Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Vlal είπε:

Θα κάνω μια πολύ σημαντική ερώτηση!!!!!όλες νιώθετε σαν μια κουράδα όταν κοιτιεστε στο καθρέφτη ή μόνο εγώ βλέπω το σώμα μου κ κρύβομαι!!!!ας μην πιάσω την λέξη κυτταρίτιδα καν....γενικά......

Και εγώ μια από τα ίδια... Γενικά επειδή πάντα ήμουν αδύνατη δεν μου αρέσει να με βλέπω με κοιλια!!! Όσο φυσιολογικό και αν είναι αυτό αφού μέσα μας μεγαλώνει ένα μωράκι... 

Αλλά είναι εξίσου και τόσο περίεργο που μόνο όταν το βιώνεις το καταλαβαίνεις... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Vlal said:

Θα κάνω μια πολύ σημαντική ερώτηση!!!!!όλες νιώθετε σαν μια κουράδα όταν κοιτιεστε στο καθρέφτη ή μόνο εγώ βλέπω το σώμα μου κ κρύβομαι!!!!ας μην πιάσω την λέξη κυτταρίτιδα καν....γενικά......

Αχ μια απ'τα ιδια κι εγω... Πολυ χαλια αισθανομαι και δεν μπορω να με βλεπω στον καθρεφτη. δεν μ'αρεσει κανενα ρουχο πανω μου και τωρα που καλοκαιριαζει απελπιζομαι... Τι θα φοραω??? Βλεπω και τις βιτρινες με τα ανοιξιατικα -καλοκαιρινα και μελαγχολω. Στην κορη μου δεν ημουν ετσι, ημουν πιο χαλαρη. Τωρα σ'αυτη την εγκυμοσυνη τα εχω παιξει. Δεν ξερω αν ειναι μονο οι ορμονες απο τον γιο αλλα αισθανομαι πολυ χαλια εμφανισιακα...

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Martsi18 είπε:

@iwanna24 Όλα να πάνε κατ ευχήν!!!! Καλή δύναμη!!! ❤️❤️❤️

Ναιι..! Ίδια συναισθήματα! Αλλά το σώμα είναι κάτι ποου φτιάχνει σίγουρα !

Σίγουρα.......απλά λέω......πώς νιώθω τώρα!!!!!!όλοι Μ λένε τι όμορφη και πόσο σ πάει κλπ και εγώ νιώθω ένας τερας

6 ώρες πρίν, Elenaki30 είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια... Γενικά επειδή πάντα ήμουν αδύνατη δεν μου αρέσει να με βλέπω με κοιλια!!! Όσο φυσιολογικό και αν είναι αυτό αφού μέσα μας μεγαλώνει ένα μωράκι... 

Αλλά είναι εξίσου και τόσο περίεργο που μόνο όταν το βιώνεις το καταλαβαίνεις... 

Και εγώ πάντα αδύνατη.....και με αδυνατο πρόσωπο κλπ και τώρα με βγάζουν και κάτι φωτό και απελπιζομαι.....νιώθω λες και δεν είμαι εγώ...

6 ώρες πρίν, vp22 είπε:

Αχ μια απ'τα ιδια κι εγω... Πολυ χαλια αισθανομαι και δεν μπορω να με βλεπω στον καθρεφτη. δεν μ'αρεσει κανενα ρουχο πανω μου και τωρα που καλοκαιριαζει απελπιζομαι... Τι θα φοραω??? Βλεπω και τις βιτρινες με τα ανοιξιατικα -καλοκαιρινα και μελαγχολω. Στην κορη μου δεν ημουν ετσι, ημουν πιο χαλαρη. Τωρα σ'αυτη την εγκυμοσυνη τα εχω παιξει. Δεν ξερω αν ειναι μονο οι ορμονες απο τον γιο αλλα αισθανομαι πολυ χαλια εμφανισιακα...

Ακριβώς... Εχθές Μ έλεγε η κουμπάρα μου γτ πήγαμε για λαμπάδες...πάμε στα μαγαζιά να σ πάρω κάτι....δεν θέλω φώναζα.....δεν έχω κέφι να ψωνίσω τπτ νιώθω ότι θα είναι χάλια πάνω μου

@iwanna24 κορίτσι μου υπομονή!!!!και όλα θα πάνε τέλεια!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Vlal είπε:

Θα κάνω μια πολύ σημαντική ερώτηση!!!!!όλες νιώθετε σαν μια κουράδα όταν κοιτιεστε στο καθρέφτη ή μόνο εγώ βλέπω το σώμα μου κ κρύβομαι!!!!ας μην πιάσω την λέξη κυτταρίτιδα καν....γενικά......

Αχχχ και νόμιζα ότι μόνο εγώ είμαι έτσι!! Λέω πως είμαι θεέ μου? Και έχω άλλο ένα τρίμηνο ακόμα!! Πώς θα γίνω δλδ? Αφού μου λέει ο σύζυγος τι να μου πάρει για τα γενέθλια και λέω πάντως όχι ρούχα... χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Xrisaaaaaa είπε:

Αχχχ και νόμιζα ότι μόνο εγώ είμαι έτσι!! Λέω πως είμαι θεέ μου? Και έχω άλλο ένα τρίμηνο ακόμα!! Πώς θα γίνω δλδ? Αφού μου λέει ο σύζυγος τι να μου πάρει για τα γενέθλια και λέω πάντως όχι ρούχα... χαχαχα

Εγώ πήρα κάτι ρούχα από το Σέιν...και τα δοκίμαζα και Μ λέει ο άντρας μου πωωω σε κάνουν τεράστια...απογοητευτικά 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 26 λεπτά , Vlal είπε:

Εγώ πήρα κάτι ρούχα από το Σέιν...και τα δοκίμαζα και Μ λέει ο άντρας μου πωωω σε κάνουν τεράστια...απογοητευτικά 

Εγώ δεν θέλω να πάρω εγκυμοσύνης αποκλειστικά θέλω να πάρω από τα κανονικά αλλά επειδή έχω κοιλιά τα small που φορούσα δεν κλείνουν στην κοιλιά μόνο τα medium και large μου κλείνουν αλλά είναι τεράστια στα πόδια και φαίνονται χάλια οπότε δεν παίρνω.  Το καλοκαίρι θα πάρω φορεματακια.  

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου με τη θετική σας ενέργεια.

Ήρθα χτες βράδυ με κολικό εντέρου.

Όμως εμφάνισε η μικρή χαμηλα αμνιακα υγρά συνάμα.

Είχα αφυδατωθεί από την ίωση.

Συνάμα η crp βγήκε χάλια και γενικά, όλες οι αιματολογικές μου δηλώνουν φλεγμονή. 

Παίρνω αντιβιωσεις και προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη.

Συσπάσεις δεν έχω. Ούτε μια.

Η μικρή είναι μια χαρά.

Τράχηλος σταθερός στο 3.

Όμως θέλουμε να πέσει η crp.

Τα αμνιακα μεν χαμηλά αλλά στα κατώτερα φυσιολογικά.

Αύριο πιστεύω θα βγω.

Πρώτο βήμα, θα πάω σε κάποιον εξειδικευμένο εμβρυολογο...

Κάτι δεν μου αρέσει και πάντα μια δεύτερη γνώμη, βοηθάει.

Σας ευχαριστώ για την ενέργεια.

Μου λείπει φοβερά η μεγάλη μου.

Φιλάκια ❤️

Όλα θα πανε καλα αυτό θα σκέφτεσαι και τίποτα άλλο περιμένουμε να μας στειλεις από το σπιτάκι σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και σας ευχαριστώ όλες.

Βγαίνω.

Συνεχίζω αντιβιωσεις και ξανά crp σε λίγες μέρες.

Ο γιατρός με περιμένει σε λίγο στο ιατρείο να δούμε ξανά τα πάντα.

Το μεσημέρι, έχω ραντεβού με έναν εμβρυολογο.

Όλα καλά θα πάνε...

Σας φιλώ!

 

  • Μου αρέσει 13

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημέρα και σας ευχαριστώ όλες.

Βγαίνω.

Συνεχίζω αντιβιωσεις και ξανά crp σε λίγες μέρες.

Ο γιατρός με περιμένει σε λίγο στο ιατρείο να δούμε ξανά τα πάντα.

Το μεσημέρι, έχω ραντεβού με έναν εμβρυολογο.

Όλα καλά θα πάνε...

Σας φιλώ!

 

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου!! Όλα καλά θα πάνε...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημέρα και σας ευχαριστώ όλες.

Βγαίνω.

Συνεχίζω αντιβιωσεις και ξανά crp σε λίγες μέρες.

Ο γιατρός με περιμένει σε λίγο στο ιατρείο να δούμε ξανά τα πάντα.

Το μεσημέρι, έχω ραντεβού με έναν εμβρυολογο.

Όλα καλά θα πάνε...

Σας φιλώ!

 

Καλημερα!! Χαίρομαι που βγαίνεις!! Και μπράβο για τις τόσο άμεσες κινήσεις!! Ως το μεσημέρι θα χεις δει 2 γιατρούς ήδη!! Θα ξεκαθαρίσει η κατάσταση,θα ηρεμήσεις μετά, θα περάσει!! Καλή δύναμη!! Θα περιμένουμε νέα σου,όποτε μπορέσεις!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Vlal είπε:

Εγώ πήρα κάτι ρούχα από το Σέιν...και τα δοκίμαζα και Μ λέει ο άντρας μου πωωω σε κάνουν τεράστια...απογοητευτικά 

Δεν έχουν μάθει και αυτοί ότι 9 μηνες πρέπει να προσέχουν πολύ τι λένε;; χαχα

Και εγώ πήρα από το shein ένα μαγιό ολόσωμο εγκυμοσύνης και παραδόξως βγήκε πολύ καλό! Λίγο χαλαρό για τώρα επίτηδες  αλλά πιστεύω θα είναι καλό μετά που θα είμαι βουβαλιτσα :-P

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Καλημέρα και σας ευχαριστώ όλες.

Βγαίνω.

Συνεχίζω αντιβιωσεις και ξανά crp σε λίγες μέρες.

Ο γιατρός με περιμένει σε λίγο στο ιατρείο να δούμε ξανά τα πάντα.

Το μεσημέρι, έχω ραντεβού με έναν εμβρυολογο.

Όλα καλά θα πάνε...

Σας φιλώ!

 

Αντε τέλεια!!! Όταν τελειώσεις με τους γιατρούς και ηρεμήσεις περιμένουμε τα νέα σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. 

Όντως σαν κουρ@δα.. Μέσα κ έξω.. Ούτε ρούχα, ούτε καθρέφτες, ούτε καν μπάνιο. Όλα με το ζόρι. Φεύγει το ένα, έρχεται το άλλο.

Κ επειδή η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται, μόλις σηκώθηκα τα έβγαλα πάλι :( Ανυπομονώ να τελειώσει αυτό το βάσανο, νοιώθω ότι τερμάτισα πια..

@iwanna24 σου εύχομαι τα καλύτερα νέα από τον εμβρυολογο.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , VDald είπε:

Καλημέρα.. 

Όντως σαν κουρ@δα.. Μέσα κ έξω.. Ούτε ρούχα, ούτε καθρέφτες, ούτε καν μπάνιο. Όλα με το ζόρι. Φεύγει το ένα, έρχεται το άλλο.

Κ επειδή η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται, μόλις σηκώθηκα τα έβγαλα πάλι :( Ανυπομονώ να τελειώσει αυτό το βάσανο, νοιώθω ότι τερμάτισα πια..

@iwanna24 σου εύχομαι τα καλύτερα νέα από τον εμβρυολογο.

Εχεις ψάξει μήπως σε πειράζει κάποιο από τα συμπληρώματα που παιρνεις;; γιατί και εγώ έτσι ήμουν όσο έπαιρνα τον σιδηρο και μόλις τον σταμάτησα μετά από δύο μέρες όλα καλά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Καλημέρα και σας ευχαριστώ όλες.

Βγαίνω.

Συνεχίζω αντιβιωσεις και ξανά crp σε λίγες μέρες.

Ο γιατρός με περιμένει σε λίγο στο ιατρείο να δούμε ξανά τα πάντα.

Το μεσημέρι, έχω ραντεβού με έναν εμβρυολογο.

Όλα καλά θα πάνε...

Σας φιλώ!

 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου , η Παναγία μαζί σας!!!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Elenaki30 said:

Εχεις ψάξει μήπως σε πειράζει κάποιο από τα συμπληρώματα που παιρνεις;; γιατί και εγώ έτσι ήμουν όσο έπαιρνα τον σιδηρο και μόλις τον σταμάτησα μετά από δύο μέρες όλα καλά.

Τον σταμάτησα ξανά αναγκαστικά. Σίγουρα με χειροτερεύει. 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...