Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 53 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ευχαριστώ πολύ!Είχα υψηλή,γιατί ήταν διδυμα,νομίζω 300+. Και δεν θυμάμαι αν την έκανα εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά όπως τώρα η λίγο πιο μετά..

      Οκ άρα δε μπορείς να συγκρίνεις. Δε σημαίνει βέβαια ότι πάντα είναι το ίδιο. Καλούς διπλασιασμούς!

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

1 hour ago, Ranoula είπε:

Μπράβο υπέροχα νέα! Παει το πρωτο βημα να φυγει και το αγχος το πολυ! Θα κανεις κάποια αλλη εξεταση? Η τωρα μονο προχωραμεε?? 

Όχι τίποτα άλλο προχωράμε στην β επιπέδου τώρα στις 25-8 μου ειπε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, Ranoula είπε:

Δεν εχω δυσκοιλιοτητα ευτυχως. Αλλα με πονεσε πολυ η κοιλια και ο οισοφαγος. Εχω ετσι και αλλιως παλινδρομηση, με την εγκυμοσυνη εγινε ολη μερα εκτος απο το καθε μερα. Δεν μπορω να φαω τιποτα θα κοτοπουλιασω! Μου εδωσε omalin που με πειραξε, τωρα θα δοκιμασω viofer, μερα εχω κιαλλη επιλογη και βλέπουμε! Εσεις ποιο περνετε κοριτσια? Εχει καμια ενοχλησεις? 

Σίδηρο μου δίνει το fysiofol.Αμπουλα είναι και το πίνω κάθε πρωί νηστική και ξεκινάω να τρώω και να πίνω καφέ μετά από μισή ώρα.Η αλήθεια είναι ότι δεν μου έχει δημιουργήσει κανένα προβλημα.Πινεται ευχάριστα και είναι ελαφρύ σύμφωνα με τον δικό μου λογαριασμό.Επειδη έχω μια μικρή σιδηροπενικη αναιμία από τότε που γεννήθηκα όλα τα υπόλοιπα συμπληρώματα σε χάπι με ενοχλούσαν.Αυτο ήταν ότι καλύτερο πήρα.

5 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Καλημέρα σε όλους και από μένα γυρίζω τώρα από το γιατρό που έκανα την αυχενική και περιμένω και το Νατασακι να μας γράψει τα νέα του που ήταν μετά από μένα. Είμαι 12 + 2 σήμερα ΠΗΤ μου έδωσε 27/12. Το μωράκι είναι υγιέστατο φυλο δεν μπορούσε να δει ακόμη αλλά κατά πάσα πιθανότητα μου είπε κοριτσάκι. Εμένα το μόνο που με ένοιαζε να είναι το μωρό καλά και χάρηκα πολύ με τα αποτελέσματα. Δόξα τω Θεώ και την Παναγία προχωράμε καλά. Καλά αποτελέσματα και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια που περιμένουν!

Τέλεια!Προχωράμε δυναμικά ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Μπραβοοοοο @Ydroxoos76 μου!!! Συγχαρητήρια! Επιτέλους και μια φιλενάδα για το δικό μας το κοριτσάκι χαχαχα. Υπέροχα νέα και τα δικά σου! ❤❤ @Catmom ❤️ εγώ παίρνω το viofer και με το χέρι στην καρδιά είναι ότι χειρότερο έχω γευτεί ποτε μου! Για να καταφέρω να το πιω κάνω ολόκληρο τελετουργικό! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από μένα.. Κ εμένα το μωράκι μια χαρά σήμερα.. με έβγαλε 11+5 Κ πητ  30/12.Αν κ επειδή θα είναι 2η καισαρική το βλέπω για νωριτερα..

Και εγώ υδροχοοε μου 25/8 β επιπέδου...

Εξαιρετικός ο ψαρακης..τον λάτρεψα!!!

Εύχομαι σε όλες μας μια υπέροχη εγκυμοσύνη..!!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Foux είπε:

Μπράβο @natassaki2006 τελεια νέα κ απο σενα!!!

@Catmom ❤️ Κ εγώ fysiofol παίρνω πρωι βραδυ

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!

Προσπαθώ να το χωνέψω...ήταν απίστευτη εμπειρία...Κ αν το χω ζήσει πριν περίπου 16 χρόνια νομίζω ότι δεν θυμάμαι τίποτα..!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα.. Κ εμένα το μωράκι μια χαρά σήμερα.. με έβγαλε 11+5 Κ πητ  30/12.Αν κ επειδή θα είναι 2η καισαρική το βλέπω για νωριτερα..

Και εγώ υδροχοοε μου 25/8 β επιπέδου...

Εξαιρετικός ο ψαρακης..τον λάτρεψα!!!

Εύχομαι σε όλες μας μια υπέροχη εγκυμοσύνη..!!!

Τώρα διάβασα τι μου έγραψες Αν και σου έστειλα PM με τις ίδιες ερωτήσεις. Θα πρέπει να βρεθούμε φιλενάδα Δεν γίνεται να πιούμε ένα καφέ να γνωριστούμε. Έτσι και εγώ τον βρήκα υπέροχο το γιατρό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Τώρα διάβασα τι μου έγραψες Αν και σου έστειλα PM με τις ίδιες ερωτήσεις. Θα πρέπει να βρεθούμε φιλενάδα Δεν γίνεται να πιούμε ένα καφέ να γνωριστούμε. Έτσι και εγώ τον βρήκα υπέροχο το γιατρό!

Ναι ναι πρέπει οπωσδήποτε...!!!!μαζί το πάμε εμείς!!!!:):):)

Link to comment
Share on other sites

@Ydroxoos76 @natassaki2006 συγχαρητήρια για τα όμορφα νέα σας!! Μπράβο, να είναι καλά τα μπεμπακια σας και σε ΟΛΑ τα κορίτσια εδω μέσα! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! 

Εγω έχω σειρά, ειμαι η επόμενη! Αύριο είναι η μεγάλη μέρα! Δεν έχω άγχος αυτή τη φορά, απλά ανυπομονώ να δω ξανά το μωρό μου! 

Μετα από εμένα ποια άλλη κοπέλα εχει μείνει για αυχενική;

  • Μου αρέσει 4

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα.. Κ εμένα το μωράκι μια χαρά σήμερα.. με έβγαλε 11+5 Κ πητ  30/12.Αν κ επειδή θα είναι 2η καισαρική το βλέπω για νωριτερα..

Και εγώ υδροχοοε μου 25/8 β επιπέδου...

Εξαιρετικός ο ψαρακης..τον λάτρεψα!!!

Εύχομαι σε όλες μας μια υπέροχη εγκυμοσύνη..!!!

Συγχαρητήρια και σε εσένα κοπέλα μουυυ! Μπράβοοοο! Τώρα προχωράμε όλες πιο ήσυχες! ❤ 

πρίν από 8 λεπτά , Kaity8 είπε:

@Ydroxoos76 @natassaki2006 συγχαρητήρια για τα όμορφα νέα σας!! Μπράβο, να είναι καλά τα μπεμπακια σας και σε ΟΛΑ τα κορίτσια εδω μέσα! Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! 

Εγω έχω σειρά, ειμαι η επόμενη! Αύριο είναι η μεγάλη μέρα! Δεν έχω άγχος αυτή τη φορά, απλά ανυπομονώ να δω ξανά το μωρό μου! 

Μετα από εμένα ποια άλλη κοπέλα εχει μείνει για αυχενική;

Αύριο είναι και η δική σου μεγάλη μέρα γλυκιά μου! Περιμένουμε και τα δικά σου υπέροχα νέα με ανυπομονησία! ❤

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Eva n είπε:

Συγχαρητήρια και σε εσένα κοπέλα μουυυ! Μπράβοοοο! Τώρα προχωράμε όλες πιο ήσυχες! ❤ 

Αύριο είναι και η δική σου μεγάλη μέρα γλυκιά μου! Περιμένουμε και τα δικά σου υπέροχα νέα με ανυπομονησία! ❤

Μου φαίνεται απίστευτο πως περνάει ο καιρός! Έχουμε φάει το 1ο τρίμηνο σχεδόν όλες, εγω τέλος της εβδομάδας μπαίνω στον 4ο (νομίζω δλδ)!!! 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Όχι τίποτα άλλο προχωράμε στην β επιπέδου τώρα στις 25-8 μου ειπε

Πωπω τελεια!! Μπραβο με το καλο!! 

2 ώρες πρίν, Catmom ❤️ είπε:

Σίδηρο μου δίνει το fysiofol.Αμπουλα είναι και το πίνω κάθε πρωί νηστική και ξεκινάω να τρώω και να πίνω καφέ μετά από μισή ώρα.Η αλήθεια είναι ότι δεν μου έχει δημιουργήσει κανένα προβλημα.Πινεται ευχάριστα και είναι ελαφρύ σύμφωνα με τον δικό μου λογαριασμό.Επειδη έχω μια μικρή σιδηροπενικη αναιμία από τότε που γεννήθηκα όλα τα υπόλοιπα συμπληρώματα σε χάπι με ενοχλούσαν.Αυτο ήταν ότι καλύτερο πήρα.

Τέλεια!Προχωράμε δυναμικά ❤️

Ευχαριστώ πολυ αν τα καταφερω και με το viofer θα το δοκιμασω.!

1 hour ago, natassaki2006 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα.. Κ εμένα το μωράκι μια χαρά σήμερα.. με έβγαλε 11+5 Κ πητ  30/12.Αν κ επειδή θα είναι 2η καισαρική το βλέπω για νωριτερα..

Και εγώ υδροχοοε μου 25/8 β επιπέδου...

Εξαιρετικός ο ψαρακης..τον λάτρεψα!!!

Εύχομαι σε όλες μας μια υπέροχη εγκυμοσύνη..!!!

Συγχαρητήρια και σε εσενα!! Πολυ ωραια τα νεα σας περνουμε κουραγιο και εμεις!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσουυυδια.Μαζευτειτε!Ελπίζω να μην είναι η ιδέα μου αλλά δύο μέρες τώρα νιώθω τον τίγρη.Στην αρχή νόμιζα ήταν το έντερο αλλά δεν είναι τελικά.Το επιβεβαίωσα τώρα γιατί ήμουν ξάπλα κι ένιωσα κάτι να κουνιέται σαν φτερουγισμα!Κατουρηθηκα από την χαρά μου

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Catmom ❤️ είπε:

Κοριτσουυυδια.Μαζευτειτε!Ελπίζω να μην είναι η ιδέα μου αλλά δύο μέρες τώρα νιώθω τον τίγρη.Στην αρχή νόμιζα ήταν το έντερο αλλά δεν είναι τελικά.Το επιβεβαίωσα τώρα γιατί ήμουν ξάπλα κι ένιωσα κάτι να κουνιέται σαν φτερουγισμα!Κατουρηθηκα από την χαρά μου

Ελαααα σταματαααα!!! Λεγεεεε αληθειααα?? Τοσο γρηγορααα τελειιιααα!! Κολυμπαει μωρε το μικρουλι ιιι.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Catmom ❤️ είπε:

Κοριτσουυυδια.Μαζευτειτε!Ελπίζω να μην είναι η ιδέα μου αλλά δύο μέρες τώρα νιώθω τον τίγρη.Στην αρχή νόμιζα ήταν το έντερο αλλά δεν είναι τελικά.Το επιβεβαίωσα τώρα γιατί ήμουν ξάπλα κι ένιωσα κάτι να κουνιέται σαν φτερουγισμα!Κατουρηθηκα από την χαρά μου

Αμα σου πω το έχω νιώσει κι εγώ δύο φορές μια προχθές και μια χθες..κι εγω έτσι νόμιζα ότι είναι το έντερο και χθες πίεσα λίγο την κοιλιά στο σημείο που την ένιωσα και το ξαναενιωσα...κι εγω πιστεύω είναι τα μωράκια μας αλλά δεν το λέω πουθενά μην με πουν τρελή χαχαχα :lol:

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...