Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Συγχαρητήρια με το καλό να τα γεννήσεις τα παιδάκια σου..μην ανησυχείς για το στήθος εγώ είμαι 7,3 εβδομάδων κ όλο πρήζεται κ ξεπρηζετσι.τρεις μέρες χωρίς πόνο δύο μέρες τώρα με τάραξε...κ αυτό συμβαίνει από τις πρώτες μέρες...όλα καλά θα πάνε μην σκέφτεσαι καθόλου το επόμενο ραντεβού..χθες είδα συνέντευξη του Κύπρου νικολαιδη του πατέρα της αυχενικής κ είπε ότι η έγκυος πρέπει να υποβληθεί σε τρεις υπερήχους σε όλη την εγκυμοσύνη της...αυτό ισχύει κ σε Γερμανία Αμερική κ Αγγλία κ σε πολλές άλλες χώρες...μόνο εμάς μας σέρνουν κάθε εβδομάδα.κ να σου πω....η κολλητή μου έκανε σπερματεγχυση στην καλύτερη της Θεσσαλονίκης ...ελάχιστους υπερήχους της έκανε..με τις πρώτες χοριακες της ειπε Θα έρθεις σε είκοσι μέρες μετά κάθε μήνα κ στους υπερήχους α κ β επιπέδου δεν την είδε καθόλου...χαλαρά...

Ο γιατρός όταν μου είπε τα λέμε σε 3 βδομαδες έπαθα σοκ και του λέω αποκλείεται. Μου είπε ότι η καλύτερη αξιολόγηση στην ανάπτυξη του εμβρύου είναι 2-3 εβδομάδες και αυτή τη βδομάδα να πάω δεν θα δούμε διαφορά. Οπότε κάνω υπομονή και μετραω μέρες! Με ηρεμείς για το στήθος όπως και η @Φραουλίνο! Είχα και μια αποβολή το Μάρτιο και με πιάνει μεγαλύτερο άγχος. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, koukou84 είπε:

Ο γιατρός όταν μου είπε τα λέμε σε 3 βδομαδες έπαθα σοκ και του λέω αποκλείεται. Μου είπε ότι η καλύτερη αξιολόγηση στην ανάπτυξη του εμβρύου είναι 2-3 εβδομάδες και αυτή τη βδομάδα να πάω δεν θα δούμε διαφορά. Οπότε κάνω υπομονή και μετραω μέρες! Με ηρεμείς για το στήθος όπως και η @Φραουλίνο! Είχα και μια αποβολή το Μάρτιο και με πιάνει μεγαλύτερο άγχος. 

Και εγώ είχα παλινδρομες κ για αυτό λίγο είχα αγχωθει αλλά ενα μήνα τώρα με τρέλανε μια πόνος μια το απόλυτο τίποτα όποτε ηρεμισα κ το πήρα απόφαση..έτσι θα πάει...είναι φυσιολογικό.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Και εγώ είχα παλινδρομες κ για αυτό λίγο είχα αγχωθει αλλά ενα μήνα τώρα με τρέλανε μια πόνος μια το απόλυτο τίποτα όποτε ηρεμισα κ το πήρα απόφαση..έτσι θα πάει...είναι φυσιολογικό.

Έχεις δίκιο. Εάν δεν ηρεμήσουμε δεν θα την βγάλουμε καθαρή. Και μόνο κακό κάνουμε και σε μας και στα μωράκια μας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τελικά θα είμαι κ εγώ πρώτα ο Θεός στις μανούλες Αυγούστου...! 

Ήταν λίγο μπέρδεμα τ πράγματα στην αρχή αλλά τώρα όλα καλά!! 

Με το καλό σε όλες τα κορίτσια να κρατήσουμε γερά μωράκια στην αγκαλίτσα μας...

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, koukou84 είπε:

@Φραουλίνο σε ευχαριστώ πολύ! Δεν θα το έβρισκα ποτε όμως!!! Καλημερα κοριτσια μου,καλη χρονιά με υγεια και με το καλό να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας υγιή μωράκια. Μετά από εξωσωματική έχω διδυμάκια και επίσημη ημερομηνία καπου 23 Αυγούστου αλλά δνε ξέρω εάν θα φτάσω μέχρι εκεί λογικά θα έρθουν νωρίτερα τα μικρακια μου. Σήμερα είμαι 8&1 και από συμπτώματα τπτ! Αφού ξεχνάω ότι είμαι έγκυος. Είχα πρησμένο στήθος αλλά και αυτό χαλάρωσε λίγο και αγχώθηκα αρκετά. Αλλά μάλλον φταίει το ότι ο γιατρός μου μειώνει τα φάρμακα σιγά σιγά. Έπαιρνα 18 περίπου χάπια και φουλ ενέσεις προγεστερονης. Κατά τα αλλά δεν έχω τπτ άλλο. Μόνο λίγο κόπωση και λίγη υπνηλία αλλά πολύ άγχος. Είχα ραντεβού την προηγούμενη εβδομάδα και μου είπε πάλι τέλη του μήνα. Πως θα την παλέψω μέχρι τότε; 

Καλώς ήρθες!!!! Με το καλό τα μωρακια σου!!!!!! :x

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, kons27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τελικά θα είμαι κ εγώ πρώτα ο Θεός στις μανούλες Αυγούστου...! 

Ήταν λίγο μπέρδεμα τ πράγματα στην αρχή αλλά τώρα όλα καλά!! 

Με το καλό σε όλες τα κορίτσια να κρατήσουμε γερά μωράκια στην αγκαλίτσα μας...

Ελα κοριτσι μου.. Ολα καλα τελικα? Θυμαμαι κατι με προγεστερονη ειχες θεμα? Πως εξελιχθηκε το πραγμα? 

4 ώρες πρίν, koukou84 είπε:

Ο γιατρός όταν μου είπε τα λέμε σε 3 βδομαδες έπαθα σοκ και του λέω αποκλείεται. Μου είπε ότι η καλύτερη αξιολόγηση στην ανάπτυξη του εμβρύου είναι 2-3 εβδομάδες και αυτή τη βδομάδα να πάω δεν θα δούμε διαφορά. Οπότε κάνω υπομονή και μετραω μέρες! Με ηρεμείς για το στήθος όπως και η @Φραουλίνο! Είχα και μια αποβολή το Μάρτιο και με πιάνει μεγαλύτερο άγχος. 

Συγχαρητηρια κοριτσι μου και ευχομαι να πανε ολα τελεια.. Μην αγχωνεσαι για συμπτωματα.. Η καθε μια ειναι διαφορετική.. Εγω ας πουμε ειμαι του θανατα.. Δεν τρωω τιποτα, κανω εμετους εχω ολη μερα αναγουλες, εχω χασει κιλα, πονος στο στηθος, εχθες μετα απο πολυ καιρο ειχα κραμπες στα κόκαλα της λεκανης.. Ηταν λες και καποιος ηρθε και μου ανοιγε τα κοκαλα μου.. Αλλα ευτυχως ηταν παροδικό δεν κρατησε πολυ ωρα..και επισης εχω αυπνιες.. Δνε κοιμαμαι τις νυχτες καθολου. Και δνε εχω χαρει καθολου αυτη την εγκυμοσυνη ως τωρα και ειναι η πρωτη μου.. Οποτε να την χαρεις οσο δεν παει τωρα.. Εχεις δυο μικρα εμβρυακια που μεγαλωνουν αρα διπλη κουραση, διπλη πείνα, διπλη νυστα.. Ξεκουρασου οσο χρειαζεσαι, τρωε οσο θελεις και ηρεμησε γιατι μονο ετσι θα κανεις καλο στα μωρακια σου.. Και εμεις εδω ειμαστε διπλα σου σε οτι χρειαζεσαι.. ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια υπομονή όσες υποφέρετε από ναυτίες εμετούς κτλ ισχύει αυτό με το τζίντζερ και μένα ο γιατρός μου ήθελε να μου δώσει τώρα αφού έχω τόσες πολλές αλλά δεν πήρα άσε λέω να αισθάνομαι ότι όλα πάνε καλά. 

Εγώ είμαι 9+2 την Παρασκευή κάναμε έναν υπέρηχο είδαμε να ξεπροβάλλουν χεράκια ποδαράκια :x και τώρα αναμονή για την αυχενική στην 12η μου είπε και μέχρι τότε δεν θα με ξαναδεί έπαθα ένα σοκ λέω δεν μπορεί είναι πολύς καιρός αλλά μετα λέω δεν χρειάζεται αν είναι όλα καλά να υποβάλλω τον εαυτό μου σε τόσο συχνά ελέγχους.

Είχα 3μερες ρεπό από τις ναυτίες και έφαγα αλλά σήμερα ξανά τα ίδια τουλάχιστον μου έφυγε το άγχος μήπως έγινε τίποτα.

Αρρώστησε και ο άντρας μου έτρεχε για covid test και τελικά ήταν με αμυγδαλές και 3μερες με υψηλο πυρετο..και είμαι όλη μέρα στο σπιτι με μάσκα και σε ξεχωριστά δωμάτια καλού κακού.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Valeria7 είπε:

Καλημέρα κορίτσια υπομονή όσες υποφέρετε από ναυτίες εμετούς κτλ ισχύει αυτό με το τζίντζερ και μένα ο γιατρός μου ήθελε να μου δώσει τώρα αφού έχω τόσες πολλές αλλά δεν πήρα άσε λέω να αισθάνομαι ότι όλα πάνε καλά. 

Εγώ είμαι 9+2 την Παρασκευή κάναμε έναν υπέρηχο είδαμε να ξεπροβάλλουν χεράκια ποδαράκια :x και τώρα αναμονή για την αυχενική στην 12η μου είπε και μέχρι τότε δεν θα με ξαναδεί έπαθα ένα σοκ λέω δεν μπορεί είναι πολύς καιρός αλλά μετα λέω δεν χρειάζεται αν είναι όλα καλά να υποβάλλω τον εαυτό μου σε τόσο συχνά ελέγχους.

Είχα 3μερες ρεπό από τις ναυτίες και έφαγα αλλά σήμερα ξανά τα ίδια τουλάχιστον μου έφυγε το άγχος μήπως έγινε τίποτα.

Αρρώστησε και ο άντρας μου έτρεχε για covid test και τελικά ήταν με αμυγδαλές και 3μερες με υψηλο πυρετο..και είμαι όλη μέρα στο σπιτι με μάσκα και σε ξεχωριστά δωμάτια καλού κακού.

Καλημέρα Βαλέρια !! Χαίρομαι πολύ που σου πάνε όλα καλα !!!! 

και εγώ έχω αύριο ραντεβού να του πάω και τις προγεννετικες εξετάσεις.. 7+6 θα είμαι αύριο.. βέβαια δεν ξέρω αν θα μου κάνει υπέρηχο.. ελπίζω ναι γιατί θέλω πολύ να ακούσω πάλι καρδούλα !!!!

και εγώ την ίδια αγωνία με εσένα έχω.. το στομάχι έχει βελτιωθεί αισθητά.. κάποιες μέρες καλύτερα κάποιες όχι και τόσο αλλά δεν έχει σχέση με αυτό που ένιωθα πριν κάνα δυο βδομαδες.. και το πρωί έχει βελτιωθεί δεν ανακατεύομαι το ίδιο μόλις ανοίξω το μάτι.. και έτσι περνάνε οι σκέψεις μήπως κτι άλλαξε.. αλλά από την άλλη λέω δεν είναι κάθε μέρα ίδια και ούτε είναι απαραίτητο να υποφέρουμε κάθε μέρα.. και μακάρι δηλαδή να μην υποφέρουμε.. 

εγω πλέον νιώθω αρκετή κόπωση.. ειδικά μετά το μεσημέρι αδειάζουν απότομα οι μπαταρίες είτε δουλεύω σπιτι είτε πάω γραφείο σέρνομαι το απόγευμα... νυσταααααα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Καλημέρα Βαλέρια !! Χαίρομαι πολύ που σου πάνε όλα καλα !!!! 

και εγώ έχω αύριο ραντεβού να του πάω και τις προγεννετικες εξετάσεις.. 7+6 θα είμαι αύριο.. βέβαια δεν ξέρω αν θα μου κάνει υπέρηχο.. ελπίζω ναι γιατί θέλω πολύ να ακούσω πάλι καρδούλα !!!!

και εγώ την ίδια αγωνία με εσένα έχω.. το στομάχι έχει βελτιωθεί αισθητά.. κάποιες μέρες καλύτερα κάποιες όχι και τόσο αλλά δεν έχει σχέση με αυτό που ένιωθα πριν κάνα δυο βδομαδες.. και το πρωί έχει βελτιωθεί δεν ανακατεύομαι το ίδιο μόλις ανοίξω το μάτι.. και έτσι περνάνε οι σκέψεις μήπως κτι άλλαξε.. αλλά από την άλλη λέω δεν είναι κάθε μέρα ίδια και ούτε είναι απαραίτητο να υποφέρουμε κάθε μέρα.. και μακάρι δηλαδή να μην υποφέρουμε.. 

εγω πλέον νιώθω αρκετή κόπωση.. ειδικά μετά το μεσημέρι αδειάζουν απότομα οι μπαταρίες είτε δουλεύω σπιτι είτε πάω γραφείο σέρνομαι το απόγευμα... νυσταααααα 

Ε θα σου κάνει άλλον έναν πιστεύω να το δείτε κτλ.

Αχ αυτές οι ναυτίες λες απ' τη μια να σταματήσουν κ όταν σταματούν αγχωνόμαστε...

Καλά η κούραση είναι σχεδόν μόνιμη αυτό που λες από μεσημέρι και μετά... εμένα άρχισαν και τα γόνατα μου να πονάνε και απορώ γιατί μόνο 300 γρ έχω πάρει 

Γενικά νιώθω να βαραινω δεν μπορώ να περπατήσω τόσο γρήγορα καλά το λαχάνιασμα είναι απ' τα αρχικά συμπτώματα που είχα..

Με την δουλειά τι κάνεις τους το χεις πει? Μήπως να καθίσουν σπίτι? Εννοώ είμαστε ευπαθή ομάδα για covid με βάση τη νομοθεσια μήπως κανείς τηλεργασια μόνο.

Link to comment
Share on other sites

On 29/12/2020 at 12:11 ΜΜ, Emilly είπε:

Εξάψεις είχα εγώ αυτό τον μήνα μετά την ωορηξια κ έλεγα πάει κλιμακτηριος.ημουν με την ράντα στο μπαλκόνι με 10 βαθμούς.

Καλημέρα, συγγνώμη που ρωτάω, είχες εξάψεις πριν την καθυστέρηση σου; 
 

ειμαι άνθρωπος που κρυώνω πολύ και έχει 1 εβδομάδα με κρατάει η έξαψη πρωί και βράδυ είναι αυτό σύμπτωμα εγκυμοσύνης? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Valeria7 είπε:

Ε θα σου κάνει άλλον έναν πιστεύω να το δείτε κτλ.

Αχ αυτές οι ναυτίες λες απ' τη μια να σταματήσουν κ όταν σταματούν αγχωνόμαστε...

Καλά η κούραση είναι σχεδόν μόνιμη αυτό που λες από μεσημέρι και μετά... εμένα άρχισαν και τα γόνατα μου να πονάνε και απορώ γιατί μόνο 300 γρ έχω πάρει 

Γενικά νιώθω να βαραινω δεν μπορώ να περπατήσω τόσο γρήγορα καλά το λαχάνιασμα είναι απ' τα αρχικά συμπτώματα που είχα..

Με την δουλειά τι κάνεις τους το χεις πει? Μήπως να καθίσουν σπίτι? Εννοώ είμαστε ευπαθή ομάδα για covid με βάση τη νομοθεσια μήπως κανείς τηλεργασια μόνο.

Τα ίδια και εγώ το λαχάνιασμα ήταν από το πρώτο πράγμα !!!! Και γενικά είμαι αθλητικός τύπος και με ανησύχησε να σου πω την αλήθεια γιατί με το που πάω να κουνηθώ κλπ ανεβάζω παλμούς.. και εδώ που μένω έχω ανηφόρες οπότε τις αποφεύγω γιατί βγαίνει η γλώσσα !!! Ευτυχώς δεν είμαι η μόνη δηλαδή !!!:razz:
 

Έχουμε λογιστική εταιρεία οπότε ευτυχώς μπορώ και το ρυθμίζω !! Δουλεύω κυρίως από σπιτι !! Γραφείο πάω οπότε κι αν χρειαστεί !! Τους έχουμε όλους και τηλεργασια οπότε δεν έρχομαι σε επαφή με άτομα !! 
 

το μόνο που προσπαθώ να ρυθμίσω είναι το άγχος της δουλειάς !!! Να είμαι πιο ήρεμη !!! Πραγματικά είναι το μόνο που με ανησυχεί όπως και όλες τις εργαζόμενες γιατί υπάρχουν και πολύ δύσκολες μέρες !!! 

Just now, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα, συγγνώμη που ρωτάω, είχες εξάψεις πριν την καθυστέρηση σου; 
 

ειμαι άνθρωπος που κρυώνω πολύ και έχει 1 εβδομάδα με κρατάει η έξαψη πρωί και βράδυ είναι αυτό σύμπτωμα εγκυμοσύνης? 

Καλημέρα Ραφαέλα !! Συγνώμη που παίρνω πρωτοβουλία και σου απαντάω !! Είχα και εγώ εξάψεις αρκετές !! Έχουν σταματήσει τώρα μπορώ να πω !! Και έχω αρχίσει και κρυώνω περισσότερο !! Οπότε θεωρώ πως ναι είναι συμπτώματα !! Επίσης εξάψεις είχα και πριν τη περίοδο !!! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Valeria7 είπε:

Καλημέρα κορίτσια υπομονή όσες υποφέρετε από ναυτίες εμετούς κτλ ισχύει αυτό με το τζίντζερ και μένα ο γιατρός μου ήθελε να μου δώσει τώρα αφού έχω τόσες πολλές αλλά δεν πήρα άσε λέω να αισθάνομαι ότι όλα πάνε καλά. 

Εγώ είμαι 9+2 την Παρασκευή κάναμε έναν υπέρηχο είδαμε να ξεπροβάλλουν χεράκια ποδαράκια :x και τώρα αναμονή για την αυχενική στην 12η μου είπε και μέχρι τότε δεν θα με ξαναδεί έπαθα ένα σοκ λέω δεν μπορεί είναι πολύς καιρός αλλά μετα λέω δεν χρειάζεται αν είναι όλα καλά να υποβάλλω τον εαυτό μου σε τόσο συχνά ελέγχους.

Είχα 3μερες ρεπό από τις ναυτίες και έφαγα αλλά σήμερα ξανά τα ίδια τουλάχιστον μου έφυγε το άγχος μήπως έγινε τίποτα.

Αρρώστησε και ο άντρας μου έτρεχε για covid test και τελικά ήταν με αμυγδαλές και 3μερες με υψηλο πυρετο..και είμαι όλη μέρα στο σπιτι με μάσκα και σε ξεχωριστά δωμάτια καλού κακού.

Καλημέρα!!! Τι όμορφα νέα κορίτσι μου είδατε και χεράκια ποδαράκια ααχ στην αυχενικη θα δείτε κανονικό μωρό!! ❤️ Δεν είναι πολύς καιρός 2 βδομαδουλες είναι για να μπεις στη 12η και ήδη η μία σχεδόν πέρασε!!! :) Αφου ήσουν 9+2 την Παρασκευή από την επόμενη Πέμπτη σε μια εβδομάδα δηλαδή μπορείς να την κάνεις! Εκλεισες ραντεβού; Περαστικά στον άντρα σου και εύχομαι εσύ να τη γλίτωσες να μην ταλαιπωρηθείς.. 

Just now, xenia^^ είπε:

Καλημέρα Βαλέρια !! Χαίρομαι πολύ που σου πάνε όλα καλα !!!! 

και εγώ έχω αύριο ραντεβού να του πάω και τις προγεννετικες εξετάσεις.. 7+6 θα είμαι αύριο.. βέβαια δεν ξέρω αν θα μου κάνει υπέρηχο.. ελπίζω ναι γιατί θέλω πολύ να ακούσω πάλι καρδούλα !!!!

και εγώ την ίδια αγωνία με εσένα έχω.. το στομάχι έχει βελτιωθεί αισθητά.. κάποιες μέρες καλύτερα κάποιες όχι και τόσο αλλά δεν έχει σχέση με αυτό που ένιωθα πριν κάνα δυο βδομαδες.. και το πρωί έχει βελτιωθεί δεν ανακατεύομαι το ίδιο μόλις ανοίξω το μάτι.. και έτσι περνάνε οι σκέψεις μήπως κτι άλλαξε.. αλλά από την άλλη λέω δεν είναι κάθε μέρα ίδια και ούτε είναι απαραίτητο να υποφέρουμε κάθε μέρα.. και μακάρι δηλαδή να μην υποφέρουμε.. 

εγω πλέον νιώθω αρκετή κόπωση.. ειδικά μετά το μεσημέρι αδειάζουν απότομα οι μπαταρίες είτε δουλεύω σπιτι είτε πάω γραφείο σέρνομαι το απόγευμα... νυσταααααα 

Θα σου κάνει υπέρηχο λογικά γιατί 7+6 θα θέλει να δει και αυτός που έχουν φτάσει οι παλμοί.. Αν όμως δεν έχει σκοπό να σου κάνει ζήτησε το μη φύγεις έτσι.. 

Και μένα το στομάχι μια έτσι μια αλλιώς κορίτσια, το πρωί είναι καλύτερα από ότι πριν λίγες μέρες δεν το νιώθω τόσο άδειο και αναστατωμενο αλλά αυτή η δυσπεψία μετά αφού φάω δεν παλεύεται.. Όλη μέρα ρεψιμο και το στομάχι λες και έχω φάει πέτρες.. Τα συμπτώματα έρχονται, φεύγουν ξανάρχονται.. υπομονή και όπου να ναι θα ηρεμήσουν τελείως! :) Τη @Sofiamar93 το κορίτσι μας σκέφτομαι που ταλαιπωρείται τόσο! Κορίτσι μου αντε να περάσει ο καιρός να ηρεμησεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου μετά.. ❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:Καλημέρα Ραφαέλα !! Συγνώμη που παίρνω πρωτοβουλία και σου απαντάω !! Είχα και εγώ εξάψεις αρκετές !! Έχουν σταματήσει τώρα μπορώ να πω !! Και έχω αρχίσει και κρυώνω περισσότερο !! Οπότε θεωρώ πως ναι είναι συμπτώματα !! Επίσης εξάψεις είχα και πριν τη περίοδο !!! 

Ευχαριστώ πολύ, δεν ξέρω μπορεί να είναι και σύμπτωμα περιόδου, πρώτη φορά το παθαίνω...

Just now, xenia^^ είπε:

Καλημέρα Ραφαέλα !! Συγνώμη που παίρνω πρωτοβουλία και σου απαντάω !! Είχα και εγώ εξάψεις αρκετές !! Έχουν σταματήσει τώρα μπορώ να πω !! Και έχω αρχίσει και κρυώνω περισσότερο !! Οπότε θεωρώ πως ναι είναι συμπτώματα !! Επίσης εξάψεις είχα και πριν τη περίοδο !!! 

Ευχαριστώ πολύ, δεν ξέρω μπορεί να είναι και σύμπτωμα περιόδου, πρώτη φορά το παθαίνω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα, συγγνώμη που ρωτάω, είχες εξάψεις πριν την καθυστέρηση σου; 
 

ειμαι άνθρωπος που κρυώνω πολύ και έχει 1 εβδομάδα με κρατάει η έξαψη πρωί και βράδυ είναι αυτό σύμπτωμα εγκυμοσύνης? 

Κορίτσι μου και εγώ είχα εξάψεις και βασικά ειχα και δέκατα ταυτόχρονα και ακόμα έχω! Το βράδυ δεν βλέπω θερμοκρασία κάτω από 37 και νιώθω φουλ ζεστή.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα, συγγνώμη που ρωτάω, είχες εξάψεις πριν την καθυστέρηση σου; 
 

ειμαι άνθρωπος που κρυώνω πολύ και έχει 1 εβδομάδα με κρατάει η έξαψη πρωί και βράδυ είναι αυτό σύμπτωμα εγκυμοσύνης? 

Αχ είχα εξάψεις κ κράτησαν κ πολύ..ήμουν με ράντα στο μπαλκόνι...κ άλλη μια φίλη περισυ πριν μάθει για εγκυμοσύνη είχε εξάψεις..είναι μεγάλη η γκάμα συμπτωμάτων..εγώ να σου πω δεν έβγαλα ποτέ άκρη..μπορεί να συμβούν κ εκτός εγκυμοσύνης...αλλά εμένα εξάψεις μου παρουσιάστηκαν σε αυτή την εγκυμοσύνη..τώρα τέλειωσαν εδώ κ δύο εβδομάδες...αλλά στην αρχή νόμιζα ότι είχα κλιμακτηριο χαχαχαχα.με το καλό να έχεις θετικά απότελεδματα εύχομαι.

Just now, Φραουλίνο είπε:

Κορίτσι μου και εγώ είχα εξάψεις και βασικά ειχα και δέκατα ταυτόχρονα και ακόμα έχω! Το βράδυ δεν βλέπω θερμοκρασία κάτω από 37 και νιώθω φουλ ζεστή.. 

Εσύ πως είσαι κορίτσι μου;;;εγώ είμαι ένα τσουβαλι με αναγουλα απο μεσημέρι κ μετά...το βράδυ είμαι σαν αρρωστη ..λέω μακάρι να πάει καλά γιατι υποφέρω..εντωμεταξυ τρώω τα πιο απίθανα πράματα...ψάρια ;;;;;εγώ;;προχθές μια γλώσσα με πατατοσαλάτα σήμερα Γαβρο στον φούρνο με σαλάτα...τα πιο απίθανα σου λέω..έχω μεταλαχτει.εγω σιχαινομουν το ψάρι.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...