Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Καλημέρα και από εμένα...

Εγώ είμαι 36, η καταγωγή μου είναι από διάφορα μέρη αλλά τα τελευταία χρόνια μένω στη Σκιάθο. Έχω από εξωσωματική ένα γιο 2 χρόνων, το σπορακι επίσης από εξωσωματική και 2 παλινδρομες πριν από τον μικρό. Εργάζομαι στο μαγαζί που έχουμε με τον άντρα μου. 

Επόμενος υπερηχος την επόμενη εβδομάδα και ελπίζω όλα να συνεχίζουν καλα

  • Μου αρέσει 7

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!!!Η αγωνία μου σήμερα στο πικ της....το απόγευμα έχουνε υπέρηχο....Μακάρι να ακούσουμε καρδούλα!!!! Επίσης εύχομαι να μου διευκρινίσει ο γιατρός από που προέρχονται αυτά τα καφέ....Ελπίζω να σας έχω ευχάριστα νέα... πραγματικά διαβάζω για μανουλες που έχουν ήδη μωράκια και πρέπει να μένουν στο κρεβάτι...πόσο δύσκολο Θεέ μου!

  • Μου αρέσει 10

xiA6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpizelaki_mou είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!Η αγωνία μου σήμερα στο πικ της....το απόγευμα έχουνε υπέρηχο....Μακάρι να ακούσουμε καρδούλα!!!! Επίσης εύχομαι να μου διευκρινίσει ο γιατρός από που προέρχονται αυτά τα καφέ....Ελπίζω να σας έχω ευχάριστα νέα... πραγματικά διαβάζω για μανουλες που έχουν ήδη μωράκια και πρέπει να μένουν στο κρεβάτι...πόσο δύσκολο Θεέ μου!

Έρχεται το τικ τακ ... μην αγχώνεσαι όλα καλα θα πανε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpizelaki_mou είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!Η αγωνία μου σήμερα στο πικ της....το απόγευμα έχουνε υπέρηχο....Μακάρι να ακούσουμε καρδούλα!!!! Επίσης εύχομαι να μου διευκρινίσει ο γιατρός από που προέρχονται αυτά τα καφέ....Ελπίζω να σας έχω ευχάριστα νέα... πραγματικά διαβάζω για μανουλες που έχουν ήδη μωράκια και πρέπει να μένουν στο κρεβάτι...πόσο δύσκολο Θεέ μου!

Θα περιμένουμε νέα! Όλα καλά θα είναι και θα ακούσετε την πιο τέλεια καρδιά!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, HopeMe είπε:

Είμαι 39, οικονομολόγος, καταγωγη από επαρχία αλλά τα τελευταία 8.χρονια μένω μόνιμα σε προάστιο της Αττικής. Έχω 2 κόρες 16,5 και 15 ετών! Έστειλα 2 αγγελάκια στον ουρανό τον τελευταίο χρόνο...

....και σήμερα...... Τικ τακ τικ τακ, άκουσα μια μικροσκοπική καρδούλα να χτυπά μέσα μου και συγκινήθηκα πάααρα πολύ! Είμαι πολύ ευτυχισμένη και νιώθω ευλογημένη που ανέβηκα άλλο ενα σκαλοπάτι.

Ο γιατρός μου ζήτησε ραντεβού σε 3 εβδομάδες! Του λέω "τι λέτε γιατρέ μου; Τι θα κάνω εγώ χωρίς εσάς 3 εβδομάδες τωρα που σας συνήθισα κάθε εβδομάδα; :D

Μπράβο!! Συγχαρητήρια για την καρδούλα, με το καλό και στον επόμενο υπέρηχο να ακούσεις και πάλι την καρδούλα και όλα να πάνε καλά!!! Είσαι και τυχερή!!! Θα έχεις και τις κόρες σου να σε βοηθάνε!!! Είσαι νέα μπράβο για την απόφασή σου να πας για τρίτο!!!

Just now, Mpizelaki_mou είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!Η αγωνία μου σήμερα στο πικ της....το απόγευμα έχουνε υπέρηχο....Μακάρι να ακούσουμε καρδούλα!!!! Επίσης εύχομαι να μου διευκρινίσει ο γιατρός από που προέρχονται αυτά τα καφέ....Ελπίζω να σας έχω ευχάριστα νέα... πραγματικά διαβάζω για μανουλες που έχουν ήδη μωράκια και πρέπει να μένουν στο κρεβάτι...πόσο δύσκολο Θεέ μου!

Άντε να περάσει γρήγορα η ώρα να κάνεις τον υπέρηχο σου και να μας έχεις ευχάριστα νέα. Όταν φτάνει εκείνη η ώρα το άνχος φτάνει ταβάνι!!!!

10 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ας γράψω και εγώ εδώ αν και δεν ξέρω αν θα είμαι στις μανουλες ιουνίου... την Παρασκευή είχα θετικό τεστ δεν πήγα χοριακη δεν ήθελα θα πάω την Δευτέρα για υπέρηχο θα είμαι 5&4 καλώς σας βρήκα,, καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλες εύχομαι γερά παιδάκια στην αγγαλιτσα μας!! Είμαι από Πιερία 22μισο και έχω μια κορούλα 22μηνων....

Καλημέρα!!! Καλως ήρθες και συ στην παρέα μας!!! Όλα να πάνε καλά στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου και το δεύτερό σου παιδάκι!!!

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpizelaki_mou είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!Η αγωνία μου σήμερα στο πικ της....το απόγευμα έχουνε υπέρηχο....Μακάρι να ακούσουμε καρδούλα!!!! Επίσης εύχομαι να μου διευκρινίσει ο γιατρός από που προέρχονται αυτά τα καφέ....Ελπίζω να σας έχω ευχάριστα νέα... πραγματικά διαβάζω για μανουλες που έχουν ήδη μωράκια και πρέπει να μένουν στο κρεβάτι...πόσο δύσκολο Θεέ μου!

Καλημέρα κορίτσια μου! Σήμερα έχω και εγώ το επίσημο ραντεβού για να ακούσουμε καρδούλα, ασχέτως που είχα πάει την Πέμπτη επειδή είδα ροζ! 5:30 έχω ραντεβού! Οπότε θα έχουμε νεάκια το βραδάκι 

  • Μου αρέσει 7

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpizelaki_mou είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!Η αγωνία μου σήμερα στο πικ της....το απόγευμα έχουνε υπέρηχο....Μακάρι να ακούσουμε καρδούλα!!!! Επίσης εύχομαι να μου διευκρινίσει ο γιατρός από που προέρχονται αυτά τα καφέ....Ελπίζω να σας έχω ευχάριστα νέα... πραγματικά διαβάζω για μανουλες που έχουν ήδη μωράκια και πρέπει να μένουν στο κρεβάτι...πόσο δύσκολο Θεέ μου!

Ολα θα πανε τελεια!!!! Θετικη σκεψη κ μονο!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Μπράβο!! Συγχαρητήρια για την καρδούλα, με το καλό και στον επόμενο υπέρηχο να ακούσεις και πάλι την καρδούλα και όλα να πάνε καλά!!! Είσαι και τυχερή!!! Θα έχεις και τις κόρες σου να σε βοηθάνε!!! Είσαι νέα μπράβο για την απόφασή σου να πας για τρίτο!!!

Άντε να περάσει γρήγορα η ώρα να κάνεις τον υπέρηχο σου και να μας έχεις ευχάριστα νέα. Όταν φτάνει εκείνη η ώρα το άνχος φτάνει ταβάνι!!!!

Καλημέρα!!! Καλως ήρθες και συ στην παρέα μας!!! Όλα να πάνε καλά στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου και το δεύτερό σου παιδάκι!!!

 

Ευχαριστώ κοριτσι μου με το καλό σε όλες μας....είπες στην μεγάλη σου ότι σε λίγο καιρό θα έχει αδερφάκι πως το πήρε????

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω κορίτσια είμαι Θεατρολόγος αλλά δεν έχω ασκήσει το επάγγελμα, και αυτο το διάστημα είμαι άνεργη. Και όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου άνεργη ήμουν. Μου πάει γούρι....

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ευχαριστώ κοριτσι μου με το καλό σε όλες μας....είπες στην μεγάλη σου ότι σε λίγο καιρό θα έχει αδερφάκι πως το πήρε????

Οχι ακόμα!!! Τον Γενάρη είχα παλίνδρομη στην 8η εβδομάδα, οπότε δεν θέλω ακόμα (Και τότε δεν της είχα πει κάτι). Αυτη τη φορά σκέφτομαι μετά την Αυχενική, γιατί το θέλει πάρα πολύ και θα στεναχωρηθεί. Αν και μου πετάει μαμα έχεις μωράκι στην κοιλιά, και αγοράκι μάλιστα, και γω της λες, όχι ακόμα.

Just now, boockie είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Σήμερα έχω και εγώ το επίσημο ραντεβού για να ακούσουμε καρδούλα, ασχέτως που είχα πάει την Πέμπτη επειδή είδα ροζ! 5:30 έχω ραντεβού! Οπότε θα έχουμε νεάκια το βραδάκι 

Καλή επιτυχία!!! Άντε να ακούσεις και συ την καρδούλα!!!!

  • Μου αρέσει 4

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, HopeMe είπε:

Είμαι 39, οικονομολόγος, καταγωγη από επαρχία αλλά τα τελευταία 8.χρονια μένω μόνιμα σε προάστιο της Αττικής. Έχω 2 κόρες 16,5 και 15 ετών! Έστειλα 2 αγγελάκια στον ουρανό τον τελευταίο χρόνο...

....και σήμερα...... Τικ τακ τικ τακ, άκουσα μια μικροσκοπική καρδούλα να χτυπά μέσα μου και συγκινήθηκα πάααρα πολύ! Είμαι πολύ ευτυχισμένη και νιώθω ευλογημένη που ανέβηκα άλλο ενα σκαλοπάτι.

Ο γιατρός μου ζήτησε ραντεβού σε 3 εβδομάδες! Του λέω "τι λέτε γιατρέ μου; Τι θα κάνω εγώ χωρίς εσάς 3 εβδομάδες τωρα που σας συνήθισα κάθε εβδομάδα; :D

Κοριτσάκι μουύυυ συγχαρητήρια! Πόσο τέλειο συναίσθημα εεε; ❤

11 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ας γράψω και εγώ εδώ αν και δεν ξέρω αν θα είμαι στις μανουλες ιουνίου... την Παρασκευή είχα θετικό τεστ δεν πήγα χοριακη δεν ήθελα θα πάω την Δευτέρα για υπέρηχο θα είμαι 5&4 καλώς σας βρήκα,, καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλες εύχομαι γερά παιδάκια στην αγγαλιτσα μας!! Είμαι από Πιερία 22μισο και έχω μια κορούλα 22μηνων....

Καλώς το Βαλεντινακι μου το γλυκοοοο! Με το καλό να κάνεις και υπέρηχο αγάπη μου! 

Just now, maroullaki είπε:

Καλημερα κοριτσάκια, είμαστε Πανελλαδική ομάδα!!!! Μπράβο μας!! Κρητικιά έχουμε, έγραψε καμία κοπέλα και δεν το πρόσεξα;

Μίλησε κάποιος για Κρήτη; εδώ εδώ! Είμαι 29 χρονών και είμαι από Κρήτη, όμως δεν μένω εκεί εδώ και χρόνια! Και έχω να πάω και 3 χρόνια και μου έχει λείψει το νησάκι μου!! Αλλά που θα πάει θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή! 

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Οχι ακόμα!!! Τον Γενάρη είχα παλίνδρομη στην 8η εβδομάδα, οπότε δεν θέλω ακόμα (Και τότε δεν της είχα πει κάτι). Αυτη τη φορά σκέφτομαι μετά την Αυχενική, γιατί το θέλει πάρα πολύ και θα στεναχωρηθεί. Αν και μου πετάει μαμα έχεις μωράκι στην κοιλιά, και αγοράκι μάλιστα, και γω της λες, όχι ακόμα.

Βρε λες να εχει δικιο η γλυκουλα σου και να έχεις και αγοράκι; τελικά τα παιδιά έχουν πολύ δυνατό προαίσθημα !!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, boockie said:

Καλημέρα κορίτσια μου! Σήμερα έχω και εγώ το επίσημο ραντεβού για να ακούσουμε καρδούλα, ασχέτως που είχα πάει την Πέμπτη επειδή είδα ροζ! 5:30 έχω ραντεβού! Οπότε θα έχουμε νεάκια το βραδάκι 

Άντε να δούμε!!!!αναμένουμε λοιπόν για δύο καρδούλες!!!!

  • Μου αρέσει 2

xiA6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα!!  Δεν ξέρω αν πρέπει να γράψω εδώ η στις μανουλες Ιουλίου! Τελευταία περιοδος 25/9 και την άλλη εβδομάδα έχω τον πρώτο υπέρηχο. Είμαι πολύ αγχωμένη και πολύ συγκρατημενη..ελπίζω όλα να πάνε καλά!!  

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi! είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα!!  Δεν ξέρω αν πρέπει να γράψω εδώ η στις μανουλες Ιουλίου! Τελευταία περιοδος 25/9 και την άλλη εβδομάδα έχω τον πρώτο υπέρηχο. Είμαι πολύ αγχωμένη και πολύ συγκρατημενη..ελπίζω όλα να πάνε καλά!!  

Μαζί πάμε εμείς τελευταία περίοδος 24/9 καλωσηρθες εύχομαι να μας πάνε όλα καλά!! Πόσο θα είσαι στον υπέρηχο????

Just now, Evouska είπε:

 

Καλώς το Βαλεντινακι μου το γλυκοοοο! Με το καλό να κάνεις και υπέρηχο αγάπη μου! 

Ευχαριστώ κουκλίτσα μου για το καλωσόρισμα.....καλές εγκυμοσύνες σε όλες εύχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...