Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Just now, Liakada είπε:

Καλημέρα συμμαθήτρια! Αν βρίσκονται έξω τα παιδιά και παίζουν, πιθανώς και να μην έχει κολλήσει κάτι το παιδάκι σου. Αλλά για να φύγει το αγχος, δεν κανείς ένα τεστακι?

Πήρα την μικροβιολόγο μου κ μου είπε πρώτον το παιδί τι να το κάνεις;;κάθε τρεις μέρες τεστ;;κ δεύτερον εσύ δεν είχες επαφή δεν έχεις ένδειξη να κάνεις...τώρα συμμαθήτριά αν έρθει η Κυριακή κ έχουμε κλείσει εβδομάδα από την επαφή των παιδιών χωρίς να την πάθαμε την γλιτώσαμε...άσε....από τις μπαλκονόπορτες βγαίνουμε έξω...είναι διπλοκατοικια κ τουλάχιστον ο άντρας μου που πάει δουλειά βγαίνει από μπαλκονόπορτα.για να μην περνά από κοινοχρειτους χώρους..ανεβοκατεβαίνουν μόνο για το σκυλάκι για τα τσισα αυτοί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα κορίτσια !!! Εγώ πήρα τις εξετάσεις του αίματος μου.. ζάχαρο νηστείας 71 και το όριο ξεκινάει από 74.. τώρα καλό κακό θα δείξει.. εγώ για κακό το βλέπω.. αντιδραστική υπογλυκαιμία.. θα δούμε τι θα μου πει Δευτέρα.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Emilly800 είπε:

Πήρα την μικροβιολόγο μου κ μου είπε πρώτον το παιδί τι να το κάνεις;;κάθε τρεις μέρες τεστ;;κ δεύτερον εσύ δεν είχες επαφή δεν έχεις ένδειξη να κάνεις...τώρα συμμαθήτριά αν έρθει η Κυριακή κ έχουμε κλείσει εβδομάδα από την επαφή των παιδιών χωρίς να την πάθαμε την γλιτώσαμε...άσε....από τις μπαλκονόπορτες βγαίνουμε έξω...είναι διπλοκατοικια κ τουλάχιστον ο άντρας μου που πάει δουλειά βγαίνει από μπαλκονόπορτα.για να μην περνά από κοινοχρειτους χώρους..ανεβοκατεβαίνουν μόνο για το σκυλάκι για τα τσισα αυτοί.

κοριτσι εκαvες β επιπεδου? αvτε τωρα με το καλο ολα.!! Για τοv κοροvοιο επειδη κ εμεις ειχαμε ερθει σε κοvτιvη επαφη με κρουσμα  ο πvευμοvολογος ειπε βιταμιvες C κ D . τεστ μοριακο στις 6 μερες δειχvει. Εμεις δεv κολλησε καvεις κ ας ειμασταv σε σπιτι ευτυχως . Εσυ περvεις βιταμιvες οποτε μηv αvχωvεσε . Δωσε απλα στο παιδι κ στοv αvτρα σου καλου κακου. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

κοριτσι εκαvες β επιπεδου? αvτε τωρα με το καλο ολα.!! Για τοv κοροvοιο επειδη κ εμεις ειχαμε ερθει σε κοvτιvη επαφη με κρουσμα  ο πvευμοvολογος ειπε βιταμιvες C κ D . τεστ μοριακο στις 6 μερες δειχvει. Εμεις δεv κολλησε καvεις κ ας ειμασταv σε σπιτι ευτυχως . Εσυ περvεις βιταμιvες οποτε μηv αvχωvεσε . Δωσε απλα στο παιδι κ στοv αvτρα σου καλου κακου. 

Λινακι.....που χάθηκες;;;d3 δίνω κ στον μικρό έχει έλλειψη..να σου πω...από πουθενά δεν μπορούμε να προφυλαχθούμε...θα κάνω σε λίγεςερες τεστ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Emilly800 είπε:

Λινακι.....που χάθηκες;;;d3 δίνω κ στον μικρό έχει έλλειψη..να σου πω...από πουθενά δεν μπορούμε να προφυλαχθούμε...θα κάνω σε λίγεςερες τεστ...

εδω καραvτιvα κ δουλειες κ εμεις αστα vα παvε πολυ κλεισουρα!!! παvτως μηv αvχωvεσε δυσκολα vα κολλησεις σε εξωτερικο χωρο. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, xenia^^ είπε:

καλημέρα κορίτσια !!! Εγώ πήρα τις εξετάσεις του αίματος μου.. ζάχαρο νηστείας 71 και το όριο ξεκινάει από 74.. τώρα καλό κακό θα δείξει.. εγώ για κακό το βλέπω.. αντιδραστική υπογλυκαιμία.. θα δούμε τι θα μου πει Δευτέρα.. 

Γεια σου κορίτσι μου! Δεν έχω πολλή γνώση του θέματος αλλά θα σου πρότεινα να ρωτήσεις στο καφέ εξωσωματικής 2021. Πολλά κορίτσια γνωρίζουν τα πάντα για το θέμα. Πάντως είναι καλό νομίζω το νούμερο.


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Liakada είπε:

Γεια σου κορίτσι μου! Δεν έχω πολλή γνώση του θέματος αλλά θα σου πρότεινα να ρωτήσεις στο καφέ εξωσωματικής 2021. Πολλά κορίτσια γνωρίζουν τα πάντα για το θέμα. Πάντως είναι καλό νομίζω το νούμερο.

Αα σε ευχαριστώ πολύ !! Σίγουρα δείχνει κάποια αντιδραστική υπογλυκαιμία όμως δεν ξέρω αν απαιτεί κάτι περεταίρω.θα μου πει και ο γιατρός τη Δευτέρα που θα πάω. πάντως πριν δυο μήνες είχα 75 και μου είχε πει οριακά καλό τον προηγούμενο 83 που ήταν πολύ καλό και τώρα 71. κάνει κόλπα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου !! Όλα πηγαν τέλεια !!! Τα είδε όλα μια χαρά !!! Η Μπέμπα μας δραστήρια και όπως μου είπε είναι κοινωνική χαχαχα 427gr.. ο τράχηλος μου 3,4cm.. μου είπε συνεχίζω κανονικά γυμναστική περπάτημα και φυσικά όχι βαρη.. Δευτέρα έχω ραντεβού με τον γιατρό μου !!! Τι καλα που θα την ξανά δω τόσο γρήγορα !!! Δεν την χόρτασα την ζουζούνα ❤️❤️ 
 

καλη επιτυχία και στις υπόλοιπες !!! ❤️❤️

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου !! Όλα πηγαν τέλεια !!! Τα είδε όλα μια χαρά !!! Η Μπέμπα μας δραστήρια και όπως μου είπε είναι κοινωνική χαχαχα 427gr.. ο τράχηλος μου 3,4cm.. μου είπε συνεχίζω κανονικά γυμναστική περπάτημα και φυσικά όχι βαρη.. Δευτέρα έχω ραντεβού με τον γιατρό μου !!! Τι καλα που θα την ξανά δω τόσο γρήγορα !!! Δεν την χόρτασα την ζουζούνα ❤️❤️ 
 

καλη επιτυχία και στις υπόλοιπες !!! ❤️❤️

Μπράβο κορίτσι μου υπέροχα τα νέα σου, γερη και δυνατή η μπουμπουκα σας!! Και κοινωνική!!! :-D Αντε και στα δικά μας να έχουμε όμορφα νέα όλες ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου !! Όλα πηγαν τέλεια !!! Τα είδε όλα μια χαρά !!! Η Μπέμπα μας δραστήρια και όπως μου είπε είναι κοινωνική χαχαχα 427gr.. ο τράχηλος μου 3,4cm.. μου είπε συνεχίζω κανονικά γυμναστική περπάτημα και φυσικά όχι βαρη.. Δευτέρα έχω ραντεβού με τον γιατρό μου !!! Τι καλα που θα την ξανά δω τόσο γρήγορα !!! Δεν την χόρτασα την ζουζούνα ❤️❤️ 
 

καλη επιτυχία και στις υπόλοιπες !!! ❤️❤️

Μπράβο Ξένια μου τελειώσατε κ εσείς..ο τράχηλος κ εμένα εκεί ήταν..άντε περιμενιυμε τώρα τα υπόλοιπα κορίτσια να πούμε για τα ψώνια..αγχώθηκα τώρα να πάρω νυχτικιές κ βρακιά χαχαχααχα.

Just now, Φραουλίνο είπε:

Μπράβο κορίτσι μου υπέροχα τα νέα σου, γερη και δυνατή η μπουμπουκα σας!! Και κοινωνική!!! :-D Αντε και στα δικά μας να έχουμε όμορφα νέα όλες ❤️❤️❤️

Δευτέρα έχεις φραουλίνο μου;;;πωπω έφαγα φλασια ...σε έχω δεδομένη επειδή έκανες τροφοβλάστη ότι όλα είναι τέλεια κ λέω ,,,τι στα δικά μας..κολησα..εσύ πες πως το έκανες όλα τέλεια θα είναι.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Μπράβο Ξένια μου τελειώσατε κ εσείς..ο τράχηλος κ εμένα εκεί ήταν..άντε περιμενιυμε τώρα τα υπόλοιπα κορίτσια να πούμε για τα ψώνια..αγχώθηκα τώρα να πάρω νυχτικιές κ βρακιά χαχαχααχα.

Δευτέρα έχεις φραουλίνο μου;;;πωπω έφαγα φλασια ...σε έχω δεδομένη επειδή έκανες τροφοβλάστη ότι όλα είναι τέλεια κ λέω ,,,τι στα δικά μας..κολησα..εσύ πες πως το έκανες όλα τέλεια θα είναι.

Αυριο εγώ αύριο!!! Βράδυ θα σας έχω νέα.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου !! Όλα πηγαν τέλεια !!! Τα είδε όλα μια χαρά !!! Η Μπέμπα μας δραστήρια και όπως μου είπε είναι κοινωνική χαχαχα 427gr.. ο τράχηλος μου 3,4cm.. μου είπε συνεχίζω κανονικά γυμναστική περπάτημα και φυσικά όχι βαρη.. Δευτέρα έχω ραντεβού με τον γιατρό μου !!! Τι καλα που θα την ξανά δω τόσο γρήγορα !!! Δεν την χόρτασα την ζουζούνα ❤️❤️ 
 

καλη επιτυχία και στις υπόλοιπες !!! ❤️❤️

Μπραβο μπραβο μπραβο❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...