Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα!Μόλις γύρισα από την κλινική,σε δύο ώρες θα ξέρω το αποτέλεσμα.Εσυ πως είσαι ?

      Αγωνιώ με εσένα !!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη !!!! Εγώ είμαι 6η ημέρα σήμερα …. Κάνω υπομονή κ προσπαθώ να είναι ήρεμη και αισιόδοξη !!!! Καλημέρα !

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Moutritsi είπε:

Κορίτσια σήμερα έκανα κι εγώ την αυχενική μου! Η γιατρός που μου την έκανα ήταν πολύ λεπτολόγος και τα κοίταζε όλα! Βρήκε όλες τις μετρήσεις εξαιρετικές και μάλλον είναι αγοράκι!! Τι μάλλον δηλαδή, ήταν ξεκάθαρο!! :P περιμένω βέβαια και το αίμα για ασφάλεια, αλλά μια ανακούφιση την ένιωσα! Στην αρχή έκανε συνέχεια τούμπες και δεν μπορούσε να το πιάσει για μέτρηση με τίποτα, χαχα! Με το καλό και στις υπόλοιπες!!

Μπραβο!!! Τι ωραία!!! Μια χαρά!! Αχ πόσο χαίρομαι κορίτσια με όλες σας!!!

Με το καλό και οι υπόλοιπες!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, Moutritsi είπε:

Κορίτσια σήμερα έκανα κι εγώ την αυχενική μου! Η γιατρός που μου την έκανα ήταν πολύ λεπτολόγος και τα κοίταζε όλα! Βρήκε όλες τις μετρήσεις εξαιρετικές και μάλλον είναι αγοράκι!! Τι μάλλον δηλαδή, ήταν ξεκάθαρο!! :P περιμένω βέβαια και το αίμα για ασφάλεια, αλλά μια ανακούφιση την ένιωσα! Στην αρχή έκανε συνέχεια τούμπες και δεν μπορούσε να το πιάσει για μέτρηση με τίποτα, χαχα! Με το καλό και στις υπόλοιπες!!

Μπραβο πολύ όμορφα νέα.... έχουμε αρκετά αγοράκια στην ομάδα. Για α να δούμε την άλλη εβδομάδα που θα πάω εγώ θα φανεί φύλο;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2021 at 1:28 ΜΜ, Eva n είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου, καλώς μας ήρθες! Με το καλό το νινακι σου ❤ εγώ πηγαίνω στο Έλενα, ότι θέλεις ρώτα με! 

Σε ευχαριστω πολυ Ευα μου. Εκλεισα στις 15/06 εναν υπερηχο να γνωρισω κ τον γιατρο κ να του πω ιστορικο γιατι ειμαι απο εξωσωματικη κ υπαρχουν ας πουμε καποιες ιδιαιτερότητες, ετσι παράλληλα για μεγάλο διαστημα πρεπει να με παρακολουθει κ ο γιατρος της εξωσωματικης.. εχω ακουσει πως αν θες να κανεις φυσιολογικο τοκετο εκει, δε σου κανουν επισκληρίδειο έχεις ακουσει κατι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα φίλες!!! :x

@Ερωτικός μεταναστης κι εμένα αν το πιστεύεις η μάνα μου έλεγε ο έχω κορίτσι...οοοοχι της έλεγα εγώ, αγόρι έχω, το νιώθω (μμμ από ένστικτο καλά πάμε :lol:)

@Moutritsi τέλειαααα νέα κοπέλα μου!!! Συγχαρητήρια! Τέλεια θα είναι και η αίματος!! ❤ 

@MariaBiz εγώ όταν είχα ρωτήσει τον γιατρό μου, μου είπε πως φυσικά και γίνεται επισκληριδιος και από όσο έχω ακούσει γενικά γίνεται κανονικά. Όμως για καλό και για κακό ρώτα τον γιατρό στο ραντεβού σου για να σου πει 100% τι ισχύει. Ποιον γιατρό έχεις;;  

@Ydroxoos76 αν έχει καλή στάση λογικα θα φανεί...εμένα 12+5 που πήγα το ειδε ότι είναι κορίτσι, οπότε λογικά θα έχετε μια ιδέα! Αντε κοριτσάκι μου με το καλό και η αυχενική σου!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Eva n είπε:

Καλημεραααα φίλες!!! :x

@Ερωτικός μεταναστης κι εμένα αν το πιστεύεις η μάνα μου έλεγε ο έχω κορίτσι...οοοοχι της έλεγα εγώ, αγόρι έχω, το νιώθω (μμμ από ένστικτο καλά πάμε :lol:)

@Moutritsi τέλειαααα νέα κοπέλα μου!!! Συγχαρητήρια! Τέλεια θα είναι και η αίματος!! ❤ 

@MariaBiz εγώ όταν είχα ρωτήσει τον γιατρό μου, μου είπε πως φυσικά και γίνεται επισκληριδιος και από όσο έχω ακούσει γενικά γίνεται κανονικά. Όμως για καλό και για κακό ρώτα τον γιατρό στο ραντεβού σου για να σου πει 100% τι ισχύει. Ποιον γιατρό έχεις;;  

@Ydroxoos76 αν έχει καλή στάση λογικα θα φανεί...εμένα 12+5 που πήγα το ειδε ότι είναι κορίτσι, οπότε λογικά θα έχετε μια ιδέα! Αντε κοριτσάκι μου με το καλό και η αυχενική σου!!

 

Άντε να έρθει η ώρα να μου φύγει και μένα ένα βάρος.  Εγώ θα είμαι 12+3

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Άντε να έρθει η ώρα να μου φύγει και μένα ένα βάρος.  Εγώ θα είμαι 12+3

Πλησιάζει υδροχοακι μου! Όλα θα είναι τέλεια και θα αρχίσεις να το απολαμβάνεις σιγά σιγά και να είσαι αρκετά πιο ήρεμη..όπως όλες μας!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , MariaBiz είπε:

Σε ευχαριστω πολυ Ευα μου. Εκλεισα στις 15/06 εναν υπερηχο να γνωρισω κ τον γιατρο κ να του πω ιστορικο γιατι ειμαι απο εξωσωματικη κ υπαρχουν ας πουμε καποιες ιδιαιτερότητες, ετσι παράλληλα για μεγάλο διαστημα πρεπει να με παρακολουθει κ ο γιατρος της εξωσωματικης.. εχω ακουσει πως αν θες να κανεις φυσιολογικο τοκετο εκει, δε σου κανουν επισκληρίδειο έχεις ακουσει κατι;

Νομίζω γενικά στα περισσότερα αν όχι όλα δημόσια νοσοκομεία δεν κάνουν επισκληριδιο στον φυσιολογικό.Ειναι ή καισαρική ή φυσιολογικός.Δεν θέλω να σε πάρω στον λαιμο μου όμως!

πρίν από 36 λεπτά , Eva n είπε:

Καλημεραααα φίλες!!! :x

@Ερωτικός μεταναστης κι εμένα αν το πιστεύεις η μάνα μου έλεγε ο έχω κορίτσι...οοοοχι της έλεγα εγώ, αγόρι έχω, το νιώθω (μμμ από ένστικτο καλά πάμε :lol:)

@Moutritsi τέλειαααα νέα κοπέλα μου!!! Συγχαρητήρια! Τέλεια θα είναι και η αίματος!! ❤ 

@MariaBiz εγώ όταν είχα ρωτήσει τον γιατρό μου, μου είπε πως φυσικά και γίνεται επισκληριδιος και από όσο έχω ακούσει γενικά γίνεται κανονικά. Όμως για καλό και για κακό ρώτα τον γιατρό στο ραντεβού σου για να σου πει 100% τι ισχύει. Ποιον γιατρό έχεις;;  

@Ydroxoos76 αν έχει καλή στάση λογικα θα φανεί...εμένα 12+5 που πήγα το ειδε ότι είναι κορίτσι, οπότε λογικά θα έχετε μια ιδέα! Αντε κοριτσάκι μου με το καλό και η αυχενική σου!!

 

Δεν μας έχει πιάσει ακόμα το μητρικό ένστικτο χαχχαχχαχαχαζαχ

πρίν από 9 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Άντε να έρθει η ώρα να μου φύγει και μένα ένα βάρος.  Εγώ θα είμαι 12+3

Είσαι κοντά κάνε λίγη υπομονή και όλα καλά θα είναι ❤️

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Νομίζω γενικά στα περισσότερα αν όχι όλα δημόσια νοσοκομεία δεν κάνουν επισκληριδιο στον φυσιολογικό.Ειναι ή καισαρική ή φυσιολογικός.Δεν θέλω να σε πάρω στον λαιμο μου όμως!

Δεν μας έχει πιάσει ακόμα το μητρικό ένστικτο χαχχαχχαχαχαζαχ

Είσαι κοντά κάνε λίγη υπομονή και όλα καλά θα είναι ❤️

Μην λες τετοια για την επισκληριδιο γιατί με βλέπω να μαζεύω κι ας είναι κ ρωγες να πάω στο ιδιωτικό χαχαχα! Αλλά θυμάμαι ότι ο γιατρός μου είχε πει ότι γίνεται κανονικά και αυτά ίσχυαν παλιά! Θα τον ρωτήσω στο επόμενο ραντεβού μας..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.. Μαζι με καποιες εξετασεις αιματολογικες κ καλλιεργεια κολπικου με θορυβησε λιγο η εξεταση για τη γλυκοζη ορου. Ειναι 89.. δεν εχω μιλησει ακομα με το γιατρο αλλα θεωρω οτι ειναι λιγο τσιμπημενη η τιμη.. Η αιμοληψια εγινε το πρωι, νηστικη, ελευταιο γευμα στις 9:00 το βραδυ της προηγουμενης μερας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Eva n είπε:

Μην λες τετοια για την επισκληριδιο γιατί με βλέπω να μαζεύω κι ας είναι κ ρωγες να πάω στο ιδιωτικό χαχαχα! Αλλά θυμάμαι ότι ο γιατρός μου είχε πει ότι γίνεται κανονικά και αυτά ίσχυαν παλιά! Θα τον ρωτήσω στο επόμενο ραντεβού μας..

Έτσι είχα ακούσει αγάπη!Μακάρι να βγω ψεύτρα!Νομίζω όμως πως είναι και στο χέρι του γιατρού.

1 hour ago, tina79 είπε:

Καλημερα κοριτσια.. Μαζι με καποιες εξετασεις αιματολογικες κ καλλιεργεια κολπικου με θορυβησε λιγο η εξεταση για τη γλυκοζη ορου. Ειναι 89.. δεν εχω μιλησει ακομα με το γιατρο αλλα θεωρω οτι ειναι λιγο τσιμπημενη η τιμη.. Η αιμοληψια εγινε το πρωι, νηστικη, ελευταιο γευμα στις 9:00 το βραδυ της προηγουμενης μερας..

Τι φυσιολογικές τιμές εχει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ από μένα...συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια μας για τις αυχενικες τους...!!!

Εγώ εχω την Τετάρτη μαζί με την υδροχόο μας!!!στον ίδιο γιατρό με 2 ώρες διαφορά!!!

Εγώ θα είμαι 12 ακριβώς.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Ευχαριστούμε αγάπη!❤️Δεν ήταν κρύα η θάλασσα?Κάνει?

Αχ ήταν πολύ ωραία μπήκα κ σήμερα !! Ο γιατρός μου το  επέτρεψε μετά το πρώτο τρίμηνο !

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Agapakiii είπε:

Αχ ήταν πολύ ωραία μπήκα κ σήμερα !! Ο γιατρός μου το  επέτρεψε μετά το πρώτο τρίμηνο !

Πωωωω.Εγω δεν αντέχω.Μρ το ζόρι μπαίνω τον Αύγουστο.Αλλα θα ξεκινήσω σιγά σιγά γιατι διάβασα κανει καλο

1 hour ago, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα κ από μένα...συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια μας για τις αυχενικες τους...!!!

Εγώ εχω την Τετάρτη μαζί με την υδροχόο μας!!!στον ίδιο γιατρό με 2 ώρες διαφορά!!!

Εγώ θα είμαι 12 ακριβώς.. 

Αααα πολύ ωραία!❤️❤️ Καλή επιτυχία κορίτσι μου ❤️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Ερωτικός μεταναστης είπε:

Πωωωω.Εγω δεν αντέχω.Μρ το ζόρι μπαίνω τον Αύγουστο.Αλλα θα ξεκινήσω σιγά σιγά γιατι διάβασα κανει καλο

Αααα πολύ ωραία!❤️❤️ Καλή επιτυχία κορίτσι μου ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...