Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Αύριο Σοφάκι.δεννπεριμενω τρέλα πράματα απλά πρέπει να πάω...να δούμε τα στοιχειώδη.

Ααα.. Νομιζα σημερα... Ενταξει θα δείτε τον σακο και οτι ολα ειναι στην θεση τους.. Εγω προτιμώ να βλεπω οτι ολα ειναι οκ.. Δηλαδη λεω ευτυχως που με πηγε και ειδα ηδη οτι ολα ειναι στημ θεση τους και τωρα θα παω για καρδια.. Ετσι να σκεφτεσαι και εσυ.. Να περιμενεις με χαρα οχι με απαισιοδοξία... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sofiamar93 είπε:

Ααα.. Νομιζα σημερα... Ενταξει θα δείτε τον σακο και οτι ολα ειναι στην θεση τους.. Εγω προτιμώ να βλεπω οτι ολα ειναι οκ.. Δηλαδη λεω ευτυχως που με πηγε και ειδα ηδη οτι ολα ειναι στημ θεση τους και τωρα θα παω για καρδια.. Ετσι να σκεφτεσαι και εσυ.. Να περιμενεις με χαρα οχι με απαισιοδοξία... 

Καρδούλα σου έκλεισε για δύο εβδομάδες μετά Σοφάκι;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Sofiamar93 είπε:

Χαχχααχ με κανεις και γελαω κοριτσι μου... Εγω εξαψεις δεν εχω.. Ισα ισα κρυωνω καποιες φορες γιατι ενα κρυο το εχουμε αυτες τις μερες και φεν αναβω κλιματιστικο γιατι δεν μαρεσει αλλα θα αναγκαστω να το κανω καποια στιγμη.. Παρατηρησα ομως οτι κρυαδες εχω οταν δεν ειμαι καλα.. Σαν ας πουμε εχθες κοριτσια ημουν χαλια.. Πολυ χαλια... Δνε ηθελα να κουνηθω απο τον καναπε γιατι νομιζα οτι θα τα βγαλω ολα.. Το ιδιο και στο κρεβατι... Φοβομουν να ταραξω.. Και μετα με επιασε και αγχος πολυς γιατι λεω πως θα τα βγαλω περα αυπνη να πηγαίνω δουλεια καθως ειμαι νηπιαγωγος και να ειμαι και καλη δασκαλα αν κουτουλαω ορθια και δεν εχω ορεξη και δυναμη? Και ηρθαν πολλα στο μυαλο μου και δεν εκλεισα ματι εχθες.. Εντελει πηγα εκανα εμετο και ηρεμησα κατα τις 5 το πρωι και 6μιση που εφυγε ο αντρας μου για δουλεια εγω κοιμηθηκα. Τοσο καλα.. 

Κατα τα αλλα σημερα βγηκαν καποιες εξετασεις μου, οχι ολες ομως και μεσα σε αυτες μου ειχε βαλει ξανα χοριακη και δεν το ηξερα.. Ηταν 19.116

Καλη επιτυχια σημερα κοριτσι μου... Σου ευχομαι να δείτε οτι πρεπει να δειτε. ❤️Θα πανε ολα τελεια... 

Κοριτσι μου και εσυ σημερα δεν εχεις υπέρηχο? Να πανε ολα τελεια σου ευχομαι... ❤️❤️❤️

Σ'ευχαριστώ πολύ!!! 

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου εμείς δεν το ακούσαμε, είναι μικρούλη ακόμη λέει εάν και σήμερα είμαι 6 εβδομάδων. Σύμφωνα με τον γιατρό 3 ημέρες μικρότερο είναι το σπορακι.. Μαλλον είχα καθυστερημένη σύλληψη.. 

  • Μου αρέσει 2

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!! Μόλις γύρισα από γιατρό !! Μου είπε ότι είδε όσα έπρεπε να δει για τις 5+5 μέρες !!! Είναι ενδομήτριο είδε λεκιθικο σάκο !!! Και είδε και μια γραμμουλα......

αυτη η γραμμουλα λοιπόν ίσως είναι δεύτερος σάκος !!!!!!!

την άλλη Πέμπτη έχουμε ραντεβού να ακούσουμε καρδούλα ή καρδούλες ❤️❤️

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!! Μόλις γύρισα από γιατρό !! Μου είπε ότι είδε όσα έπρεπε να δει για τις 5+5 μέρες !!! Είναι ενδομήτριο είδε λεκιθικο σάκο !!! Και είδε και μια γραμμουλα......

αυτη η γραμμουλα λοιπόν ίσως είναι δεύτερος σάκος !!!!!!!

την άλλη Πέμπτη έχουμε ραντεβού να ακούσουμε καρδούλα ή καρδούλες ❤️❤️

μπραβο βρε κοριτσι!! λες να τα πετυχες τα διδυμμα?  τι τελεια!! ειχες μεγαλη χοριακη?

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

μπραβο βρε κοριτσι!! λες να τα πετυχες τα διδυμμα?  τι τελεια!! ειχες μεγαλη χοριακη?

Χαχαχα δεν ξέρω τι να πω.. εγώ νόμιζα ότι πάει από την κληρονομικότητα της γυναίκας αλλά έμαθα ότι ο σύζυγος έχει από τη πλευρά της γιαγιάς του πολλές περιπτώσεις δίδυμων !!!!

οι χοριακες μου η αλήθεια είναι ότι είχαν μια μεγάλη αύξηση.. 25 μέσα σε δυο μέρες 100 αυτό πριν την καθυστέρηση και μετά από μια βδομάδα 1730 !!!!!

ο σύζυγος μου έχει ξετρελαθεί και στην αρχή μου το έπαιζε δύσκολος  και για ένα :-P:-P

Ανυπομονω να ακούσουμε καρδούλα/ες !! Ότι μας έχει ευλογήσει η Παναγίτσα !!! 

η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ περίεργο !!! Ακόμα δεν έχω συνειδητοποιήσει γενικά τι γίνεται :razz:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, xenia^^ είπε:

Χαχαχα δεν ξέρω τι να πω.. εγώ νόμιζα ότι πάει από την κληρονομικότητα της γυναίκας αλλά έμαθα ότι ο σύζυγος έχει από τη πλευρά της γιαγιάς του πολλές περιπτώσεις δίδυμων !!!!

οι χοριακες μου η αλήθεια είναι ότι είχαν μια μεγάλη αύξηση.. 25 μέσα σε δυο μέρες 100 αυτό πριν την καθυστέρηση και μετά από μια βδομάδα 1730 !!!!!

ο σύζυγος μου έχει ξετρελαθεί και στην αρχή μου το έπαιζε δύσκολος  και για ένα :-P:-P

Ανυπομονω να ακούσουμε καρδούλα/ες !! Ότι μας έχει ευλογήσει η Παναγίτσα !!! 

η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ περίεργο !!! Ακόμα δεν έχω συνειδητοποιήσει γενικά τι γίνεται :razz:

χα χα οχι απο τον συζηγο δεν μετραει η κληρονομικοτητα . αλλα ολες οι γυναικες καποιους μηνες μπορει να κανουν διπλη ωορηξια δυο αυγα δηλαδη .. ή το ενα αυγο τυχαια πανω στην γονιμοποιηση να χωριστει στα δυο!!

εχεις ακομα 9 μηνες να το συνειδιτοποιησεις !! με το καλο! μακαρι διδιμμα διπλη χαρα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

χα χα οχι απο τον συζηγο δεν μετραει η κληρονομικοτητα . αλλα ολες οι γυναικες καποιους μηνες μπορει να κανουν διπλη ωορηξια δυο αυγα δηλαδη .. ή το ενα αυγο τυχαια πανω στην γονιμοποιηση να χωριστει στα δυο!!

εχεις ακομα 9 μηνες να το συνειδιτοποιησεις !! με το καλο! μακαρι διδιμμα διπλη χαρα!!

Πωπωπω άντε να έρθει η άλλη Πέμπτη !!!!!

η αλήθεια είναι δεν εχω ψάξει τίποτα για δίδυμα δεν το είχα καν στο μυαλό μου χαχαχα 

σε ευχαριστώ πολύ Λινα μου !! Και σε σένα όλα καλα να πάνε !! ❤️ 
 

Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!! Μόλις γύρισα από γιατρό !! Μου είπε ότι είδε όσα έπρεπε να δει για τις 5+5 μέρες !!! Είναι ενδομήτριο είδε λεκιθικο σάκο !!! Και είδε και μια γραμμουλα......

αυτη η γραμμουλα λοιπόν ίσως είναι δεύτερος σάκος !!!!!!!

την άλλη Πέμπτη έχουμε ραντεβού να ακούσουμε καρδούλα ή καρδούλες ❤️❤️

Ελααα :x τι ωραία νέα!!! 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, xenia^^ είπε:

Πωπωπω άντε να έρθει η άλλη Πέμπτη !!!!!

η αλήθεια είναι δεν εχω ψάξει τίποτα για δίδυμα δεν το είχα καν στο μυαλό μου χαχαχα 

σε ευχαριστώ πολύ Λινα μου !! Και σε σένα όλα καλα να πάνε !! ❤️ 
 

Ελα ρε συυυυυ... Μακαριιι.. Γιατι οι αντρες τρελαίνονται για δίδυμα? Εμενα η πρωτη ερωτηση του οταν βγηκα απο το ραντεβου ηταν αν ειναι διδυμα και απογοητευτηκε που του ειπα οτι ειδαμε ενα σακο..χαχχαχ... Να σου πανε ολα τελεια κοριτσι μου.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Ελα ρε συυυυυ... Μακαριιι.. Γιατι οι αντρες τρελαίνονται για δίδυμα? Εμενα η πρωτη ερωτηση του οταν βγηκα απο το ραντεβου ηταν αν ειναι διδυμα και απογοητευτηκε που του ειπα οτι ειδαμε ενα σακο..χαχχαχ... Να σου πανε ολα τελεια κοριτσι μου.. 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ !!! Και σε σένα να πάνε όλα τέλεια !!!

Σε όλες μας, όσα και να είναι, γερά να είναι και να έχουμε ήρεμη εγκυμοσύνη !!!! ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...