Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

Κορίτσια...ο εμβρυολογος μου είπε ότι όλα είναι τέλεια. 

Το αμνιακό άψογο (12).

Η μικρή κοντά 1 κιλό.

Πλακούντας και όλα άψογα...

Ο τράχηλος εντάξει, 2.5.

Δεν αλλάζει προφανώς...εκεί θα είναι.

Μου είπε απλά ξεκούραση και όχι βάρη...όχι κλινήρης, να βγαίνω και τις βόλτες μου!

Το μωρό φυσικά, έχει όσα υγρά χρειάζεται.

Είναι ισχιακό προς το παρόν.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει γίνει ακριβώς...είμαι και κουρασμένη, άυπνη ειλικρινά. 

 

 

  • Μου αρέσει 9

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Κορίτσια...ο εμβρυολογος μου είπε ότι όλα είναι τέλεια. 

Το αμνιακό άψογο (12).

Η μικρή κοντά 1 κιλό.

Πλακούντας και όλα άψογα...

Ο τράχηλος εντάξει, 2.5.

Δεν αλλάζει προφανώς...εκεί θα είναι.

Μου είπε απλά ξεκούραση και όχι βάρη...όχι κλινήρης, να βγαίνω και τις βόλτες μου!

Το μωρό φυσικά, έχει όσα υγρά χρειάζεται.

Είναι ισχιακό προς το παρόν.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει γίνει ακριβώς...είμαι και κουρασμένη, άυπνη ειλικρινά. 

 

 

Μπράβο κορίτσι μου!!! Είδες όλα πήγαν τέλεια! Κοίτα να απολαύσεις το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης και να περάσεις πολύ όμορφα με την οικογένειά σου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Κορίτσια...ο εμβρυολογος μου είπε ότι όλα είναι τέλεια. 

Το αμνιακό άψογο (12).

Η μικρή κοντά 1 κιλό.

Πλακούντας και όλα άψογα...

Ο τράχηλος εντάξει, 2.5.

Δεν αλλάζει προφανώς...εκεί θα είναι.

Μου είπε απλά ξεκούραση και όχι βάρη...όχι κλινήρης, να βγαίνω και τις βόλτες μου!

Το μωρό φυσικά, έχει όσα υγρά χρειάζεται.

Είναι ισχιακό προς το παρόν.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει γίνει ακριβώς...είμαι και κουρασμένη, άυπνη ειλικρινά. 

 

 

Μπράβο!!!! Να πας να ξεκουραστείς και από αύριο που θα έχει καιρό σούπερ, πήγαινε μια χαλαρή βολτούλα.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 20/4/2022 at 4:17 ΜΜ, VDald είπε:

Όχι ρε συ. Απλώς με έχει ταράξει το στομάχι από την μια, η δυσκοιλιότητα από την άλλη, ψυχολογία στα πατώματα κ ένας φαύλος κύκλος γενικά. Δλδ αν φάω κάτι για να πάω τουαλέτα με ενοχλεί στο στομάχι κ αντιστρόφως, κατάλαβες.. Έχω βαρύνει κ πολύ, δεν βολεύομαι με τίποτα κ ενέργεια μηδέν. 

Ένα μήνα όλο κι όλο χαλάρωσα σε όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης. 

Μήπως θα σε βοηθησει κάποιο λαδι για την δυσκοιλιοτητα; Εμενα με εχει σώσει, βεβαια δεν το λες και πολυ ευχαριστο όταν το παιρνεις. 

21 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Να ρωτήσω όσα κορίτσια μετράνε το σάκχαρο με μηχανάκι!τι μετρήσεις έχετε περίπου στην βραδινη?

Απο 89 μεχρι 115 καπου εκει, βεβαια εγω εχω προβλημα με το νηστειας. 

21 ώρες πρίν, Vlal είπε:

Θα κάνω μια πολύ σημαντική ερώτηση!!!!!όλες νιώθετε σαν μια κουράδα όταν κοιτιεστε στο καθρέφτη ή μόνο εγώ βλέπω το σώμα μου κ κρύβομαι!!!!ας μην πιάσω την λέξη κυτταρίτιδα καν....γενικά......

Και ακομα χειρότερα.. Οταν βλέπω δε και τις ραγαδες με πιάνει καταθλιψη. Εχω και τον αντρα μου να μου λεει πως κανεις ετσι δυο μωρα κουβαλας απόλαυσε την κοιλιτσα σου και εκνευρίζομαι χειρότερα. 

1 ώρα πρίν, iwanna24 είπε:

Κορίτσια...ο εμβρυολογος μου είπε ότι όλα είναι τέλεια. 

Το αμνιακό άψογο (12).

Η μικρή κοντά 1 κιλό.

Πλακούντας και όλα άψογα...

Ο τράχηλος εντάξει, 2.5.

Δεν αλλάζει προφανώς...εκεί θα είναι.

Μου είπε απλά ξεκούραση και όχι βάρη...όχι κλινήρης, να βγαίνω και τις βόλτες μου!

Το μωρό φυσικά, έχει όσα υγρά χρειάζεται.

Είναι ισχιακό προς το παρόν.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει γίνει ακριβώς...είμαι και κουρασμένη, άυπνη ειλικρινά. 

 

 

Μπράβο κοριτσι μου!! Ξεκουρασου, παρε αγκαλια το παιδακι σου και ολα θα πάνε καλα!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Κορίτσια...ο εμβρυολογος μου είπε ότι όλα είναι τέλεια. 

Το αμνιακό άψογο (12).

Η μικρή κοντά 1 κιλό.

Πλακούντας και όλα άψογα...

Ο τράχηλος εντάξει, 2.5.

Δεν αλλάζει προφανώς...εκεί θα είναι.

Μου είπε απλά ξεκούραση και όχι βάρη...όχι κλινήρης, να βγαίνω και τις βόλτες μου!

Το μωρό φυσικά, έχει όσα υγρά χρειάζεται.

Είναι ισχιακό προς το παρόν.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει γίνει ακριβώς...είμαι και κουρασμένη, άυπνη ειλικρινά. 

 

 

Μπράβο αγαπημένη!!!

Όλα είναι καλά!!! Πάρε μια βαθιά ανάσα, και όλα τελείωσαν... Ξεκουράσου, χάιδεψε την κοιλιά σου και άστο πίσω..

Η Παναγία κοντά μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Κορίτσια...ο εμβρυολογος μου είπε ότι όλα είναι τέλεια. 

Το αμνιακό άψογο (12).

Η μικρή κοντά 1 κιλό.

Πλακούντας και όλα άψογα...

Ο τράχηλος εντάξει, 2.5.

Δεν αλλάζει προφανώς...εκεί θα είναι.

Μου είπε απλά ξεκούραση και όχι βάρη...όχι κλινήρης, να βγαίνω και τις βόλτες μου!

Το μωρό φυσικά, έχει όσα υγρά χρειάζεται.

Είναι ισχιακό προς το παρόν.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει γίνει ακριβώς...είμαι και κουρασμένη, άυπνη ειλικρινά. 

 

 

Μπράβο κορίτσι μου όλα καλά με το νινι!ξεκουράσου να αναρρώσεις!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Κορίτσια...ο εμβρυολογος μου είπε ότι όλα είναι τέλεια. 

Το αμνιακό άψογο (12).

Η μικρή κοντά 1 κιλό.

Πλακούντας και όλα άψογα...

Ο τράχηλος εντάξει, 2.5.

Δεν αλλάζει προφανώς...εκεί θα είναι.

Μου είπε απλά ξεκούραση και όχι βάρη...όχι κλινήρης, να βγαίνω και τις βόλτες μου!

Το μωρό φυσικά, έχει όσα υγρά χρειάζεται.

Είναι ισχιακό προς το παρόν.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει γίνει ακριβώς...είμαι και κουρασμένη, άυπνη ειλικρινά. 

 

 

Μπράβο κοριτσαρα μου και εμένα είναι ισχιακος χαχα έχουν ακόμα περιθώριο να ξεκουραστείς λοιπόν 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Κορίτσια...ο εμβρυολογος μου είπε ότι όλα είναι τέλεια. 

Το αμνιακό άψογο (12).

Η μικρή κοντά 1 κιλό.

Πλακούντας και όλα άψογα...

Ο τράχηλος εντάξει, 2.5.

Δεν αλλάζει προφανώς...εκεί θα είναι.

Μου είπε απλά ξεκούραση και όχι βάρη...όχι κλινήρης, να βγαίνω και τις βόλτες μου!

Το μωρό φυσικά, έχει όσα υγρά χρειάζεται.

Είναι ισχιακό προς το παρόν.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει γίνει ακριβώς...είμαι και κουρασμένη, άυπνη ειλικρινά. 

 

 

Αχ,τελεια!! Έφυγε κι αυτό!! Από δω και πέρα εύχομαι μόνο ευχάριστα!! 

Κορίτσια, μιας που το ανεφερε και η Ιωάννα,σας μετράνε το αμνιακο υγρό ; Εμένα στις 2 τελευταίες μου το έχουν καταγράψει ακριβώς και έχει κλίμακα 2-8. Είχα 4,8 και 5,5 τις φορές που πήγα και είπαν φυσιολογικό. Εμένα η πρώτη δε μου άρεσε που ήταν λίγο πάνω από τη βαση για τη βδομάδα που ήμουν και άρχισα να πίνω πιο πολυ νερό και μετά ανέβηκε. Και τις δύο φορές πάντως μου είπαν ότι το υγρό είναι αρκετό και φυσιολογικό και δεν ασχολήθηκαν περαιτέρω.  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Polly1 είπε:

Αχ,τελεια!! Έφυγε κι αυτό!! Από δω και πέρα εύχομαι μόνο ευχάριστα!! 

Κορίτσια, μιας που το ανεφερε και η Ιωάννα,σας μετράνε το αμνιακο υγρό ; Εμένα στις 2 τελευταίες μου το έχουν καταγράψει ακριβώς και έχει κλίμακα 2-8. Είχα 4,8 και 5,5 τις φορές που πήγα και είπαν φυσιολογικό. Εμένα η πρώτη δε μου άρεσε που ήταν λίγο πάνω από τη βαση για τη βδομάδα που ήμουν και άρχισα να πίνω πιο πολυ νερό και μετά ανέβηκε. Και τις δύο φορές πάντως μου είπαν ότι το υγρό είναι αρκετό και φυσιολογικό και δεν ασχολήθηκαν περαιτέρω.  

Μου δίνει πάντα χαρτί με μετρήσεις αλλά δν έχω δώσει σημασία να δω αν το γράφει!στον προηγούμενο υπέρηχο μου είπε ο γιατρός μια χαρά το αμνιακό υγρό από μόνος του

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Polly1 είπε:

Αχ,τελεια!! Έφυγε κι αυτό!! Από δω και πέρα εύχομαι μόνο ευχάριστα!! 

Κορίτσια, μιας που το ανεφερε και η Ιωάννα,σας μετράνε το αμνιακο υγρό ; Εμένα στις 2 τελευταίες μου το έχουν καταγράψει ακριβώς και έχει κλίμακα 2-8. Είχα 4,8 και 5,5 τις φορές που πήγα και είπαν φυσιολογικό. Εμένα η πρώτη δε μου άρεσε που ήταν λίγο πάνω από τη βαση για τη βδομάδα που ήμουν και άρχισα να πίνω πιο πολυ νερό και μετά ανέβηκε. Και τις δύο φορές πάντως μου είπαν ότι το υγρό είναι αρκετό και φυσιολογικό και δεν ασχολήθηκαν περαιτέρω.  

Εμένα δεν γράφει πόσο είναι απλά κάθε φορά μου λέει ότι είναι καλό..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια, είσαστε παρα πολλές στην ομάδα. Είμαι 38, με Πητ 23/7 στο δεύτερο παιδί. Το πρώτο αγόρι όπως και αυτό που περιμένω. Είχα μια δυσκολη πρώτη εγκυμοσύνη με πρόβλημα στην χολή και νοσηλεία 2,5 μήνες. Τελικά όλα καλά πήγαν με πολύ ταλαιπωρία σωματική και ψυχολογική. Στην δεύτερη τώρα εγκυμοσύνη μέχρι στιγμής ήταν όλα καλά α επιπέδου, β επιπέδου και καμπύλη ζαχάρου. Πάω στην τελευταία επίσκεψη στο γιατρό και βλέπει αυξημένο αμνιακό και από τότε έχω αγχωθει λιγάκι. Μετράω και το ζάχαρο μήπως είναι αυτή η αιτία αλλά οι μετρήσεις είναι πολύ καλές. Έκανα εξετάσεις για μικρόβια καθαρές προς το παρόν. Απλά με προβληματίζει μην έχει κάτι μωρό. Για αμνιοπαρακέντηση δεν θέλω να κάνω γιατί φοβάμαι μην έχω απρόοπτα. Ξανά έκανα στην εβδομάδα επανάληψη και είναι στα ίδια επίπεδα το αμνιακό. Μόνο ο μπεμπακος μεγάλωσε γύρω στα 1090. Νιώθω και δυσφορία ότι μεγάλωσε πολύ η κοιλιά μου σε σχέση με την προηγούμενη εγκυμοσύνη τώρα είναι λες και είμαι στον 8. Εσείς πώς νιώθετε με την κοιλιά σας. Σας ευχαριστώ και σόρρυ για το μεγάλο μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Xioni είπε:

Γεια σας κορίτσια, είσαστε παρα πολλές στην ομάδα. Είμαι 38, με Πητ 23/7 στο δεύτερο παιδί. Το πρώτο αγόρι όπως και αυτό που περιμένω. Είχα μια δυσκολη πρώτη εγκυμοσύνη με πρόβλημα στην χολή και νοσηλεία 2,5 μήνες. Τελικά όλα καλά πήγαν με πολύ ταλαιπωρία σωματική και ψυχολογική. Στην δεύτερη τώρα εγκυμοσύνη μέχρι στιγμής ήταν όλα καλά α επιπέδου, β επιπέδου και καμπύλη ζαχάρου. Πάω στην τελευταία επίσκεψη στο γιατρό και βλέπει αυξημένο αμνιακό και από τότε έχω αγχωθει λιγάκι. Μετράω και το ζάχαρο μήπως είναι αυτή η αιτία αλλά οι μετρήσεις είναι πολύ καλές. Έκανα εξετάσεις για μικρόβια καθαρές προς το παρόν. Απλά με προβληματίζει μην έχει κάτι μωρό. Για αμνιοπαρακέντηση δεν θέλω να κάνω γιατί φοβάμαι μην έχω απρόοπτα. Ξανά έκανα στην εβδομάδα επανάληψη και είναι στα ίδια επίπεδα το αμνιακό. Μόνο ο μπεμπακος μεγάλωσε γύρω στα 1090. Νιώθω και δυσφορία ότι μεγάλωσε πολύ η κοιλιά μου σε σχέση με την προηγούμενη εγκυμοσύνη τώρα είναι λες και είμαι στον 8. Εσείς πώς νιώθετε με την κοιλιά σας. Σας ευχαριστώ και σόρρυ για το μεγάλο μήνυμα.

Καλώς ήρθες κορίτσι μου με το καλό κ το δεύτερο μωράκι σου!κ γω έχω μεγάλη σαν 9 μηνών!έχω πάρει 7 κιλά θεωρώ δν είναι απ' αυτό!λένε σε δεύτερη κύηση μπορεί να έχεις μεγαλύτερη κοιλιά!τώρα όσο αναφορά για το αμνιακό υγρό δν έχω γνώση θα σου πουν τα κορίτσια!αν δν ανησυχεί ο γιατρός μπορεί να συμβαίνει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, marilia35 είπε:

Μου δίνει πάντα χαρτί με μετρήσεις αλλά δν έχω δώσει σημασία να δω αν το γράφει!στον προηγούμενο υπέρηχο μου είπε ο γιατρός μια χαρά το αμνιακό υγρό από μόνος του

 

1 hour ago, Xrisaaaaaa είπε:

Εμένα δεν γράφει πόσο είναι απλά κάθε φορά μου λέει ότι είναι καλό..

Κι εμένα έτσι κάθε φορά αλλά τις 2 τελευταίες φορές το κατέγραψαν κιολας! Ας μείνουμε σ αυτο!! Πολλά υγρά γενικα!!

πρίν από 59 λεπτά , Xioni είπε:

Γεια σας κορίτσια, είσαστε παρα πολλές στην ομάδα. Είμαι 38, με Πητ 23/7 στο δεύτερο παιδί. Το πρώτο αγόρι όπως και αυτό που περιμένω. Είχα μια δυσκολη πρώτη εγκυμοσύνη με πρόβλημα στην χολή και νοσηλεία 2,5 μήνες. Τελικά όλα καλά πήγαν με πολύ ταλαιπωρία σωματική και ψυχολογική. Στην δεύτερη τώρα εγκυμοσύνη μέχρι στιγμής ήταν όλα καλά α επιπέδου, β επιπέδου και καμπύλη ζαχάρου. Πάω στην τελευταία επίσκεψη στο γιατρό και βλέπει αυξημένο αμνιακό και από τότε έχω αγχωθει λιγάκι. Μετράω και το ζάχαρο μήπως είναι αυτή η αιτία αλλά οι μετρήσεις είναι πολύ καλές. Έκανα εξετάσεις για μικρόβια καθαρές προς το παρόν. Απλά με προβληματίζει μην έχει κάτι μωρό. Για αμνιοπαρακέντηση δεν θέλω να κάνω γιατί φοβάμαι μην έχω απρόοπτα. Ξανά έκανα στην εβδομάδα επανάληψη και είναι στα ίδια επίπεδα το αμνιακό. Μόνο ο μπεμπακος μεγάλωσε γύρω στα 1090. Νιώθω και δυσφορία ότι μεγάλωσε πολύ η κοιλιά μου σε σχέση με την προηγούμενη εγκυμοσύνη τώρα είναι λες και είμαι στον 8. Εσείς πώς νιώθετε με την κοιλιά σας. Σας ευχαριστώ και σόρρυ για το μεγάλο μήνυμα.

Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες! Ο γιατρός ανησυχει; Σου είπε για αμνιο; ή απλά  είναι στα ανώτατα φυσιολογικα;; Κοιλιά τεράστια έχω από τον 3ο μηνα!! Τώρα φαίνομαι ετοιμογεννη! Και το αμνιακό μου είναι 5,5 με ανώτατο όριο το 8,τουλάχιστον όπως το αντιλαμβάνομαι από τα χαρτιά που μου δίνουν! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ καλή ανάσταση να έχουμε! Πόσο χαίρομαι που σας βρήκα! Περιμένω κ εγώ μωράκι με ΠΗΤ 31/7 κ πρώτη εγκυμοσύνη!! Αυτές τις μέρες είμαι ξαπλωμένη με οριακά κοντό τραχηλο, είναι κάποια άλλη κοπέλα με παρόμοια κατάσταση να μοιραστούμε τις απορίες μας;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Zwitsa30 είπε:

Καλησπέρα κ καλή ανάσταση να έχουμε! Πόσο χαίρομαι που σας βρήκα! Περιμένω κ εγώ μωράκι με ΠΗΤ 31/7 κ πρώτη εγκυμοσύνη!! Αυτές τις μέρες είμαι ξαπλωμένη με οριακά κοντό τραχηλο, είναι κάποια άλλη κοπέλα με παρόμοια κατάσταση να μοιραστούμε τις απορίες μας;;

Καλώς ήρθες κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου! Είμαστε πολύ κοντά εγώ 1/8.. εμένα είναι το πρώτο μου παιδάκι και δεν γνωρίζω πολλά!! Αλλά υπάρχουν κοπέλες με κοντό τράχηλο που μπορούν να σε βοηθήσουν, αλλά μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...