιατρό σου?? Εμένα χθες μου είπε ότι αν έχω λίγο αίμα να τον πάρω τηλέφωνο γιατί μπορεί να είναι ένδειξη ότι κάτι ξεκινάει. 

Εγώ από το πρωί δουλειά για το Πανεπιστήμιο! Το απόγευμα όμως πρέπει να βγω να περπατησω λίγο για να ξεμουδιασω! 

Άμα αντέχεις καλά κάνεις. Εγώ θέλω να βάλω τα κλάματα από τους πόνους, πονάω σε όλο μου το κορμί. 

@jellyfishchδεν είναι ασήμαντος λόγος νομίζω. Αλλά σίγουρα εσύ ξέρεις καλύτερα το σώμα σου 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Linaki.24 είπε:

Κορίτσια μου όσες γεννησατε να σας ζήσουν τα μωράκια σας να είναι γερά και καλοτυχα να τα φυλάει η Παναγίτσα μας! Η @BILLE μας γέννησε, μου είπε να σας μεταφέρω τις ευχαριστίες για την σκέψη σας πήγαν όλα καλά! Σιγά σιγά παίρνω κ εγώ σειρά, την Πέμπτη μπαίνω εισαγωγή και την Παρασκευή θα συναντήσω τη μικρή μου πριγκίπισσα!!!!!

Κορίτσι μου με το καλό να υποδεχτείτε κ εσείς το κοριτσάκι σας!! ❤❤

Πολλά φιλιά και στην  @BILLE μας αν μιλήσετε και τις ευχές μας!!❤❤

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eva1986 said:

Ήταν έξω από την κλινική. Μόλις γέννησα τον πήραν τηλ. Ήρθε είδε το μωρό. Έκατσε στην ανάνηψη κανένα τέταρτο μαζί Μ 

Κ σήμερα θα βρεθούμε στον 1ο να Μ φέρει κάτι πραγματα

Ήρθε και το είδε χωρίς τεστ κόβιντ? Εσένα σου έκαναν εκεί? 

Ρωτάω γιατί ακόμα είμαι σε δίλημμα για το τι δωμάτιο θα διαλέξω. 


oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, jellyfishch είπε:

Θα του πω, απλά δε θέλω να τον πρήζω χωρίς λόγο... Δενν χω συσπάσεις

Κούκλα μου και γω τα ίδια κάνω και μου είπε ότι πρέπει να τον παίρνω τηλέφωνο. Και τώρα που έκλεισα τις 39 εβδ. μου είπε με το παραμικρό να παω να με τσεκάρουν. Δεν τον πρήζεις, είμαστε ειδική περίπτωση. Ένα τηλέφωνο είναι να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

  • Μου αρέσει 2

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Φώφη1990 είπε:

Ήρθε και το είδε χωρίς τεστ κόβιντ? Εσένα σου έκαναν εκεί? 

Ρωτάω γιατί ακόμα είμαι σε δίλημμα για το τι δωμάτιο θα διαλέξω. 

Του κάνανε τεστ κ σε αυτόν. Κ σε εμένα. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Evouska είπε:

Κορίτσι μου με το καλό να υποδεχτείτε κ εσείς το κοριτσάκι σας!! ❤❤

Πολλά φιλιά και στην  @BILLE μας αν μιλήσετε και τις ευχές μας!!❤❤

Και εσένα να σου ζήσει το μωράκι σου να είναι γερό και καλότυχο! Θα της τις δώσω!!!!!

Κορίτσια μόνο εγώ τα έχω κάνει πάνω μου από τον φόβο μου όσο πλησιάζουν οι μέρες ή και εσείς έτσι νιώθετε???

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όλα ήρεμα.. ο τράχηλος 5,2 σκληρός ο μπέμπης ανεμπεδωτος, λύθηκε κιόλας μια φορά έχουμε μια περιτυλιξη.. δύσκολα τα πράγματα κορίτσια για φυσιολογικό..δεν πειράζει.

  • Μου αρέσει 2

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...