Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

Μου έχει περισσέψει 1 Ovitrelle, εάν κάποια κοπέλα τη χρειάζεται ας μου στείλει pm, ειμαι Αθηνα 

πρίν από 7 λεπτά , Kate92 είπε:

Αυτό δεν ισχύει για την περίπτωση υπερδιέγερσης? Δε νομίζω ότι ανήκω εκεί. Δεν πήραμε και τόσα πολλά ωαρια, βάρος δεν έχω πάρει, μόνο 200γραμμαρια. Δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Δεν είναι ότι πονάω πολύ και δεν υποφέρεται, μόνο να χαραμίσω τα εμβρυακια δε θέλω. 

Αχ περαστικά σου κορίτσι μου. Να ξεκουράζεσαι και να τρως καλά. Εσύ δεν είσαι που είχες και πυρετό? Πώς είσαι απ' αυτό?

Σ ευχαριστώ πολύ!

Ο πυρετός ευτυχως έπεσε και συνεχίζω τις αντιβιωσεις και αντιπηκτικες. Σήμερα που έκανα υπέρηχο οι ωοθήκες είναι ακόμα διεγερμενες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 30 λεπτά , Kate92 είπε:

Δεν είναι περιοδου. Πιο πολύ σα να έχω αέρα ψηλά πάνω από τον αφαλό έως το στομάχι είναι. Σα να έκανα κοιλιακούς κ πονάω εκεί. Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου. Είχα αρχίσει να φοβάμαι μήπως χαραμίσω τα εμβρυακια μου. με συγχωρείς που δε θυμάμαι, αλλά τελικά η δική σου μεταφορά πώς πήγε?

Έτσι ακριβώς, ένιωθα ότι εχω κάνει γυμναστική. 
Και εγώ το φοβόμουν και ήταν ένα το δικό μου το γλυκουλι.
Θεωρώ ότι η μεταφορά πήγε καλά, κατέληξε όμως σε βιοχημική το οποίο νομίζω είχε να κάνει με το υλικό μας. 
Καλη σου επιτυχία αύριο. Θετική σκέψη και ήπια δραστηριότητα Πέμπτη-Παρασκευή-Σάββατο που είναι οι μέρες της εμφύτευσης. Θα στα πει και ο γιατρός. 

Κάπου είχα διαβάσει τότε ότι η εμφύτευση μπορεί να βοηθηθεί αν τρώμε ζεστές σούπες εκείνες τις ημέρες. Η ζέστη επίσης στην περιοχή βοηθάει και την απορρόφηση της προγεστερονης. 
Ολα τα είχα κάνει αυτά και την 8η μέρα από την μεταφορά ήταν θετικό το τεστ. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Κι εγώ για δυο πιστεύω πας. Όχι καλε σιγά μην κανεις μέθη. Μεχρι 4 άνετα πας χωρις.

Για τι επίπεδο πόνου μιλάμε;;;

4 ώρες πρίν, winspert είπε:

Λες,ε; Μέχρι τωρα μονο με ενα εχω πάει χωρις....

Και πώς ήταν ο πόνος;;;;

4 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Ε ξύπνια καλέ. Μέχρι 3-4 σίγουρα παλεύεται 

Πιο πολύ πονάνε τα 150€ :lol:

Τώρα θα ρωτήσω κι εσένα; Πώς είναι ο πόνος που νιώθεις;

  • Χαχα 3

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Pagor είπε:

Είναι πολύ σκληρό κορίτσι μου...Καμία φορά σκέφτομαι γιατί να είναι τοσο δύσκολα κάποια πράγματα που για άλλους είναι αυτονόητα κ χωρίς καμία προσπάθεια...κ δεν το λέω με ζήλεια ...ίχνος δεν έχω ζήλειας ..με απογοήτευση το λέω ..για όλες μας ...πόσο κρίμα τόσα κορίτσια εδώ μέσα να το θέλουμε τόσο πολύ να κάνουμε τα πάντα κ στο τέλος πάλι κλάμα κ στεναχώρια...εγώ με τα την βιοχημική που είχα την προηγούμενη εβδομαδα η ψυχολογία μου είναι χάλια...δεν κλαίω πια αλλά ούτε γελάω...σαν να έπεσα σε κατάθλιψη...ούτε ότι μπορούμε να ξανα προσπαθησουμε από αυτό το μήνα δεν μου φτιάχνει την διάθεση...Δεν το δείχνω κ στον άντρα μου γιατί κ αυτός επηρεάστηκε πάρα πολύ κ ότι πρέπει να κάνω την χαρούμενη κ ότι δεν έγινε κ τίποτα για να μην το κάνω κ αυτό χειρότερα με καταβάλει κ άλλο...Αχχχχ ρε κορίτσια πως θα ήθελα μια μέρα να μπω εδώ μέσα κ να δω από όλες θετικά τεστ...τεράστιες χοριακες ...μόνο χαμόγελα κ φυσικά τέλειες κ τελειωμηνες εγκυμοσύνες...

Έτσι…και εγώ…μόνο θετικές χοριακες και οωληψιες με πολλά αυγουλακια και τέλειες βλαστοκυστες ΑΑΑ! 

Εχει τον πόνο της η βιοχημική…δεν το περίμενα…στην αρχή δεν το ειχα συνειδητοποιήσει και πολύ αλλά πιάνω τον εαυτό μου να κλαίει πολύ εύκολα από τότε…

Με πιάνει ένα παράπονο…όσο σκέφτομαι εκείνες τις λίγες μέρες ευτυχίας…

Και εμάς μετά την κιρσοκηλη μας έκοψαν τα φτερά και με όψει πειράξει πολύ…έτσι μου έρχεται να αρχίσω τις σπερματέγχυσεις το καλοκαίρι να μην νιώθω πτι δεν κανω τπτ…

Ξερω…μεγάλο λάθος πρέπει να πάρω το αγοράκι μου και να πάμε διακοπουλες να ευχαριστηθούμε την αγάπη μας και την υγειά μας αλλά δεν μπορώ…
Ειδα και ένα όνειρο προχθές ένα αγοράκι μικρό με κάτι ματάκια να με κοιτάει…η ψυχή με πόνεσε…και μου μπήκαν κάτι ιδέες…

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Chris_V είπε:

Έτσι…και εγώ…μόνο θετικές χοριακες και οωληψιες με πολλά αυγουλακια και τέλειες βλαστοκυστες ΑΑΑ! 

Εχει τον πόνο της η βιοχημική…δεν το περίμενα…στην αρχή δεν το ειχα συνειδητοποιήσει και πολύ αλλά πιάνω τον εαυτό μου να κλαίει πολύ εύκολα από τότε…

Με πιάνει ένα παράπονο…όσο σκέφτομαι εκείνες τις λίγες μέρες ευτυχίας…

Και εμάς μετά την κιρσοκηλη μας έκοψαν τα φτερά και με όψει πειράξει πολύ…έτσι μου έρχεται να αρχίσω τις σπερματέγχυσεις το καλοκαίρι να μην νιώθω πτι δεν κανω τπτ…

Ξερω…μεγάλο λάθος πρέπει να πάρω το αγοράκι μου και να πάμε διακοπουλες να ευχαριστηθούμε την αγάπη μας και την υγειά μας αλλά δεν μπορώ…
Ειδα και ένα όνειρο προχθές ένα αγοράκι μικρό με κάτι ματάκια να με κοιτάει…η ψυχή με πόνεσε…και μου μπήκαν κάτι ιδέες…

Αχ κορίτσια θέλει δυναμη όλο αυτό που ζουμε, ψηλά το κεφάλι και θα τα καταφέρουμε και εμείς!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Giouli36 είπε:

Κορίτσι μου εγώ έχω μόνο ανακατωσουρες και είμαι στον 6ο!!Αλλά η αφεντικίνα μου που έχει κάνει 4 παιδια  είχε και στα 4 εμετούς!!!Και δε θυμάμαι αν ήταν στα αγόρια ή στα κορίτσια, νομίζω στα αγορια είχε μέχρι και που γέννησε, ενω στα κορίτσια μέχρι τον 7ο!!Εγω θα σου πω κουράγιο και σε μένα έτσι έλεγαν για τον τρίτο τέταρτο μήνα όσον αφορά τις ναυτιες, αλλά υπάρχουν και πιο σπάνιες περιπτώσεις!!!Αν ο γιατρός σου σου έχει πει ότι είσαι καλά και δεν έχει κανένα πρόβλημα το μωρό θα κάνεις υπομονή!!Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!!!

Σ' ευχαριστώ κορίτσι μου,εύχομαι και σε σένα να σταματήσουν οι ανακατωσουρες..Κοριτσακι έχω εγώ και πλέον έχω συμβιβαστεί με την ιδέα ότι θα κάνω εμετούς μέχρι να γεννήσω..Κάποια κοπέλα μέσα από το φόρουμ είχε γράψει ότι η μαμά της έκανε εμετούς μέχρι να γεννήσει..Άσχημο πράγμα,είμαι εξουθενωμένη και δεν έχω ενέργεια να κάνω τίποτα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Chris_V είπε:

Έτσι ακριβώς, ένιωθα ότι εχω κάνει γυμναστική. 
Και εγώ το φοβόμουν και ήταν ένα το δικό μου το γλυκουλι.
Θεωρώ ότι η μεταφορά πήγε καλά, κατέληξε όμως σε βιοχημική το οποίο νομίζω είχε να κάνει με το υλικό μας. 
Καλη σου επιτυχία αύριο. Θετική σκέψη και ήπια δραστηριότητα Πέμπτη-Παρασκευή-Σάββατο που είναι οι μέρες της εμφύτευσης. Θα στα πει και ο γιατρός. 

Κάπου είχα διαβάσει τότε ότι η εμφύτευση μπορεί να βοηθηθεί αν τρώμε ζεστές σούπες εκείνες τις ημέρες. Η ζέστη επίσης στην περιοχή βοηθάει και την απορρόφηση της προγεστερονης. 
Ολα τα είχα κάνει αυτά και την 8η μέρα από την μεταφορά ήταν θετικό το τεστ. 

Μου δίνεις τοοοοσο πολύ κουράγιο! Σ ευχαριστώ! Είχα αρχίσει να απογοητεύομαι και να ανησυχώ! 

Αχ σιχαίνομαι τις σούπες. Αλλά προκειμένου να πετύχει θα φάω κι απ' αυτές! Έστειλα τον αντρα μου και για ανανάδες! 

Σου εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου! Όλα να πάνε καλά και γρήγορα να εισια ξανά έγγυος και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη αυτή τη φορά! Ν κρατησεις γρήγορα ενα γερο μωράκι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Chris_V είπε:

Έτσι…και εγώ…μόνο θετικές χοριακες και οωληψιες με πολλά αυγουλακια και τέλειες βλαστοκυστες ΑΑΑ! 

Εχει τον πόνο της η βιοχημική…δεν το περίμενα…στην αρχή δεν το ειχα συνειδητοποιήσει και πολύ αλλά πιάνω τον εαυτό μου να κλαίει πολύ εύκολα από τότε…

Με πιάνει ένα παράπονο…όσο σκέφτομαι εκείνες τις λίγες μέρες ευτυχίας…

Και εμάς μετά την κιρσοκηλη μας έκοψαν τα φτερά και με όψει πειράξει πολύ…έτσι μου έρχεται να αρχίσω τις σπερματέγχυσεις το καλοκαίρι να μην νιώθω πτι δεν κανω τπτ…

Ξερω…μεγάλο λάθος πρέπει να πάρω το αγοράκι μου και να πάμε διακοπουλες να ευχαριστηθούμε την αγάπη μας και την υγειά μας αλλά δεν μπορώ…
Ειδα και ένα όνειρο προχθές ένα αγοράκι μικρό με κάτι ματάκια να με κοιτάει…η ψυχή με πόνεσε…και μου μπήκαν κάτι ιδέες…

Άστα να πάνε...δεν το περίμενα ούτε εγώ να πονάνε τόσο οι βιοχημικές...κ όχι τι ακούω από άλλες κοπέλες που όλα εύκολα τα είχαν( κ μπράβο τους δηλαδή) κ μου λένε σιγά κ δεν είναι τίποτα ...κ στην 6 εβδομάδα ήσουν κ άλλα τέτοια...ναι αλλά τον πόνο που έχω μέσα στην ψυχή μου κ το κενό που νοιωθω δεν τον γεμίζει τίποτα...ούτε ξέρουν πως είναι να έχεις τον άντρα δίπλα σου κ να είναι όλη την μέρα μέσα στην μελανχωλια...κ να έχεις κ εσένα κ εκείνον ..και να θες να είσαι καλά μπροστα του κ να φεύγει κ να κάθεσαι στον καναπέ κ να κοιτάς ταβάνι...κ να λες μέχρι πότε??? Άστα ρε κορίτσι μου...μακάρι καμία κοπέλα να μην γνώριζε πως είναι μια βιοχημική η οποιαδήποτε άλλη αποβολή η να χάνεις το μωρό σου σε οποιαδήποτε εβδομάδα γιατί είναι πόνος κ ειδικά για όλες εμάς ...κ πάντα λέμε σήκωσε το κεφάλι πάμε παλι κ ξανά ξανά ...

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Pagor είπε:

Είναι πολύ σκληρό κορίτσι μου...Καμία φορά σκέφτομαι γιατί να είναι τοσο δύσκολα κάποια πράγματα που για άλλους είναι αυτονόητα κ χωρίς καμία προσπάθεια...κ δεν το λέω με ζήλεια ...ίχνος δεν έχω ζήλειας ..με απογοήτευση το λέω ..για όλες μας ...πόσο κρίμα τόσα κορίτσια εδώ μέσα να το θέλουμε τόσο πολύ να κάνουμε τα πάντα κ στο τέλος πάλι κλάμα κ στεναχώρια...εγώ με τα την βιοχημική που είχα την προηγούμενη εβδομαδα η ψυχολογία μου είναι χάλια...δεν κλαίω πια αλλά ούτε γελάω...σαν να έπεσα σε κατάθλιψη...ούτε ότι μπορούμε να ξανα προσπαθησουμε από αυτό το μήνα δεν μου φτιάχνει την διάθεση...Δεν το δείχνω κ στον άντρα μου γιατί κ αυτός επηρεάστηκε πάρα πολύ κ ότι πρέπει να κάνω την χαρούμενη κ ότι δεν έγινε κ τίποτα για να μην το κάνω κ αυτό χειρότερα με καταβάλει κ άλλο...Αχχχχ ρε κορίτσια πως θα ήθελα μια μέρα να μπω εδώ μέσα κ να δω από όλες θετικά τεστ...τεράστιες χοριακες ...μόνο χαμόγελα κ φυσικά τέλειες κ τελειωμηνες εγκυμοσύνες...

Ποσο με συγκινησες με οσα έγραψες.. Ποσο μεγαλο αγωνα κάνουμε; πόσο υπομονή; πως μπορούμε να το παίζουμε τόσο δυνατές και να δίνουμε και στους αντρες μας κουράγιο; κανείς δν μπορεί να μας καταλαβει... Αυτο που είπες εννοείται δεν είναι από ζηλια, ξερω πολυ καλα πως το λες και εκείνες σου λενε, καταλαβαίνω πως νιώθεις, αλλα δυστυχώς δν μπορουν να μας καταλαβουν... 

πρίν από 10 λεπτά , Pagor είπε:

Άστα να πάνε...δεν το περίμενα ούτε εγώ να πονάνε τόσο οι βιοχημικές...κ όχι τι ακούω από άλλες κοπέλες που όλα εύκολα τα είχαν( κ μπράβο τους δηλαδή) κ μου λένε σιγά κ δεν είναι τίποτα ...κ στην 6 εβδομάδα ήσουν κ άλλα τέτοια...ναι αλλά τον πόνο που έχω μέσα στην ψυχή μου κ το κενό που νοιωθω δεν τον γεμίζει τίποτα...ούτε ξέρουν πως είναι να έχεις τον άντρα δίπλα σου κ να είναι όλη την μέρα μέσα στην μελανχωλια...κ να έχεις κ εσένα κ εκείνον ..και να θες να είσαι καλά μπροστα του κ να φεύγει κ να κάθεσαι στον καναπέ κ να κοιτάς ταβάνι...κ να λες μέχρι πότε??? Άστα ρε κορίτσι μου...μακάρι καμία κοπέλα να μην γνώριζε πως είναι μια βιοχημική η οποιαδήποτε άλλη αποβολή η να χάνεις το μωρό σου σε οποιαδήποτε εβδομάδα γιατί είναι πόνος κ ειδικά για όλες εμάς ...κ πάντα λέμε σήκωσε το κεφάλι πάμε παλι κ ξανά ξανά ...

Την εζησα και εγω την βιοχημικη τον μαρτιο και ακομα να το ξεπερασω. Δν υπάρχει μερα που να μην μου περάσει απο το μυαλο. Ο πόνος βουβος.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Pagor είπε:

Άστα να πάνε...δεν το περίμενα ούτε εγώ να πονάνε τόσο οι βιοχημικές...κ όχι τι ακούω από άλλες κοπέλες που όλα εύκολα τα είχαν( κ μπράβο τους δηλαδή) κ μου λένε σιγά κ δεν είναι τίποτα ...κ στην 6 εβδομάδα ήσουν κ άλλα τέτοια...ναι αλλά τον πόνο που έχω μέσα στην ψυχή μου κ το κενό που νοιωθω δεν τον γεμίζει τίποτα...ούτε ξέρουν πως είναι να έχεις τον άντρα δίπλα σου κ να είναι όλη την μέρα μέσα στην μελανχωλια...κ να έχεις κ εσένα κ εκείνον ..και να θες να είσαι καλά μπροστα του κ να φεύγει κ να κάθεσαι στον καναπέ κ να κοιτάς ταβάνι...κ να λες μέχρι πότε??? Άστα ρε κορίτσι μου...μακάρι καμία κοπέλα να μην γνώριζε πως είναι μια βιοχημική η οποιαδήποτε άλλη αποβολή η να χάνεις το μωρό σου σε οποιαδήποτε εβδομάδα γιατί είναι πόνος κ ειδικά για όλες εμάς ...κ πάντα λέμε σήκωσε το κεφάλι πάμε παλι κ ξανά ξανά ...

Κορίτσι μου δεν χρειάζεται να κρύβεσαι από τον άντρα σου, είμαι σίγουρη πως το ίδιο κάνει και αυτός μαζί σου. Είστε τόσο αγαπημένοι που καλό είναι να δείξετε άνετα το πως νιώθετε, είναι απόλυτα φυσιολογική η θλίψη που νιώθεις. Δυστυχώς παιδί έχασες. Πονάει ακόμα περισσότερο από ένα αρνητικό τεστ αλλά δυστυχώς υπάρχει και αυτό. Κλάψε για το παιδάκι σου και σιγά σιγά βρες τη δύναμη να πας παρακάτω, τόσα περάσατε αυτό θα σε λυγίσει;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Simodoro είπε:

Κορίτσια της Θεσσαλονίκης SOS

Ξέρετε κάποιον καλό ανδρολογο που να ασχολείται με θέματα υπογονιμότητας;  ή κάποιο εργαστήριο σαν το Λυμπερόπουλο

Για τις εξετάσεις, το κέντρο της Ζεγκινιαδου. Η της Λυμπερη. Κέντρο και τα δύο. Ουρολόγο μόνο το Δημητριάδη στην καλαμαριά ξέρω. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pagor είπε:

Είναι πολύ σκληρό κορίτσι μου...Καμία φορά σκέφτομαι γιατί να είναι τοσο δύσκολα κάποια πράγματα που για άλλους είναι αυτονόητα κ χωρίς καμία προσπάθεια...κ δεν το λέω με ζήλεια ...ίχνος δεν έχω ζήλειας ..με απογοήτευση το λέω ..για όλες μας ...πόσο κρίμα τόσα κορίτσια εδώ μέσα να το θέλουμε τόσο πολύ να κάνουμε τα πάντα κ στο τέλος πάλι κλάμα κ στεναχώρια...εγώ με τα την βιοχημική που είχα την προηγούμενη εβδομαδα η ψυχολογία μου είναι χάλια...δεν κλαίω πια αλλά ούτε γελάω...σαν να έπεσα σε κατάθλιψη...ούτε ότι μπορούμε να ξανα προσπαθησουμε από αυτό το μήνα δεν μου φτιάχνει την διάθεση...Δεν το δείχνω κ στον άντρα μου γιατί κ αυτός επηρεάστηκε πάρα πολύ κ ότι πρέπει να κάνω την χαρούμενη κ ότι δεν έγινε κ τίποτα για να μην το κάνω κ αυτό χειρότερα με καταβάλει κ άλλο...Αχχχχ ρε κορίτσια πως θα ήθελα μια μέρα να μπω εδώ μέσα κ να δω από όλες θετικά τεστ...τεράστιες χοριακες ...μόνο χαμόγελα κ φυσικά τέλειες κ τελειωμηνες εγκυμοσύνες...

Ειναι πολυ σκληρό κ πολυ δυσκολο όλο αυτό που βιώνουμε σωματικά κ ψυχικά. Πιστευω όμως πραγματικά ότι ο Θεός στέλνει τις δυσκολίες σε αυτούς που μπορούν να ανταπεξέλθουν σε αυτές. Κ εμείς όλες εδώ είμαστε παρα πολυ δυνατές κ στο τέλος θα βγουμε νικήτριες κ θα αποκτήσουμε τα παιδακια μας. Σκέψου μετά ποσο θα εκτιμάμε την κάθε στιγμή κοντά τους. Πολλές φορές το σκέφτομαι κ μου δίνει κ άλλο δύναμη. Σκέψου ποσο πιο δυνατή γίνεται η σχέση σου με τον άντρα σου κ ποσο πιο κοντά σας φέρνουν αυτές οι δυσκολίες. Σε καταλαβαίνω απόλυτα περυσι είχα 3 βιοχημικές. Αφιέρωσε χρόνο σε σένα κ τον άντρα σου κ βγάλε απο μεσα σου αυτό που νιώθεις είτε μπροστα του είτε κ οχι, κ μετά με αισιοδοξία κ πιστη να προχωρήσεις. Όντως θα ήταν υπέροχο να μπαίναμε στο φόρουμ κ ολες να είχαμε φουλ θετικές χοριακες κ να ανοίγαμε άλλη σελίδα να τα λέμε. Θα γίνει όμως αργά ή γρήγορα κ όλες μας θα τα καταφέρουμε με τη βοήθεια του Θεου. 

1 ώρα πρίν, Katrin85 είπε:

Αχ κορίτσι μου δεν είμαι πολυ θετική δεν ξέρω γιατί.... Τεσπα θα δείξει.... Δεν πεφτουμε παντως προχωράμε πιο δυνατά και όλα θα πσνε καλα

Γι αυτό δεν σου είχα γράψει τις προηγουμενες μέρες δεν ήθελα να επηρεαστεις. Μαζί κάναμε την μεταφορά μια από τις δυο θα τα καταφέρει. Να σκέφτεσαι θετικά κ θετικά θα έρθουν είχαμε πει!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Κορίτσια είναι καμία από εσάς που να μιλάει με την @happiness79 και εκτός φόρουμ; Είναι καλά το κορίτσι; Έχει τόσες μέρες να εμφανιστεί, είχε και την αυχενική και έχω ανησυχήσει 

Και γω τη σκέφτομαι....

Link to comment
Share on other sites

Πω πω κορίτσια…

Να σκάσω ειμαι…

Εκανα ορμονολογικές μετά τη βιοχημική και τη διεγερση και η FSH στο θεό…

Απο 8.5 που ήταν 27…

Και η Ε2 από 70 που ήταν τώρα 15

Εχω τρομάξει…θα επανέλθει ποτε το σώμα μου ή πάει…;;;;:(

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...