Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Just now, xenia^^ είπε:

Σήμερα με πετυχαίνεις στην μέρα που με πονάει αρκετά.. το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλα.. με πονάει με φαγουριζει.. νομίζω έχει αρχίσει να μεγαλώνει :shock:

Επίσης προχθές δε κοιμήθηκα καλα ανακατευόμουν το βράδυ στον ύπνο μου.. και σήμερα είμαι κάπως.. ενώ χθες δεν είχα ιδιαίτερες ενοχλήσεις.... 

Εσύ πως είσαι ;;;

Εγώ καλά είμαι δύο μέρες τώρα είχα κάποιες κράμπες μήτρα κ σήμερα ενώ το στήθος με χαιρέτισε άρχισα ελαφρώς καούρα που την έχω συνήθως αισθητά μετά την 6 με 7 εβδομάδα.εμετους δεν είχα σε καμία εγώ μόνο καουρα.αλλα το στήθος βρε παιδί μου την μια μέρα νεκρό κ την άλλη πληγή.αν ξυπνήσω αύριο κ πονάει λίγο παραπάνω θα ηρεμισω.εχω κ συχνοουρια.αυτο σταθερά.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Εγώ καλά είμαι δύο μέρες τώρα είχα κάποιες κράμπες μήτρα κ σήμερα ενώ το στήθος με χαιρέτισε άρχισα ελαφρώς καούρα που την έχω συνήθως αισθητά μετά την 6 με 7 εβδομάδα.εμετους δεν είχα σε καμία εγώ μόνο καουρα.αλλα το στήθος βρε παιδί μου την μια μέρα νεκρό κ την άλλη πληγή.αν ξυπνήσω αύριο κ πονάει λίγο παραπάνω θα ηρεμισω.εχω κ συχνοουρια.αυτο σταθερά.

Στα ίδια είμαστε.. στήθος στομάχι και έχω και ελαφριές ζαλάδες.. ααα ναι και συχνοουρία.. αν και γενικά έχω, οπότε ακόμα δεν έχω δει τεράστια διαφορά :P

για μένα είναι η πρώτη φορά και όλα μου είναι άγνωστα !!!!!!!!

αυριο το βραδάκι έχω ραντεβού με τον γιατρό και προσεύχομαι να τα βρούμε όλα στη σωστή θέση και αν είμαστε τυχεροί να ακούσουμε και καρδούλα.. βέβαια πολύ νωρίς 5+4 θα είμαι αύριο αλλά ποτε δεν ξέρεις..... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Στα ίδια είμαστε.. στήθος στομάχι και έχω και ελαφριές ζαλάδες.. ααα ναι και συχνοουρία.. αν και γενικά έχω, οπότε ακόμα δεν έχω δει τεράστια διαφορά :P

για μένα είναι η πρώτη φορά και όλα μου είναι άγνωστα !!!!!!!!

αυριο το βραδάκι έχω ραντεβού με τον γιατρό και προσεύχομαι να τα βρούμε όλα στη σωστή θέση και αν είμαστε τυχεροί να ακούσουμε και καρδούλα.. βέβαια πολύ νωρίς 5+4 θα είμαι αύριο αλλά ποτε δεν ξέρεις..... 

Με το καλό σου εύχομαι.οριακα είναι για καρδούλα να ξέρεις αν δεν ακούσεις ακόμα μην απογοητευτεις καθόλου εγώ πάντα άκουγα 6 και 5 ημερών..ποτέ νωρίτερα.εγω πάω μεθαύριο 5,3 θα είναι ηη 5,4 και παίζει να μην δούμε κ τίποτα...φαντάσου...γιατί ξέρω από τις προηγούμενες ..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, CMES είπε:

Εγώ πάλι βρε κορίτσια κανένα σύμπτωμα, τίποτα απολύτως. Μόνο που νιώθω σαν να έχω παρει 2-3 κιλά (που έτσι κι αλλιώς τα είχα πάρει τον προηγούμενο μήνα).

Αχ εκτός από το στήθος που μακάρι να μην το είχα με έχει τρελάνει μια έτσι μια άλλιως σιγά τα συμπτώματα που έχω να ζηλέψεις χαχαχαζαζαχα.οτι έχω το είχα προ περιόδου και συχνοουρια και λίγο καούρα κ λίγο δυσκολία και τα πάντα...ουφφφ με αυτά τα συμπτώματα...στον γιο μου σαν το βόδι τίποτα δεν είχα κ μετά την καρδούλα θυμάμαι πάω την επόμενη φορά κ του λέω του γιατρού τι γίνεται ;;;;;πεθαίνω από καούρα...αργά 7 εβδομάδα αυτό και τίποτα άλλο...έλεος έχουμε πάθει να ψυριζουμε το σώμα μας...κ εγώ κοντεύω να αποτρελαθω η ερμη.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, xenia^^ είπε:

Στα ίδια είμαστε.. στήθος στομάχι και έχω και ελαφριές ζαλάδες.. ααα ναι και συχνοουρία.. αν και γενικά έχω, οπότε ακόμα δεν έχω δει τεράστια διαφορά :P

για μένα είναι η πρώτη φορά και όλα μου είναι άγνωστα !!!!!!!!

αυριο το βραδάκι έχω ραντεβού με τον γιατρό και προσεύχομαι να τα βρούμε όλα στη σωστή θέση και αν είμαστε τυχεροί να ακούσουμε και καρδούλα.. βέβαια πολύ νωρίς 5+4 θα είμαι αύριο αλλά ποτε δεν ξέρεις..... 

Αχ κι εγώ αύριο αργά έχω ραντεβού.. 

  • Μου αρέσει 2

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Αχ κι εγώ αύριο αργά έχω ραντεβού.. 

Καλή επιτυχία κ σε σένα κορίτσι μου όλα καλά να πάνε.πρεπει να έχουμε ένα πράμα στο μυαλό κ ίσως χαλαρώσουμε λίγο...οι γιαγιάδες μας γεννούσαν στα χωράφια χαχαχαζαζα ούτε χοριακες υπερήχους προγεννητικους.αλι σε μας με το προγεννητικό πακέτο άγχους.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καλή επιτυχία κ σε σένα κορίτσι μου όλα καλά να πάνε.πρεπει να έχουμε ένα πράμα στο μυαλό κ ίσως χαλαρώσουμε λίγο...οι γιαγιάδες μας γεννούσαν στα χωράφια χαχαχαζαζα ούτε χοριακες υπερήχους προγεννητικους.αλι σε μας με το προγεννητικό πακέτο άγχους.

Ευχαριστώ πολύ!!!! ναι σωστά!!! 

Just now, xenia^^ είπε:

Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου !!! Να έχουμε όμορφα νέα !!!!

Ναι ναι καλά νέα να έχουμε!!! :x

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τα καταθέτω να μην ξεχνάω κ να ανατρέχω..πρωί χωρίς πόνο το στήθος κ τώρα άρχισε...περίεργο πολύ.μαλλον είναι φούντωμα ξεφουντωμα ορμονών ηηη παίζει κ όταν ξαπλώνουμε να γίνεται μια κατακράτηση κ να πονάει πιο πολύ μετά.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και γω αυριο 5 + 5 πρωτο ραντεβου με το γιατρο......... Αυτο με τις γιαγιαδες ισχυει αλλα ισχυει οτι τοτε πολλα παιδια πεθαιναν και πολλα εμβρυα χανοντουσαν μαζι με τις μητερες πολλες φορες.  Να διαχειριζομαστε το αγχος πρεπει... ας σκεφτομουμε οτι ειτε αγχωθουμε ειτε οχι τα ιδια αποτελεσματα θα εχουμε.  Οποτε ας απολαυσουμε το ταξιδι μας...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τα καταθέτω να μην ξεχνάω κ να ανατρέχω..πρωί χωρίς πόνο το στήθος κ τώρα άρχισε...περίεργο πολύ.μαλλον είναι φούντωμα ξεφουντωμα ορμονών ηηη παίζει κ όταν ξαπλώνουμε να γίνεται μια κατακράτηση κ να πονάει πιο πολύ μετά.

Το βράδυ ο πονος δεν έχει σχέση με τη μέρα.. 

επισης έχω ξεχάσει να αναφέρω τις εξάψεις !! Επίσης κυρίως το βράδυ στον ύπνο !! Το πάθαινα και πριν τη περίοδο το παθαίνω και τώρα !!! 

Just now, Korina12 είπε:

Και γω αυριο 5 + 5 πρωτο ραντεβου με το γιατρο......... Αυτο με τις γιαγιαδες ισχυει αλλα ισχυει οτι τοτε πολλα παιδια πεθαιναν και πολλα εμβρυα χανοντουσαν μαζι με τις μητερες πολλες φορες.  Να διαχειριζομαστε το αγχος πρεπει... ας σκεφτομουμε οτι ειτε αγχωθουμε ειτε οχι τα ιδια αποτελεσματα θα εχουμε.  Οποτε ας απολαυσουμε το ταξιδι μας...

Έχεις απόλυτο δίκιο !!! Ηρεμία θέλει και θετική σκέψη !!!

καλα αποτελέσματα και σε εσένα αύριο !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, xenia^^ είπε:

Το βράδυ ο πονος δεν έχει σχέση με τη μέρα.. 

επισης έχω ξεχάσει να αναφέρω τις εξάψεις !! Επίσης κυρίως το βράδυ στον ύπνο !! Το πάθαινα και πριν τη περίοδο το παθαίνω και τώρα !!! 

Έχεις απόλυτο δίκιο !!! Ηρεμία θέλει και θετική σκέψη !!!

καλα αποτελέσματα και σε εσένα αύριο !!!!

Εξάψεις είχα εγώ αυτό τον μήνα μετά την ωορηξια κ έλεγα πάει κλιμακτηριος.ημουν με την ράντα στο μπαλκόνι με 10 βαθμούς.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εξάψεις είχα εγώ αυτό τον μήνα μετά την ωορηξια κ έλεγα πάει κλιμακτηριος.ημουν με την ράντα στο μπαλκόνι με 10 βαθμούς.

Χαχχααχ με κανεις και γελαω κοριτσι μου... Εγω εξαψεις δεν εχω.. Ισα ισα κρυωνω καποιες φορες γιατι ενα κρυο το εχουμε αυτες τις μερες και φεν αναβω κλιματιστικο γιατι δεν μαρεσει αλλα θα αναγκαστω να το κανω καποια στιγμη.. Παρατηρησα ομως οτι κρυαδες εχω οταν δεν ειμαι καλα.. Σαν ας πουμε εχθες κοριτσια ημουν χαλια.. Πολυ χαλια... Δνε ηθελα να κουνηθω απο τον καναπε γιατι νομιζα οτι θα τα βγαλω ολα.. Το ιδιο και στο κρεβατι... Φοβομουν να ταραξω.. Και μετα με επιασε και αγχος πολυς γιατι λεω πως θα τα βγαλω περα αυπνη να πηγαίνω δουλεια καθως ειμαι νηπιαγωγος και να ειμαι και καλη δασκαλα αν κουτουλαω ορθια και δεν εχω ορεξη και δυναμη? Και ηρθαν πολλα στο μυαλο μου και δεν εκλεισα ματι εχθες.. Εντελει πηγα εκανα εμετο και ηρεμησα κατα τις 5 το πρωι και 6μιση που εφυγε ο αντρας μου για δουλεια εγω κοιμηθηκα. Τοσο καλα.. 

Κατα τα αλλα σημερα βγηκαν καποιες εξετασεις μου, οχι ολες ομως και μεσα σε αυτες μου ειχε βαλει ξανα χοριακη και δεν το ηξερα.. Ηταν 19.116

14 ώρες πρίν, Anneliz είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!! ναι σωστά!!! 

Ναι ναι καλά νέα να έχουμε!!! :x

Καλη επιτυχια σημερα κοριτσι μου... Σου ευχομαι να δείτε οτι πρεπει να δειτε. ❤️Θα πανε ολα τελεια... 

11 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Τα καταθέτω να μην ξεχνάω κ να ανατρέχω..πρωί χωρίς πόνο το στήθος κ τώρα άρχισε...περίεργο πολύ.μαλλον είναι φούντωμα ξεφουντωμα ορμονών ηηη παίζει κ όταν ξαπλώνουμε να γίνεται μια κατακράτηση κ να πονάει πιο πολύ μετά.

Κοριτσι μου και εσυ σημερα δεν εχεις υπέρηχο? Να πανε ολα τελεια σου ευχομαι... ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Χαχχααχ με κανεις και γελαω κοριτσι μου... Εγω εξαψεις δεν εχω.. Ισα ισα κρυωνω καποιες φορες γιατι ενα κρυο το εχουμε αυτες τις μερες και φεν αναβω κλιματιστικο γιατι δεν μαρεσει αλλα θα αναγκαστω να το κανω καποια στιγμη.. Παρατηρησα ομως οτι κρυαδες εχω οταν δεν ειμαι καλα.. Σαν ας πουμε εχθες κοριτσια ημουν χαλια.. Πολυ χαλια... Δνε ηθελα να κουνηθω απο τον καναπε γιατι νομιζα οτι θα τα βγαλω ολα.. Το ιδιο και στο κρεβατι... Φοβομουν να ταραξω.. Και μετα με επιασε και αγχος πολυς γιατι λεω πως θα τα βγαλω περα αυπνη να πηγαίνω δουλεια καθως ειμαι νηπιαγωγος και να ειμαι και καλη δασκαλα αν κουτουλαω ορθια και δεν εχω ορεξη και δυναμη? Και ηρθαν πολλα στο μυαλο μου και δεν εκλεισα ματι εχθες.. Εντελει πηγα εκανα εμετο και ηρεμησα κατα τις 5 το πρωι και 6μιση που εφυγε ο αντρας μου για δουλεια εγω κοιμηθηκα. Τοσο καλα.. 

Κατα τα αλλα σημερα βγηκαν καποιες εξετασεις μου, οχι ολες ομως και μεσα σε αυτες μου ειχε βαλει ξανα χοριακη και δεν το ηξερα.. Ηταν 19.116

Καλη επιτυχια σημερα κοριτσι μου... Σου ευχομαι να δείτε οτι πρεπει να δειτε. ❤️Θα πανε ολα τελεια... 

Κοριτσι μου και εσυ σημερα δεν εχεις υπέρηχο? Να πανε ολα τελεια σου ευχομαι... ❤️❤️❤️

Αύριο Σοφάκι.δεννπεριμενω τρέλα πράματα απλά πρέπει να πάω...να δούμε τα στοιχειώδη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...