Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα!Μόλις γύρισα από την κλινική,σε δύο ώρες θα ξέρω το αποτέλεσμα.Εσυ πως είσαι ?

      Αγωνιώ με εσένα !!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη !!!! Εγώ είμαι 6η ημέρα σήμερα …. Κάνω υπομονή κ προσπαθώ να είναι ήρεμη και αισιόδοξη !!!! Καλημέρα !

Φάρμακα εξωσωματική γονιμοποίηση


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια..Είμαι νέα στο forum έκανα στις 14/12εμβρυομεταφορα με κρύο συντήρηση εμβρύων 3ηςημερας  με 3εμβρυα καλής ποιότητας όπως μου είπανε αλλά το αποτέλεσμα χοριακης0.. Ήταν η πρώτη προσπάθεια με έχει πάρει από κάτω... ειλικρινά έχω πελαγωσει γιατί χρειάζονται πάλι φάρμακα και έγκριση από την αρχή..και καθόλου χρήματα και αγχώθηκα παραπάνω..το ξέρω ότι είναι πολλά τα κορίτσια που είναι στην θεσημου αλλά νιώθω σαν να γκρεμιστηκα από κάπου...θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποια κοπέλα pergoveris ενέσεις η centrotide..που δεν χρειάζεται . ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι δυσκολος ο αγωνας αλλα μην τα παρατας!!! Εγω δεν εχω φαρμακα αλλα μπορει καποια κοπελα να βρεθει!! Ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις καθολου και η επομενη να ειναι η τυχερη σας!!!

Ανανεώνω το ποστ σου να μην χαθεί!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , enjoy είπε:

Ειναι δυσκολος ο αγωνας αλλα μην τα παρατας!!! Εγω δεν εχω φαρμακα αλλα μπορει καποια κοπελα να βρεθει!! Ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις καθολου και η επομενη να ειναι η τυχερη σας!!!

Ανανεώνω το ποστ σου να μην χαθεί!

Ευχαριστώ πάρα πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σας!

Υπάρχει κάποια κοπέλα που να διαθέτει Pergoveris 900?

Πρώτη φορά θα προσπαθήσω και δεν έχω ιδέα!

Ξέρετε ποια είναι η διαδικασία στον ΕΟΠΠΥ και υπό ποιες προϋποθέσεις καλύπτουν την αγορά τους? Χρειάζεται πολύς χρόνος?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Pap_Kat είπε:

Καλησπέρα σας!

Υπάρχει κάποια κοπέλα που να διαθέτει Pergoveris 900?

Πρώτη φορά θα προσπαθήσω και δεν έχω ιδέα!

Ξέρετε ποια είναι η διαδικασία στον ΕΟΠΠΥ και υπό ποιες προϋποθέσεις καλύπτουν την αγορά τους? Χρειάζεται πολύς χρόνος?

Εγω την ειχα πληρωσει τη πενα 900 μοναδες και  εκανε 480€ Γιατι βιαζομουνα και μου εκανε εντθπωση οτι ειναι πιο ακριβο απο ολα τα αλλα..αν περασεις επιτροπη σου δινουν φαρμακα και μαλιστα κ πιο πολλες μοναδες νομιζω..σιγουρα κανα 2 μηνο θα παρει..μεχρι να μαζεψεις τα δικαιολογητικά και τις εξετασεις που απαιτούνται,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
On 28/12/2021 at 8:48 ΜΜ, Lara36 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..Είμαι νέα στο forum έκανα στις 14/12εμβρυομεταφορα με κρύο συντήρηση εμβρύων 3ηςημερας  με 3εμβρυα καλής ποιότητας όπως μου είπανε αλλά το αποτέλεσμα χοριακης0.. Ήταν η πρώτη προσπάθεια με έχει πάρει από κάτω... ειλικρινά έχω πελαγωσει γιατί χρειάζονται πάλι φάρμακα και έγκριση από την αρχή..και καθόλου χρήματα και αγχώθηκα παραπάνω..το ξέρω ότι είναι πολλά τα κορίτσια που είναι στην θεσημου αλλά νιώθω σαν να γκρεμιστηκα από κάπου...θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποια κοπέλα pergoveris ενέσεις η centrotide..που δεν χρειάζεται . ευχαριστώ πολύ

Γειά σας! Αν ενδιαφερεστε εχω gonal! Επικοινωνηστε μαζι μ στο mail [email protected] 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...