Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Just now, jellyfishch είπε:

καλώς ήλθες και με το καλό!!:wub:

Για τον δικό μας οργασμό που ρώτησε ένα κορτσιι, πολύ σωστή ερώτηση γιατί γίνονται και συσπάσεις, αλλά πώς το ρωτάς αυτό στο γιατρό οεο:mrgreen:????

 

Εύλογη απορία δε λέω αλλά βρε κορίτσια ο σκοπός του σεξ αυτός είναι. Πώς σταματάς τον οργασμό οεο; Αν ο γιατρός προτείνει σεξ θεωρώ ότι δε θα υπάρχει πρόβλημα. Μπορώ να ρωτήσω εγώ που δεν έχω τέτοια ταμπού, αλλά εγώ έχω ραντεβού σε 3 εβδομάδες πρώτα ο Θεός. Αντέχετε;

  • Χαχα 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Κική_ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα και καλώς σας βρήκα! Έγκυος για πρώτη φορά. Σήμερα είμαι 8w1d και έχω ΠΗΤ καλώς εχόντων των πραγμάτων 1/7.

Ο, τι καλυτερο σε όλες! 

Καλώς ήρθες κορίτσι μου! Καλώς μας ήρθατε κορίτσια! Να έχουμε όλες μια υγιή εγκυμοσύνη!  Έτσι να γινόμαστε πολλές!:wub:

  • Μου αρέσει 1

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria92 είπε:

Εύλογη απορία δε λέω αλλά βρε κορίτσια ο σκοπός του σεξ αυτός είναι. Πώς σταματάς τον οργασμό οεο; Αν ο γιατρός προτείνει σεξ θεωρώ ότι δε θα υπάρχει πρόβλημα. Μπορώ να ρωτήσω εγώ που δεν έχω τέτοια ταμπού, αλλά εγώ έχω ραντεβού σε 3 εβδομάδες πρώτα ο Θεός. Αντέχετε;

Έχω ραντεβού το απόγευμα θα ρωτήσω από όλα!!!!

Just now, Κική_ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα και καλώς σας βρήκα! Έγκυος για πρώτη φορά. Σήμερα είμαι 8w1d και έχω ΠΗΤ καλώς εχόντων των πραγμάτων 1/7.

Ο, τι καλυτερο σε όλες! 

Είμαστε ακριβώς μαζί!!!! 8&1 και εγώ με το καλό κορίτσι μου καλώς ηρθες

10 ώρες πρίν, BILLE είπε:

Αχ βρε κοπελούλες και ακόμα δεν έμαθα τα κατατόπια εδώ μέσα! Είχα μέρες να συγκινηθώ κ πώς μου τα καταφέρατε έτσι; Αισθάνθηκα την ισχύ εν τη ενώσει. Πόση δύναμη και αγάπη έχουν οι γυναίκες μέσα τους; Σας ευχαριστώ πολύ για την ευγένεια κ τον τρόπο που με καλωσορίσατε!

Με το καλό να κρατήσετε το θαυματακι σας αγγαλιτσα!!!

10 ώρες πρίν, Linaki.24 είπε:

Γειά σας κορίτσιααααα!!!! Εύχομαι σε όλες μια τέλεια εγκυμοσύνη και να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα!!!!! Εγώ είμαι τυχερή γιατί μετά από 10 μήνες θα ξαναζήσω αυτό το θαύμα!!!!! Έχω 1 κοριτσακι 11 μηνών στην αγκαλίτσα μου κ ένα σπορακι στην κοιλίτσα μου!!!! 

Με το καλό το δεύτερο παιδάκι σας!!! Τι ωραία κοντά κοντά θα είναι πάντα παρεούλα...

  • Μου αρέσει 5

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Έχω ραντεβού το απόγευμα θα ρωτήσω από όλα!!!!

Είμαστε ακριβώς μαζί!!!! 8&1 και εγώ με το καλό κορίτσι μου καλώς ηρθες

Με το καλό να κρατήσετε το θαυματακι σας αγγαλιτσα!!!

Με το καλό το δεύτερο παιδάκι σας!!! Τι ωραία κοντά κοντά θα είναι πάντα παρεούλα...

Α ναι έχουμε κάνα 2 ραντεβού σήμερα οπότε περιμένουμε νέα!!! 

 

@Κική_ @BILLE @Linaki.24 με το καλό θα θαυματακια σας !! Εδώ θα είμαστε παρεούλα μέχρι το τέλος!

  • Μου αρέσει 5

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κική_ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα και καλώς σας βρήκα! Έγκυος για πρώτη φορά. Σήμερα είμαι 8w1d και έχω ΠΗΤ καλώς εχόντων των πραγμάτων 1/7.

Ο, τι καλυτερο σε όλες!

Just now, Κική_ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα και καλώς σας βρήκα! Έγκυος για πρώτη φορά. Σήμερα είμαι 8w1d και έχω ΠΗΤ καλώς εχόντων των πραγμάτων 1/7.

Ο, τι καλυτερο σε όλες! 

Κοντά είμαστε κι εμείς!! Εγώ 8και2.

Αχ δε θα ήταν τέλειο όσες είναι κοντά να γρννουσαν και στο ίδιο νοσοκομείο; χαχαχα 

Εγώ πάντως πρώτα ο Θεός θα είμαι στο μητέρα

Με το καλο κι ολας!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Maria92 είπε:

Α ναι έχουμε κάνα 2 ραντεβού σήμερα οπότε περιμένουμε νέα!!! 

 

@Κική_ @BILLE @Linaki.24 με το καλό θα θαυματακια σας !! Εδώ θα είμαστε παρεούλα μέχρι το τέλος!

Ναι εγώ και η @Eva1986 είμαστε το απόγευμα!!!

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, jellyfishch είπε:

καλώς ήλθες και με το καλό!!:wub:

Για τον δικό μας οργασμό που ρώτησε ένα κορτσιι, πολύ σωστή ερώτηση γιατί γίνονται και συσπάσεις, αλλά πώς το ρωτάς αυτό στο γιατρό οεο:mrgreen:????

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα πάντως, μην αγχώνεστε. Άμα σού ρθει τι θα κάνεις πώς θα το κρατήσεις; 

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ναι εγώ και η @Eva1986 είμαστε το απόγευμα!!!

Κορίτσια περιμένουμε αποτελέσματα!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου πώς πάτε από κοιλίτσα; Έχετε δει κάποια διαφορά;; Εγώ αν και αδύνατη πριν μείνω έγκυος ένα κοιλουμπακι το είδα ήδη από τον 2ο μήνα. Τώρα είναι αισθητά μεγαλύτερη και μάλιστα σιγά σιγά πρηζεται και στο σημείο του στομαχιού. Έχει κάνει καμπύλη. 

  • Μου αρέσει 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria92 είπε:

Κορίτσια μου πώς πάτε από κοιλίτσα; Έχετε δει κάποια διαφορά;; Εγώ αν και αδύνατη πριν μείνω έγκυος ένα κοιλουμπακι το είδα ήδη από τον 2ο μήνα. Τώρα είναι αισθητά μεγαλύτερη και μάλιστα σιγά σιγά πρηζεται και στο σημείο του στομαχιού. Έχει κάνει καμπύλη. 

Ναι εμένα μάλλον επειδή είναι η δεύτερη φορά δεν ξέρω έχω ήδη κάνει κοιλίτσα οποίος με κοιτάξει καλά καλά το καταλαβαίνει μάλλον οφείλεται στην χαλαρωτητα των μυών?!? από την πρώτη φορά? Δεν ξέρω πάντως αν είναι έτσι από τώρα απορώ που θα φτάσει στον 9ο τώρα η κοιλίτσα είναι σαν τον 4ο-5ο μηνα της προηγούμενης φοράς!!!

Και εγώ αδύνατη ξεκίνησα 43κιλα σήμερα θα ζυγιστω πρώτη φορά!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ναι εμένα μάλλον επειδή είναι η δεύτερη φορά δεν ξέρω έχω ήδη κάνει κοιλίτσα οποίος με κοιτάξει καλά καλά το καταλαβαίνει μάλλον οφείλεται στην χαλαρωτητα των μυών?!? από την πρώτη φορά? Δεν ξέρω πάντως αν είναι έτσι από τώρα απορώ που θα φτάσει στον 9ο τώρα η κοιλίτσα είναι σαν τον 4ο-5ο μηνα της προηγούμενης φοράς!!!

Ναι ακριβώς και εγώ το ίδιο αναρωτιέμαι. Η μητέρα μου που με βλέπει μου λέει ότι εκείνη σε μένα δεν είχε κοιλιά καθόλου μέχρι τον 4ο και αναρωτιέται πού θα φτάσει η δική μου. Χαλάλι όμως! Να ναι καλά το μωράκι μου και ας φτάσει όπου θέλει. 

  • Μου αρέσει 2

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Maria92 είπε:

Ναι ακριβώς και εγώ το ίδιο αναρωτιέμαι. Η μητέρα μου που με βλέπει μου λέει ότι εκείνη σε μένα δεν είχε κοιλιά καθόλου μέχρι τον 4ο και αναρωτιέται πού θα φτάσει η δική μου. Χαλάλι όμως! Να ναι καλά το μωράκι μου και ας φτάσει όπου θέλει. 

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη μέχρι τον 3ο-4ο δεν είχα τίποτα μετά άρχισε σιγά σιγά να φουσκώνει αν με εβλεπες από πίσω δεν καταλαβαίνες ότι ήμουν έγκυος μέχρι τον 9ο ενώ από μπροστά είχα μια κοιλιά ΝΑ!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ναι εμένα μάλλον επειδή είναι η δεύτερη φορά δεν ξέρω έχω ήδη κάνει κοιλίτσα οποίος με κοιτάξει καλά καλά το καταλαβαίνει μάλλον οφείλεται στην χαλαρωτητα των μυών?!? από την πρώτη φορά? Δεν ξέρω πάντως αν είναι έτσι από τώρα απορώ που θα φτάσει στον 9ο τώρα η κοιλίτσα είναι σαν τον 4ο-5ο μηνα της προηγούμενης φοράς!!!

Και εγώ αδύνατη ξεκίνησα 43κιλα σήμερα θα ζυγιστω πρώτη φορά!!

43 κιλά;; Πω πω . Εγώ ξεκίνησα 50 και ειμαι ήδη 54 σύμφωνα με την προηγούμενη μέτρηση. Τώρα σε τι κατάσταση βρίσκομαι δε γνωρίζω. Αποφεύγω τη ζυγαριά . Όχι ότι έχω κιόλας. 

  • Χαχα 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria92 είπε:

43 κιλά;; Πω πω . Εγώ ξεκίνησα 50 και ειμαι ήδη 54 σύμφωνα με την προηγούμενη μέτρηση. Τώρα σε τι κατάσταση βρίσκομαι δε γνωρίζω. Αποφεύγω τη ζυγαριά . Όχι ότι έχω κιόλας. 

Καλέ και εγώ δεν έχω σπίτι μου στον γιατρό θα ζυγιστω....

Την πρώτη φορά έβαλα 18 γέννησα 60κιλα και τα έχασα όλα τις πρώτες 20μερες άρα δεν με φοβάμαι χαχχαχαα!!!! 

Πω πω κορίτσια άλλο σκέφτομαι επειδή θα γεννήσω σε δημόσιο πρέπει να πάω να ανοίξω καρτέλα και εκεί να με παρακολουθούν μια φορά τον μήνα για να έχουν το ιστορικό μου ήδη έπρεπε να είχα πάει αλλά το αφήνω παραπισω λόγω κορονοιου φοβάμαι λέω να πάω μετά την αυχενική να τους πάω και τα αποτελέσματα μια και καλή!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια Μ.  

Κοιλιά έχω κ γω.  Προσπαθώ να την κρύβω με φαρδιές μπλούζες όσο μπορώ γτ μένουμε σε οικογενειακή οικοδομη.  Ο θείος του άντρα Μ με γυναίκα παιδιά ,η γιαγιά του άντρα Μ. Βασικά φαίνομαι 4-5 μηνών. 

Περιμένω αυχενική κ μετά θα το πω. 

Σήμερα η @ΒαλεντιναΧ κ γω έχουμε ραντεβού. Άντε να δούμε τι θα δούμε.  

10 εβδ ακριβώς σήμερα. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλέ και εγώ δεν έχω σπίτι μου στον γιατρό θα ζυγιστω....

Την πρώτη φορά έβαλα 18 γέννησα 60κιλα και τα έχασα όλα τις πρώτες 20μερες άρα δεν με φοβάμαι χαχχαχαα!!!! 

Πω πω κορίτσια άλλο σκέφτομαι επειδή θα γεννήσω σε δημόσιο πρέπει να πάω να ανοίξω καρτέλα και εκεί να με παρακολουθούν μια φορά τον μήνα για να έχουν το ιστορικό μου ήδη έπρεπε να είχα πάει αλλά το αφήνω παραπισω λόγω κορονοιου φοβάμαι λέω να πάω μετά την αυχενική να τους πάω και τα αποτελέσματα μια και καλή!!

Υπήρχε μια σκέψη να γεννήσω κι εγώ σε δημόσιο λόγω της ιδιότητας του πατέρα μου, αλλά τελικά επειδή είναι το πρώτο είπαμε να γεννήσω σε ιδιωτικό. Βέβαια  έχω υπόψιν μου και έναν  γιατρό του δημοσίου για παν ενδεχόμενο. Για τα έξοδα της γέννας θα βοηθήσουν και  οι γονείς, γιατί εγώ είμαι άνεργη εκπαιδευτικός (φιλόλογος) και ο σύζυγός παίρνει τον βασικό. Τα δικά μου έσοδα είναι τα ιδιαίτερα και το επίδομα ανεργίας δυστυχώς. 


ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...