Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Έγινε αργά η εμφύτευση … συμβαίνει … μην ανησυχείς άδικα ! Ο θεός μαζί σου ! Να ριναι ευλογημένο ! Όλα καλα θα πάνε εχε πίστη ! 

      • Μου αρέσει 1

Δεν μπορω να δεχτω την αποτυχία


Recommended Posts

πρίν από 25 λεπτά , αστα είπε:

Και γω από 25 χρόνων προσπαθώ... Είμαι 36... Χωρίς καμία φυσική σύλληψη... Ευτυχώς με την πρώτη ετ έπιασα τον γιο μ... Τώρα είμαι στην δεύτερη ετ μετά από 5 χρόνια... Μόλις έκανα τεστακι 4 μέρες νωρίτερα... Δυστυχώς αρνητικό... Θα ξακανανω αύριο... Την πρώτη φορά μου είχε δείξει θετικό 3 μέρες νωρίτερα... Τι να πω δε κρατιέμαι... Μακάρι απλά να είναι νωρίς αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το πίστευα απτην αρχή αυτή τη φορά... 

ειναι πολυ νωρις αγαπη μου για να δειξει. εχεις κι αλλα εμβρυα απο τοτε; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 27/9/2021 at 5:44 ΜΜ, Fifi88 είπε:

Καλησπέρα σε ολες. Θα ήθελα να μιλησω για ενα θέμα που με προβληματίζει αρκετά και ίσως και πολλες wanna be μανουλες εδω στην παρέα ... Ειμαι 33, παντρεμενη λιγους μηνες, ομως 7 χρόνια με τον αντρα μου. Οι προσπάθειες μας για παιδακι τα τελευταια 2 χρόνια πιο εντατικές.. Εχω κάνει ολες τις εξετάσεις και ο αντρας μου το ίδιο και ειναι φυσιολογικές. Τον Φεβρουαριο ανακαλυψα πως εχω ενδομητριωση και εκανα ενα χειρουργείο λαπαροσκοπισης αλλα και υστεροσκοπιση ταυτοχρονα. Σαλπιγγες ανοιχτές, μου έλυσαν καποιες συμφυσεις που ειχα και γενικα με εκαναν καινουρια! Μου ειπαν να χαλαρωσω, να εχω συχνες επαφες με τον αντρα μου και το καλοκαιρακι θα έρθει και το μωρακι.... Περνάει 1 μηνας, περνουν 2 μηνες, τιποτα.... Απογοητευση... Εχουμε φτασει στο 7μηνο μετα το χειρουργείο και ακομα τιποτα.... Ξέρω πως υπαρχουν γυναικες πολλες-τωρα πια στην εποχη μας, παααρα πολλες, που κανουν μηνες ή και χρόνια για να μείνουν εγκυες. Γνωριζω επισης γυναικες που ουτε με εξωσωματικες τα καταφεραν. Ειναι εγωιστικό σιγουρα και μπορει να ακουστει καπως, αλλα δεν μπορω να δεχτω την αποτυχια. Δεν μπορω να δεχτω πως δεν μπορω να κανω παιδια χωρις να ξερω καν τον λογο! Η γιατρος μου ειπε πως υπαρχει ενα 20% των υπογονιμων ζευγαριων που ειναι ανεξήγητο! Δεν μπορω ομως να δεχτω πως δεν ειμαι ικανή να κανω κατι χωρίς να μπορει να μου πει καποιος το γιατι! Συγνωμη για το "σεντονι" αλλα ηθελα πραγματικα καπου να τα πω... 

Μετα την λαπαροσκ σ εκοψαν κ την περιοδο;;;;εγω με ενδομητριωση εκανα λαπαροσκ και υστεροσκ μ εκοψαν την περιοδο 6 μηνες εκανα εξωσωμ απετυχε κ μετα εμεινα φυσιολ στην κορη μου ειναι 9 μηνων κ εχω ξαναμεινει εγκυος φυσιολ μεσα σε 7 μηνες απο την γεννα κ εμαθα πως εχω διδυμα.η αμη σου εχεις ελεγξει ποσο ειναι;;εγω με χαμηλη αμη ολα αυτα!!σκεψου ...κ παρολο αυτα εμεινα φυσιολ 2 φορες  κ μαλιστα σε διδυμα.απιστευτο.

Link to comment
Share on other sites

On 2/10/2021 at 10:46 ΜΜ, Suzukaki είπε:

Μετα την λαπαροσκ σ εκοψαν κ την περιοδο;;;;εγω με ενδομητριωση εκανα λαπαροσκ και υστεροσκ μ εκοψαν την περιοδο 6 μηνες εκανα εξωσωμ απετυχε κ μετα εμεινα φυσιολ στην κορη μου ειναι 9 μηνων κ εχω ξαναμεινει εγκυος φυσιολ μεσα σε 7 μηνες απο την γεννα κ εμαθα πως εχω διδυμα.η αμη σου εχεις ελεγξει ποσο ειναι;;εγω με χαμηλη αμη ολα αυτα!!σκεψου ...κ παρολο αυτα εμεινα φυσιολ 2 φορες  κ μαλιστα σε διδυμα.απιστευτο.

ΑΜΗ εχω 33... Μου εκοψαν τεχνητα για 1 μηνα μετα το χειρουργείο την περιοδο για να "ηρεμησει" το θεμα της ενδομητριωσης και να προσπαθησουμε στο καπακι... Ακομα περιμενω..... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Fifi88 είπε:

ΑΜΗ εχω 33... Μου εκοψαν τεχνητα για 1 μηνα μετα το χειρουργείο την περιοδο για να "ηρεμησει" το θεμα της ενδομητριωσης και να προσπαθησουμε στο καπακι... Ακομα περιμενω..... 

Εννοεις αμη 3.3;;;

πρίν από 7 λεπτά , Suzukaki είπε:

Εννοεις αμη 3.3;;;

Ενταξει μια χαρα αμη εχεις και για να στην εκοψαν μονο 1 μηνα παει να πει δ ειχες μεγαλο προβλημα θα μεινεις αμεσα θα δεις απλα απασχολησου με κατι αλλο.έγω τον μηνα που εμεινα εκανα πολυ γυμναστικη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 3/10/2021 at 11:04 ΜΜ, Suzukaki είπε:

Εννοεις αμη 3.3;;;

Ενταξει μια χαρα αμη εχεις και για να στην εκοψαν μονο 1 μηνα παει να πει δ ειχες μεγαλο προβλημα θα μεινεις αμεσα θα δεις απλα απασχολησου με κατι αλλο.έγω τον μηνα που εμεινα εκανα πολυ γυμναστικη 

Οχι... 33.2 για την ακρίβεια... Ειναι καλη. Ναι αυτο κανω ασχολουμαι πλέον με διφορα αλλα. Η γιατρος μου αυτο ειπε και να δωσω χρονο... Την εχω δει ήδη πιο χαλαρα και βλεπουμε... 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Fifi88 είπε:

Οχι... 33.2 για την ακρίβεια... Ειναι καλη. Ναι αυτο κανω ασχολουμαι πλέον με διφορα αλλα. Η γιατρος μου αυτο ειπε και να δωσω χρονο... Την εχω δει ήδη πιο χαλαρα και βλεπουμε... 

Θα μεινεις εφοσον χαλαρωσες στο ευχομαι πολυυυ συντομα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...