Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2022


Happy@@

Recommended Posts

Κορίτσια μου, γέννησα την κοπέλα μου το πρωί. Όλα καλά, 3,520 είμαστε! 

Η μαία μου είπε ότι τώρα τα βαζουν ανάσκελα. Περίεργο μου φάνηκε. Ισχύει; Εγώ τον γιο μου θυμάμαι τον έβαζα στο πλάι.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Eirini89 είπε:

Κοριτσια γεννησα προχτες το μπεμπη ιασω!! 2870!! Καισαρικη μια χαρα ολα, καμια σχεση με την πρωτη γεννα... Δεν ποναω ουτε στο μισο... Θηλαζει κυριως! Πολυ καλη εξυπηρετηση σε ολα ...

Να σου ζήσει το μωράκι σου!! Γέρος και τυχερός!!! Πολλαπλασιάζεστε οι λεχωνες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Iris89 είπε:

Κορίτσια μου, γέννησα την κοπέλα μου το πρωί. Όλα καλά, 3,520 είμαστε! 

Η μαία μου είπε ότι τώρα τα βαζουν ανάσκελα. Περίεργο μου φάνηκε. Ισχύει; Εγώ τον γιο μου θυμάμαι τον έβαζα στο πλάι.

Na sas zisei h koukla sas koritsi mou..na einai geri na tin kamaronete❤❤❤kai esy na gineis grigora kala.opote mporeis pes mou ligo gia tin episkliridio pos itan giati to fovamai para poli.❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσουν τα μωράκια κορίτσια, τώρα με πιάνει ήδη μια νοσταλγία για την εγκυμοσύνη που τελειώνει.

Να σας ρωτήσω υπάρχει καμία που να κανε τα χαρτιά για το επίδομα κύησης μέχρι της 12 Αυγούστου; Σας το κατέβαλαν;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , dimitdimit είπε:

Να σας ζήσουν τα μωράκια κορίτσια, τώρα με πιάνει ήδη μια νοσταλγία για την εγκυμοσύνη που τελειώνει.

Να σας ρωτήσω υπάρχει καμία που να κανε τα χαρτιά για το επίδομα κύησης μέχρι της 12 Αυγούστου; Σας το κατέβαλαν;

Να σας ζήσουν κορίτσια. Καλή και γρήγορη ανάρρωση και σε σας!!!!

 

@dimitdimit Εγώ είχα κάνει την αίτηση 1/8 και μου μπήκαν χτες τα λεφτά!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 hours ago, Simona said:

Na sas zisei h koukla sas koritsi mou..na einai geri na tin kamaronete❤❤❤kai esy na gineis grigora kala.opote mporeis pes mou ligo gia tin episkliridio pos itan giati to fovamai para poli.❤❤❤

Ένα τσίμπημα ήταν η επισκληριδιος. Καταλαβαίνεις ότι κάποιος σε κουνάει κ κάνει κάτι στο σώμα σου, αλλά φυσικά δεν αισθάνεσαι πόνο ή άλλη αίσθηση. Όταν φύγει η νάρκωση, πονάει η τομή, αλλά είναι υποφερτός ο πόνος με τα παυσίπονα. Ελπίζω ότι αύριο θα πονάω λιγότερο. Μην αγχώνεσαι καθόλου με την αναισθησία. Κ η επισκληριδιος έχει το πλεονέκτημα ότι δεν πάει καθόλου το φάρμακο στο μωρό.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Iris89 είπε:

Ένα τσίμπημα ήταν η επισκληριδιος. Καταλαβαίνεις ότι κάποιος σε κουνάει κ κάνει κάτι στο σώμα σου, αλλά φυσικά δεν αισθάνεσαι πόνο ή άλλη αίσθηση. Όταν φύγει η νάρκωση, πονάει η τομή, αλλά είναι υποφερτός ο πόνος με τα παυσίπονα. Ελπίζω ότι αύριο θα πονάω λιγότερο. Μην αγχώνεσαι καθόλου με την αναισθησία. Κ η επισκληριδιος έχει το πλεονέκτημα ότι δεν πάει καθόλου το φάρμακο στο μωρό.

Se euxaristw poli gia tin apantisi.poli sintoma tha ta perasw k egw ola auta.Avrio tha ponas ligotero kai kathe mera kalitera tha eisai.Kane ipomoni kai tha perasei.Exw kanei kai ali kaiseriki egw alla me oliki narkosi giati itan epigon...den exw kanei episkliridio giafto se rotaw.Perastika sou euxomai,ola kala pane..filakia kai sintoma sto spiti.❤❤

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Eirini89 είπε:

Κοριτσια γεννησα προχτες το μπεμπη ιασω!! 2870!! Καισαρικη μια χαρα ολα, καμια σχεση με την πρωτη γεννα... Δεν ποναω ουτε στο μισο... Θηλαζει κυριως! Πολυ καλη εξυπηρετηση σε ολα ...

Να σου ζήσει!!!!!! Ευτυχισμένοι να είστε!!!! 

Έκανες ολική η επισκληριδιο????

7 ώρες πρίν, Iris89 είπε:

Κορίτσια μου, γέννησα την κοπέλα μου το πρωί. Όλα καλά, 3,520 είμαστε! 

Η μαία μου είπε ότι τώρα τα βαζουν ανάσκελα. Περίεργο μου φάνηκε. Ισχύει; Εγώ τον γιο μου θυμάμαι τον έβαζα στο πλάι.

Να σας ζησειιιιιιιιιι!!!!!!!!! Νομίζω ανάσκελα αλλά το κεφαλάκι λίγο στο πλάι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεννησαμε χθες!!!

24/8 ένα κοριτσάκι 3550!!!όλα πήγαν καλά απλά είχα ένα ζορικο χειρουργείο... θηλαζουμε αποκλειστικά είναι πολύ φαγανουλα και κάνουμε rooming in.

Χρωστάω πινακακι με το που πάρω μια ανάσα θα το κάνω μια ενημέρωση :P

23 ώρες πρίν, Iris89 είπε:

Κορίτσια μου, γέννησα την κοπέλα μου το πρωί. Όλα καλά, 3,520 είμαστε! 

Η μαία μου είπε ότι τώρα τα βαζουν ανάσκελα. Περίεργο μου φάνηκε. Ισχύει; Εγώ τον γιο μου θυμάμαι τον έβαζα στο πλάι.

Να σου ζήσει κοπέλα μου πάντα γερή να είναι!!! καλή λοχεία σου εύχομαι.

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 40 λεπτά , Melody90 είπε:

Κορίτσια γεννησαμε χθες!!!

24/8 ένα κοριτσάκι 3550!!!όλα πήγαν καλά απλά είχα ένα ζορικο χειρουργείο... θηλαζουμε αποκλειστικά είναι πολύ φαγανουλα και κάνουμε rooming in.

Χρωστάω πινακακι με το που πάρω μια ανάσα θα το κάνω μια ενημέρωση :P

Να σου ζήσει κοπέλα μου πάντα γερή να είναι!!! καλή λοχεία σου εύχομαι.

@Melody90να σου ζήσει!!!!!! Καλότυχη να ειναιιιιι!!!!! Περιμένουμε νέα σου οπότε μπορείς!!!! Σιδερένια!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/8/2022 at 3:10 ΜΜ, Iris89 είπε:

Κορίτσια μου, γέννησα την κοπέλα μου το πρωί. Όλα καλά, 3,520 είμαστε! 

Η μαία μου είπε ότι τώρα τα βαζουν ανάσκελα. Περίεργο μου φάνηκε. Ισχύει; Εγώ τον γιο μου θυμάμαι τον έβαζα στο πλάι.

Συγχαρητήρια να σας ζήσει! Π, τι καλύτερο για το μωράκι και τη μαμα του!!!

πρίν από 52 λεπτά , Melody90 είπε:

Κορίτσια γεννησαμε χθες!!!

24/8 ένα κοριτσάκι 3550!!!όλα πήγαν καλά απλά είχα ένα ζορικο χειρουργείο... θηλαζουμε αποκλειστικά είναι πολύ φαγανουλα και κάνουμε rooming in.

Χρωστάω πινακακι με το που πάρω μια ανάσα θα το κάνω μια ενημέρωση :P

Να σου ζήσει κοπέλα μου πάντα γερή να είναι!!! καλή λοχεία σου εύχομαι.

Συγχαρητήρια και σε σένα Melody! Μπαμπάτσικα τα μωράκια τα τελευταία!! Γερά και ευτυχισμένα να είναι! Καλή και γρήγορη ανάρρωση στις μαμάδες!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια γεννησαμε χθες!!!

24/8 ένα κοριτσάκι 3550!!!όλα πήγαν καλά απλά είχα ένα ζορικο χειρουργείο... θηλαζουμε αποκλειστικά είναι πολύ φαγανουλα και κάνουμε rooming in.

Χρωστάω πινακακι με το που πάρω μια ανάσα θα το κάνω μια ενημέρωση :P

Να σου ζήσει κοπέλα μου πάντα γερή να είναι!!! καλή λοχεία σου εύχομαι.

@Melody90mou xeromai para poli❤❤❤Na sas zisei h mpempa na einai geri kai ola ta kala tou kosmou.Eides pou pigan ola kala alla travikses poli agxos...den pirazei omws ta ksexname ayta.Sou euxomai na gineis grigora kala kai na mas peis tin empeiria soy.Kai to pinakaki se perimenei to exeis analavei esy xaxaxa.Se poia evdomada genises telika;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να σας ζησουν τα μωρακια σας…γερα και καλοτυχα να ειναι…

Ηθελα να ρωτησω τα υπολοιπα κοριτσια που περιμενουν αν εχουν δυσκολια στην αναπνοη…καποια δυσφορια

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...