Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω.Εχετε παρατηρήσει κάποια αλλαγή στα ούρα σας?Τα βλέπω θολά τελευταία.Δεν ξέρω αν είναι από τα συμπληρωματα.Εστειλα και στον γιατρό μου και περιμένω να με πάρει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω.Εχετε παρατηρήσει κάποια αλλαγή στα ούρα σας?Τα βλέπω θολά τελευταία.Δεν ξέρω αν είναι από τα συμπληρωματα.Εστειλα και στον γιατρό μου και περιμένω να με πάρει.

Εγω δεν έχω παρατηρήσει κάτι γλυκιά μου..έχεις κάνει πρόσφατα καλλιέργεια ούρων;; ίσως δεν πίνεις αρκετό νερό..αλλά εννοείται να μιλήσεις και με τον γιατρό!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Eva n είπε:

Εγω δεν έχω παρατηρήσει κάτι γλυκιά μου..έχεις κάνει πρόσφατα καλλιέργεια ούρων;; ίσως δεν πίνεις αρκετό νερό..αλλά εννοείται να μιλήσεις και με τον γιατρό!

Έκανα πριν ένα μήνα.Πινω αρκετό νερό τελευταία.Νομιζω ότι άρχισαν να γίνονται πιο θολά από τότε που άρχισα το ασβέστιο.Απλα αγχώθηκα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Ερωτικός μεταναστης είπε:

Έκανα πριν ένα μήνα.Πινω αρκετό νερό τελευταία.Νομιζω ότι άρχισαν να γίνονται πιο θολά από τότε που άρχισα το ασβέστιο.Απλα αγχώθηκα πολύ.

Δεν νομίζω να είναι κάτι κορίτσι μου. Μίλησε και με τον γιατρό σου να σου γράψει μια καλλιέργεια, έτσι κ αλλιώς τώρα σιγά σιγά πρέπει να ξανακάνεις οποτε μια χαρά! 

Link to comment
Share on other sites

@Ερωτικός μεταναστης καλε κ εμένα είναι ελαφρώς πιο θολά εχεις δικιο..εχω κάνει εξέταση ούρων κ ο γιατρός μου είπε ολα καλα..Μπορεί να ναι κ φυσιολογικο..πάντως το μεγάλο μου λαθος ειναι πως δεν πίνω καθολου νερο..Πρέπει καπως να ξεκινήσω Κ δεν μπορώ...περιεργο αλλα δεν τρελαίνομαι για νερο ρε κορίτσια.. Μόνο χυμούς πινω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , Foux είπε:

@Ερωτικός μεταναστης καλε κ εμένα είναι ελαφρώς πιο θολά εχεις δικιο..εχω κάνει εξέταση ούρων κ ο γιατρός μου είπε ολα καλα..Μπορεί να ναι κ φυσιολογικο..πάντως το μεγάλο μου λαθος ειναι πως δεν πίνω καθολου νερο..Πρέπει καπως να ξεκινήσω Κ δεν μπορώ...περιεργο αλλα δεν τρελαίνομαι για νερο ρε κορίτσια.. Μόνο χυμούς πινω.

Μιλήσαμε τώρα.Μου είπε ότι τρώμε και πίνουμε βγαίνει στα ούρα.Να μην με ανησυχεί γιατί και άλλες ορμόνες είναι επηρεασμένες τώρα.Με ρώτησε αν πίνω νερό κι αν με ανησυχεί τόσο για να ηρεμήσω να κάνω μια καλλιέργεια.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Eva n είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Τι κάνετε, πως είστε;; τι κάνουν τα νινακια;; 

Καλησπερα! Προς το παρόν καλά! Περιμένω αυχενική κ λήψη τροφοβλαστη! Έχω στις 19. Εσείς όλα καλά;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!Καλά είμαστε!Εσείς?

Καλάαα είμαστε κι εμείς γλυκιά μου..έχω κάτι πονοκεφάλους αυτές τις μέρες και λίγο χαμηλή πίεση μέτρησα χθες αλλά δεν νομίζω να είναι κάτι. Κατά τα άλλα ξεκινήσαμε και χάπι για τον θυρεοειδή γιατί ανέβηκε, δεν τα προλαβαίνουμε τα χάπια :tongue: 

 

1 hour ago, Angelinaki είπε:

Καλησπερα! Προς το παρόν καλά! Περιμένω αυχενική κ λήψη τροφοβλαστη! Έχω στις 19. Εσείς όλα καλά;

Μπραβο αντζελινακι!! Εγώ την Δευτέρα εχω αυχενική κ τροφοβλαστη και ήδη έχω αγχωθεί! Ελπίζουμε και είμαστε αισιόδοξοι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Eva n Αντε κοριτσι μουυυυυ εσενα περιμενουμε!!άδειασε το μυαλό σου ολα θα ναι τελεια!!!απο τοτε που πήγα στο γιατρο εχω ηρεμήσει..μετράω παλι αντίστροφα για το επόμενο ραντεβού!!:cool:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Foux είπε:

@Eva n Αντε κοριτσι μουυυυυ εσενα περιμενουμε!!άδειασε το μυαλό σου ολα θα ναι τελεια!!!απο τοτε που πήγα στο γιατρο εχω ηρεμήσει..μετράω παλι αντίστροφα για το επόμενο ραντεβού!!:cool:

Αχ φουξ μου κι εγω αυτό θέλω να πάω για να ηρεμήσω! Η αλήθεια ειναι δεν έχω τόσο άγχος, παρά αγωνία περισσότερο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα! Κι εγώ ευτυχώς όλα καλά για την ώρα, περιμένω την αυχενική την Παρασκευή. Να σας ρωτήσω, τροφοβλάστη γιατί κάνετε χωρίς να ξέρετε αν υπάρχει λόγος από την αυχενική; Για ασφάλεια; Εμένα μου είπε να κάνω την αυχενική κι αν όλα βγουν καλά να κάνω ένα nipt, πιο πολύ για να ηρεμήσω εγώ, αλλά δεν μου είπε για τροφοβλάστη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Eva n είπε:

Καλάαα είμαστε κι εμείς γλυκιά μου..έχω κάτι πονοκεφάλους αυτές τις μέρες και λίγο χαμηλή πίεση μέτρησα χθες αλλά δεν νομίζω να είναι κάτι. Κατά τα άλλα ξεκινήσαμε και χάπι για τον θυρεοειδή γιατί ανέβηκε, δεν τα προλαβαίνουμε τα χάπια :tongue: 

 

Μπραβο αντζελινακι!! Εγώ την Δευτέρα εχω αυχενική κ τροφοβλαστη και ήδη έχω αγχωθεί! Ελπίζουμε και είμαστε αισιόδοξοι! 

Πόσων εβδομαδων είσαι?μην αγχώνεσαι καλύτερα χαμηλή παρά υψηλή.Την προηγούμενη εβδομάδα είναι 9.5 με 7.Εφαγα λίγες ελιές και περπάτησα και ήρθε στα ίσα της.τροφοβλαστη γιατί κανείς?

πρίν από 54 λεπτά , Moutritsi είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Κι εγώ ευτυχώς όλα καλά για την ώρα, περιμένω την αυχενική την Παρασκευή. Να σας ρωτήσω, τροφοβλάστη γιατί κάνετε χωρίς να ξέρετε αν υπάρχει λόγος από την αυχενική; Για ασφάλεια; Εμένα μου είπε να κάνω την αυχενική κι αν όλα βγουν καλά να κάνω ένα nipt, πιο πολύ για να ηρεμήσω εγώ, αλλά δεν μου είπε για τροφοβλάστη.

Καλημέρα μουτριτσι.Περασαν οι μέρες και θα δεις ότι θα είναι όλα καλά.Αυτη την απορία έχω κι εγώ.νομιζω όμως ότι είναι υποχρεωτική η αμνιοπαρακέντηση ή κάποια άλλη μέθοδος άνω τα 35.Κι εμένα έτσι μου είπε ο γιατρός.Κανουμε αυχενική κι αν κάτι μας ανησυχήσει κάνουμε και αμνιοπαρακέντηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Ερωτικός μεταναστης προχθές ήταν 10 με 7..κι εγω έτσι διάβασα καλύτερα χαμηλή πάρα υψηλή αλλά θα δείξει!! @Moutritsi απαντάω και στις δυο μαζί. Εμείς θα κάνουμε τροφοβλαστη γιατί στην προηγούμενη εγκυμοσύνη το μωράκι μας είχε τρισωμια 21 οπότε πλέον λόγω ιστορικού αυτή η εξέταση πρέπει να γίνεται. Σκέφτηκα κι εγώ για νιπτ αλλά εν τέλη κατέληξα πως θα είμαι πιο ήρεμη με την τροφοβλαστη που σου λέει στα σίγουρα! Η ηλικία μας είναι 27 εγώ και 32 ο σύντροφος μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...