Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2022


Happy@@

Recommended Posts

Mairiv=> αγοράκι!!! ΠΗΤ 19/9

MarthaK=> αγοράκι!!! ΠΗΤ 25/9

Aggelikh Nt=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 21/9

Lak4=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 23/9

Simona=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 29/9

Melody90=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 11/9

Frouta=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 16/9

Giwtou=>δίδυμα αγοράκια!!! ΠΗΤ 19/9

doremina=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 27/9

Happykar=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 23/9

KoraliaP=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 10/9

Miellie88=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 1/10

dimitmit=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 21/9

Iris89=>ΠΗΤ 13/9

Alexvell=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 21/9

Lenoutso=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 4/9

Maria1722=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 24/9

Annank=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 14/9

lo13=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 28/9

MariaBisb=> δίδυμα αγόρια!!! ΠΗΤ 14/8

Eirini89=>ΠΗΤ 19/9

Κορίτσια πήγα γιατρό σήμερα!!!!στο καρδιοτοκογράφημα είχα κάνα δυο ήπιες συσπάσεις τίποτα ιδιαίτερο μου είπε ο γιατρός έκανα κολπική καλλιέργεια κ υπέρηχο.

Η μικρή είναι καλά αμνιακό  μπόλικο τα πάντα όλα καλά.ζυγιζει 2700 μου είπε μέχρι την 38 υπολογίζουμε μάξιμουμ 3200 ανάλογα φυσικά κ με το πότε θα μου κλείσουν το ραντεβού στο Παπαγεωργίου...Την Τρίτη έχω ραντεβού εκεί για να κλείσουμε ημερομηνία καισαρικής... σήμερα μπήκα στον 9 επίσημα είμαι 36 εβδομάδες.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Mairiv=> αγοράκι!!! ΠΗΤ 19/9

MarthaK=> αγοράκι!!! ΠΗΤ 25/9

Aggelikh Nt=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 21/9

Lak4=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 23/9

Simona=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 29/9

Melody90=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 11/9

Frouta=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 16/9

Giwtou=>δίδυμα αγοράκια!!! ΠΗΤ 19/9

doremina=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 27/9

Happykar=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 23/9

KoraliaP=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 10/9

Miellie88=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 1/10

dimitmit=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 21/9

Iris89=>ΠΗΤ 13/9

Alexvell=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 21/9

Lenoutso=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 4/9

Maria1722=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 24/9

Annank=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 14/9

lo13=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 28/9

MariaBisb=> δίδυμα αγόρια!!! ΠΗΤ 14/8

Eirini89=>ΠΗΤ 19/9

Κορίτσια πήγα γιατρό σήμερα!!!!στο καρδιοτοκογράφημα είχα κάνα δυο ήπιες συσπάσεις τίποτα ιδιαίτερο μου είπε ο γιατρός έκανα κολπική καλλιέργεια κ υπέρηχο.

Η μικρή είναι καλά αμνιακό  μπόλικο τα πάντα όλα καλά.ζυγιζει 2700 μου είπε μέχρι την 38 υπολογίζουμε μάξιμουμ 3200 ανάλογα φυσικά κ με το πότε θα μου κλείσουν το ραντεβού στο Παπαγεωργίου...Την Τρίτη έχω ραντεβού εκεί για να κλείσουμε ημερομηνία καισαρικής... σήμερα μπήκα στον 9 επίσημα είμαι 36 εβδομάδες.

Mia xara ola kai xeromai poli giafto.Kai fisika poli simantiko einai na ftaseis 38 evdomades.Egw proxtes ekana to doppler sto genesis ola kala.h alitheia einai oti mou arese poli san kliniki proti fora piga.molis mpika mesa kopikan ta podia mou den mporousa na milisw sti porta.milise o antras mou.fantasou ekeini tin mera pou tha paw gia tin genna ti tha ginei xaxaxa.agxotika para poli den ksero ti me epiase.egw simera mpika 33 evdomades.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει κορίτσι μου. Κάθε καλό και για τους δύο σας εύχομαι. 

Κορίτσια καλησπέρα. Πετάγομαι απ' την ομάδα του Νοεμβρίου. Υπάρχει κάποια κοπέλα που θα γεννήσει σε δημόσιο νοσοκομείο Θεσσαλονίκης αλλά σε συνεννόηση με τον γιατρό της; Εννοώ με ραντεβού είτε για πρόκληση είτε για καισαρική.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Mairiv είπε:

Κορίτσια μου γεννήσαμε! Κούκλος ο τοσοδουλης μουυ 1760 γρ μπήκαμε θερμοκοιτίδα και ελπίζω να πάνε όλα καλά ❤️

Όλη μέρα σε σκεφτόμουν!! Να σου ζήσει και να είναι καλότυχο το μωράκι σου!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!! Τα πρώτα γεννητουρια είναι γεγονός!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 33 λεπτά , Mairiv είπε:

Κορίτσια μου γεννήσαμε! Κούκλος ο τοσοδουλης μουυ 1760 γρ μπήκαμε θερμοκοιτίδα και ελπίζω να πάνε όλα καλά ❤️

Να σας ζήσεις ο παίδαρος!!!!! Γερό δυνατό και καλότυχο να είναι στη ζωή του!!!!!!!Σου εύχομαι ένα πανέμορφο ταξίδι μητρότητας και μια ήρεμη λοχεία και σύντομα στο σπιτάκι σας φυσικά...

Mairiv=> αγοράκι!!! ΠΗΤ 19/9 ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!!!11/8/22 1760γρ

MarthaK=> αγοράκι!!! ΠΗΤ 25/9

Aggelikh Nt=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 21/9

Lak4=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 23/9

Simona=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 29/9

Melody90=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 11/9

Frouta=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 16/9

Giwtou=>δίδυμα αγοράκια!!! ΠΗΤ 19/9

doremina=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 27/9

Happykar=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 23/9

KoraliaP=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 10/9

Miellie88=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 1/10

dimitmit=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 21/9

Iris89=>ΠΗΤ 13/9

Alexvell=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 21/9

Lenoutso=>αγοράκι!!! ΠΗΤ 4/9

Maria1722=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 24/9

Annank=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 14/9

lo13=>κοριτσάκι!!! ΠΗΤ 28/9

MariaBisb=> δίδυμα αγόρια!!! ΠΗΤ 14/8

Eirini89=>ΠΗΤ 19/9

3 ώρες πρίν, Simona είπε:

Mia xara ola kai xeromai poli giafto.Kai fisika poli simantiko einai na ftaseis 38 evdomades.Egw proxtes ekana to doppler sto genesis ola kala.h alitheia einai oti mou arese poli san kliniki proti fora piga.molis mpika mesa kopikan ta podia mou den mporousa na milisw sti porta.milise o antras mou.fantasou ekeini tin mera pou tha paw gia tin genna ti tha ginei xaxaxa.agxotika para poli den ksero ti me epiase.egw simera mpika 33 evdomades.

Λογικό το άγχος νομίζω....να είσαι ήρεμη όλα καλά θα πάνε...Ναι είναι ωραίο από μέσα..

πρίν από 42 λεπτά , Laky είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου. Κάθε καλό και για τους δύο σας εύχομαι. 

Κορίτσια καλησπέρα. Πετάγομαι απ' την ομάδα του Νοεμβρίου. Υπάρχει κάποια κοπέλα που θα γεννήσει σε δημόσιο νοσοκομείο Θεσσαλονίκης αλλά σε συνεννόηση με τον γιατρό της; Εννοώ με ραντεβού είτε για πρόκληση είτε για καισαρική.

Εγώ θα γεννήσω Παπαγεωργίου με προγραμματισμένη καισαρική.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mairiv είπε:

Κορίτσια μου γεννήσαμε! Κούκλος ο τοσοδουλης μουυ 1760 γρ μπήκαμε θερμοκοιτίδα και ελπίζω να πάνε όλα καλά ❤️

Se skeftomouna simera kai perimena na grapseis.Na sas zisei na einai geros.❤❤❤Elpizw na eisai kala kai to moro sintoma na vgei apo ti thermokoitida.Ola kala tha pane min stenaxoriesai.Filakiaa❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mairiv είπε:

Κορίτσια μου γεννήσαμε! Κούκλος ο τοσοδουλης μουυ 1760 γρ μπήκαμε θερμοκοιτίδα και ελπίζω να πάνε όλα καλά ❤️

Να σου ζήσει ο μικρούλης και όλα θα πάνε καλά, θα δεις! Καλή ανάρρωση κ σύντομα να τον πάρετε σπίτι σας.

Με το καλό και οι υπόλοιπες να γεννησουμε σιγά σιγά υγιή μωράκια.

  • Μου αρέσει 3

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Ήθελα να πω ένα μεγάλη Ευχαριστω για τη στήριξη όλο αυτό τον καιρό από το θετικό τεστ μέχρι τώρα στη @Melody90 στη @Simona και στην @Aggelikh Nt ! Πραγματικά σας νιώθω δικά μου άτομα και Ευχαριστω για όλα! Όσον αγορά την καισαρική εντάξει είμαι με τα παυσίπονα προς το παρόν σήμερα θα προσπαθήσω να σηκωθώ έβγαλα και λίγο γάλα χθες να πάνε στο μπέμπη μου .. αυτά από εμένα ! ❤️

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mairiv είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ήθελα να πω ένα μεγάλη Ευχαριστω για τη στήριξη όλο αυτό τον καιρό από το θετικό τεστ μέχρι τώρα στη @Melody90 στη @Simona και στην @Aggelikh Nt ! Πραγματικά σας νιώθω δικά μου άτομα και Ευχαριστω για όλα! Όσον αγορά την καισαρική εντάξει είμαι με τα παυσίπονα προς το παρόν σήμερα θα προσπαθήσω να σηκωθώ έβγαλα και λίγο γάλα χθες να πάνε στο μπέμπη μου .. αυτά από εμένα ! ❤️

Κι εμείς σε ευχαριστούμε πολύ γιατί η ιστορία σου μας έδωσε κουράγιο! εύχομαι να απολαύσεις κάθε στιγμή της μητρότητας ❤️! Το τουσουδουλι πλασματάκι σου είναι το μεγαλύτερο θαύμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 ώρες πρίν, Mairiv είπε:

Κορίτσια μου γεννήσαμε! Κούκλος ο τοσοδουλης μουυ 1760 γρ μπήκαμε θερμοκοιτίδα και ελπίζω να πάνε όλα καλά ❤️

Να σας ζήσει!!!!! Να είναι καλότυχος!!!!!! Κ εσύ σιδερένια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Mairiv είπε:

Κορίτσια μου γεννήσαμε! Κούκλος ο τοσοδουλης μουυ 1760 γρ μπήκαμε θερμοκοιτίδα και ελπίζω να πάνε όλα καλά ❤️

Να σας ζησει το ζουζουνακι σας!Όλα τα καλά εύχομαι!

  • Μου αρέσει 1

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2022 at 10:19 ΜΜ, Mairiv είπε:

Κορίτσια μου γεννήσαμε! Κούκλος ο τοσοδουλης μουυ 1760 γρ μπήκαμε θερμοκοιτίδα και ελπίζω να πάνε όλα καλά ❤️

Να σου ζήσει! Να είναι καλοτυχος, γερος μαι ευτυχισμένος! Καλή και γρήγορη ανάρρωση και στους δυο σας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2022 at 10:19 ΜΜ, Mairiv είπε:

Κορίτσια μου γεννήσαμε! Κούκλος ο τοσοδουλης μουυ 1760 γρ μπήκαμε θερμοκοιτίδα και ελπίζω να πάνε όλα καλά ❤️

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Όλα καλά θα πάνε.....! Άντε να παίρνουμε όλες σειρά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...