Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

21 ώρες πρίν, Eva n είπε:

Δεν τρελαίνεσαι γλυκιά μου! Έτσι είναι, δεν έχουμε κάθε μέρα συμπτώματα και ειδικά όσο περνάνε οι εβδομάδες θα μειώνονται κι άλλο, θα το δεις! 

Μακαρι κοπέλα μου! 12+5 θα είμαι αύριο, ρώτησες πριν αλλά στην βιασύνη πάνω δεν έγραψα.

 

Εγω Αθήνα φουξ μου! 

Και γω απο θεσσαλονικη. Ποτε γεννας;

21 ώρες πρίν, Angelinaki είπε:

Με το καλό! Όλα θα πάνε καλά!!!:wub:

Εγώ για ασφάλεια όντως. Το nipt δεν δείχνει πάντα και επειδή στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου το είχα ψάξει σκέφτηκα να μην περάσω όλη την αγωνία και να μην έχω αποτέλεσμα, όποτε έκανα λήψη τροφοβλαστης. Επίσης θα τα κάνω μαζί γιατί σίγουρα λόγω ηλικίας θα μου δείξει πιθανότητες και δεν μπορώ να πηγαινοέρχομαι Αθήνα εύκολα, οπότε θα τα κάνω μαζί μια και καλή να ξεμπερδευω! 

Κ γω λιγω ηλικιας κ μονο εκανα nipt. Αλλιως δεν θα κανα τιποτα γτ ειχα καλη αυχενικη κ παππ α. Τωρα εαν αγχωνεσαι καντην να βγεις κ απο το αγχος!!!! Ο κινδυνος αποβολης ειναι μηδαμηνος!!!! Να πας σε καλο εμβρυολογο ομως.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

21 ώρες πρίν, Eva n είπε:

Ευχαριστώ πολύ αντζελινακι μου! Και σε εσένα εύχομαι το καλύτερο και να μας φύγει αυτό το μεγάλο άγχος! Πότε έχεις εσύ;; 

Στις 19! Περιμένω με αγωνία να περάσουν οι μέρες!!!

1 hour ago, Eva n είπε:

Γειάααα σας κορίτσια μου!! Τι κάνετε;; μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό, η αυχενική πήγε πολύ καλά, οι μετρήσεις μας ήταν πολύ καλές και όλες φυσιολογικές, μάλλον πάμε για κοριτσάκι πρώτα ο Θεός!!! Κάναμε και λήψη τροφοβλαστη αύριο απόγευμα ή το αργότερο Τετάρτη πρωί θα έχουμε τα πρώτα αποτελέσματα για τις βασικές τρισωμιες και το φύλο! Είμαστε πάρα πολύ χαρούμενοι και αισιόδοξοι και περιμένουμε τα αποτελέσματα με αγωνία! 

Τι ωραία νέα!!! Άντε! Να ακούσουμε κ τα υπόλοιπα τα όμορφα νέα σου!!! Μπραβο!!!:wub:

πρίν από 18 λεπτά , vaslia είπε:

Και γω απο θεσσαλονικη. Ποτε γεννας;

Κ γω λιγω ηλικιας κ μονο εκανα nipt. Αλλιως δεν θα κανα τιποτα γτ ειχα καλη αυχενικη κ παππ α. Τωρα εαν αγχωνεσαι καντην να βγεις κ απο το αγχος!!!! Ο κινδυνος αποβολης ειναι μηδαμηνος!!!! Να πας σε καλο εμβρυολογο ομως.

Γι αυτό πάω Αθήνα! Όπου ρώτησα, μου είπαν γι αυτή την εμβρυολογο τα καλύτερα! Ο γιατρός μου την εμπιστεύεται πολύ!( εκεί είχε πάει και τη γυναίκα του). Σε αυτή είχα κάνει λήψη τροφοβλαστη και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου! Ελπίζω να πάνε και τώρα όλα καλά! 
Εγω γεννάω 25/12. Φουλ Χριστούγεννα!!

Αφου είχες καλή αυχενική και παππ α, καλά έκανες και δεν έκανες κάτι πιο παρεμβατικό! Πολύ ωραία και τα δικά σου νέα! 
Χαιρομαι πολύ με όλες που έχουν πάει καλά οι αυχενικές! Καλή αναμονή στις υπόλοιπες!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τα όμορφα λόγια!! ❤❤ @Angelinaki μου λίγο έμεινε έρχεται και η μέρα η δική σου!! Είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα καλά!! Αχ @Foux μου ναιιιιιιιι κουνιόταν πάρα πολύ, χέρια, πόδια περα δώθε πήγαινε! Μας βοήθησε πολύ γιατί τα είδαμε όλα όπως κουνιόταν. Έχω χαρεί τόσο πολύυυυυ! :x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Eva n είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τα όμορφα λόγια!! ❤❤ @Angelinaki μου λίγο έμεινε έρχεται και η μέρα η δική σου!! Είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα καλά!! Αχ @Foux μου ναιιιιιιιι κουνιόταν πάρα πολύ, χέρια, πόδια περα δώθε πήγαινε! Μας βοήθησε πολύ γιατί τα είδαμε όλα όπως κουνιόταν. Έχω χαρεί τόσο πολύυυυυ! :x

Συγχαρητήρια για τα όμορφα νέα σου! Με το καλο και οι υπόλοιπες εξετάσεις εύχομαι!! Ολα καλά να πάνε και σε όλες μας φυσικά! 


Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Agapakiii είπε:

Κάλε τι μικρός που είναι ο κόσμος! Κ εγώ αυτόν έχω , είναι καταπληκτικός!

Ε οχι ρε συυυ Απιστευτο!!!!Χαχαχα!!!Πραγματικα καταπληκτικός!!εμπνέει φοβερή εμπιστοσύνη!!φαντάσου να γεννήσουμε μαζι!!χαχα!!ποτε εχεις ραντεβου τωρα;εγω 29!

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Angelinaki είπε:

Στις 19! Περιμένω με αγωνία να περάσουν οι μέρες!!!

Τι ωραία νέα!!! Άντε! Να ακούσουμε κ τα υπόλοιπα τα όμορφα νέα σου!!! Μπραβο!!!:wub:

Γι αυτό πάω Αθήνα! Όπου ρώτησα, μου είπαν γι αυτή την εμβρυολογο τα καλύτερα! Ο γιατρός μου την εμπιστεύεται πολύ!( εκεί είχε πάει και τη γυναίκα του). Σε αυτή είχα κάνει λήψη τροφοβλαστη και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου! Ελπίζω να πάνε και τώρα όλα καλά! 
Εγω γεννάω 25/12. Φουλ Χριστούγεννα!!

Αφου είχες καλή αυχενική και παππ α, καλά έκανες και δεν έκανες κάτι πιο παρεμβατικό! Πολύ ωραία και τα δικά σου νέα! 
Χαιρομαι πολύ με όλες που έχουν πάει καλά οι αυχενικές! Καλή αναμονή στις υπόλοιπες!!

Εμείς οι 2 πάμε μαζί. Εγώ έχω ραντεβού με τον γιατρό απόψε μετά από 12 μέρες κι έχω φοβερή αγωνία. Να δώ το μωρό ότι είναι καλά και να κλείσουμε αυχενική. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Foux είπε:

Ε οχι ρε συυυ Απιστευτο!!!!Χαχαχα!!!Πραγματικα καταπληκτικός!!εμπνέει φοβερή εμπιστοσύνη!!φαντάσου να γεννήσουμε μαζι!!χαχα!!ποτε εχεις ραντεβου τωρα;εγω 29!

Εγώ μετά του Αγίου πνεύματος θα πάω πρώτα ο Θεός !! Επιτέλους θα έχω να πάω ένα μήνα και ανυπομονώ!!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!έρχομαι  κ εγω δειλά δειλά στην παρέα σας..αν κ σας διαβάζω από την ωρα που το ανοίξατε αυτό το θεματάκι.

Είμαι κ εγω σαν εσάς απλά ακόμα δεν τολμώ να το πιστέψω διότι έχω περάσει παρά πολλά...την ιστορία μου την ξέρουν πολλά κορίτσια στο φόρουμ.. Κ στην δική μας ομάδα εδώ η υδροχόος που είμαστε ακριβώς στην ίδια θέση.. 

Είναι στην 11η εβδομαδα κ 16 Ιουνίου έχω Αυχενική.(νομίζω ότι μιλάω για άλλη Όχι γιαμενα)

Μένω εκτός Αθηνών ο γιατρός μου είναι Αθήνα αλλά έχω κ έναν εδώ που μένω κ πηγαίνω κάθε βδομάδα για υπέρηχο.δεν αντεχω μέρα παράπανω.

Εύχομαι σε όλες μας μια ήρεμη κ ευχαριστη εγκυμοσύνη..

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 55 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Εμείς οι 2 πάμε μαζί. Εγώ έχω ραντεβού με τον γιατρό απόψε μετά από 12 μέρες κι έχω φοβερή αγωνία. Να δώ το μωρό ότι είναι καλά και να κλείσουμε αυχενική. 

Υδροχοε μου, κι εγώ σήμερα έχω ραντεβού και έχουν περάσει 20 μερες από την τελευταία φορά! Και την άλλη εβδομάδα στις 17 έχω την αυχενική! 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!έρχομαι  κ εγω δειλά δειλά στην παρέα σας..αν κ σας διαβάζω από την ωρα που το ανοίξατε αυτό το θεματάκι.

Είμαι κ εγω σαν εσάς απλά ακόμα δεν τολμώ να το πιστέψω διότι έχω περάσει παρά πολλά...την ιστορία μου την ξέρουν πολλά κορίτσια στο φόρουμ.. Κ στην δική μας ομάδα εδώ η υδροχόος που είμαστε ακριβώς στην ίδια θέση.. 

Είναι στην 11η εβδομαδα κ 16 Ιουνίου έχω Αυχενική.(νομίζω ότι μιλάω για άλλη Όχι γιαμενα)

Μένω εκτός Αθηνών ο γιατρός μου είναι Αθήνα αλλά έχω κ έναν εδώ που μένω κ πηγαίνω κάθε βδομάδα για υπέρηχο.δεν αντεχω μέρα παράπανω.

Εύχομαι σε όλες μας μια ήρεμη κ ευχαριστη εγκυμοσύνη..

Χαίρομαι που αποφάσισες να μπεις στην παρέα μας..... όλα τα καλά σου εύχομαι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Χαίρομαι που αποφάσισες να μπεις στην παρέα μας..... όλα τα καλά σου εύχομαι...

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!!Κ σε σένα επίσης!!!,Άντε να πας να δεις το ζουζούνι σου θα χεις σκάσει!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Kaity8 είπε:

Υδροχοε μου, κι εγώ σήμερα έχω ραντεβού και έχουν περάσει 20 μερες από την τελευταία φορά! Και την άλλη εβδομάδα στις 17 έχω την αυχενική! 

Άντε με το καλό... εύχομαι να μπούμε το βράδυ να διαβάζουμε τα καλά νέα όλων μας...ουφ θα με φάει η αγωνία

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!έρχομαι  κ εγω δειλά δειλά στην παρέα σας..αν κ σας διαβάζω από την ωρα που το ανοίξατε αυτό το θεματάκι.

Είμαι κ εγω σαν εσάς απλά ακόμα δεν τολμώ να το πιστέψω διότι έχω περάσει παρά πολλά...την ιστορία μου την ξέρουν πολλά κορίτσια στο φόρουμ.. Κ στην δική μας ομάδα εδώ η υδροχόος που είμαστε ακριβώς στην ίδια θέση.. 

Είναι στην 11η εβδομαδα κ 16 Ιουνίου έχω Αυχενική.(νομίζω ότι μιλάω για άλλη Όχι γιαμενα)

Μένω εκτός Αθηνών ο γιατρός μου είναι Αθήνα αλλά έχω κ έναν εδώ που μένω κ πηγαίνω κάθε βδομάδα για υπέρηχο.δεν αντεχω μέρα παράπανω.

Εύχομαι σε όλες μας μια ήρεμη κ ευχαριστη εγκυμοσύνη..

Πωπω!! Με το καλο κοριτσακι μου!!! Ολα καλα θα πανε!! Προχωρα μονο μπροστα κ αστα ολα τα αλλα πισω σου! Σε νιωθω απολυτα, βημα βημα, μερα με τη μερα, παιρνεις μια ανασα κ πας λιγο παρακατω..  πολλα πολλα συγχαρητηρια κ παλι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...