Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! Ποια είναι η γκουρού των τεστ … να εμφανιστεί άμεσα την θέλω χαχαχά 

      χαχαχαχ παρούσα !

Αχ αυτό το τσιγαρο


Recommended Posts

Δυστυχως,το φορουμ εχει ξεφυγει σε αυτο κομματι.

Εγω καθοτι παλια και με.γερο στομαχι ,παροτι εγκυος,δε μασαω αν και εχω αραιωσει πολυ πια.

Λυπαμαι που οι διαχειριστες δεν επεμβαινουν περισσοτερο αν και αντιλαμβανομαι οτι ειναι ανεφικτο να "επιπληττουν"καθε λιγο και λιγακι τοσες κοπέλες εδώ μέσα.

Εχει χαθει παντως η μπαλα απο πολλές.πλευρές..

  • Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Joka είπε:

Δυστυχως,το φορουμ εχει ξεφυγει σε αυτο κομματι.

Εγω καθοτι παλια και με.γερο στομαχι ,παροτι εγκυος,δε μασαω αν και εχω αραιωσει πολυ πια.

Λυπαμαι που οι διαχειριστες δεν επεμβαινουν περισσοτερο αν και αντιλαμβανομαι οτι ειναι ανεφικτο να "επιπληττουν"καθε λιγο και λιγακι τοσες κοπέλες εδώ μέσα.

Εχει χαθει παντως η μπαλα απο πολλές.πλευρές..

Έχεις δίκιο .ποτέ δεν απαντάω σε τέτοια μόνο διαβάζω τα θέματα  και τις απόψεις αλλά έπαθα σοκ με την γενική επίθεση .όλοι οι ειδήμονες εδώ μαζεύτηκαν.

  • Μου αρέσει 3

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Έχεις δίκιο .ποτέ δεν απαντάω σε τέτοια μόνο διαβάζω τα θέματα  και τις απόψεις αλλά έπαθα σοκ με την γενική επίθεση .όλοι οι ειδήμονες εδώ μαζεύτηκαν.

μαζευινται κ αλλου ειδημονες δεν εχεις διαβασει

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Γιατί είσαι τόσο επιθετική ;;;;με ποιο δικαίωμα γίνεσαι βασικά τόσο επιθετική ;;;σε υποχρέωσε κάνεις να απαντήσεις σε αυτό το θέμα ;;πάμε καλά εδώ μέσα ;;μια χαρά κατακρίνεις άσε τον πρόλογο .η κοπέλα ζήτησε ξεκάθαρα την γνώμη κοριτσιών που τραβάνε κάτι παρόμοιο όχι από μη καπνίστριες να την κάνουν να νιωσει σκουπίδι .για ηρεμηστε μερικές εδώ μέσα .

Συγνώμη βρε κορίτσι μου αλλά το( με ποιο δικαίωμα,άσε τον πρόλογο,για ηρέμησε μερικές από εδώ μέσα και το οι μη καπνίστριες δεν έχουν λόγο να απαντήσουν στο θέμα ) δεν το βλέπεις τώρα που στο γράφω ότι πρόκειται για δική σου επίθεση;;;;;κοίτα να δεις επειδή εινσι έντιμο με τρόπο πάντα να πούμε την αλήθεια σε τέτοια θέματα έτσι κ απάντησαν οι περισσότερες κοπέλες και εγώ μαζί όχι με την ιδιότητα της αντικαπνιστριας που είμαι αλλά της μαμάς κλπ...το κορίτσι οι περισσότερες μέχρι κ εγώ η αντικαπνιστριας της έδωσαν τιπς...εγώ της είπα πιστεύω από έκτη εβδομάδα πιστεύω δεν θα μπορείς να το βάλεις στο στόμα οι άλλες της είπαν να κόψει πρώτα τον καφέ κ όλες το κάναμε με τρόπο....που την είδες εσύ την επίθεση...εγώ λίγα άτομα έχω δει επιθετικά εδώ μέσα....

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Η κάθε μία ας ακούει τον γιατρό της ας διαβάσει να ενημερωθεί από σωστές πηγές και ας αποφασίσει τι θέλει και τι μπορεί να κάνει ανάλογα την εγκυμοσύνη της. Και μη ξεχνάτε. Η ανωνυμία σε ένα φόρουμ είναι πολύ επικίνδυνη. Ποτέ δεν ξέρετε με ποιόν συνομιλείτε. Φιλτράρετε και έχετε τα μάτια σας ανοιχτά. Μπορεί να έχετε την τύχη να κάνετε διάλογο με ειλικρινείς ανθρώπους αλλά μπορεί να πέσετε και σε ανθρώπους που έχουν το ψέμα για ψωμοτύρι. Τον γιατρό που εμπιστεύεστε και το ένστικτο σας πάνω από όλα. 

  • Μου αρέσει 9

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Η κάθε μία ας ακούει τον γιατρό της ας διαβάσει να ενημερωθεί από σωστές πηγές και ας αποφασίσει τι θέλει και τι μπορεί να κάνει ανάλογα την εγκυμοσύνη της. Και μη ξεχνάτε. Η ανωνυμία σε ένα φόρουμ είναι πολύ επικίνδυνη. Ποτέ δεν ξέρετε με ποιόν συνομιλείτε. Φιλτράρετε και έχετε τα μάτια σας ανοιχτά. Μπορεί να έχετε την τύχη να κάνετε διάλογο με ειλικρινείς ανθρώπους αλλά μπορεί να πέσετε και σε ανθρώπους που έχουν το ψέμα για ψωμοτύρι. Τον γιατρό που εμπιστεύεστε και το ένστικτο σας πάνω από όλα. 

μα κ γιατρο απαγορευετε να ακουσουμε αυτοι ειναι τσαρλατανοι να μας παρουν τα λεφτα. κ αν μας πουν να το κοψουμε θα μας τρελανουν 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

μα κ γιατρο απαγορευετε να ακουσουμε αυτοι ειναι τσαρλατανοι να μας παρουν τα λεφτα. κ αν μας πουν να το κοψουμε θα μας τρελανουν 

Κοίτα και πάλι είναι το εξής....με συμφέρουν αυτά που λέει ο γιατρος;;;;καλός..δεν με συμφέρει;;;;ααα δεν πάει με τα νερά μου τον κόβω...εγώ έμεινα στον τελευταίο γιατρό γιατί όταν πήγα μετά την τελευταία αποβολή μου λέει κορίτσι μου πρέπει θρομβοφιλια να παίχτηκε θα πάς στην αιματολογο λευκού...μα είναι Θεσσαλονίκη λέω να πάω εδώ που είναι ένας αιματολογος δίπλα;;;γίδι...και μου βάζει μια φωνή...κορίτσι μου σε αυτά τα θέματα δεν κοιτάμε να βολευτουμε θα πάς κ θα τρέξεις κ αλλιώς δεν σε αναλαμβάνω κλπκλπκλπ.και όντως όταν είχα πάρει τον άλλο αιματολογο πριν μου την πει ο γυναικολόγος η οδηγία ήταν έλα σε τρεις μήνες( άκυρο έτσι αντιμετωπίζεις υποψία θρομβοφιλιας σε εγκεφαλικό θρομβωτικο επεισόδιο κλπ κ όχι μαιευτικο αντοφωσφολιπιδικο) κ η λευκού μου είπε το πιο κοντινό ραντεβού...αλλά αφού μου τα χωσε εγώ κάθισα μετά με χαρά σε αυτον.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κοίτα και πάλι είναι το εξής....με συμφέρουν αυτά που λέει ο γιατρος;;;;καλός..δεν με συμφέρει;;;;ααα δεν πάει με τα νερά μου τον κόβω...εγώ έμεινα στον τελευταίο γιατρό γιατί όταν πήγα μετά την τελευταία αποβολή μου λέει κορίτσι μου πρέπει θρομβοφιλια να παίχτηκε θα πάς στην αιματολογο λευκού...μα είναι Θεσσαλονίκη λέω να πάω εδώ που είναι ένας αιματολογος δίπλα;;;γίδι...και μου βάζει μια φωνή...κορίτσι μου σε αυτά τα θέματα δεν κοιτάμε να βολευτουμε θα πάς κ θα τρέξεις κ αλλιώς δεν σε αναλαμβάνω κλπκλπκλπ.και όντως όταν είχα πάρει τον άλλο αιματολογο πριν μου την πει ο γυναικολόγος η οδηγία ήταν έλα σε τρεις μήνες( άκυρο έτσι αντιμετωπίζεις υποψία θρομβοφιλιας σε εγκεφαλικό θρομβωτικο επεισόδιο κλπ κ όχι μαιευτικο αντοφωσφολιπιδικο) κ η λευκού μου είπε το πιο κοντινό ραντεβού...αλλά αφού μου τα χωσε εγώ κάθισα μετά με χαρά σε αυτον.

γενικα αμα πει καποιος την αληθεια νομιζουν οτι το λεει για κακο ... ε τι να κανουμε δεν μπορουμε να λεμε ολα τελεια συνεχεια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...