Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Αχ είχα εξάψεις κ κράτησαν κ πολύ..ήμουν με ράντα στο μπαλκόνι...κ άλλη μια φίλη περισυ πριν μάθει για εγκυμοσύνη είχε εξάψεις..είναι μεγάλη η γκάμα συμπτωμάτων..εγώ να σου πω δεν έβγαλα ποτέ άκρη..μπορεί να συμβούν κ εκτός εγκυμοσύνης...αλλά εμένα εξάψεις μου παρουσιάστηκαν σε αυτή την εγκυμοσύνη..τώρα τέλειωσαν εδώ κ δύο εβδομάδες...αλλά στην αρχή νόμιζα ότι είχα κλιμακτηριο χαχαχαχα.με το καλό να έχεις θετικά απότελεδματα εύχομαι.

Εσύ πως είσαι κορίτσι μου;;;εγώ είμαι ένα τσουβαλι με αναγουλα απο μεσημέρι κ μετά...το βράδυ είμαι σαν αρρωστη ..λέω μακάρι να πάει καλά γιατι υποφέρω..εντωμεταξυ τρώω τα πιο απίθανα πράματα...ψάρια ;;;;;εγώ;;προχθές μια γλώσσα με πατατοσαλάτα σήμερα Γαβριήλ στον φούρνο με σαλάτα...τα πιο απίθανα σου λέω..έχω μεταλαχτει.εγω σιχαινομουν το ψάρι.

Σε γενικές γραμμές καλά αν και μόλις φάω υποφέρω για κάνα δυωρο ενώ αν είμαι νηστικη εχω καουρα!! :unsure: Αυτά και πολύ κούραση! Μια χαρά θα πάει κοριτσάκι μου μην έχεις αμφιβολίες, φάε και τα ψαράκια σου αφού σου κάνουν όρεξη και κάνουν και καλό και όλα θα είναι τέλεια!! Της υγιεινής αυτό το σπορι όχι σαν το δικό μου που όλο πίτσες λιγουρευομαι.. Χάχαχα Ποτέ θα πας ξανά γιατρό; Εγώ έχω αύριο 7+3!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Φραουλίνο είπε:

Σε γενικές γραμμές καλά αν και μόλις φάω υποφέρω για κάνα δυωρο ενώ αν είμαι νηστικη εχω καουρα!! :unsure: Αυτά και πολύ κούραση! Μια χαρά θα πάει κοριτσάκι μου μην έχεις αμφιβολίες, φάε και τα ψαράκια σου αφού σου κάνουν όρεξη και κάνουν και καλό και όλα θα είναι τέλεια!! Της υγιεινής αυτό το σπορι όχι σαν το δικό μου που όλο πίτσες λιγουρευομαι.. Χάχαχα Ποτέ θα πας ξανά γιατρό; Εγώ έχω αύριο 7+3!

Εγώ τώρα την άλλη εβδομάδα κ εξαρτάται κ με την χιονόπτωση που περιμένουμε.εγω σήμερα είμαι 7,4 κ αύριο η μεθαύριο πάω μικροβιολογικό να κάνω επανέλεγχο για θρομβοφιλια..γυναικολόγο δεν αγχονομαι για το πότε...θέλω να κάνω περιορισμένους υπερήχους στην αρχή κ στο τέλος θα το ελέγχω συνέχεια..λόγω εμπειρίας να μην τα λέω πάλι ξέρω ότι κ κάθε δύο μέρες να το βλέπεις δεν μπορεί να προβλεφθεί κάτι...για μένα μιλάω που είχα καθ έξιν αποβολές ....στον γιο μου πήγαινα τακτικά κ το έμβρυο ντουρασελ χαμπάρι...αλλά τώρα που είμαι πειραγμενη δεν θέλω έξτρα άγχος..ξέρω ότι ότι είναι να γίνει θα γίνει...καλή επιτυχία για αύριο.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ τώρα την άλλη εβδομάδα κ εξαρτάται κ με την χιονόπτωση που περιμένουμε.εγω σήμερα είμαι 7,4 κ αύριο η μεθαύριο πάω μικροβιολογικό να κάνω επανέλεγχο για θρομβοφιλια..γυναικολόγο δεν αγχονομαι για το πότε...θέλω να κάνω περιορισμένους υπερήχους στην αρχή κ στο τέλος θα το ελέγχω συνέχεια..λόγω εμπειρίας να μην τα λέω πάλι ξέρω ότι κ κάθε δύο μέρες να το βλέπεις δεν μπορεί να προβλεφθεί κάτι...για μένα μιλάω που είχα καθ έξιν αποβολές ....στον γιο μου πήγαινα τακτικά κ το έμβρυο ντουρασελ χαμπάρι...αλλά τώρα που είμαι πειραγμενη δεν θέλω έξτρα άγχος..ξέρω ότι ότι είναι να γίνει θα γίνει...καλή επιτυχία για αύριο.

Κορίτσι μου αφού σου προκαλεί άγχος εννοείται να μην πηγαίνεις συχνά.. Δεν είναι απαραίτητο από τη στιγμή που ακούσατε καρδούλα πας και κατευθείαν στην αυχενικη! Είναι καθαρά δική σου απόφαση οπότε όρισε το έτσι ώστε να είσαι όσο το δυνατόν πιο χαλαρή.. :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Κορίτσι μου αφού σου προκαλεί άγχος εννοείται να μην πηγαίνεις συχνά.. Δεν είναι απαραίτητο από τη στιγμή που ακούσατε καρδούλα πας και κατευθείαν στην αυχενικη! Είναι καθαρά δική σου απόφαση οπότε όρισε το έτσι ώστε να είσαι όσο το δυνατόν πιο χαλαρή.. :)

Αυτό κάνω...δουλεύω πολύ με την ψυχολογία μου...αυχενική ξέρουμε από ποια εβδομάδα μπορούμε;;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Στα σε ενα μήνα κάνουμε.πως περνάει ο καιρός μέχρι τότε;;;;ένα άγχος το έχω...

Ναι εγώ θα πάω και από τις πρώτες μέρες 11+ δλδ γιατί θα κάνω και λήψη τροφοβλαστη.. Από 12 Φλεβάρη και μετά.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα!!! Τι όμορφα νέα κορίτσι μου είδατε και χεράκια ποδαράκια ααχ στην αυχενικη θα δείτε κανονικό μωρό!! ❤️ Δεν είναι πολύς καιρός 2 βδομαδουλες είναι για να μπεις στη 12η και ήδη η μία σχεδόν πέρασε!!! :) Αφου ήσουν 9+2 την Παρασκευή από την επόμενη Πέμπτη σε μια εβδομάδα δηλαδή μπορείς να την κάνεις! Εκλεισες ραντεβού; Περαστικά στον άντρα σου και εύχομαι εσύ να τη γλίτωσες να μην ταλαιπωρηθείς.. 

Θα σου κάνει υπέρηχο λογικά γιατί 7+6 θα θέλει να δει και αυτός που έχουν φτάσει οι παλμοί.. Αν όμως δεν έχει σκοπό να σου κάνει ζήτησε το μη φύγεις έτσι.. 

Και μένα το στομάχι μια έτσι μια αλλιώς κορίτσια, το πρωί είναι καλύτερα από ότι πριν λίγες μέρες δεν το νιώθω τόσο άδειο και αναστατωμενο αλλά αυτή η δυσπεψία μετά αφού φάω δεν παλεύεται.. Όλη μέρα ρεψιμο και το στομάχι λες και έχω φάει πέτρες.. Τα συμπτώματα έρχονται, φεύγουν ξανάρχονται.. υπομονή και όπου να ναι θα ηρεμήσουν τελείως! :) Τη @Sofiamar93 το κορίτσι μας σκέφτομαι που ταλαιπωρείται τόσο! Κορίτσι μου αντε να περάσει ο καιρός να ηρεμησεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου μετά.. ❤️

Εχθες κοριτσια εφαγα για πρωτη φορα φαγητο... Και δεν εκανα ουτε μια φορα εμετο ολη μερα.. Αναγουλες ειχα αρκετες αλλα εμετο οχι..ουτε σημερα ως τωρα σεν εκανα εμετο αναγουλες ομως παρα πολλες.. Και τωρα νιωθω αρρωστη θα τσιμπησω κατι γιατι μολις ηρθα σπιτι απο δουλεια και θα κοιμηθω.. Επισης εχθες ηταν το πρωτο βραδυ που εκλεισα 5ωρο ύπνου... Αφου ξυπνησα και κοιταω το ρολοι και βλεπω 5 και λεωω γιουπιιιιιιι.. Κοιμηθηκα 5 ωρες σεριιιι.. Χαχαχα νομιζα θα πεσω κατω ρε κοριτσια απο την αδυναμια μου.. Σημερα δνε ξερω αν θα καταφερω να φαω φαγητο αλλα θα προσπαθησω παλι.. Εγινα χαλια γιατι ακουσα για ενα σχολειο κοντα μου που εκλεισε λογω κρουσματων και εγω εχω το παιδι μιας δασκαλας απο εκεινο υο σχολειο και εχει παει η καρδια μου στην κουλουρι

πρίν από 1 λεπτό , Emilly είπε:

Αχ είχα εξάψεις κ κράτησαν κ πολύ..ήμουν με ράντα στο μπαλκόνι...κ άλλη μια φίλη περισυ πριν μάθει για εγκυμοσύνη είχε εξάψεις..είναι μεγάλη η γκάμα συμπτωμάτων..εγώ να σου πω δεν έβγαλα ποτέ άκρη..μπορεί να συμβούν κ εκτός εγκυμοσύνης...αλλά εμένα εξάψεις μου παρουσιάστηκαν σε αυτή την εγκυμοσύνη..τώρα τέλειωσαν εδώ κ δύο εβδομάδες...αλλά στην αρχή νόμιζα ότι είχα κλιμακτηριο χαχαχαχα.με το καλό να έχεις θετικά απότελεδματα εύχομαι.

Εσύ πως είσαι κορίτσι μου;;;εγώ είμαι ένα τσουβαλι με αναγουλα απο μεσημέρι κ μετά...το βράδυ είμαι σαν αρρωστη ..λέω μακάρι να πάει καλά γιατι υποφέρω..εντωμεταξυ τρώω τα πιο απίθανα πράματα...ψάρια ;;;;;εγώ;;προχθές μια γλώσσα με πατατοσαλάτα σήμερα Γαβρο στον φούρνο με σαλάτα...τα πιο απίθανα σου λέω..έχω μεταλαχτει.εγω σιχαινομουν το ψάρι.

Καλο κανει το ψαρι δεν πειραζει.. Χαχχαχα.. Αχχχχ αγαπη.. Περαστικα ειναι.. Θα περασουν και μετα θα χαρουμε την εγκυμοσυνη μας.. ❤️❤️

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Emilly είπε:

Αχ είχα εξάψεις κ κράτησαν κ πολύ..ήμουν με ράντα στο μπαλκόνι...κ άλλη μια φίλη περισυ πριν μάθει για εγκυμοσύνη είχε εξάψεις..είναι μεγάλη η γκάμα συμπτωμάτων..εγώ να σου πω δεν έβγαλα ποτέ άκρη..μπορεί να συμβούν κ εκτός εγκυμοσύνης...αλλά εμένα εξάψεις μου παρουσιάστηκαν σε αυτή την εγκυμοσύνη..τώρα τέλειωσαν εδώ κ δύο εβδομάδες...αλλά στην αρχή νόμιζα ότι είχα κλιμακτηριο χαχαχαχα.με το καλό να έχεις θετικά απότελεδματα εύχομαι.

@xenia^^@Φραουλίνο
 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια, ισως να είναι και της περιόδου θα δείξει, απλά τώρα το σκαλίζω με τα συμπτώματα, μπορεί να το είχα και πριν τις ελεύθερες επαφές και απλά να μην έδινα σημασία...πάντως τώρα καταλαβαίνω την μαμα μου που έχει εξάψεις και είναι σε εμμηνόπαυση... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Εχθες κοριτσια εφαγα για πρωτη φορα φαγητο... Και δεν εκανα ουτε μια φορα εμετο ολη μερα.. Αναγουλες ειχα αρκετες αλλα εμετο οχι..ουτε σημερα ως τωρα σεν εκανα εμετο αναγουλες ομως παρα πολλες.. Και τωρα νιωθω αρρωστη θα τσιμπησω κατι γιατι μολις ηρθα σπιτι απο δουλεια και θα κοιμηθω.. Επισης εχθες ηταν το πρωτο βραδυ που εκλεισα 5ωρο ύπνου... Αφου ξυπνησα και κοιταω το ρολοι και βλεπω 5 και λεωω γιουπιιιιιιι.. Κοιμηθηκα 5 ωρες σεριιιι.. Χαχαχα νομιζα θα πεσω κατω ρε κοριτσια απο την αδυναμια μου.. Σημερα δνε ξερω αν θα καταφερω να φαω φαγητο αλλα θα προσπαθησω παλι.. Εγινα χαλια γιατι ακουσα για ενα σχολειο κοντα μου που εκλεισε λογω κρουσματων και εγω εχω το παιδι μιας δασκαλας απο εκεινο υο σχολειο και εχει παει η καρδια μου στην κουλουρι

Καλο κανει το ψαρι δεν πειραζει.. Χαχχαχα.. Αχχχχ αγαπη.. Περαστικα ειναι.. Θα περασουν και μετα θα χαρουμε την εγκυμοσυνη μας.. ❤️❤️

Εγώ Σοφάκι αν όλα είναι καλά θα είμαι έτσι μέχρι να κλείσω κ τον τέταρτο..ας είναι μόνο γερό να είναι...γερά μωράκια τίποτα άλλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσια μου! Και εγώ ηρέμησα αρκετά πλέον, δεν κοιτάω συμπτώματα μπηκα στο τρυπακι ασυναίσθητα ενώ όσο περίμενα να δω εάν πέτυχε η εξωσωματική δεν είχα τπτ και ήμουν σίγουρη ότι απέτυχε(ενώ όλες κάτι είχαν) τελικά βρέθηκα με δυο μωράκια. Οπωσ Είπε και κάποια κοπέλα και κάτι να γίνει θα είναι ξαφνικό και μάλλον δνε θα το προλάβω. Οπότε χαλαρά και θετικά.Πήγα σήμερα έκανα κυστικη ίνωση 100% μεταλλάξεις(είχα κανει μόνο το βασικό) και άλλη μια εξέταση για τη μυική ατροφία. Σε 15 μέρες θα ξέρω. Έκανα και το προγεννητικό όλα οκ αλλά τα αιματολογικά στα τάρταρα λόγω στίγματος. Κατά τα αλλά ήσυχα. Καπου διάβασα για εξάψεις έχω να σας πω ότι μέχρι πριν μια εβδομάδα εσταζα από τον ιδρώτα και ένιωθα να βρωμάω,2 φορές τη μέρα ντους έκανα. Μου είπε ο γιατρός ότι είναι ορμονικό επειδή ανεβαίνουν και γενικά με την εγκυμοσύνη τρελαίνονται και αυτές. Σήμερα αισίως 8&2. 25 του μήνα θα πάω γιατρό οπότε κάνω υπομονή και σκέφτομαι ωραία πράγματα πχ κούνιες,καρότσια κτλ κτλ! Θετική σκέψη! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Εχθες κοριτσια εφαγα για πρωτη φορα φαγητο... Και δεν εκανα ουτε μια φορα εμετο ολη μερα.. Αναγουλες ειχα αρκετες αλλα εμετο οχι..ουτε σημερα ως τωρα σεν εκανα εμετο αναγουλες ομως παρα πολλες.. Και τωρα νιωθω αρρωστη θα τσιμπησω κατι γιατι μολις ηρθα σπιτι απο δουλεια και θα κοιμηθω.. Επισης εχθες ηταν το πρωτο βραδυ που εκλεισα 5ωρο ύπνου... Αφου ξυπνησα και κοιταω το ρολοι και βλεπω 5 και λεωω γιουπιιιιιιι.. Κοιμηθηκα 5 ωρες σεριιιι.. Χαχαχα νομιζα θα πεσω κατω ρε κοριτσια απο την αδυναμια μου.. Σημερα δνε ξερω αν θα καταφερω να φαω φαγητο αλλα θα προσπαθησω παλι.. Εγινα χαλια γιατι ακουσα για ενα σχολειο κοντα μου που εκλεισε λογω κρουσματων και εγω εχω το παιδι μιας δασκαλας απο εκεινο υο σχολειο και εχει παει η καρδια μου στην κουλουρι

Καλο κανει το ψαρι δεν πειραζει.. Χαχχαχα.. Αχχχχ αγαπη.. Περαστικα ειναι.. Θα περασουν και μετα θα χαρουμε την εγκυμοσυνη μας.. ❤️❤️

Μπράβο Σοφακι πολύ ενθαρρυντικά τα ακούω τα πράγματα!! Μακάρι να συνεχίσει έτσι και να μπορείς να ξεκουράζεσαι και λίγο περισσότερο σιγά σιγά.. Το παιδί της συνεχίζει να έρχεται παρόλο που η μαμά είναι καραντίνα λόγω κρουσματος; Μην αγχώνεσαι τόσο δεν σημαίνει ότι επειδή υπήρξε κρούσμα κόλλησαν και όλοι αλλά να παίρνεις τα μέτρα σου όπως ήδη κάνεις και όλα καλά! 

Just now, koukou84 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου! Και εγώ ηρέμησα αρκετά πλέον, δεν κοιτάω συμπτώματα μπηκα στο τρυπακι ασυναίσθητα ενώ όσο περίμενα να δω εάν πέτυχε η εξωσωματική δεν είχα τπτ και ήμουν σίγουρη ότι απέτυχε(ενώ όλες κάτι είχαν) τελικά βρέθηκα με δυο μωράκια. Οπωσ Είπε και κάποια κοπέλα και κάτι να γίνει θα είναι ξαφνικό και μάλλον δνε θα το προλάβω. Οπότε χαλαρά και θετικά.Πήγα σήμερα έκανα κυστικη ίνωση 100% μεταλλάξεις(είχα κανει μόνο το βασικό) και άλλη μια εξέταση για τη μυική ατροφία. Σε 15 μέρες θα ξέρω. Έκανα και το προγεννητικό όλα οκ αλλά τα αιματολογικά στα τάρταρα λόγω στίγματος. Κατά τα αλλά ήσυχα. Καπου διάβασα για εξάψεις έχω να σας πω ότι μέχρι πριν μια εβδομάδα εσταζα από τον ιδρώτα και ένιωθα να βρωμάω,2 φορές τη μέρα ντους έκανα. Μου είπε ο γιατρός ότι είναι ορμονικό επειδή ανεβαίνουν και γενικά με την εγκυμοσύνη τρελαίνονται και αυτές. Σήμερα αισίως 8&2. 25 του μήνα θα πάω γιατρό οπότε κάνω υπομονή και σκέφτομαι ωραία πράγματα πχ κούνιες,καρότσια κτλ κτλ! Θετική σκέψη! 

Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου, αν και όλα μια χαρά θα είναι!! Και εγώ την έχω κάνει αυτή για τη μυική ατροφια είναι τώρα στις ψιλοστάνταρ που λένε! Την κυστικη ινωση την είχε κάνει ο άντρας μου στην αρχή της προηγούμενης εγκυμοσύνης μου το πλήρες και εγώ εκανα τη μυική μετά την ατυχία που είχαμε μαζί με τον καρυότυπο ζεύγους, μου το σύστησε η γενετίστρια ως βασικό πλέον.. 

Λιγάκι υπομονή για το γιατρό 12 μερούλες είναι, να ψάχνεις όπως λες όμορφα πραγματάκια και να κάνεις τα σχέδια σου και όλα θα πάνε καλά! Έχεις και δύο να υπολογίζεις πω πω!!! ❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, xenia^^ είπε:

Τα ίδια και εγώ το λαχάνιασμα ήταν από το πρώτο πράγμα !!!! Και γενικά είμαι αθλητικός τύπος και με ανησύχησε να σου πω την αλήθεια γιατί με το που πάω να κουνηθώ κλπ ανεβάζω παλμούς.. και εδώ που μένω έχω ανηφόρες οπότε τις αποφεύγω γιατί βγαίνει η γλώσσα !!! Ευτυχώς δεν είμαι η μόνη δηλαδή !!!:razz:
 

Έχουμε λογιστική εταιρεία οπότε ευτυχώς μπορώ και το ρυθμίζω !! Δουλεύω κυρίως από σπιτι !! Γραφείο πάω οπότε κι αν χρειαστεί !! Τους έχουμε όλους και τηλεργασια οπότε δεν έρχομαι σε επαφή με άτομα !! 
 

το μόνο που προσπαθώ να ρυθμίσω είναι το άγχος της δουλειάς !!! Να είμαι πιο ήρεμη !!! Πραγματικά είναι το μόνο που με ανησυχεί όπως και όλες τις εργαζόμενες γιατί υπάρχουν και πολύ δύσκολες μέρες !!! 

Καλημέρα Ραφαέλα !! Συγνώμη που παίρνω πρωτοβουλία και σου απαντάω !! Είχα και εγώ εξάψεις αρκετές !! Έχουν σταματήσει τώρα μπορώ να πω !! Και έχω αρχίσει και κρυώνω περισσότερο !! Οπότε θεωρώ πως ναι είναι συμπτώματα !! Επίσης εξάψεις είχα και πριν τη περίοδο !!! 

Εντάξει τότε με τη δουλειά αφού μπορείς και το κανονίζεις να μην έχεις άγχος δεν μας κάνει καλό αλλά και εγώ τα ίδια με τη δουλειά λέω δεν πρέπει αλλά είναι η ροή της δουλειάς τέτοια που δεν μπορείς όπως λες είναι δύσκολες μέρες.

Καλά το λαχάνιασμα δεν υπάρχει να μην το σκέφτεσαι είναι φυσιολογικό έχω φτάσει σε επίπεδο με λίγα σκαλιά να λαχανιαζω που να βαρυνουμε κ άλλο λέω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Μπράβο Σοφακι πολύ ενθαρρυντικά τα ακούω τα πράγματα!! Μακάρι να συνεχίσει έτσι και να μπορείς να ξεκουράζεσαι και λίγο περισσότερο σιγά σιγά.. Το παιδί της συνεχίζει να έρχεται παρόλο που η μαμά είναι καραντίνα λόγω κρουσματος; Μην αγχώνεσαι τόσο δεν σημαίνει ότι επειδή υπήρξε κρούσμα κόλλησαν και όλοι αλλά να παίρνεις τα μέτρα σου όπως ήδη κάνεις και όλα καλά! 

Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου, αν και όλα μια χαρά θα είναι!! Και εγώ την έχω κάνει αυτή για τη μυική ατροφια είναι τώρα στις ψιλοστάνταρ που λένε! Την κυστικη ινωση την είχε κάνει ο άντρας μου στην αρχή της προηγούμενης εγκυμοσύνης μου το πλήρες και εγώ εκανα τη μυική μετά την ατυχία που είχαμε μαζί με τον καρυότυπο ζεύγους, μου το σύστησε η γενετίστρια ως βασικό πλέον.. 

Λιγάκι υπομονή για το γιατρό 12 μερούλες είναι, να ψάχνεις όπως λες όμορφα πραγματάκια και να κάνεις τα σχέδια σου και όλα θα πάνε καλά! Έχεις και δύο να υπολογίζεις πω πω!!! ❤️❤️❤️

Ναι αυτό μου είπε και ο γιατρός μου πλέον την εχουν ψιλό στάνταρ. Αυτό ευχομαι και εγώ να είναι και αυτές καλές. Όλες μας να έχουμε καλά νέα και αποτελέσματα!! Ναι τα μικρά μου τι να κάνουν άραγε εκεί μέσα; Απορω πολλές φορές μέσα στη μέρα!! 

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2021 at 1:18 ΠΜ, Dimitr@17 είπε:

Πότε θα σταματησετε υην δουλειά κορίτσια.. Εγω κανονικά τον Ιούνιο αλλα δουλευω σε φουρνο οποτε δε νομιζω να την παλεψω με την ζεστη κ λεω να σταματήσω τον μαιο... 25 Αυγούστου μ είπε ο γιατρός και αυτι χαριστικα.. Στην αρχη μ είπε 20 κ του λεω θελω να παω διακοπές 

Κι εγώ αν όλα είναι καλά Ιούνιο απ'οτι έχω υπολογίσει.. Εγώ δουλεύω από το σπίτι.. 

Just now, Anneliz είπε:

Κι εγώ αν όλα είναι καλά Ιούνιο απ'οτι έχω υπολογίσει.. Εγώ δουλεύω από το σπίτι.. 

Εγώ κορίτσια γύρισα από τον γιατρό. Όλα καλά!! Το ακούσαμε και το είδαμε πάλι!!! :x 

  • Μου αρέσει 4

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...