Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

On 26/6/2021 at 10:51 ΠΜ, matinab1980 είπε:

Κορίτσια μου γεννησαμεεεε!!!! Με καισαρική τελικά! Ήταν μεγάλος, 3.900 και δεν είχε μπει στην λεκάνη...όμως όλα καλά!!!! Με το καλό και τα υπόλοιπα κορίτσια!!

Να σου ζήσει το μωρό σού. Καλώς το δέχτηκες!

18 ώρες πρίν, Κική_ είπε:

Κορίτσια γεννήσαμε κι εμείς! Εσπασαν τα νερά χτες το βράδυ! Το παλέψαμε πολυ για φυσιολογικό γιατί ήταν ψηλά κ η διαστολή δεν προχωρούσε καθόλου μετά από 12 ώρες μπήκαμε για καισαρική. Η κούκλα μας είναι 3100 και έχει πυκνό μαύρο μαλλάκι. 

Τέλειο το το μωράκι σου! Κι εμένα με πυκνό μαύρο μαλλάκι βγήκε και χαλαλισα τις καούρες! Γερή και τυχερή να είναι!

 

15 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Γεια σας. Γέννησαμε κι εμείς με.προκληση την Τετάρτη. Για κάποιο λόγο φαινόταν πιο.μικρο στον υπέρηχο. 

7 μου έβαλαν υπόθετο. 9 η ώρα μου έσπασαν τα νερά και 10 η ώρα γεννήθηκε με 3 σπρώξιες. Ίσα ίσα προλάβαμε να κάνουμε επισκληριδιο. 

Όλα καλά πήγαν 3330 και 53 εκ. Δεν το περίμενα να βγει τόσο ψηλή. 

Θηλάζει κανονικά μέσα από την ανάνηψη.κια είναι προς το παρόν ήσυχο μωράκι.

Η μεγάλη μου όλη μέρα το ψάχνει .αν κουνηθεί η ξυπνήσει μας φωνάζει να το πάρουμε αγκαλιά. Νταξει βγάζει και λίγα νεύρα πχ μη φύγεις μαμά η κάτι τέτοια. Αλλά σε γενικές γραμμές έρχεται το χαϊδεύει. Το φιλάει. Με βοηθάει να το αλλάξουμε .

Ωραίος τοκετός! Να χαίρεσαι το μωράκι σου!

1 ώρα πρίν, BILLE είπε:

Ta ίδια και εγώ!Εβγαλε και δροτσιλίτσες το μικρούλι από τη ζέστη...Και εγώ εδώ και 2 μέρες μόνο με την πάνα...πραγματικά όμως δεν την παλεύω ούτε εγώ με τόσο ζέστη. Έχω κλειστεί στο δωμάτιο για δροσιά και έχω σαλτάρει...με το που θα κλείσω το αιρκοντίσιον, έχω γίνει μούσκεμα στο πι και φι...Ο μικρός έχει πολύ τσίμπλα στο μάτι. όσο και αν του κάνω μασάζ, αντί να καλύτερεύει, χειροτερεύει...έχει καμιά κοπέλα παρόμοια εμπειρία;Ξέρω ότι πιθανόν να είναι λόγω του ότι είναι φραγμένος ο δακρυγόνος αδένας κ ότι αν δεν ξεμπουκώσει στο 6μηνο, γίνεται μια επεμβασούλα...αλλά επειδή έχω τα θέματά μου εγώ με τα μάτια μου κ μόνο που το σκέφτομαι για το παιδί παραλύω. Kανά usefull tip;

Σας καλήμερίζω!

Ωχ αυτό με την τσίμπλα δε το γνώριζα. Είχε και η δική μου πριν 3 εβδομαδες και της έριχνα σταγόνες. Τώρα ξαναεχει λίγο. Το μασάζ το κάνεις όταν δακρύζει ή άσχετα μέσα στη μέρα; Μου το έδειξε κι εμένα η παιδίατρος αλλά δε γνώριζα για μικεοςπςνβαση αν επιμείνει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, BILLE είπε:

Ta ίδια και εγώ!Εβγαλε και δροτσιλίτσες το μικρούλι από τη ζέστη...Και εγώ εδώ και 2 μέρες μόνο με την πάνα...πραγματικά όμως δεν την παλεύω ούτε εγώ με τόσο ζέστη. Έχω κλειστεί στο δωμάτιο για δροσιά και έχω σαλτάρει...με το που θα κλείσω το αιρκοντίσιον, έχω γίνει μούσκεμα στο πι και φι...Ο μικρός έχει πολύ τσίμπλα στο μάτι. όσο και αν του κάνω μασάζ, αντί να καλύτερεύει, χειροτερεύει...έχει καμιά κοπέλα παρόμοια εμπειρία;Ξέρω ότι πιθανόν να είναι λόγω του ότι είναι φραγμένος ο δακρυγόνος αδένας κ ότι αν δεν ξεμπουκώσει στο 6μηνο, γίνεται μια επεμβασούλα...αλλά επειδή έχω τα θέματά μου εγώ με τα μάτια μου κ μόνο που το σκέφτομαι για το παιδί παραλύω. Kανά usefull tip;

Σας καλήμερίζω!

Το μασάζ αυτό τι είναι βρε κορίτσια; κ εμένα,έχει τσιμπλιτσες καμία φορά το πρωί συνήθως, βάζω όρο σε μια γάζα κ τις αφαιρώ προς τη μεριά της μυτούλας για να μην πάνε σε όλο το Μάτι!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evouska είπε:

Το μασάζ αυτό τι είναι βρε κορίτσια; κ εμένα,έχει τσιμπλιτσες καμία φορά το πρωί συνήθως, βάζω όρο σε μια γάζα κ τις αφαιρώ προς τη μεριά της μυτούλας για να μην πάνε σε όλο το Μάτι!

Είναι μια κίνηση-μασαζ στον δακρυγόνο αδένα που μπορούμε να κάνουμε καθημερινά για να βοηθήσουμε στην απόφραξη του. Είναι φυσιολογικό να γεννιούνται με φραγμένο δακρυγόνο αδένα όπως κατάλαβα και στην πορεία αππφρασσεται

Link to comment
Share on other sites

On 26/6/2021 at 5:27 ΜΜ, Κική_ είπε:

Κορίτσια γεννήσαμε κι εμείς! Εσπασαν τα νερά χτες το βράδυ! Το παλέψαμε πολυ για φυσιολογικό γιατί ήταν ψηλά κ η διαστολή δεν προχωρούσε καθόλου μετά από 12 ώρες μπήκαμε για καισαρική. Η κούκλα μας είναι 3100 και έχει πυκνό μαύρο μαλλάκι. 

 

21 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Γεια σας. Γέννησαμε κι εμείς με.προκληση την Τετάρτη. Για κάποιο λόγο φαινόταν πιο.μικρο στον υπέρηχο. 

7 μου έβαλαν υπόθετο. 9 η ώρα μου έσπασαν τα νερά και 10 η ώρα γεννήθηκε με 3 σπρώξιες. Ίσα ίσα προλάβαμε να κάνουμε επισκληριδιο. 

Όλα καλά πήγαν 3330 και 53 εκ. Δεν το περίμενα να βγει τόσο ψηλή. 

Θηλάζει κανονικά μέσα από την ανάνηψη.κια είναι προς το παρόν ήσυχο μωράκι.

Η μεγάλη μου όλη μέρα το ψάχνει .αν κουνηθεί η ξυπνήσει μας φωνάζει να το πάρουμε αγκαλιά. Νταξει βγάζει και λίγα νεύρα πχ μη φύγεις μαμά η κάτι τέτοια. Αλλά σε γενικές γραμμές έρχεται το χαϊδεύει. Το φιλάει. Με βοηθάει να το αλλάξουμε .

Κορίτσια μου δεν σας ευχήθηκα να σας ζήσουν τα κοριτσάκια σας να είναι γερά και δυνατά καλή ανναρωση να έχετε!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@HopeMe @Evouskaτο μασαζ γίνεται 3-4 φορές τη μέρα.Συνήθως οι  παιδίατροι δίνουν κολλύριο.Στο νοσοκομείο δηλ μου είχαν δώσει το τομπρεξ. Η ιδιωτική μου είπε μόνο μασάζ κ αν επιμείνει τότε θα δούμε για κολλύριο. Η οφθαλμίατρός μου, όταν την πήρα γιατί επέμεναν οι τσίπλες παρά το μασάζ ήταν κάθετα αντίθετη στο κολλύριο σε τόσο μικρή ηλικία κ μου είπε ότι είναι κλασικό λάθος των παιδιάτρων να χορηγούν αμέσως κολλύριο γιατί αν ξαναβγάλουν αργότερα το μάτι θα το έχει συνηθίσει κ δεν θα τα ''πιάνει΄΄. Μου είπε να του κάνω πιο πολύ μασάζ, αφαίρεση της τσίμπλας με αποστειρωμένη γάζα και τεχνητά δάκρυα για να είναι το μάτι πάντα ενυδατωμένο. Εγώ τεχνητά δάκρυα δεν είχα πάρει γιατί θεώρησα ότι θα το ξεπερνούσε. Θ απάρω αύριο όμως. Η επεμβασούλά γίνεται μετά τους 8 μήνες. Μου είπαν οι γονείς μου ότι μου είχαν κάνει κ εμένα όταν ήμουν περίπου ενός έτους αλλά θα προτιμόυσα να μην μπούμε από τώρα στα βαθιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, BILLE είπε:

Ta ίδια και εγώ!Εβγαλε και δροτσιλίτσες το μικρούλι από τη ζέστη...Και εγώ εδώ και 2 μέρες μόνο με την πάνα...πραγματικά όμως δεν την παλεύω ούτε εγώ με τόσο ζέστη. Έχω κλειστεί στο δωμάτιο για δροσιά και έχω σαλτάρει...με το που θα κλείσω το αιρκοντίσιον, έχω γίνει μούσκεμα στο πι και φι...Ο μικρός έχει πολύ τσίμπλα στο μάτι. όσο και αν του κάνω μασάζ, αντί να καλύτερεύει, χειροτερεύει...έχει καμιά κοπέλα παρόμοια εμπειρία;Ξέρω ότι πιθανόν να είναι λόγω του ότι είναι φραγμένος ο δακρυγόνος αδένας κ ότι αν δεν ξεμπουκώσει στο 6μηνο, γίνεται μια επεμβασούλα...αλλά επειδή έχω τα θέματά μου εγώ με τα μάτια μου κ μόνο που το σκέφτομαι για το παιδί παραλύω. Kανά usefull tip;

Σας καλήμερίζω!

Αγάπη μου το ίδιο είχα στο δεύτερο παιδάκι μου. Μόνο χαμομηλάκι, βαλε σε ένα βαμβάκι χαμομήλι και καθάριζε πολλές πολλές φορές. 

Link to comment
Share on other sites

@matinab1980 @Κική_ @λιλιτο

Κορίτσια μου να σάς ζήσουν τα μωράκια σας!!!!!! Πολύ χαίρομαι για εσάς!!!!!! Καλή ανατροφή και καλή ανάρρωση!!! 

Επειδή με τα δικά μου είμαι λίγο ζαλισμένη, αν θέλετε πείτε μου ακριβώς πότε γεννήσατε να σάς φτιάξω στο πινακα. 

 

On 26/6/2021 at 5:28 ΜΜ, julia1 είπε:

Να σας ζήσει καλή ανάρρωση να έχεις κορίτσι μου 

@ΧρυσαΜ πως είναι ο μπέμπης σου έπεσε καθόλου ο ίκτερος ;

Ρε συ χθες το πρωί ήταν 11,6, κομπλέ λένε οι γιατροί και τον έβγαλαν από την λάμπα και το απόγευμα τού ξαναπήραν και ήταν 12,1. Μάς είπαν ότι μπορούμε να φύγουμε αλλά ανησυχώ. Θα ξανακάνουμε εξέταση, γιατί μού φαίνεται πολύ κίτρινος......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

@matinab1980 @Κική_ @λιλιτο

Κορίτσια μου να σάς ζήσουν τα μωράκια σας!!!!!! Πολύ χαίρομαι για εσάς!!!!!! Καλή ανατροφή και καλή ανάρρωση!!! 

Επειδή με τα δικά μου είμαι λίγο ζαλισμένη, αν θέλετε πείτε μου ακριβώς πότε γεννήσατε να σάς φτιάξω στο πινακα. 

 

Ρε συ χθες το πρωί ήταν 11,6, κομπλέ λένε οι γιατροί και τον έβγαλαν από την λάμπα και το απόγευμα τού ξαναπήραν και ήταν 12,1. Μάς είπαν ότι μπορούμε να φύγουμε αλλά ανησυχώ. Θα ξανακάνουμε εξέταση, γιατί μού φαίνεται πολύ κίτρινος......

Αφού σου είπαν ότι είναι καλά μην αγχώνεσαι αλλά ναι εννοείται να ξανακάνετε κ εμένα στο νοσοκομείο είχε φτάσει 12.8 μετά της έπεσε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 49 λεπτά , HopeMe είπε:

Κορίτσια, είστε κι άλλες με ανεμιστήρα όπως εγώ η είστε τίποτα της τεχνολογίας με τα ac? :o ελάτε να συμπαρασταθούμε η μία στην άλλη

3 ανεμιστήρες παρακαλώ ένα στο δωμάτιο της μεγάλης ένα στην κρεβατοκάμαρα με εμένα και τον μπέμπη και ένα στο σαλόνι με τον άντρα μου! Χαχαχα

  • Χαχα 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, HopeMe είπε:

Κορίτσια, είστε κι άλλες με ανεμιστήρα όπως εγώ η είστε τίποτα της τεχνολογίας με τα ac? :o ελάτε να συμπαρασταθούμε η μία στην άλλη

Εγώ είμαι το ac το ανάβω με ανοιχτά παράθυρα για να μην κρυώσουν τα παιδιά αλλά μια το κλείνω μια το ανοίγω γιατί δροσίζει αρκετά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

3 ανεμιστήρες παρακαλώ ένα στο δωμάτιο της μεγάλης ένα στην κρεβατοκάμαρα με εμένα και τον μπέμπη και ένα στο σαλόνι με τον άντρα μου! Χαχαχα

Α γεια σου! Κι εγώ με 3 είμαι :lol:

πρίν από 40 λεπτά , julia1 είπε:

Εγώ είμαι το ac το ανάβω με ανοιχτά παράθυρα για να μην κρυώσουν τα παιδιά αλλά μια το κλείνω μια το ανοίγω γιατί δροσίζει αρκετά 

Σήμερα θα πάω να παραγγείλω σε 1 εβδομάδα θα το έχω. Με ανοιχτά παράθυρα μου είπε η παιδίατρος κι εμένα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Πινακάκι!

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

 @Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Φραουλίτσα* ΠΗΤ 6/6, Β επιπέδου 28/1κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 7/6/2021

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11, β επιπέδου 1/2, doppler 9/4, κοριτσάκι, Μητέρα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11, β επιπέδου 26/1, αγοράκι, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 2/6/2021!!! 

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11, β επιπέδου 4/2, αγοράκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 2/6/2021!!!

 @phal ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, Β επιπέδου 26/1, twins boy and girl, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 11/5/2021!!!

@HopeMe ΠΗΤ 9/6, Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 17/5/2021!!!

@julia1 ΠΗΤ 10/6, κοριτσάκι, γενικό νοσοκομείο Κιλκίς, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 11/6/2021!!!

 

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 4/2, , κοριτσάκι, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!!

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, Β επιπέδου 1/2, αγοράκι,ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 

@Evouska ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11, Β επιπέδου 3/2, doppler 14/4, κοριτσάκιΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 8/6/2021

@alina80 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, β επιπέδου 10/2, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@Eleni Kost11 ΠΗΤ 14/6, αγοράκινοσοκομείο Λάρισας, ΓΕΝΝΉΣΑΜΕ!!! 12/6/2021!!!

@matinab1980 ΠΗΤ 24/6, Αυχενική 4/12, αγοράκιΑρεταίειο νοσοκομείο, ΓΕΝΝΉΣΑΜΕ!!! 26/6/2021!!!

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6, κοριτσάκι, Γαία, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!!

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, Β επιπέδου 5/2,αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6, Β επιπέδου 5/2, doppler 14/4, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!! 31/5/2021!!!

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκι, μητέραΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 14/6/2021!!!

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6,Β ΕΠΙΠΈΔΟΥ,17/2 κοριτσάκιΝοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Zaxaroula_p ΠΗΤ28/6, κοριτσάκι, Γαία

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 28/1, β επιπέδου 22/2, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/6/2021

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, β επιπέδου 22/2,αγοράκι , μητέρα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 16/6/2021!!!

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Β επιπέδου 25/2,αγοράκι, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης, ΓΕΝΝΉΣΑΜΕ!!! 14/6/2021

 @Κική_ ΠΗΤ 3/7, doppler 8/5, κοριτσάκι

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

@Marialena86 ΠΗΤ 12-15/7, κοριτσάκιΙασώ

@HopeMe κι εγώ τού ανεμιστήρα είμαι!!!!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Πινακάκι!

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

 @Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Φραουλίτσα* ΠΗΤ 6/6, Β επιπέδου 28/1κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 7/6/2021

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11, β επιπέδου 1/2, doppler 9/4, κοριτσάκι, Μητέρα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11, β επιπέδου 26/1, αγοράκι, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 2/6/2021!!! 

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11, β επιπέδου 4/2, αγοράκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 2/6/2021!!!

 @phal ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, Β επιπέδου 26/1, twins boy and girl, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 11/5/2021!!!

@HopeMe ΠΗΤ 9/6, Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 17/5/2021!!!

@julia1 ΠΗΤ 10/6, κοριτσάκι, γενικό νοσοκομείο Κιλκίς, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 11/6/2021!!!

 

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 4/2, , κοριτσάκι, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!!

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, Β επιπέδου 1/2, αγοράκι,ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 

@Evouska ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11, Β επιπέδου 3/2, doppler 14/4, κοριτσάκιΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 8/6/2021

@alina80 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, β επιπέδου 10/2, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@Eleni Kost11 ΠΗΤ 14/6, αγοράκινοσοκομείο Λάρισας, ΓΕΝΝΉΣΑΜΕ!!! 12/6/2021!!!

@matinab1980 ΠΗΤ 24/6, Αυχενική 4/12, αγοράκιΑρεταίειο νοσοκομείο, ΓΕΝΝΉΣΑΜΕ!!! 26/6/2021!!!

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6, κοριτσάκι, Γαία, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!!

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, Β επιπέδου 5/2,αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6, Β επιπέδου 5/2, doppler 14/4, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!! 31/5/2021!!!

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκι, μητέραΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 14/6/2021!!!

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6,Β ΕΠΙΠΈΔΟΥ,17/2 κοριτσάκιΝοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Zaxaroula_p ΠΗΤ28/6, κοριτσάκι, Γαία

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 28/1, β επιπέδου 22/2, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/6/2021

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, β επιπέδου 22/2,αγοράκι , μητέρα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 16/6/2021!!!

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Β επιπέδου 25/2,αγοράκι, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης, ΓΕΝΝΉΣΑΜΕ!!! 14/6/2021

 @Κική_ ΠΗΤ 3/7, doppler 8/5, κοριτσάκι

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

@Marialena86 ΠΗΤ 12-15/7, κοριτσάκιΙασώ

@HopeMe κι εγώ τού ανεμιστήρα είμαι!!!!!!!!!! 

Να μαζευτούμε να στεφθουμε ήρωες μετά από 2 εβδομάδες καύσωνα :lol: υπομονή σήμερα και αύριο  !!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...