Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Μπορείς να μου πεις πώς την έκανες; Μου την έχουν συνταγογραφήσει και δεν ξέρω πού να την κάνω. Παίρνω τηλέφωνο; Κλείνω ραντεβού; Εγώ κοντεύω 12 εβδομάδες...

Εμένα μου πήρε αίμα ο γιατρός μου για την papp-a και την έστειλε Αθήνα σε μικροβιολογικό.Το ίδιο αίμα λέει θα εξεταστεί και για κυστική.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Μπορείς να μου πεις πώς την έκανες; Μου την έχουν συνταγογραφήσει και δεν ξέρω πού να την κάνω. Παίρνω τηλέφωνο; Κλείνω ραντεβού; Εγώ κοντεύω 12 εβδομάδες...

Καλησπερα! Εγω την εκανα πριν μεινω εγκυος. Γιατι τα ραντεβού στο λαικο βρισκεις 2 με 3 μηνες μπροστα. Το τηλ είναι 2132060920. Καμια φιρα εχουν ακύρωσεις πες οτι εισαι στη 12η εβδομαδα για να σε βαλουν αμεσα αν εχουν! Στο λαικο δεν πληρώνεις αν στην εχουν συνταγογραφησει. Στο Ρεα μετα ακουσα οτι ειναι το φθηνότερο. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ranoula είπε:

Καλησπερα! Εγω την εκανα πριν μεινω εγκυος. Γιατι τα ραντεβού στο λαικο βρισκεις 2 με 3 μηνες μπροστα. Το τηλ είναι 2132060920. Καμια φιρα εχουν ακύρωσεις πες οτι εισαι στη 12η εβδομαδα για να σε βαλουν αμεσα αν εχουν! Στο λαικο δεν πληρώνεις αν στην εχουν συνταγογραφησει. Στο Ρεα μετα ακουσα οτι ειναι το φθηνότερο. 

Σευχαριστω πολύ. Πρέπει να είμαι νηστική;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Σευχαριστω πολύ. Πρέπει να είμαι νηστική;

Οχι απλα επειδη εμας μας καναν και γενικες και στιγμα πηγαμε νηστικοι. Ρωτα καλυτερα να εισαι σιγουρη! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , Foux είπε:

@Ερωτικός μεταναστης τελεια!!!μπράβο ολόκληρος άντρας!!!!εκανες αυχενικη;;

Την αυχενική την έκανα 25 Μαϊου.Τωρα με βάζει ραντεβού ρουτίνας!❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε?Χάρηκα πολύ!Χθες πήγαμε είδαμε τον μπέμπη!Είναι ψηλό το αγόρι μου.14 εκ ❤️

Τέλεια!!!Μπράβο στο αντράκι σου...!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Τέλεια!!!Μπράβο στο αντράκι σου...!!!

Αχ ευχαριστώ!❤️

Και να φανταστείτε κορίτσια στην αρχή έπεσα σε κατάθλιψη!Ήθελα τόσο πολύ κοριτσι που είχα πιστέψει ότι είχα κιόλας :lol:.Τώρα δεν περνάει ο καιρός να πηγαίνω να βλέπω το αντράκι μου ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε?Χάρηκα πολύ!Χθες πήγαμε είδαμε τον μπέμπη!Είναι ψηλό το αγόρι μου.14 εκ ❤️

Τι όμορφα νέα!!! Πω πω λεβέντης το αγοράκι μας! Μπράβο κορίτσι μου! ❤❤ σε ποια εβδομάδα εισαι; κι εγώ ήθελα πάρα πολύ αγόρι, ανέκαθεν έλεγα θέλω αγοράκι κι εγώ το ένιωθα και καλά αλλά ο Θεός είχε αλλά πλάνα και τώρα ανυπομονώ πως και πως να έρθει το κοριτσάκι μας ❤ γερά να είναι όλα τα μωράκια κορίτσια μου και τπτ άλλο! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 59 λεπτά , Eva n είπε:

Τι όμορφα νέα!!! Πω πω λεβέντης το αγοράκι μας! Μπράβο κορίτσι μου! ❤❤ σε ποια εβδομάδα εισαι; κι εγώ ήθελα πάρα πολύ αγόρι, ανέκαθεν έλεγα θέλω αγοράκι κι εγώ το ένιωθα και καλά αλλά ο Θεός είχε αλλά πλάνα και τώρα ανυπομονώ πως και πως να έρθει το κοριτσάκι μας ❤ γερά να είναι όλα τα μωράκια κορίτσια μου και τπτ άλλο! 

14+5 Είμαι σήμερα!❤️❤️ Εντωμεταξυ είναι ολόκληρα ανθρωπάκια τα μωράκια μας❤️Γερά να είναι κι ευτυχισμένα!❤️Η μάνα μου με κατάλαβε για αγόρι με το που με είδε.Αχ δεν ξέρω πως το καταλαβαίνουν!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σήμερα έκανα κι εγώ την αυχενική μου! Η γιατρός που μου την έκανα ήταν πολύ λεπτολόγος και τα κοίταζε όλα! Βρήκε όλες τις μετρήσεις εξαιρετικές και μάλλον είναι αγοράκι!! Τι μάλλον δηλαδή, ήταν ξεκάθαρο!! :P περιμένω βέβαια και το αίμα για ασφάλεια, αλλά μια ανακούφιση την ένιωσα! Στην αρχή έκανε συνέχεια τούμπες και δεν μπορούσε να το πιάσει για μέτρηση με τίποτα, χαχα! Με το καλό και στις υπόλοιπες!!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Moutritsi είπε:

Κορίτσια σήμερα έκανα κι εγώ την αυχενική μου! Η γιατρός που μου την έκανα ήταν πολύ λεπτολόγος και τα κοίταζε όλα! Βρήκε όλες τις μετρήσεις εξαιρετικές και μάλλον είναι αγοράκι!! Τι μάλλον δηλαδή, ήταν ξεκάθαρο!! :P περιμένω βέβαια και το αίμα για ασφάλεια, αλλά μια ανακούφιση την ένιωσα! Στην αρχή έκανε συνέχεια τούμπες και δεν μπορούσε να το πιάσει για μέτρηση με τίποτα, χαχα! Με το καλό και στις υπόλοιπες!!

Μπράβο κοριτσάκι μου!τι όμορφα νέα!Αφού η αυχενική είναι τόσο καλή δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι για το αίμα❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε?Χάρηκα πολύ!Χθες πήγαμε είδαμε τον μπέμπη!Είναι ψηλό το αγόρι μου.14 εκ ❤️

Τέλεια τα νέα σου κορίτσι μου!! Τι λεβέντης είναι αυτός καλεεε!! Μπράβο φτου φτου ! Κ εγώ ανυπομονώ σε μια εβδομάδα κ καααατι να πάω να δω το μωράκι μου !! Να δούμε κ ξεκαθαρα τι είναι τελικά ; Γερά να είναι τα μωράκια μας κ να ακούμε πάντα τόσο όμορφα νέα!!

εγω σήμερα έκανα την πρώτη μου βουτιά κορίτσια !! Τελειαααα ήταν!!

  • Μου αρέσει 2

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Agapakiii είπε:

Τέλεια τα νέα σου κορίτσι μου!! Τι λεβέντης είναι αυτός καλεεε!! Μπράβο φτου φτου ! Κ εγώ ανυπομονώ σε μια εβδομάδα κ καααατι να πάω να δω το μωράκι μου !! Να δούμε κ ξεκαθαρα τι είναι τελικά ; Γερά να είναι τα μωράκια μας κ να ακούμε πάντα τόσο όμορφα νέα!!

εγω σήμερα έκανα την πρώτη μου βουτιά κορίτσια !! Τελειαααα ήταν!!

Ευχαριστούμε αγάπη!❤️Δεν ήταν κρύα η θάλασσα?Κάνει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...