Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!

Χριστός ανέστη!!

Βλέπω όλες στο ίδιο mood από εχθές...φαι φαι και πάλι φαι..και μένα μια από τα ίδια εχθές, ήταν δόξα τον Θεό αρκετά ζωηρή παρά την φασαρία και ηρεμούσα και εγώ..λογικά θα ξυπνήσει σε 2-3 μέρες τώρα με την κούραση!?

Χρόνια πολλά στις γεωργιες εάν λένε κάποια κοπέλα και να χαίρεστε όποιον έχετε! Εμάς γιορτάζει ο μπαμπάς μας σήμερα, ο άντρας μου!!❤️❤️

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, khaleesi είπε:

Καλημέρα! Ναι ναι.

Πολύ φαΐ κορίτσια.. το επόμενο ζύγισμα στο γιατρό θα είναι ένα θέμα!

Οχι δεν ταράχτηκε καθόλου χαχαχα καλο σημάδι αυτό εγώ παλι πολυ λίγο φαι δεν ήταν τρώω αυτά τα πασχαλινα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Emmi@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Χριστός ανέστη!!

Βλέπω όλες στο ίδιο mood από εχθές...φαι φαι και πάλι φαι..και μένα μια από τα ίδια εχθές, ήταν δόξα τον Θεό αρκετά ζωηρή παρά την φασαρία και ηρεμούσα και εγώ..λογικά θα ξυπνήσει σε 2-3 μέρες τώρα με την κούραση!?

Χρόνια πολλά στις γεωργιες εάν λένε κάποια κοπέλα και να χαίρεστε όποιον έχετε! Εμάς γιορτάζει ο μπαμπάς μας σήμερα, ο άντρας μου!!❤️❤️

Χρόνια του πολλά κ σε 3 μήνες νε γεμάτη αγκαλιά!!! Αληθώς ο κύριος!!! Υγεία σ όλο τον κόσμο!!

Χριστός Ανέστη, Χρόνια πολλά κ από εμένα με υγεία κ τελιομηνες εγκυμοσύνες!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 29 λεπτά , Dimi84 είπε:

Πως μου είστε σήμερα έκανα το πρώτο μπανιο παυλα ηλιοθεραπεια χαχαχα ήταν πολυ όμορφα αντε να ττελειώνουμε

Καλά μπάνια!σήμερα είχε ζεστή!εμένα γιορτάζει ο γιος μου ήρθαν σήμερα επισκέψεις τελειώσαμε!ξημερώματα έπαθα πάλι κάτι κράμπες στην γάμπα άλλο πράγμα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , marilia35 είπε:

Καλά μπάνια!σήμερα είχε ζεστή!εμένα γιορτάζει ο γιος μου ήρθαν σήμερα επισκέψεις τελειώσαμε!ξημερώματα έπαθα πάλι κάτι κράμπες στην γάμπα άλλο πράγμα!

Και εμένα γιορτάζει ο γιος μου ο μεγάλος γιορτάσαμε μόνοι μας στη θάλασσα με τον μικρό κράμπες έπαθα και εγώ το βράδυ δεν έχω πιει μαγνήσιο τρεις μερες γι'αυτό μάλλον 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω σήμερα πήγαμε για φαγητό σε ένα μαγαζί στα Γρεβενά πολύ ωραίο μαγαζί το οποίο πιάτο έχει περιλαμβάνει και μανιτάρια αλλά μόλις γύρισα με έπιασε διάρροια από τις 5 μέχρι τώρα 4 φορές πήγα.. λέτε να με πείραξε τίποτα που έφαγα η να κρυωσα!? Το μαγαζί είναι καλό και καθαρό..λέω από τα μανιτάρια μήπως έπαθα τίποτα!! Αγχώθηκα λίγο..η μικρή πάντως κουνιέται..ο άντρας μου όμως δεν έπαθε τίποτα..αν ήταν δεν θα είχε και αυτός θέμα??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Dimi84 είπε:

Και εμένα γιορτάζει ο γιος μου ο μεγάλος γιορτάσαμε μόνοι μας στη θάλασσα με τον μικρό κράμπες έπαθα και εγώ το βράδυ δεν έχω πιει μαγνήσιο τρεις μερες γι'αυτό μάλλον 

Να τους χαιρόμαστε!σίγουρα για αυτό θα έπαθες!εγώ έπινα αλλά κουράστηκα λίγο παραπάνω με περπάτημα 

πρίν από 15 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω σήμερα πήγαμε για φαγητό σε ένα μαγαζί στα Γρεβενά πολύ ωραίο μαγαζί το οποίο πιάτο έχει περιλαμβάνει και μανιτάρια αλλά μόλις γύρισα με έπιασε διάρροια από τις 5 μέχρι τώρα 4 φορές πήγα.. λέτε να με πείραξε τίποτα που έφαγα η να κρυωσα!? Το μαγαζί είναι καλό και καθαρό..λέω από τα μανιτάρια μήπως έπαθα τίποτα!! Αγχώθηκα λίγο..η μικρή πάντως κουνιέται

Να κρυώσες δν πιστεύω!η διατροφικό είναι η καμία ίωση!μην φοβάσαι δν θα πάθει κάτι το μωράκι εσύ ταλαιπωρήθηκες τώρα!πάρε τηλ τον γιατρό σου αν συνεχίσεις τι επιτρέπεται να πιεις κ πόσες φορές μπορείς να κάνεις διάρροια ώστε αν χρειαστείς χαπι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , marilia35 είπε:

Να τους χαιρόμαστε!σίγουρα για αυτό θα έπαθες!εγώ έπινα αλλά κουράστηκα λίγο παραπάνω με περπάτημα 

Να κρυώσες δν πιστεύω!η διατροφικό είναι η καμία ίωση!μην φοβάσαι δν θα πάθει κάτι το μωράκι εσύ ταλαιπωρήθηκες τώρα!πάρε τηλ τον γιατρό σου αν συνεχίσεις τι επιτρέπεται να πιεις κ πόσες φορές μπορείς να κάνεις διάρροια ώστε αν χρειαστείς χαπι

Ναι αν ξαναπάω θα τον πάρω τηλέφωνο!! Από δηλητηρίαση μπορεί να πάθει τίποτα το μωρό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Ναι αν ξαναπάω θα τον πάρω τηλέφωνο!! Από δηλητηρίαση μπορεί να πάθει τίποτα το μωρό?

Όχι δν παθαίνει κάτι!η κολλητή μου είχε φάει κοτόπουλο δν ξέρω τι ακριβώς έφταιγε αλλά από τροφή στην κύηση ήταν 5 μηνών έκανε διάρροια κ εμετό για μια μέρα της έδωσε ο γιατρός χάπι για το στομάχι όλα καλά ήταν!σκέψου μήπως κ καμία ιωσουλα κ να ήταν σύμπτωση κ νομίζεις από φαγητο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , marilia35 είπε:

Όχι δν παθαίνει κάτι!η κολλητή μου είχε φάει κοτόπουλο δν ξέρω τι ακριβώς έφταιγε αλλά από τροφή στην κύηση ήταν 5 μηνών έκανε διάρροια κ εμετό για μια μέρα της έδωσε ο γιατρός χάπι για το στομάχι όλα καλά ήταν!σκέψου μήπως κ καμία ιωσουλα κ να ήταν σύμπτωση κ νομίζεις από φαγητο

Μπορεί και να ήταν σύμπτωση γιατί στο σπίτι πάω κάθε μέρα τουαλέτα και στο χωριό επειδή ήμασταν πολλά άτομα δεν πολύ πήγαινα και ίσως ζοριστηκα και μόλις ήρθα σπίτι χαλάρωσα και πήγα για όλες τις μέρες!! Νομίζω και από το φαγητό η δηλητηρίαση δεν εμφανίζεται σε 2 ώρες θέλει νομίζω κάνα 24ωρο..το στομάχι μου πάντως δεν πονάει! Θα φανεί και αύριο

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Xrisaaaaaa είπε:

Μπορεί και να ήταν σύμπτωση γιατί στο σπίτι πάω κάθε μέρα τουαλέτα και στο χωριό επειδή ήμασταν πολλά άτομα δεν πολύ πήγαινα και ίσως ζοριστηκα και μόλις ήρθα σπίτι χαλάρωσα και πήγα για όλες τις μέρες!! Νομίζω και από το φαγητό η δηλητηρίαση δεν εμφανίζεται σε 2 ώρες θέλει νομίζω κάνα 24ωρο..το στομάχι μου πάντως δεν πονάει! Θα φανεί και αύριο

Καλησπέρα!! Και χρόνια πολλά!! Αυτό που μπορεί να πηγες για όλες τις μέρες μαζί ισχύει, το παθαίνω συχνά σε ολιγοημερες διακοπες!! Όταν είχα πάθει δηλητηρίαση πριν κάποια χρόνια, είχα βάρος στο στομάχι 2 ώρες μετά  και μετα από κάνα 5ωρο διάρροια και εμετός ανελέητα. Πονούσε το στομάχι ομως! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όσες/όσους γιόρταζαν. 

Κορίτσια η επίσκεψη στον οδοντίατρο με τοπική αναισθησία είναι επιτρεπτή; 

Χθες με πονούσε πάρα πολύ το δόντι μου κ θα πρέπει να πάω να το δω. 

Link to comment
Share on other sites

On 22/4/2022 at 3:21 ΜΜ, Vasso87 είπε:

Έχω πάντως έχω ακούσει και για πολιτική μαιευτηρίου ότι κάτω απο 2500 μπαίνει όπως κ αν έχει θερμοκοιτίδα, ενώ η ανήψια μου σε άλλο γεννήθηκε 2200 κ δεν μπήκε ποτέ.. παίζουν κ αυτά!

Το Μητέρα που θα γεννήσω έχει τέτοια πολιτική.

Καλημέρα κορίτσια, χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη! Χρόνια πολλά και σε όσους γιορτάζουν!

@Zwitsa30 @Xioni @Νικολέτα 29 Καλώς ήρθατε στην παρέα μας! Με το καλό τα μωράκια σας!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...