Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Κορίτσια μόλις γύρισα από το ραντεβού μου της Αυχενικής...... μόνο που Αυχενική δεν έκανα! Χαχα

Πήγα στο ιατρείο του γυναικολόγου μου για την εξέταση, όπου ήταν ο συνεργαζόμενος πιστοποιημένος γυναικολόγος για την Αυχενική, ξεκίνησαμε τον υπερηχο, τα ειδαμε τα μωρακια το ένα πίσω από το άλλο, τα ακουσαμε ξανά, αλλά μου είπε ότι είμαστε στο όριο για την εξέταση κ καλύτερα να την κάνουμε την επόμενη εβδομάδα που θα δούμε περισσότερα πράγματα! Το ίδιο κ για τις αίματος που συνοδεύουν την Αυχενική. 

Αρα πάμε για 26/11.... Αναμονή λοιπόν... Πάντως το σημαντικό είναι ότι μέχρι στιγμης είναι όλα καλά !! 

 

1 hour ago, ΧρυσαΜ είπε:

Όντως;; τέλεια. Το μόνο αντίστοιχο που έχουμε είναι τα δημόσια νοσοκομεία, σε ιδιωτικό τομέα η εξέταση κυμαίνεται από 30-50€. Κάποιοι γιατροί λένε ότι δε θα πάρουν εξέταση αλλά θα βγει ένα τελικό πακέτο που είναι σα να δίνεις τη γέννα και τις επισκέψεις μαζί. Η αυχενική στο μητέρα είναι 150€

Αγάπη μου αφού έτσι κι αλλιώς θα μάθεις αν υπάρχει κάτι ποιος ο λόγος να το κάνετε αυτό; δεν τα κρατάτε στην άκρη για το παιδί; όπως νιώθετε βέβαια, απλά τα θεωρώ υπερβολικά. Και δεν είναι ότι προλαμβανετε κάτι, είναι για να μάθετε νωρίτερα αν υπάρχει κάποια ανωμαλία ή αν όχι. Που έτσι κι αλλιώς θα φανεί 

Αληθεια επειδη κ εγω δεν ξερω λεπτομερειες για τις πιθανες εξετασεις μετα την αυχενικη (πχ nipt, αμνιοπαρακεντηση, ληψη τροφοβλαστης) ,τα αποτελέσματα που μπορεί να σου δείξουν αυτές οι εξετάσεις εννοεις οτι θα φανουν πχ στην β επιπεδου ετσι κ αλλιως?

Φυσικα βεβαια κινεισαι συμφωνα με αυτο που θα σου πει κ ο γιατρος αναλογως με την περίπτωση σου , αλλά για ποιο λόγο τόσες κοπέλες τις κάνουν αυτές τις εξετάσεις? 

  • Μου αρέσει 4

4nDhp3.pngjeL6p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, phal είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα από το ραντεβού μου της Αυχενικής...... μόνο που Αυχενική δεν έκανα! Χαχα

Πήγα στο ιατρείο του γυναικολόγου μου για την εξέταση, όπου ήταν ο συνεργαζόμενος πιστοποιημένος γυναικολόγος για την Αυχενική, ξεκίνησαμε τον υπερηχο, τα ειδαμε τα μωρακια το ένα πίσω από το άλλο, τα ακουσαμε ξανά, αλλά μου είπε ότι είμαστε στο όριο για την εξέταση κ καλύτερα να την κάνουμε την επόμενη εβδομάδα που θα δούμε περισσότερα πράγματα! Το ίδιο κ για τις αίματος που συνοδεύουν την Αυχενική. 

Αρα πάμε για 26/11.... Αναμονή λοιπόν... Πάντως το σημαντικό είναι ότι μέχρι στιγμης είναι όλα καλά !! 

 

Αληθεια επειδη κ εγω δεν ξερω λεπτομερειες για τις πιθανες εξετασεις μετα την αυχενικη (πχ nipt, αμνιοπαρακεντηση, ληψη τροφοβλαστης) ,τα αποτελέσματα που μπορεί να σου δείξουν αυτές οι εξετάσεις εννοεις οτι θα φανουν πχ στην β επιπεδου ετσι κ αλλιως?

Φυσικα βεβαια κινεισαι συμφωνα με αυτο που θα σου πει κ ο γιατρος αναλογως με την περίπτωση σου , αλλά για ποιο λόγο τόσες κοπέλες τις κάνουν αυτές τις εξετάσεις? 

Τελειααα!! Ευχάριστα λοιπόν τα νέα και για σένα! Εγώ Αυχενική έκανα στις 11w 5d πολύ κοντά με σένα δηλ, αλλά μάλλον επειδή πρόκειται για διδυμακια θεώρησε καλύτερο να περιμένει μια εβδομάδα! Αναμένουμε λοιπόν!! Σημασία έχει ότι είναι όλα καλά!! 

  • Μου αρέσει 2

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα, συγχαρητήρια φραουλίτσα για την αυχενική και για την απόφαση για vbac. Εύχομαι ο τι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου. 

Είμαστε κι εμείς καλά και στα πάτρια, προσπαθούμε ανεπιτυχώς να κάνουμε τηλεμαθημα με τον μεγάλο, ο νέος / νέα πολύ ζορικος έχω εμετούς κάθε απόγευμα. 

Χρύσα καλή επιτυχία με τη δίαιτα. Κι εγώ περιμένω να φύγουν οι αναγουλες και το πρώτο τρίμηνο για να ξεκινήσω περπάτημα. 

Τρέχω με μετακομίσεις και διαβάσματα. Σας φιλώ

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! Κορίτσια πως τα πάτε με

το σεξ; Χαχαχα .

Εγώ από τότε που είχα την καθυστέρηση είχα ήδη αποστραφεί από αυτό, χωρίς να έχω ιδιαίτερη όρεξη, η οποία μπορώ να πω πως παρατείνεται μέχρι και τώρα... Κάνουμε σχεδόν μια φορά την εβδομάδα κ αυτή με Το ζόρι γιατί μετά τις 10 είμαι σαν φυτό, εννοείται βέβαια με Μεγάλη προσοχή και όχι extreme πράγματα :oops: ήθελα να το συζητήσω κάποια στιγμή κ με εσάς γιατί παρόλο που ντρέπομαι να το πω, εγώ ήμουν πολύ δραστήρια χααχαχαχχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boockie είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Κορίτσια πως τα πάτε με

το σεξ; Χαχαχα .

Εγώ από τότε που είχα την καθυστέρηση είχα ήδη αποστραφεί από αυτό, χωρίς να έχω ιδιαίτερη όρεξη, η οποία μπορώ να πω πως παρατείνεται μέχρι και τώρα... Κάνουμε σχεδόν μια φορά την εβδομάδα κ αυτή με Το ζόρι γιατί μετά τις 10 είμαι σαν φυτό, εννοείται βέβαια με Μεγάλη προσοχή και όχι extreme πράγματα :oops: ήθελα να το συζητήσω κάποια στιγμή κ με εσάς γιατί παρόλο που ντρέπομαι να το πω, εγώ ήμουν πολύ δραστήρια χααχαχαχχα 

Εγώ πάντως το έχω ξεχάσει το άθλημα!! Από την αρχή μου είπε ο γιατρός ότι δεν πρέπει ίσως λόγω και της προηγούμενης αποβολής δεν ξέρω! Αλλά κ μετά που είδαμε την αποκόλληση μου είπε ότι δεν πρέπει να έχω επαφές προς το παρόν! Όχι ότι έχω και όρεξη, αφού ακόμα δεν έχω συνέλθει από τις αναγουλες !!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, boockie είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Κορίτσια πως τα πάτε με

το σεξ; Χαχαχα .

Εγώ από τότε που είχα την καθυστέρηση είχα ήδη αποστραφεί από αυτό, χωρίς να έχω ιδιαίτερη όρεξη, η οποία μπορώ να πω πως παρατείνεται μέχρι και τώρα... Κάνουμε σχεδόν μια φορά την εβδομάδα κ αυτή με Το ζόρι γιατί μετά τις 10 είμαι σαν φυτό, εννοείται βέβαια με Μεγάλη προσοχή και όχι extreme πράγματα :oops: ήθελα να το συζητήσω κάποια στιγμή κ με εσάς γιατί παρόλο που ντρέπομαι να το πω, εγώ ήμουν πολύ δραστήρια χααχαχαχχα 

Έχω να κάνω από το καλοκαίρι αν θυμάμαι καλά γιατί προηγήθηκε αποβολή, και μετά σπερματενχυνση και μετά πρώτο τρίμηνο φοβόμουνα. Τράτζικ.

Το κορυφαίο είναι ότι το μήνα που καναμε σπ. / νση  αντρούλης δεν αυτοικανοποιήθηκε καν για να είναι ντούρασελ το σπέρμα...... τι να πεις.. ήρωας.

Όρεξη υπάρχει πάντως......

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Εγώ πάντως το έχω ξεχάσει το άθλημα!! Από την αρχή μου είπε ο γιατρός ότι δεν πρέπει ίσως λόγω και της προηγούμενης αποβολής δεν ξέρω! Αλλά κ μετά που είδαμε την αποκόλληση μου είπε ότι δεν πρέπει να έχω επαφές προς το παρόν! Όχι ότι έχω και όρεξη, αφού ακόμα δεν έχω συνέλθει από τις αναγουλες !!

Χαχα και εγώ φοβαμαι αλλά ο γιατρός δεν μου έχει αναφέρει να το αποφύγω! Βέβαια ντρέπομαι και να τον ρωτήσω! Νομίζω πως θέλει χαλαρές καταστάσεις σε όλη τη διάρκεια της κύησης! Εγώ πέρα από τα σκούρα υγρά  που είχα στην αρχή της εγκυμοσύνης, δεν είχα κάποια άλλη επιπλοκή.. λέτε να κανω βλακεία;

  • Μου αρέσει 2

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boockie είπε:

Χαχα και εγώ φοβαμαι αλλά ο γιατρός δεν μου έχει αναφέρει να το αποφύγω! Βέβαια ντρέπομαι και να τον ρωτήσω! Νομίζω πως θέλει χαλαρές καταστάσεις σε όλη τη διάρκεια της κύησης! Εγώ πέρα από τα σκούρα υγρά  που είχα στην αρχή της εγκυμοσύνης, δεν είχα κάποια άλλη επιπλοκή.. λέτε να κανω βλακεία;

Κορίτσια μια από τα ίδια!!! Η γιατρός μας είπε να απέχουμε το πρώτο τρίμηνο λόγω της μικρής αποκόλλησης, αλλά και την ευχή της να μας έδινε δεν υπάρχει όρεξη καθόλου. Ξηρασία μιλάμε. Και πριν από την εγκυμοσύνη ήμουν ασυγκράτητη. Ο άντρας μου μου πετάει κάτι μπηχτές ότι δεν τον θέλω πια. Χαχαχα!! Δράμα η κατάσταση. 

  • Χαχα 5

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, jellyfishch είπε:

Έχω να κάνω από το καλοκαίρι αν θυμάμαι καλά γιατί προηγήθηκε αποβολή, και μετά σπερματενχυνση και μετά πρώτο τρίμηνο φοβόμουνα. Τράτζικ.

Το κορυφαίο είναι ότι το μήνα που καναμε σπ. / νση  αντρούλης δεν αυτοικανοποιήθηκε καν για να είναι ντούρασελ το σπέρμα...... τι να πεις.. ήρωας.

Όρεξη υπάρχει πάντως......

Χμμμ κατάλαβα ναι! Ευτυχώς έχουμε καλούς συζύγους και δεν μας κάνουν παράπονα, αλλιώς θα του ελεγα εγώ δυο λογάκια γαλλικα χαχαχαχ

Just now, Maria92 είπε:

Κορίτσια μια από τα ίδια!!! Η γιατρός μας είπε να απέχουμε το πρώτο τρίμηνο λόγω της μικρής αποκόλλησης, αλλά και την ευχή της να μας έδινε δεν υπάρχει όρεξη καθόλου. Ξηρασία μιλάμε. Και πριν από την εγκυμοσύνη ήμουν ασυγκράτητη. Ο άντρας μου μου πετάει κάτι μπηχτές ότι δεν τον θέλω πια. Χαχαχα!! Δράμα η κατάσταση. 

Χαχαχαχχα άτσα και πάρα πονάκια! Ευγε Μαρια ΧΑχαχαχχα Θα ήθελα την Τρίτη που έχω αυχενική να το συζητήσω μαζί του αλλά είτε θα το ξεχνάω είτε θα ντρέπομαι! Πφφφ όλα εμείς οι γυναίκες να τα τραβάμε; Όχι πείτε μου!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boockie είπε:

Χμμμ κατάλαβα ναι! Ευτυχώς έχουμε καλούς συζύγους και δεν μας κάνουν παράπονα, αλλιώς θα του ελεγα εγώ δυο λογάκια γαλλικα χαχαχαχ

Χαχαχαχχα άτσα και πάρα πονάκια! Ευγε Μαρια ΧΑχαχαχχα Θα ήθελα την Τρίτη που έχω αυχενική να το συζητήσω μαζί του αλλά είτε θα το ξεχνάω είτε θα ντρέπομαι! Πφφφ όλα εμείς οι γυναίκες να τα τραβάμε; Όχι πείτε μου!

Χαχαχαχα Ναι μόνο εμείς έχουμε μιλιά στις επισκέψεις. Και εγώ όταν θα πάω για τον καθιερωμένο υπέρηχο θα ξανά ρωτήσω αν μπορούμε να αρχίσουμε το άθλημα πάλι. Κορίτσια ρωτήστε επίσης για το αν πρέπει να είναι ολοκληρωμένη η επαφή γιατί έχω ακούσει ότι το σπέρμα μαλακώνει τον τράχηλο και δεν το θέλουμε σε αυτή τη φάση. Μόνο στο 3ο τρίμηνο επιβάλλεται για εύκολο τοκετό. Διορθώστε με οι  ηδη μανούλες αν κάνω λάθος. 


ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Maria92 είπε:

Χαχαχαχα Ναι μόνο εμείς έχουμε μιλιά στις επισκέψεις. Και εγώ όταν θα πάω για τον καθιερωμένο υπέρηχο θα ξανά ρωτήσω αν μπορούμε να αρχίσουμε το άθλημα πάλι. Κορίτσια ρωτήστε επίσης για το αν πρέπει να είναι ολοκληρωμένη η επαφή γιατί έχω ακούσει ότι το σπέρμα μαλακώνει τον τράχηλο και δεν το θέλουμε σε αυτή τη φάση. Μόνο στο 3ο τρίμηνο επιβάλλεται για εύκολο τοκετό. Διορθώστε με οι  ηδη μανούλες αν κάνω λάθος. 

μαρία έτσι ακριβώς είναι ναι

  • Μου αρέσει 1

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria92 είπε:

Χαχαχαχα Ναι μόνο εμείς έχουμε μιλιά στις επισκέψεις. Και εγώ όταν θα πάω για τον καθιερωμένο υπέρηχο θα ξανά ρωτήσω αν μπορούμε να αρχίσουμε το άθλημα πάλι. Κορίτσια ρωτήστε επίσης για το αν πρέπει να είναι ολοκληρωμένη η επαφή γιατί έχω ακούσει ότι το σπέρμα μαλακώνει τον τράχηλο και δεν το θέλουμε σε αυτή τη φάση. Μόνο στο 3ο τρίμηνο επιβάλλεται για εύκολο τοκετό. Διορθώστε με οι  ηδη μανούλες αν κάνω λάθος. 

Εγώ έχω κ μια άλλη απορία εκτός από την ολοκληρωμένη επαφή! η γυναίκα επιτρέπεται να ολοκληρώσει στην επαφή ή δεν πρέπει;; αυτό για το 3ο τρίμηνο το έχω ακούσει κ εγώ ότι είναι καλό! Όσο για τις απορίες εγώ τις σημειώνω όλες και ρωτάω κάθε φορά, τις λέω όμως και στον άντρα μου για να θυμηθεί εκείνος αν ξεχάσω κάτι!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska said:

Εγώ πάντως το έχω ξεχάσει το άθλημα!! Από την αρχή μου είπε ο γιατρός ότι δεν πρέπει ίσως λόγω και της προηγούμενης αποβολής δεν ξέρω! Αλλά κ μετά που είδαμε την αποκόλληση μου είπε ότι δεν πρέπει να έχω επαφές προς το παρόν! Όχι ότι έχω και όρεξη, αφού ακόμα δεν έχω συνέλθει από τις αναγουλες !!

EXACTLY same Here :mellow: βέβαια υπάρχουν κάτι εκλάμψεις που αισθάνομαι πιο horny ... αλλά πολύ λίγες 

Γυρνώντας και λίγο στο προηγούμενο θέμα για το NIPT, για να μην λέμε ανακρίβειες, μπορείτε να διαβάσετε εδώ τι συμπεριλαμβάνει. Πέρα από το ότι καλύπτει περισσότερα σύνδρομα το σημαντικό είναι ότι η ακρίβεια της είναι σχεδόν 100%! Εμείς επειδή έχουμε φίλους με παιδάκι με σύνδρομο Prader-Wily , και έχουμε βιώσει από κοντά τι σημαίνει αυτό για τους γονείς, αποφασίσαμε να το κάνουμε! 
 

https://www.iatriko.gr/el/content/mi-epemvatikos-progennitikos-eleghos-nipt?cl=609

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, mominthemaking είπε:

έχεις απόλυτο δίκιο... θα το συζητήσω με το σύζυγο και θα το δούμε..απλά επειδή είμαστε απο εξωσωματική τα ποσοστά είναι λίγο μεγαλύτερα για εμάς..αν και δεν έχουμε κάποιο θεμα με καρυοτυπους/κυστικη ινωση/μικροελλειψεις γονιδιων εχουμε κανει απειρες εξετασεις και εγω ειμαι 32. 

Ναι απλά ούτως ή άλλως θα φανούν αυτά στις επόμενες εξετάσεις, δηλαδή στο Papp a θα δείτε για τυχόν ανωμαλίες 

Just now, mominthemaking είπε:

Σε ευχαριστω πολύ!δειχνει με μεγάλη ακρίβεια τρισωμιες και πολλά αλλα σύνδρομα όσο το δυνατόν νωρίτερα,αυτό σου προσφέρει ουσιαστικά.

 

Αν δεν έχετε σκοπό να διακόψετε την κύηση σε περίπτωση ανωμαλίας δεν υπάρχει λόγος. Βέβαια αυτό είναι μια άποψη, δε θέλω να σε φέρω σε δύσκολη θέση. Ο μόνος λόγος που μπαίνω στη διαδικασία να στα πω είναι επειδή σαν νέος γονιός έχεις τη λαχτάρα να κάνεις το καλύτερο για την εγκυμοσύνη και το μωρό σου, απλά για να μην το μετανιωνετε αργότερα. Ωστόσο είσαι πολύ μικρή για να φοβάσαι, εκτός αν υπάρχει κάποιο ιστορικό. 

 

Just now, phal είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα από το ραντεβού μου της Αυχενικής...... μόνο που Αυχενική δεν έκανα! Χαχα

Πήγα στο ιατρείο του γυναικολόγου μου για την εξέταση, όπου ήταν ο συνεργαζόμενος πιστοποιημένος γυναικολόγος για την Αυχενική, ξεκίνησαμε τον υπερηχο, τα ειδαμε τα μωρακια το ένα πίσω από το άλλο, τα ακουσαμε ξανά, αλλά μου είπε ότι είμαστε στο όριο για την εξέταση κ καλύτερα να την κάνουμε την επόμενη εβδομάδα που θα δούμε περισσότερα πράγματα! Το ίδιο κ για τις αίματος που συνοδεύουν την Αυχενική. 

Αρα πάμε για 26/11.... Αναμονή λοιπόν... Πάντως το σημαντικό είναι ότι μέχρι στιγμης είναι όλα καλά !! 

 

Αληθεια επειδη κ εγω δεν ξερω λεπτομερειες για τις πιθανες εξετασεις μετα την αυχενικη (πχ nipt, αμνιοπαρακεντηση, ληψη τροφοβλαστης) ,τα αποτελέσματα που μπορεί να σου δείξουν αυτές οι εξετάσεις εννοεις οτι θα φανουν πχ στην β επιπεδου ετσι κ αλλιως?

Φυσικα βεβαια κινεισαι συμφωνα με αυτο που θα σου πει κ ο γιατρος αναλογως με την περίπτωση σου , αλλά για ποιο λόγο τόσες κοπέλες τις κάνουν αυτές τις εξετάσεις? 

Ναι όλα αυτά φαίνονται στην αυχενική και στην Β επιπέδου! Υπάρχουν και γιατροί που παίρνουν ποσοστό από αυτό προφανώς και γι αυτό να τα προτείνουν. Μπορείς να ρωτήσεις και αλλού. 

Καταρχήν το βασικό, στην αυχενική κοιτάνε το υγρό στον αυχένα, αν είναι αυξημένο, υπάρχει πρόβλημα, όπως και το μήκος του ρινικου οστου. Μετά στην αιματολογική, φαίνεται το ποσοστό πιθανοτήτων του να υπάρχει κάποιο οποιοδήποτε πρόβλημα χρωμοσωματων στο μωρό. Ανάλογα με το αποτέλεσμα (αν είναι κακό) σε στέλνουν για ειδική εξέταση. 

Just now, boockie είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Κορίτσια πως τα πάτε με

το σεξ; Χαχαχα .

Εγώ από τότε που είχα την καθυστέρηση είχα ήδη αποστραφεί από αυτό, χωρίς να έχω ιδιαίτερη όρεξη, η οποία μπορώ να πω πως παρατείνεται μέχρι και τώρα... Κάνουμε σχεδόν μια φορά την εβδομάδα κ αυτή με Το ζόρι γιατί μετά τις 10 είμαι σαν φυτό, εννοείται βέβαια με Μεγάλη προσοχή και όχι extreme πράγματα :oops: ήθελα να το συζητήσω κάποια στιγμή κ με εσάς γιατί παρόλο που ντρέπομαι να το πω, εγώ ήμουν πολύ δραστήρια χααχαχαχχα 

Μία φορά στις 10 μέρες είπε ο γιατρός..... Ξενερα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό το σεξ που λέτε;

Δεν το ξερω. 

Προσωπικά θα το ξεχάσω για 9 μήνες. 

Μου το πε ο γιατρός ξεκάθαρα λόγω ιστορικού no sex.  

Επίσης ούτε στην πρώτη είχα κάνει. 

  • Χαχα 8
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...