Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Just now, xenia^^ είπε:

Έχεις δίκιο καλα να είμαστε και θα είμαστε εδώ μα τα συζητάμε !!! Αποτι έχω καταλάβει  Όλες έχουμε την αγωνία των κιλών οπότε θα τα λέμε και αυτά και θα μοιραζόμαστε εμπειριες και συμβουλές.. 

Τι έγινε με τον τράχηλο σου ;; Πρέπει να είσαι κρεβάτι ;;;  

Μου είπε όχι πολλές κινήσεις, σκάλες, ανηφόρες μέχρι να βάλουμε πεσσό αλλά και μετά πολύ συντηρητικά...Δεν με νοιάζει, είναι το τελευταίο που θα σκεφτώ, έχω κάνει τόσο κόπο για αυτό το μωράκι που μπορώ να μείνω δυο χρόνια στο κρεβάτι!

  • Μου αρέσει 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, Liakada είπε:

Μου είπε όχι πολλές κινήσεις, σκάλες, ανηφόρες μέχρι να βάλουμε πεσσό αλλά και μετά πολύ συντηρητικά...Δεν με νοιάζει, είναι το τελευταίο που θα σκεφτώ, έχω κάνει τόσο κόπο για αυτό το μωράκι που μπορώ να μείνω δυο χρόνια στο κρεβάτι!

Έχεις δίκιο !! Τα μωράκια μας να είναι καλα !!! Πάντως είμαστε πολύ τυχερές γιατί ναι μεν έχουμε συνέχεια εξετάσεις και άγχος, αλλά από την άλλη οι γιατροί έχουν τον απόλυτο έλεγχο για να είναι τα μωράκια μας και εμείς καλα !!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, xenia^^ είπε:

@Φραουλίνο  κοιτα να δεις που πρώτη φορά μου δημιουργούν πρόβλημα οι κοιλιακοί χαχαχαχα καθυσηχαστηκα με τα σχόλια σας !!!!

το μόνο που με ανησυχεί είναι που βλέπω την ζυγαριά να ανεβαίνει και δεν μπορώ να το δικαιολογήσω και να καταλάβω τι κάνω λάθος.. γλυκά κι λιπαρά αποφεύγω.. ίσως πρέπει να μειώσω τον υδατάνθρακα.. ίσως είναι που πριν μείνω έγκυος είχα έντονη αθλητική ζωή και τώρα όλα έχουν προσαρμοστεί στα νέα δεδομένα.. τι να πω και το περπάτημα μου κάνω και την γυμναστική μου.. έχετε κάποια συμβουλή ;;; Συγνώμη αν σας κουράζω με αυτό το θέμα..... 

Καλημέρα!! Πόσο έχεις πάρει; Είναι λογικό να ανεβαίνει η ζυγαριά κορίτσι μου χωρίς να χρειάζεται να κάνεις υπερβολές γιατί είναι πολλοί παραγοντες που επηρεάζουν.. Το μωρό, το αμνιακο που αυξάνεται, κατακρατήσεις.. Ακόμα και το αίμα μας μέχρι να γεννήσουμε ζυγίζει ένα κιλό παραπάνω αφού αυξάνεται για τις ανάγκες της εγκυμοσύνης.

Να ξέρεις ότι αν πάρεις έως 12 κιλά, 1 μηνα μετά τη γέννα θα είσαι στα κιλά που ήσουν πριν μείνεις έγκυος.. αυτά φεύγουν αμέσως!! Εδώ ακούς γυναίκες που πήραν 20 και 30 κιλά (η γυμνάστρια μου είναι μια από αυτές) και 6 μήνες μετά τη γέννα τα είχε χάσει όλα απλά με το να επανέλθει στην κανονική της ζωή! Συζήτησε το εννοείται και με το γιατρό σου αλλά αλήθεια νομίζω ότι δεν χρειάζεται να ανησυχείς τόσο.. 

11 ώρες πρίν, Liakada είπε:

Αυτό με τους κοιλιακούς δεν το ήξερα. Εγώ κάνω pilates 12 χρόνια και οι γυναικολόγοι που έχω επισκεφτεί κατά καιρούς, όταν ψηλαφούσαν την κοιλιά, μου είχαν πει ότι οι γυμνασμένοι  κοιλιακοί δεν βοηθούν σε αυτή την εξέταση...Κοιτά να δεις τι μαθαίνεις, δεν ήξερα ότι παίζει ρόλο και στο να αισθανθείς το μωράκι...Κι εγώ το ίδιο με τα κιλά,  όμως εγώ έκοψα και τη γυμναστική λόγω τραχήλου και δεν πολυκινούμαι. Διάβασα πάντως ότι και με την αύξηση της κυκλοφορίας του αίματος και με την αύξηση του στήθους, την κατακράτηση υγρών είναι λογικό να παίρνεις κάποια κιλάκια. Μην αγχώνεσαι, θα το βρούμε στην πορεία...Καλά να είμαστε κυρίως..!

Ναι φυσικά και παίζει ρόλο!! Γι αυτό μετά την πρώτη εγκυμοσύνη επειδή η κοιλιά έχει τεντωθει και έχουν χαλαρώσει οι μυς από μέσα στην επόμενη το νιώθεις πιο γρήγορα το μωρακι! 

Καλά έκανες κοπέλα μου αν έχεις θεματακια με τον τράχηλο να ξεκουράζεσαι και όλα θα πάνε καλά!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Φραουλίνο γενικά μέχρι τον 4ο δεν είχα πάρει τίποτα.. είχα χάσει κιολας 1,5 κιλό.. τώρα είμαι 15+2 και έχω πάρει δυο κιλά.. μπορεί και 2,5.. το κακό είναι ότι το πρώτο ενάμιση το πήρα μέσα σε μια βδομάδα.. το διατήρησα 2-2,5 βδομαδες και τώρα πάλι είδα 700gr πάνω.. την Παρασκευή έφαγα κάτι παραπάνω και κατευθείαν το Σάββατο με έδειξε αυτά τα 700gr παραπάνω και το ίδιο και σήμερα.. δηλαδή σαν να έμειναν.. αυτό είναι που δεν καταλαβαίνω.. δλδ μια μέρα να κάνεις κάτι έξτρα, ό,τι παίρνεις σαν πρήξιμο μένει..... βέβαια μπορεί να είναι κι φυσιολογικο.. αλλά όπως φαίνεται θα φύγει ο 4ος μήνας και θα έχω πάρει δυο κιλά.. θα πειραματιστώ να μειώσω τον υδατάνθρακα, γιατί προκαλεί και αυτος πρήξιμο.. πάω να κάνω γυμναστική να πνίξω τις ενοχές μου :-P:-P

Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

@Φραουλίνο γενικά μέχρι τον 4ο δεν είχα πάρει τίποτα.. είχα χάσει κιολας 1,5 κιλό.. τώρα είμαι 15+2 και έχω πάρει δυο κιλά.. μπορεί και 2,5.. το κακό είναι ότι το πρώτο ενάμιση το πήρα μέσα σε μια βδομάδα.. το διατήρησα 2-2,5 βδομαδες και τώρα πάλι είδα 700gr πάνω.. την Παρασκευή έφαγα κάτι παραπάνω και κατευθείαν το Σάββατο με έδειξε αυτά τα 700gr παραπάνω και το ίδιο και σήμερα.. δηλαδή σαν να έμειναν.. αυτό είναι που δεν καταλαβαίνω.. δλδ μια μέρα να κάνεις κάτι έξτρα, ό,τι παίρνεις σαν πρήξιμο μένει..... βέβαια μπορεί να είναι κι φυσιολογικο.. αλλά όπως φαίνεται θα φύγει ο 4ος μήνας και θα έχω πάρει δυο κιλά.. θα πειραματιστώ να μειώσω τον υδατάνθρακα, γιατί προκαλεί και αυτος πρήξιμο.. πάω να κάνω γυμναστική να πνίξω τις ενοχές μου :-P:-P

Και εγώ ακριβώς το ίδιο!! Θυμάσαι που σας έλεγα δεν έχω πάρει γραμμάριο; Ε είχα χάσει και δύο κιλά τον πρώτο μήνα, το οποίο έγινε σίγουρα επειδή σταμάτησα στη γυμναστική τα βάρη και άρχισα λάστιχα, ξεπρηστικα αμέσως! Και τώρα πηρα πίσω το 1,5 έτσι ξαφνικά σε μια εβδομάδα..

Να υπολογίζεις στο σύνολο πόσα θέλεις να πάρεις και αν κάπου δεις ότι ξεφεύγεις θα προσέξεις λίγο περισσότερο και θα στρώσει! Ναι οκ μείωσε τον λίγο τον υδατανθρακα αλλά όχι και πολύ γιατί είναι ενέργεια και τον χρειάζεσαι.. Μέτρα 1 φλιτζάνι μαζί με την πρωτεΐνη και τα λαχανικά σου και όλα καλά! Γλυκά τρωγε κανονικά με αγαυη ή στεβια, δεν ανεβάζουν και το ζάχαρο.. Από Αθήνα δεν είσαι; Τα πάντα βρίσκεις!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Φραουλίνο είπε:

Και εγώ ακριβώς το ίδιο!! Θυμάσαι που σας έλεγα δεν έχω πάρει γραμμάριο; Ε είχα χάσει και δύο κιλά τον πρώτο μήνα, το οποίο έγινε σίγουρα επειδή σταμάτησα στη γυμναστική τα βάρη και άρχισα λάστιχα, ξεπρηστικα αμέσως! Και τώρα πηρα πίσω το 1,5 έτσι ξαφνικά σε μια εβδομάδα..

Να υπολογίζεις στο σύνολο πόσα θέλεις να πάρεις και αν κάπου δεις ότι ξεφεύγεις θα προσέξεις λίγο περισσότερο και θα στρώσει! Ναι οκ μείωσε τον λίγο τον υδατανθρακα αλλά όχι και πολύ γιατί είναι ενέργεια και τον χρειάζεσαι.. Μέτρα 1 φλιτζάνι μαζί με την πρωτεΐνη και τα λαχανικά σου και όλα καλά! Γλυκά τρωγε κανονικά με αγαυη ή στεβια, δεν ανεβάζουν και το ζάχαρο.. Από Αθήνα δεν είσαι; Τα πάντα βρίσκεις!! 

Ναι ναι Αθήνα ! Αυτό λέω να κάνω !! Τώρα που έχει στρώσει κατά πολύ το στομάχι νομίζω ότι μπορώ να το ρυθμίσω.. ευτυχώς υπάρχουν πολλές επιλογές και σε γλυκά και αλμυρά για να μη μας επιβαρύνουν !!!! Εδώ θα είμαστε να τα λέμε και να καθησυχάζει η μια την άλλη !!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2021 at 7:22 ΜΜ, Liakada είπε:

Με το καλό! @Stalicha αν θελεις να μου πεις και τα δικα σου να τα βάλω, όπως και όποια άλλη κοπελα δεν είναι στο πινακάκι.

1. @fotini* 17/8/2021- Αγοράκι - Γένεσις Θεσσαλονίκη.

2. @Mariak21 20/8- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

3. @Sofiamar93 22/8/2021- Αγοράκι- Κύπρος.

4. @Anneliz 24/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

5. @Nanouka40 25/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

6. @Emilly800 25/8/2021- Αγοράκι- Πανεπιστημιακό Νοσοκομειο Λάρισας.

7. @Φραουλίνο 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΛΗΤΩ.

8. @xenia^^ 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΡΕΑ.

9. @Liakada 30/8/2021- Αγοράκι- ΡΕΑ.

10. @Io_anna 3/9/2021- Φυλο δεν γνωριζουμε ακόμα- ΙΑΣΩ

Ειμαι στις μανουλες Σεπτεμβριου.12/09 τελικη!μαλλον αγορακι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!δεν σας ενημερωσα τελικα τι αποφασισαμε γτ ειχα τρεχαματα...

Λοιπον ο γιατρος μας ειπε πως με αυτες τις πιθανοτητες δεν μας κανει recommendation αλλα offer.μας ειπε για τροφοβλαστη,αμνιοπαρακεντηση και nipt test.μας ειπε με αυτες τις πιθανοτητες αυτος δεν θα εκανε ακομα κατι κ μου ειπε θα κανουμε εναν υπερηχο στις 18 εβδομαδες (πριν τη β επιπεδου) κ εναν ελεγχο καρδιας εμβρυου για μια πιο ολοκληρωμενη εικονα.με τον αντρα μου αποφασισαμε να μην κανουμε τροφοβλαστη αλλα ενα νιπτ τεστ αιματος που εχει 99%ακριβεια.κ μαζι με τον ελεγχο στις 18 εβδομαδες κ τον ελεγχο καρδιας εμβρυου θα αποφασισουμε τοτε αν πρεπει να κανουμε αμνιο.ελπιζουμε πως ολα θα πανε καλα κ δεν θα χρειαστει αμνιο.αλλα κ αμνιο να χρειαστει παλι αισιοδοξη ειμαι.πιστευω οτι δεν υπαρχει καποιο προβλημα κ ελπιζω τα αποτελεσματα να μας δικαιωσουν!αλλωστε οι πιθανοτητες ειναι υπερ μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!! Χαθηκα κι εγω, ολα καλα αλλα με δουλεια και 2 μικρα στο σπιτι δεν προλαβαινω τιποτα. Μια που λετε για κιλα, πηγα τη Δευτερα στο γιατρο και μου εβαλε χερι για τα κιλα. Εχω παρει ηδη 4!! Πηγα κι εγω σε διαιτολογο και ξεκινησα αυστηρο προγραμμα προσατμοσμενο στην εγκυμοσυνη. Ειναι εντυπωσιακο πως απο τη μερα που ξεκινησα το προγραμμα δεν εχω νιωσει ουτε μια φορα ναυτια, καουρα ή πρηξιμο!! Βεβαια 4η μερα σημερα αλκα ειμαι πολυ ευχαριστημενη!! Επισης επιβεβαιωθηκε πως ειναι αγορι!! Το μονο προβλημα ειναι πως ταλαιπωρουμαι παρα πολυ απο ημικρανιες. Εχω τουλαχιστον 3 φορες την εβδομαδα και πολλες φορες κραταει 3-4 μερες συνεχομενα. Το ντεπον δεν μου κανει απολυτως τιποτα και ειμαι απελπισμενη!!

Δεν προλαβαινω να διαβασω οτι εχετε γραψει οποτε ζητω συγνωμη αν εχω παραβλεψει κατι σημαντικο που εγινε!!

  • Μου αρέσει 4

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, xenia^^ είπε:

Ναι μωρέ δίκιο έχεις κακώς ψαχουλεύομαι...

Εμένα έχει πεταχτεί λίγο.. αλλά δεν καταλαβαίνω τι από αυτό είναι κοιλιά και τι τυμπανισμός.. πάντως θέλει δουλίτσα για να με πεις έγκυο :P ίσως και ο γιατρός μου λέει ένα με ενάμιση μήνα λόγω σωματοτυπου και για κοιλιά μου είχε πει στην 20η θα αρχίσει να φαίνεται.. αλλά έχετε δίκιο στην κάθε γυναίκα είναι διαφορετικό.. απλά Ανυπομονω να το νιώσω !!!!!!!!!! 

Κοριτσάκι μου στον γιο μου το ένιωσα αφού μπήκα πέμπτο κ μετά..δεν έχει να κάνει...τώρα έτυχε κ το ένιωσα νωρίς...

18 ώρες πρίν, Liakada είπε:

Μου είπε όχι πολλές κινήσεις, σκάλες, ανηφόρες μέχρι να βάλουμε πεσσό αλλά και μετά πολύ συντηρητικά...Δεν με νοιάζει, είναι το τελευταίο που θα σκεφτώ, έχω κάνει τόσο κόπο για αυτό το μωράκι που μπορώ να μείνω δυο χρόνια στο κρεβάτι!

Συμμαθήτριά τι έγινε με τον τράχηλο;;σε έχασα..γενικά χάθηκα γιατί ενώ πίστεψα οτι καλυτερεψα για τρεις μέρες πάλι τσουβαλι αναγουλας έγινα..κ με ρίχνει πολύ αυτό..τράχηλο έδεσαν πολλές γυναίκες μέχρι να γεννήσουν..δεν είναι κάτι,,,έτσι κ αλλιώς εμείς προσέχουμε πολύ...κ εγώ που έχω χαμηλο πλακούντα μες στον φόβο είμαι,,,δεν σκύβω,,,δεν ανεβαίνω σκάλες παρά μόνο όταν πάω για εξέταση γιατί με τίποτα δεν μπαίνω ανσασερ( ότι χειρότερο για τον κορονοιο) δεν έρχομαι σε επαφή,,,δεν σηκώνω ούτε ένα κιλό και γενικά κινουμαι σε slow motion ..υπομονή κ υπομονή..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Emilly800 είπε:

Κοριτσάκι μου στον γιο μου το ένιωσα αφού μπήκα πέμπτο κ μετά..δεν έχει να κάνει...τώρα έτυχε κ το ένιωσα νωρίς...

Συμμαθήτριά τι έγινε με τον τράχηλο;;σε έχασα..γενικά χάθηκα γιατί ενώ πίστεψα οτι καλυτερεψα για τρεις μέρες πάλι τσουβαλι αναγουλας έγινα..κ με ρίχνει πολύ αυτό..τράχηλο έδεσαν πολλές γυναίκες μέχρι να γεννήσουν..δεν είναι κάτι,,,έτσι κ αλλιώς εμείς προσέχουμε πολύ...κ εγώ που έχω χαμηλο πλακούντα μες στον φόβο είμαι,,,δεν σκύβω,,,δεν ανεβαίνω σκάλες παρά μόνο όταν πάω για εξέταση γιατί με τίποτα δεν μπαίνω ανσασερ( ότι χειρότερο για τον κορονοιο) δεν έρχομαι σε επαφή,,,δεν σηκώνω ούτε ένα κιλό και γενικά κινουμαι σε slow motion ..υπομονή κ υπομονή..

Καλά κάνεις! Να προσέχεις όσο μπορείς! Ελπίζω να σου περάσουν οι ναυτίες, που θα πάει...

@CMES θέλεις να μου πεις ΠΗΤ και μαιευτήριο για να σε βάλω στο πινακάκι?


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Liakada είπε:

Καλά κάνεις! Να προσέχεις όσο μπορείς! Ελπίζω να σου περάσουν οι ναυτίες, που θα πάει...

@CMES θέλεις να μου πεις ΠΗΤ και μαιευτήριο για να σε βάλω στο πινακάκι?

ΠΗΤ 31/8 στο Ιασω!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2021 at 1:54 ΜΜ, Liakada είπε:

Ναι κάνω και ένεση ηπαρίνης το πρωί και το βράδυ παίρνω Σαλοσπίρ. Το ξέρω ότι παίζει ρόλο αλλά, όταν σου συμβεί, είναι λίγο τρομακτικό...

Συμμαθήτριά πρωί βράδυ ηπαρίνη;;;;γιατί;;;εγώ κάνω μόνο πρωί clexane .. λευκού πας κ εσύ;;

On 4/3/2021 at 1:54 ΜΜ, Liakada είπε:

Ναι κάνω και ένεση ηπαρίνης το πρωί και το βράδυ παίρνω Σαλοσπίρ. Το ξέρω ότι παίζει ρόλο αλλά, όταν σου συμβεί, είναι λίγο τρομακτικό...

Οκ το ξαναδιάβασα...πρωί ηπαρίνη βράδυ σαλοσπιρ...εγώ τώρα είμαι στο όριο 49 κιλά άρχισα να ανεβαίνω από 48 κ σε λίγο θα τα πηδάω τρία τρία όποτε είμαι με την ζυγαριά αγκαλιά..μόλις παω50,5 πρέπει να αλλάξω ηπαρίνη από 2000 στις 4000. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, CMES είπε:

ΠΗΤ 31/8 στο Ιασω!

1. @fotini* 17/8/2021- Αγοράκι - Γένεσις Θεσσαλονίκη.

2. @Mariak21 20/8- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

3. @Sofiamar93 22/8/2021- Αγοράκι- Κύπρος.

4. @Anneliz 24/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

5. @Nanouka40 25/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

6. @Emilly800 25/8/2021- Αγοράκι- Πανεπιστημιακό Νοσοκομειο Λάρισας.

7. @Φραουλίνο 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΛΗΤΩ.

8. @xenia^^ 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΡΕΑ.

9. @Liakada 30/8/2021- Αγοράκι- ΡΕΑ.

1Ο. @CMES 31/8/2021- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

11. @Io_anna 3/9/2021- Φυλο δεν γνωριζουμε ακόμα- ΙΑΣΩ

12. @Stalicha 12/9/2021-Αγοράκι-.

Just now, Emilly800 είπε:

Συμμαθήτριά πρωί βράδυ ηπαρίνη;;;;γιατί;;;εγώ κάνω μόνο πρωί clexane .. λευκού πας κ εσύ;;

Οκ το ξαναδιάβασα...πρωί ηπαρίνη βράδυ σαλοσπιρ...εγώ τώρα είμαι στο όριο 49 κιλά άρχισα να ανεβαίνω από 48 κ σε λίγο θα τα πηδάω τρία τρία όποτε είμαι με την ζυγαριά αγκαλιά..μόλις παω50,5 πρέπει να αλλάξω ηπαρίνη από 2000 στις 4000. 

Λευκού ναι. Εγώ το πρωί κάνω Ivor .

  • Μου αρέσει 2

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Liakada είπε:

 

1. @fotini* 17/8/2021- Αγοράκι - Γένεσις Θεσσαλονίκη.

2. @Mariak21 20/8- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

3. @Sofiamar93 22/8/2021- Αγοράκι- Κύπρος.

4. @Anneliz 24/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

5. @Nanouka40 25/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

6. @Emilly800 25/8/2021- Αγοράκι- Πανεπιστημιακό Νοσοκομειο Λάρισας.

7. @Φραουλίνο 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΛΗΤΩ.

8. @xenia^^ 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΡΕΑ.

9. @Liakada 30/8/2021- Αγοράκι- ΡΕΑ.

1Ο. @CMES 31/8/2021- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

11. @Io_anna 3/9/2021- Φυλο δεν γνωριζουμε ακόμα- ΙΑΣΩ

12. @Stalicha 12/9/2021-Αγοράκι-.

Λευκού ναι. Εγώ το πρωί κάνω Ivor .

Και εγώ 23/8 Ιασώ αγοράκι

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...