Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

1 hour ago, Foux είπε:

Καλε τι ωραία νέα πολλα κοριτσια μας είχαν γιατρό σημερα!!!!Αντε Αντε τέλειωνουν κ οι αυχενικες!!!!!

Μαξιλάρια βλεπω συνεχεια στο ίντερνετ αλλά ήθελα απο κοντά για να τα πιάσω!!!

@Eva n αντε να ερθει κ καμια νυφη...χαχαχαχα!!!καροτσι ε;;Δεν έχω μπει ακομα στη διαδικασία να ψάξω..γενικα δεν εχω ιδεα το τι θα χρειαστούμε,τι είναι απαραίτητο και τι τιμές παίζουν..ελπίζω να μας βοηθήσουν αργοτερα κ τα κορίτσια τα εμπειρα που το έζησαν ήδη!!:x

Δεν μπορούμε να αποκαταστησουμε όλους τους γαμπρούς όμως...περιμένουμε και άλλες φιλενάδες για παρέα χαχαχα! Μωρέ ούτε εγώ έχω μπει στην διαδικασία αλλά λίγο έτσι που χαζεύω τιμές κλπ να περνάει η ώρα βγήκε αυτή η διαφήμιση. Το βρήκα στο σκρουτζ με τα ίδια λεφτά και έγραφε ακριβώς λεπτομέρειες και είχε κ σκελετό! Οπότε για inglesina πολυκαροτσι το θεωρώ σούπερ τιμή! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , Foux είπε:

Χαχαχα ειμαι ασχετη απο μάρκες πολυκαροτσια καρότσια λικνα πω Πωω ενα σωρό...:?:D

Η αλήθεια είναι λόγω δουλειάς πάνω κάτω τα ξέρω λίγο και έχω μια ιδέα...ελπίζω αυτό να με βοηθήσει! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Eva n είπε:

Η αλήθεια είναι λόγω δουλειάς πάνω κάτω τα ξέρω λίγο και έχω μια ιδέα...ελπίζω αυτό να με βοηθήσει! 

Καλησπέρα. Με το καλό τα μωράκια σας. Εννοεί  χωρίς τον σκελετό του καροτσιου. Πωλείται ξεχωριστα κ δεν συμπεριλαμβάνεται στην τιμή


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Alex1989 είπε:

Καλησπέρα. Με το καλό τα μωράκια σας. Εννοεί  χωρίς τον σκελετό του καροτσιου. Πωλείται ξεχωριστα κ δεν συμπεριλαμβάνεται στην τιμή

Καλησπέρααααα! Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!:x το θέμα είναι ότι στην περιγραφή γράφει "διαθέτει στον βασικό εξοπλισμό του πορτ-μπεμπε, σκελετό με την αναστρέψιμη θέση περιπάτου, κάθισμα αυτοκινήτου Huggy Multifix Gr. 0+, βάση Standup, στρώμα και Welcome Pad™  για το πορτ-μπεμπέ, καλάθι μεταφοράς αντικειμένων, ποτηροθήκη και ποδόσακο για το καρότσι."  αυτο με έχει μπερδέψει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Μόλις γύρισα και εγώ από τον γιατρό 11+2 είμαι το μωρό ήταν μια χαρά. Πάμε ολοταχώς Δευτέρα για αυχενική!! Δεν το πιστεύω!!

Πω πω τέλεια....υπέροχα!!!με το καλό κ η Αυχενική σου καλή μου!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια το έγραψα στο καφέ εξωσωματικής αλλά το γράφω και εδώ. Έχω ένα ραντεβού για το ενδοκρινολογικό τμήμα με την κυρία Βενάκη στο Έλενα αυτή τη Δευτέρα πού όμως δεν θα το χρειαστώ. Υπάρχει καμία που το χρειάζεται;

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Eva n είπε:

@natassaki2006 καλώς μας ήρθες κοπέλα μου! Εύχομαι τα καλύτερα και μια υπέροχη εγκυμοσύνη :x όλα θα πάνε σούπερ! Θετική ενέργεια, πίστη και αισιοδοξία χρειάζεται!! Κι εγώ εφτασα εδώ μετά από 3 αποτυχίες και καταλαβαίνω απόλυτα τον φόβο σου! Αλλά όλα θα πάνε καλά! Θα είμαστε εδώ και θα τα λέμε μέχρι το τέλος! 

Περιμένουμε τα όμορφα νέα και από τα κορίτσια που είχαν γιατρό σήμερα!! 

Εμάς βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα της τροφοβλαστης και είναι πολύ καλά!! Κοριτσάκι Περιμένουμε 100%. Τα τελευταία αποτελέσματα βγαίνουν σε 2 με 3 εβδομάδες που είναι για πιο σπάνια σύνδρομα...αν και πιστεύω αφου βγήκαν τώρα καλά δεν υπάρχει λόγος να είμαστε και τόσο αγχωμένοι..καιρός να ηρεμήσουμε λίγο! 

Σκεφτόμουν να πάρω κι εγώ ένα μακρόστενο μαξιλάρι για τον ύπνο τώρα αλλα δεν ξέρω ποιο είναι καλό..αν έχετε κάποια πρόταση πείτε μου :x

Αχ! Τι ωραία νέα!!! Μπραβο!!!

Ηρθε η ώρα να ηρεμήσεις και να το χαρείς!!!:wub::wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια! Και εγω ειχα γιατρο σημερα! Ολα καλα! 10+4 σημερα! Και εγω σημερα εκανα τον πρωτο κοιλιακο υπερηχο. Μας ειπε 24 με 25 και η αυχενικη! Τελεια ολο χαρουμενα νεα απο ολα τα κοριτσια!! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Ranoula είπε:

Καλησπέρα κοριτσια! Και εγω ειχα γιατρο σημερα! Ολα καλα! 10+4 σημερα! Και εγω σημερα εκανα τον πρωτο κοιλιακο υπερηχο. Μας ειπε 24 με 25 και η αυχενικη! Τελεια ολο χαρουμενα νεα απο ολα τα κοριτσια!! 

Μπράβο κ σένα κοριτσάκι μου...!!!με το καλό η Αυχενική σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Angelinaki είπε:

Αχ! Τι ωραία νέα!!! Μπραβο!!!

Ηρθε η ώρα να ηρεμήσεις και να το χαρείς!!!:wub::wub:

Ευχαριστώ πάρα πολύ γλυκιά μου!! Αντε και στα δικά σου τώρα! ❤ Όντως ηρεμήσαμε αρκετά από εχθές και αρχίζουμε να το απολαμβανουμε! :x

Μπραβοοοοο @Ranoula μου, τέλειαααα τα νέα σου! Με το καλό και η αυχενική! ❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ερωτικός μεταναστης είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?Πως πάνε τα μωράκια σας?Βλέπω όμορφα νέα και χαίρομαι!❤️❤️❤️❤️:wub: 

Μήπως γνωρίζει κάποια πόσο καιρο κάνει να βγει η κυστική ίνωση?

Εγω που την εκανα στο λαικο 10 μερες εκανε. Αν εκανες σε ιδιωτικο ισως και λιγο λιγότερο φαντάζομαι! 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Ranoula είπε:

Εγω που την εκανα στο λαικο 10 μερες εκανε. Αν εκανες σε ιδιωτικο ισως και λιγο λιγότερο φαντάζομαι! 

Μπορείς να μου πεις πώς την έκανες; Μου την έχουν συνταγογραφήσει και δεν ξέρω πού να την κάνω. Παίρνω τηλέφωνο; Κλείνω ραντεβού; Εγώ κοντεύω 12 εβδομάδες...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ydroxoos76 είπε:

Μπορείς να μου πεις πώς την έκανες; Μου την έχουν συνταγογραφήσει και δεν ξέρω πού να την κάνω. Παίρνω τηλέφωνο; Κλείνω ραντεβού; Εγώ κοντεύω 12 εβδομάδες...

Εγω για την κυστικη πηγα κ την εκανα στο Ρεα μαζι με αλλες αιματολογικες. Δεν μου ειπαν κατι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...