Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Κορίτσια είναι καμία από εσάς που να μιλάει με την @happiness79 και εκτός φόρουμ; Είναι καλά το κορίτσι; Έχει τόσες μέρες να εμφανιστεί, είχε και την αυχενική και έχω ανησυχήσει 

Εγω όχι 

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Κορίτσια είναι καμία από εσάς που να μιλάει με την @happiness79 και εκτός φόρουμ; Είναι καλά το κορίτσι; Έχει τόσες μέρες να εμφανιστεί, είχε και την αυχενική και έχω ανησυχήσει 

@kateriiina25 κι εγώ το σκεφτόμουν το κορίτσι. Εύχομαι να είναι όλα καλά.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Κορίτσια είναι καμία από εσάς που να μιλάει με την @happiness79 και εκτός φόρουμ; Είναι καλά το κορίτσι; Έχει τόσες μέρες να εμφανιστεί, είχε και την αυχενική και έχω ανησυχήσει 

Και εγώ την σκέφτομαι συνέχεια.

Βαθιά από την καρδιά μου να είναι οι 2 τους καλά και να περνάνε κάπου όμορφα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ζαργαναρα είπε:

Καλημέρα ένα θα σου πω!όταν πήγα στο Έλενα και είδε ο γιατρός εκεί ότι επερνα 5000 gonal τη φορά φρυκαρε!μου είπε κοπέλα μου τι σου έκαναν είναι σαν να τα εσκαγαν τα ωάρια.στο Έλενα πήρα σχεδόν 900 τη φορά και είχα σαν ποσότητα ωοθηλακια όσα και εκεί στο μ@@@κα!και μου βγήκαν 7 και έγιναν γερά και προχώρησαν τα 5.στον άλλο ούτε που θυμάμαι πόσες είχα κάνει!τώρα εδώ είναι η 2 διέγερση.εκανα μια Πέρση βγήκε βιοχημική.τωρα το Μάιο καταψηξη μηδέν και τώρα διέγερση που βγήκε θετική και θα δουμε αύριο την εξέλιξη 

Καλησπερα.. Ποιος είναι αυτος;;;;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Ε ξύπνια καλέ. Μέχρι 3-4 σίγουρα παλεύεται 

Πιο πολύ πονάνε τα 150€ :lol:

Συμφωνω απόλυτα!

πρίν από 36 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Κορίτσια είναι καμία από εσάς που να μιλάει με την @happiness79 και εκτός φόρουμ; Είναι καλά το κορίτσι; Έχει τόσες μέρες να εμφανιστεί, είχε και την αυχενική και έχω ανησυχήσει 

Κι εγω την περίμενα να μπει να γράψει.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, winspert είπε:

Μακάρι να ειναι εστω και δυο...Να μην τα πήρα τζάμπα...Και τωρα έρχεται η ερώτηση...Αν ειναι δυο να κανω μεθη; Ή ξυπνια;;;; Και στη μεθη ζητανε μοριακο πλεον ή ετσι κ αλλιως στην ωοληψια;

Αν είσαι στο γένεσις και πας χωρίς μέθη θέλουν μόνο ραπιντ. Εγώ πλέον όσα και να έχω πάω χωρίς μέθη, δεν πονάω καθόλου, νομιζω ότι δεν αξίζει η αναισθησία για 2-3 ωοθυλακια 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Κορίτσια είναι καμία από εσάς που να μιλάει με την @happiness79 και εκτός φόρουμ; Είναι καλά το κορίτσι; Έχει τόσες μέρες να εμφανιστεί, είχε και την αυχενική και έχω ανησυχήσει 

Εγώ επειδή την είχα έννοια και έχουμε επικοινωνήσει και σε προσωπικά μηνύματα της έστειλα ένα μήνυμα για να δω αν είναι όλα καλά αλλά δεν μου απάντησε!!!

Ελπίζω ότι και να έχει γίνει να είναι καλά πρωτίστως, να έχει την υγεία της και όλα τα άλλα φτιάχνονται!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Μετά από ετ 2 βλαστοκυστεων 4ΑΑ με προεμφυτευτικο, σήμερα πηρα χοριακη 2. Είχα αρνητικά τεστ τις 2 προηγουμενες μέρες οπότε το περιμενα. Πραγματικά πολυ σκληρό το αρνητικό μετά από εξωσωματική. Καπνιστρια κ εγώ. Το ειχα ελαττώσει το τελευταίο 6μηνο αρκετά κ στις διαδικασίες ωοληψιας κ ετ το έκοβα μαχαίρι. Τελικά δεν έπαιξε ρόλο αυτό. Τουλάχιστον τώρα θα καπνίσω... 

  • Λυπημένη/-ος 14
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Giouli36 είπε:

Εγώ επειδή την είχα έννοια και έχουμε επικοινωνήσει και σε προσωπικά μηνύματα της έστειλα ένα μήνυμα για να δω αν είναι όλα καλά αλλά δεν μου απάντησε!!!

Ελπίζω ότι και να έχει γίνει να είναι καλά πρωτίστως, να έχει την υγεία της και όλα τα άλλα φτιάχνονται!!!

Έχει να μπει από 4/7 και είχε την αυχενική στις 5/7, μακάρι να είναι όλα καλά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Penaki είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Μετά από ετ 2 βλαστοκυστεων 4ΑΑ με προεμφυτευτικο, σήμερα πηρα χοριακη 2. Είχα αρνητικά τεστ τις 2 προηγουμενες μέρες οπότε το περιμενα. Πραγματικά πολυ σκληρό το αρνητικό μετά από εξωσωματική. Καπνιστρια κ εγώ. Το ειχα ελαττώσει το τελευταίο 6μηνο αρκετά κ στις διαδικασίες ωοληψιας κ ετ το έκοβα μαχαίρι. Τελικά δεν έπαιξε ρόλο αυτό. Τουλάχιστον τώρα θα καπνίσω... 

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου. Εύχομαι την επόμενη φορα να είναι η τυχερη σου. Βλαστοκύστες; εγώ δν τολμω να κάνω τεστ ποτέ. Πφφφφ αλλα δν μπορω και να περιμένω μεχρι την Παρασκευή. Εύχομαι μεσα απο την καρδια μου, η επόμενη να ειναι η τελευταία και να εχει ενα θετικό αποτέλεσμα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , Marina21 είπε:

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου. Εύχομαι την επόμενη φορα να είναι η τυχερη σου. Βλαστοκύστες; εγώ δν τολμω να κάνω τεστ ποτέ. Πφφφφ αλλα δν μπορω και να περιμένω μεχρι την Παρασκευή. Εύχομαι μεσα απο την καρδια μου, η επόμενη να ειναι η τελευταία και να εχει ενα θετικό αποτέλεσμα. 

Σου ευχομαι ολόψυχα να έχεις μια μεγάλη θετική χοριακη! Κ μέχρι την Παρασκευή υπομονή. Σε ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σου! Το τεστ το έκανα σε αρνητική περίπτωση να προετοιμάζομαι. Οπότε σήμερα είμαι πιο ψυχραιμη. Αν κ από τότε που τα έβαλα σπίτι δεν μπορουσα να κοιμηθώ. Τελικά ξημερώματα Σαββάτου σηκώθηκα κ έκανα το πρωτο. Δεν ξέρω βέβαια αν θα έκανα παλι τέστ. 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Penaki είπε:

Σου ευχομαι ολόψυχα να έχεις μια μεγάλη θετική χοριακη! Κ μέχρι την Παρασκευή υπομονή. Σε ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σου! Το τεστ το έκανα σε αρνητική περίπτωση να προετοιμάζομαι. Οπότε σήμερα είμαι πιο ψυχραιμη. Αν κ από τότε που τα έβαλα σπίτι δεν μπορουσα να κοιμηθώ. Τελικά ξημερώματα Σαββάτου σηκώθηκα κ έκανα το πρωτο. Δεν ξέρω βέβαια αν θα έκανα παλι τέστ. 

Κορίτσι μου @Penaki δεν το βάζουμε κάτω την επόμενη θα είναι η τυχερή σου!!! Ξεσάλωσε τώρα το καλοκαιρακι και όταν νιώσεις έτοιμη ξανά προσπαθεις , εγώ σ είχα για πεμπτη να κάνεις χωριακη μαζί μου... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Katrin85 είπε:

Κορίτσι μου @Penaki δεν το βάζουμε κάτω την επόμενη θα είναι η τυχερή σου!!! Ξεσάλωσε τώρα το καλοκαιρακι και όταν νιώσεις έτοιμη ξανά προσπαθεις , εγώ σ είχα για πεμπτη να κάνεις χωριακη μαζί μου... 

Πέφτουμε, σηκωνόμαστε κ συνεχίζουμε... Κ εγώ νόμιζα ότι είσαι Παρασκευή εσύ. Αντε με το καλό την Πέμπτη να έχεις μια τριψήφια χοριακη!!!!!! Λίγο σου έμεινε. 

Link to comment
Share on other sites

 

Κοριτσια καλημέρα... πηγα για υπερηχο σήμερα και εχουμε 6 αυγα απτη δεξια, το μεγαλυτερο 12.5Χ10 και απ τ αριστερα 2, αλλα το ενα 17.9Χ16.6 ... για να δουμε... κατι θα θυσιαστεί πιστεύω... 

Μου ειπε ξανα υπερηχο  και αιμα Τετάρτη και βλέπουμε..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Penaki είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Μετά από ετ 2 βλαστοκυστεων 4ΑΑ με προεμφυτευτικο, σήμερα πηρα χοριακη 2. Είχα αρνητικά τεστ τις 2 προηγουμενες μέρες οπότε το περιμενα. Πραγματικά πολυ σκληρό το αρνητικό μετά από εξωσωματική. Καπνιστρια κ εγώ. Το ειχα ελαττώσει το τελευταίο 6μηνο αρκετά κ στις διαδικασίες ωοληψιας κ ετ το έκοβα μαχαίρι. Τελικά δεν έπαιξε ρόλο αυτό. Τουλάχιστον τώρα θα καπνίσω... 

Σκληρό δεν λες τίποτα. Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου, ψηλά το κεφάλι και πάμε παρακάτω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...