Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα! Χαιρομαι που ειμαστε πολλες για Δεκέμβριο μηνα ☺️. Πιθανη ημερομηνια εμενα ειναι 31/12. Ηθελα να ρωτησω αν καποια εχει εμπειρια απο το Ελενα και αν οχι αν σκεφτεται να παει εκει. Ευχαριστω!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , MariaBiz είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Χαιρομαι που ειμαστε πολλες για Δεκέμβριο μηνα ☺️. Πιθανη ημερομηνια εμενα ειναι 31/12. Ηθελα να ρωτησω αν καποια εχει εμπειρια απο το Ελενα και αν οχι αν σκεφτεται να παει εκει. Ευχαριστω!

Καλημέρα κοπέλα μου, καλώς μας ήρθες! Με το καλό το νινακι σου ❤ εγώ πηγαίνω στο Έλενα, ότι θέλεις ρώτα με! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου! Κι εμείς καλά είμαστε, είχα ραντεβού την Πέμπτη που μας πέρασε αλλά μου το ακύρωσαν, θα πάρω αύριο να δω πότε θα πάω, μόνο υπερηχο για καρδούλα θα κάνουμε και στις 17 έχω αυχενική! Περασαν κάποιες μέρες που δεν ειχα καθόλου συμπτώματα, δλδ ούτε πονακια, ούτε πρήξιμο, μέχρι κ το στήθος μου φαίνεται λίγο ξεπρησμένο... Μήπως τρελαίνομαι κορίτσια, τη μια μας ανησυχούν τα συμπτώματα και την άλλη όταν δεν έχουμε πάει ο νους μας στο άσχημο... Αλλα προσπαθω να έχω θετικές σκέψεις γιατι δεν βγαίνει αλλιώς! Μονο χαρα αξίζουν τα μπεμπάκια μας!!! 

  • Μου αρέσει 3

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Eva n είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Ερωτικός μεταναστης προχθές ήταν 10 με 7..κι εγω έτσι διάβασα καλύτερα χαμηλή πάρα υψηλή αλλά θα δείξει!! @Moutritsi απαντάω και στις δυο μαζί. Εμείς θα κάνουμε τροφοβλαστη γιατί στην προηγούμενη εγκυμοσύνη το μωράκι μας είχε τρισωμια 21 οπότε πλέον λόγω ιστορικού αυτή η εξέταση πρέπει να γίνεται. Σκέφτηκα κι εγώ για νιπτ αλλά εν τέλη κατέληξα πως θα είμαι πιο ήρεμη με την τροφοβλαστη που σου λέει στα σίγουρα! Η ηλικία μας είναι 27 εγώ και 32 ο σύντροφος μου.

Ε θα είναι μια χαρά αυτή την φορά!❤️❤️

3 ώρες πρίν, MariaBiz είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Χαιρομαι που ειμαστε πολλες για Δεκέμβριο μηνα ☺️. Πιθανη ημερομηνια εμενα ειναι 31/12. Ηθελα να ρωτησω αν καποια εχει εμπειρια απο το Ελενα και αν οχι αν σκεφτεται να παει εκει. Ευχαριστω!

Καλωσηρθες!Με το καλό σου εύχομαι κορίτσι μου!Προσωπικά δεν έχω επαφή με νοσοκομεία της Αθήνας.Απο γνωστές όμως λένε ότι ήταν πολύ ικανοποιημένες!

πρίν από 21 λεπτά , Kaity8 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Κι εμείς καλά είμαστε, είχα ραντεβού την Πέμπτη που μας πέρασε αλλά μου το ακύρωσαν, θα πάρω αύριο να δω πότε θα πάω, μόνο υπερηχο για καρδούλα θα κάνουμε και στις 17 έχω αυχενική! Περασαν κάποιες μέρες που δεν ειχα καθόλου συμπτώματα, δλδ ούτε πονακια, ούτε πρήξιμο, μέχρι κ το στήθος μου φαίνεται λίγο ξεπρησμένο... Μήπως τρελαίνομαι κορίτσια, τη μια μας ανησυχούν τα συμπτώματα και την άλλη όταν δεν έχουμε πάει ο νους μας στο άσχημο... Αλλα προσπαθω να έχω θετικές σκέψεις γιατι δεν βγαίνει αλλιώς! Μονο χαρα αξίζουν τα μπεμπάκια μας!!! 

Κοριτσάκι μου κάθε μερα ο οργανισμός σου θα έχει ή δεν θα έχει κάτι καινούργιο!μην σε αγχωνει!πόσων εβδομαδων είσαι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Ερωτικός μεταναστης είπε:

Ε θα είναι μια χαρά αυτή την φορά!❤️❤️

Καλωσηρθες!Με το καλό σου εύχομαι κορίτσι μου!Προσωπικά δεν έχω επαφή με νοσοκομεία της Αθήνας.Απο γνωστές όμως λένε ότι ήταν πολύ ικανοποιημένες!

Κοριτσάκι μου κάθε μερα ο οργανισμός σου θα έχει ή δεν θα έχει κάτι καινούργιο!μην σε αγχωνει!πόσων εβδομαδων είσαι?

Είμαι 11+2. Το φαντάζομαι πως κάθε μέρα ίσως είναι διαφορετική, και αυτό μου είπε κ μια φίλη μου που μιλούσαμε, ότι οι ορμόνες αλλάζουν και είναι φυσιολογικό να νιώθω διαφορετικά! 


Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, MariaBiz είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Χαιρομαι που ειμαστε πολλες για Δεκέμβριο μηνα ☺️. Πιθανη ημερομηνια εμενα ειναι 31/12. Ηθελα να ρωτησω αν καποια εχει εμπειρια απο το Ελενα και αν οχι αν σκεφτεται να παει εκει. Ευχαριστω!

Καλώς ήρθες και καλή εγκυμοσύνη. Και εγώ πηγαίνω στο Έλενα και παρακολουθούμαι στην πρωινή κλινική. Επίσης εκεί παρακολουθούμαι και από ενδοκρινολόγο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Kaity8 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Κι εμείς καλά είμαστε, είχα ραντεβού την Πέμπτη που μας πέρασε αλλά μου το ακύρωσαν, θα πάρω αύριο να δω πότε θα πάω, μόνο υπερηχο για καρδούλα θα κάνουμε και στις 17 έχω αυχενική! Περασαν κάποιες μέρες που δεν ειχα καθόλου συμπτώματα, δλδ ούτε πονακια, ούτε πρήξιμο, μέχρι κ το στήθος μου φαίνεται λίγο ξεπρησμένο... Μήπως τρελαίνομαι κορίτσια, τη μια μας ανησυχούν τα συμπτώματα και την άλλη όταν δεν έχουμε πάει ο νους μας στο άσχημο... Αλλα προσπαθω να έχω θετικές σκέψεις γιατι δεν βγαίνει αλλιώς! Μονο χαρα αξίζουν τα μπεμπάκια μας!!! 

Δεν τρελαίνεσαι γλυκιά μου! Έτσι είναι, δεν έχουμε κάθε μέρα συμπτώματα και ειδικά όσο περνάνε οι εβδομάδες θα μειώνονται κι άλλο, θα το δεις! 

2 ώρες πρίν, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Ε θα είναι μια χαρά αυτή την φορά!❤️❤️

Καλωσηρθες!Με το καλό σου εύχομαι κορίτσι μου!Προσωπικά δεν έχω επαφή με νοσοκομεία της Αθήνας.Απο γνωστές όμως λένε ότι ήταν πολύ ικανοποιημένες!

Κοριτσάκι μου κάθε μερα ο οργανισμός σου θα έχει ή δεν θα έχει κάτι καινούργιο!μην σε αγχωνει!πόσων εβδομαδων είσαι?

Μακαρι κοπέλα μου! 12+5 θα είμαι αύριο, ρώτησες πριν αλλά στην βιασύνη πάνω δεν έγραψα.

 

πρίν από 18 λεπτά , Foux είπε:

Κοριτσια από που είστε κ που θα γεννησετε;;εγω Θεσσαλονικη!!!καμια απο εδω;;;

Εγω Αθήνα φουξ μου! 

Επεξεργάστηκαν by Eva n
  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Eva n είπε:

Καλάαα είμαστε κι εμείς γλυκιά μου..έχω κάτι πονοκεφάλους αυτές τις μέρες και λίγο χαμηλή πίεση μέτρησα χθες αλλά δεν νομίζω να είναι κάτι. Κατά τα άλλα ξεκινήσαμε και χάπι για τον θυρεοειδή γιατί ανέβηκε, δεν τα προλαβαίνουμε τα χάπια :tongue: 

 

Μπραβο αντζελινακι!! Εγώ την Δευτέρα εχω αυχενική κ τροφοβλαστη και ήδη έχω αγχωθεί! Ελπίζουμε και είμαστε αισιόδοξοι! 

Με το καλό! Όλα θα πάνε καλά!!!:wub:

9 ώρες πρίν, Moutritsi είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Κι εγώ ευτυχώς όλα καλά για την ώρα, περιμένω την αυχενική την Παρασκευή. Να σας ρωτήσω, τροφοβλάστη γιατί κάνετε χωρίς να ξέρετε αν υπάρχει λόγος από την αυχενική; Για ασφάλεια; Εμένα μου είπε να κάνω την αυχενική κι αν όλα βγουν καλά να κάνω ένα nipt, πιο πολύ για να ηρεμήσω εγώ, αλλά δεν μου είπε για τροφοβλάστη.

Εγώ για ασφάλεια όντως. Το nipt δεν δείχνει πάντα και επειδή στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου το είχα ψάξει σκέφτηκα να μην περάσω όλη την αγωνία και να μην έχω αποτέλεσμα, όποτε έκανα λήψη τροφοβλαστης. Επίσης θα τα κάνω μαζί γιατί σίγουρα λόγω ηλικίας θα μου δείξει πιθανότητες και δεν μπορώ να πηγαινοέρχομαι Αθήνα εύκολα, οπότε θα τα κάνω μαζί μια και καλή να ξεμπερδευω! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Angelinaki είπε:

Με το καλό! Όλα θα πάνε καλά!!!:wub:

Εγώ για ασφάλεια όντως. Το nipt δεν δείχνει πάντα και επειδή στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου το είχα ψάξει σκέφτηκα να μην περάσω όλη την αγωνία και να μην έχω αποτέλεσμα, όποτε έκανα λήψη τροφοβλαστης. Επίσης θα τα κάνω μαζί γιατί σίγουρα λόγω ηλικίας θα μου δείξει πιθανότητες και δεν μπορώ να πηγαινοέρχομαι Αθήνα εύκολα, οπότε θα τα κάνω μαζί μια και καλή να ξεμπερδευω! 

Ευχαριστώ πολύ αντζελινακι μου! Και σε εσένα εύχομαι το καλύτερο και να μας φύγει αυτό το μεγάλο άγχος! Πότε έχεις εσύ;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Foux είπε:

Κοριτσια από που είστε κ που θα γεννησετε;;εγω Θεσσαλονικη!!!καμια απο εδω;;;

Εγωωωω εγωωωω παρούσα από Θεσσαλονίκη !! Την μικρή μου την γέννησα βιοκλινικη κ λογικά εκεί κ το δεύτερο με το καλό❤️ Εσυ αποφάσισες ; 

  • Μου αρέσει 2

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Εγωωωω εγωωωω παρούσα από Θεσσαλονίκη !! Την μικρή μου την γέννησα βιοκλινικη κ λογικά εκεί κ το δεύτερο με το καλό❤️ Εσυ αποφάσισες ; 

Κ εγώ εκειιιιι!!!!ποιον γιατρό εχεις;;εγω τον Βασιλειάδη!!

Link to comment
Share on other sites

Γειάααα σας κορίτσια μου!! Τι κάνετε;; μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό, η αυχενική πήγε πολύ καλά, οι μετρήσεις μας ήταν πολύ καλές και όλες φυσιολογικές, μάλλον πάμε για κοριτσάκι πρώτα ο Θεός!!! Κάναμε και λήψη τροφοβλαστη αύριο απόγευμα ή το αργότερο Τετάρτη πρωί θα έχουμε τα πρώτα αποτελέσματα για τις βασικές τρισωμιες και το φύλο! Είμαστε πάρα πολύ χαρούμενοι και αισιόδοξοι και περιμένουμε τα αποτελέσματα με αγωνία! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Eva n είπε:

Γειάααα σας κορίτσια μου!! Τι κάνετε;; μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό, η αυχενική πήγε πολύ καλά, οι μετρήσεις μας ήταν πολύ καλές και όλες φυσιολογικές, μάλλον πάμε για κοριτσάκι πρώτα ο Θεός!!! Κάναμε και λήψη τροφοβλαστη αύριο απόγευμα ή το αργότερο Τετάρτη πρωί θα έχουμε τα πρώτα αποτελέσματα για τις βασικές τρισωμιες και το φύλο! Είμαστε πάρα πολύ χαρούμενοι και αισιόδοξοι και περιμένουμε τα αποτελέσματα με αγωνία! 

Αχ τι καλά!!!!! Συγχαρητήρια!! Είμαι σίγουρη ότι θα είναι πολύ καλά τα αποτελέσματά σας αφού ήταν έτσι και η αυχενική!! Όλα με το καλό εύχομαι :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...