Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2022


Happy@@

Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Katerina A. είπε:

Γειαα!! Είμαι κ εγώ για 29 Σεπτέμβρη! 

Γειά κορίτσια!! Προχθές έκανα πάλι αίματος και η igg μεγαλοκυτταροϊου μου βγήκε στα όρια θετική. Έχει καμία ανάλογη εμπειρία; 

Νομίζω πως τα igm μας απασχολούν! Αν αυτά ήταν θετικά θα υπήρχε θέμα! Ρώτησε βέβαια το γιατρό σου γιατί δεν είμαι και σίγουρη!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 50 λεπτά , Lak4 είπε:

Όχι ακόμα ! Να γεννήσουμε με το καλό κ μετά είπαμε! Εσείς? 

Κοριτσιαααααα ειναι καμία από εσάς που θα γεννησει σε δημόσιο νοσοκομείο να μου πεις πόσες βαλίτσες τελικά θα πάρει μαζί της??????????? 

@Lak4Emis tha tin poume Konstantina sto pappou tis Konstantino.Den ksero gia dimosio nosokomeio,egw pantos pou tha gennisw se kliniki exw etoimasei mia kanoniki kai mia mikri kai nomizw oti exw parei polla pragmata pou den xreiazontai alla tetoia eimai...thelw na ta exw ola.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως κορίτσια εγώ το μόνο π χρειάστηκα τελικά ήταν 4 νυχτικες εσώρουχα σαμπουαν κλπ εννοείται παντόφλες και κάτι π χρειάστηκε και δεν είχα μαζί ήταν πιστολάκι για μαλλιά ! Α και χρειάζεται κρέμα για τις θηλές ! Όλα τα αλλά τζάμπα τα χα πάρει μαζί! ❤️

@Melody90 Κορίτσι μου τι έγινε τελικά σήμερα ; ❤️ Όλα καλά; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, ο κύβος ερρίφθη. Αύριο τελικά μπαίνω για καισαρική, γιατί οι σημερινές εξετάσεις για τα χολικα άλατα ήταν πολύ ανεβασμένες κ ο γιατρός μου είναι πεπεισμένος ότι πρέπει να πάρουμε το μωρό. Εντάξει, αφού είμαι στον μήνα μου όλα καλά ελπίζω ότι θα πάνε. Σας κάνω όλες μια αγκαλιά!

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Iris89 είπε:

Κορίτσια μου, ο κύβος ερρίφθη. Αύριο τελικά μπαίνω για καισαρική, γιατί οι σημερινές εξετάσεις για τα χολικα άλατα ήταν πολύ ανεβασμένες κ ο γιατρός μου είναι πεπεισμένος ότι πρέπει να πάρουμε το μωρό. Εντάξει, αφού είμαι στον μήνα μου όλα καλά ελπίζω ότι θα πάνε. Σας κάνω όλες μια αγκαλιά!

Με το καλό κορίτσι μου. Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια. Σε περιμένουμε όποτε μπορέσεις να μας πεις την εμπειρία σου και τα νέα για το μωράκι σου!!! <3

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Iris89 είπε:

Κορίτσια μου, ο κύβος ερρίφθη. Αύριο τελικά μπαίνω για καισαρική, γιατί οι σημερινές εξετάσεις για τα χολικα άλατα ήταν πολύ ανεβασμένες κ ο γιατρός μου είναι πεπεισμένος ότι πρέπει να πάρουμε το μωρό. Εντάξει, αφού είμαι στον μήνα μου όλα καλά ελπίζω ότι θα πάνε. Σας κάνω όλες μια αγκαλιά!

Με το καλό!!!! Η σκέψη μας είναι μαζί σου!!!

2 ώρες πρίν, Mairiv είπε:

Πάντως κορίτσια εγώ το μόνο π χρειάστηκα τελικά ήταν 4 νυχτικες εσώρουχα σαμπουαν κλπ εννοείται παντόφλες και κάτι π χρειάστηκε και δεν είχα μαζί ήταν πιστολάκι για μαλλιά ! Α και χρειάζεται κρέμα για τις θηλές ! Όλα τα αλλά τζάμπα τα χα πάρει μαζί! ❤️

@Melody90 Κορίτσι μου τι έγινε τελικά σήμερα ; ❤️ Όλα καλά; 

Τι έγγραφα χρειάστηκες; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, με το καλό να γεμίσουν οι αγκαλιτσες σας!

Κι εμείς ετοιμαζόμαστε για μεθαύριο αλλά εγώ αισθάνομαι ότι είναι ακόμα νωρίς και οτι θα μου την πάρουν. Πρεπει να είμαι η εξαίρεση που δεν θέλει να τελειώσει η εγκυμοσύνη.

  • Μου αρέσει 3

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Moomin είπε:

Καλησπέρα, με το καλό να γεμίσουν οι αγκαλιτσες σας!

Κι εμείς ετοιμαζόμαστε για μεθαύριο αλλά εγώ αισθάνομαι ότι είναι ακόμα νωρίς και οτι θα μου την πάρουν. Πρεπει να είμαι η εξαίρεση που δεν θέλει να τελειώσει η εγκυμοσύνη.

Δεν είσαι μόνη! Ούτε εγώ θέλω να τελειώσει η εγκυμοσύνη για να βάλει λίγο ακόμα βάρος ο μικρός μου! Είναι ωραία που τα έχουμε στην κοιλίτσα μας!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Iris89 είπε:

Κορίτσια μου, ο κύβος ερρίφθη. Αύριο τελικά μπαίνω για καισαρική, γιατί οι σημερινές εξετάσεις για τα χολικα άλατα ήταν πολύ ανεβασμένες κ ο γιατρός μου είναι πεπεισμένος ότι πρέπει να πάρουμε το μωρό. Εντάξει, αφού είμαι στον μήνα μου όλα καλά ελπίζω ότι θα πάνε. Σας κάνω όλες μια αγκαλιά!

@Iris89Sou euxomai ola na pane kala kai na agkaliaseis to moraki sou.Na perasoun ola grigora.stile mas opote mporeis na mas peis pos eistai.❤❤❤Filakia Polla

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Simona είπε:

@Lak4Emis tha tin poume Konstantina sto pappou tis Konstantino.Den ksero gia dimosio nosokomeio,egw pantos pou tha gennisw se kliniki exw etoimasei mia kanoniki kai mia mikri kai nomizw oti exw parei polla pragmata pou den xreiazontai alla tetoia eimai...thelw na ta exw ola.

 

On 22/8/2022 at 7:41 ΜΜ, Melody90 είπε:

Αύριο έχω Παπαγεωργίου στις 9 το πρωί καρδιοτοκογράφημα να δούμε πως θα πάει τι θα πουν οι γιατροί..εγώ θα τους πω ότι πονάω άσε περπατάω σαν συγκαμενη δεν ξέρω για σας αλλά με έχει πεθάνει η λεκάνη μου μιλάμε για πόνο όχι αστεία! τραβάνε όλα κάτω χάλια είμαι.αν μου πουν αυτοι ότι όλα καλά τα λέμε τον Σεπτέμβρη, τώρα την Τετάρτη μεθαύριο δηλαδή θα πάω πρωί πρωί να τους πω ότι δεν αντέχω αλλο ποναω μπας κ με βάλουν μέσα.. τι να πω δεν ξέρω...θα σας ενημερώσω πάντως :grin:

 

3 ώρες πρίν, Iris89 είπε:

Κορίτσια μου, ο κύβος ερρίφθη. Αύριο τελικά μπαίνω για καισαρική, γιατί οι σημερινές εξετάσεις για τα χολικα άλατα ήταν πολύ ανεβασμένες κ ο γιατρός μου είναι πεπεισμένος ότι πρέπει να πάρουμε το μωρό. Εντάξει, αφού είμαι στον μήνα μου όλα καλά ελπίζω ότι θα πάνε. Σας κάνω όλες μια αγκαλιά!

@Iris89 με το καλό κορίτσι μου! Όλα να πάνε ΚΑΤ ευχήν!❤️ 
@Aggelikh Nt χρειάστηκαν φωτοτυπία ταυτότητες πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης ληξιαρχική πράξη γάμου και φωτοτυπία το βιβλιάριο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Mairiv στο οασω δεν γεννησες;τι πραγματα χρειαστηκαν;κυριως για το μωρο;εχω ακουσει διαφορα οτι θελει…φορμακια πανες αγκαλιας..κρεμες…ισχυουν αυτα η ειναι για το δημοσιο;εγω ιασω θα γεννησω..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεννησα προχτες το μπεμπη ιασω!! 2870!! Καισαρικη μια χαρα ολα, καμια σχεση με την πρωτη γεννα... Δεν ποναω ουτε στο μισο... Θηλαζει κυριως! Πολυ καλη εξυπηρετηση σε ολα ...

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...