Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

      Άντε όλα μια χαρά ! Τα βλέπεις φαγωθηκες τόσο καιρό οτι δεν προλαβαίνεις . 

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 28 λεπτά , Angot είπε:

Οχι δεν έχω περάσει. Ναι το ξέρω δυστυχώς είναι αρκετά χρήματα αλλά από το να κάνω συνέχεια ωοληψια 600 - 600- 600 καλύτερα μια κι έξω! Λες με τις ενέσεις να καταφέρω να έχω 3 εμβρυακια; με κλομιφεν έκανα 2 εμβρυα την 1η φορά (από 4 ωάρια που είχα) και 1 έμβρυο τη 2η φορα(  από 2 ωαρια που είχα) 

Καλη επιτυχια κοριτσι!! Να πανε ολα καλα! Απ οτι φαινεται κανεις καλα κ αρκετα ωαρια. Λογικα εχεις κ καλη Αμη. Εγω πηρα 4 μερες gonal 225 κοριτσια κ χθες αλλαξα σε menopur 300. Ο γιατρος ειπε στον πρώτο υπερηχο οτι περιμενε περισσότερα μεγαλα.... Απογοητευτηκα λιγο αλλα ελπιζω μεχρι τη Δευτερα που μαλλον θα γινει η ωοληψια να μεγαλωσουν πιο πολλα. Εσυ κοπελα μου πιστεύω με ενεσεις θα παρεις πολλα κ καλα. Αλλα αμα μπορεις μονο με την ίδια θεραπεια να παρεις κ 5 μια χαρα πιστευω θα εισαι κ πάλ! Συζητησε με τον γιατρο σου κ κανε οτι σε κανει να νιώθεις μεγαλύτερη ασφαλεια! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

43 minutes ago, Angot said:

Τα βάζω 3ων ημερών, την 1η φορά πέτυχε με 3ων ημερών οπότε δεν μου εχει πει για βλαστοκυστες!! Ισως αν έκανα αρκετά να μου άφηνε κάποια για 5η μερα... Υποθέτω οτι χρειάζεται παραπάνω εμβρυα γτ δεν φτάνουν όλα σε αυτό το στάδιο! 

Καλά, για 3ης μέρας δεν το συζητώ ότι θα πάρεις πάνω από 5 έμβρυα. Το θεωρώ δεδομένο βασικά 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Καλά, για 3ης μέρας δεν το συζητώ ότι θα πάρεις πάνω από 5 έμβρυα. Το θεωρώ δεδομένο βασικά 

Ναι για 3ων ημερών λεω! Βασικα δεν τον έχω ρωτήσει ποτέ αν θα ήταν πιο ασφαλές να βάζαμε βλαστοκυστες... Θα τον ρωτήσω σμρ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , winspert είπε:

2,47:(

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ...

χμμ φαίνεται οτι κατι πήγε να γίνει κορίτσι μου... μίλα με το γιατρό μήπως έχει να προτείνει κάτι άλλο ή είναι θέμα εμβρύων ...φιλιά πολλά

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , winspert είπε:

Δεν εχω ιδεα...Θα μιλησω με το γιατρό...Θα με παρει...

Και την προτελευταία φορά δεν είχε δείξει ότι μάλλον έγινε εμφύτευση, ή θυμάμαι λάθος; Κάτι διαφεύγει...μήπως το μετατοπισμένο παράθυρο που έχεις πρέπει να οδηγήσει σε ετ στις ίδιες μέρες που έγινε την πρώτη επιτυχημένη; 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ele@n είπε:

Και την προτελευταία φορά δεν είχε δείξει ότι μάλλον έγινε εμφύτευση, ή θυμάμαι λάθος; Κάτι διαφεύγει...μήπως το μετατοπισμένο παράθυρο που έχεις πρέπει να οδηγήσει σε ετ στις ίδιες μέρες που έγινε την πρώτη επιτυχημένη; 

Την προηγούμενη φορα ηταν μηδενικο...Δεν ξερω...Ο γιατρός θεωρει πως η μετατόπιση παραθυρου δεν ισχυει στο φυσικο κυκλο. Οπότε δεν ξερω τι πρέπει να γινει...εχω στενοχωρηθει αφάνταστα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , minnie26 είπε:

Κορίτσια , όσες κάνετε διέγερση με ενέσεις από που τις παίρνετε ; Τις έχουν όλα τ φαρμακεία η γίνεται παραγγελία ; 

Εμένα στην πόλη μου δεν τις είχαν τις ενέσεις στα φαρμακεία, αλλά με παραγγελία την επόμενη ημέρα έρχονται.

Αν ζεις όμως σε μεγάλη πόλη, Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Λάρισα πιθανόν να τις έχουν τα φαρμακεία!

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, winspert said:

Την προηγούμενη φορα ηταν μηδενικο...Δεν ξερω...Ο γιατρός θεωρει πως η μετατόπιση παραθυρου δεν ισχυει στο φυσικο κυκλο. Οπότε δεν ξερω τι πρέπει να γινει...εχω στενοχωρηθει αφάνταστα 

 Mπορεί να είναι απλώς θέμα εμβρύου ρε 'σύ. Να μην κατάφερε να προχωρήσει. Μήπως να μάζευες λίγα παραπάνω τώρα; :|

19 minutes ago, minnie26 said:

Κορίτσια , όσες κάνετε διέγερση με ενέσεις από που τις παίρνετε ; Τις έχουν όλα τ φαρμακεία η γίνεται παραγγελία ; 

Εγώ από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ αλλά είχα περάσει επιτροπή 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Πεγκούλα! είπε:

Εμένα στην πόλη μου δεν τις είχαν τις ενέσεις στα φαρμακεία, αλλά με παραγγελία την επόμενη ημέρα έρχονται.

Αν ζεις όμως σε μεγάλη πόλη, Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Λάρισα πιθανόν να τις έχουν τα φαρμακεία!

Μπα κ εγώ σε μικρή πόλη μένω , δε νομίζω να υπάρχουν.. αλλά αφού θα πάω Θεσσαλονίκη στο γιατρό θα ψάξω ένα φαρμακειο να τις έχει Θεσσαλονίκη ! Ευχαριστώ ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Angot said:

Ναι για 3ων ημερών λεω! Βασικα δεν τον έχω ρωτήσει ποτέ αν θα ήταν πιο ασφαλές να βάζαμε βλαστοκυστες... Θα τον ρωτήσω σμρ

Δεν είναι θέμα ασφάλειας. Οι βλαστοκύστες θεωρητικά (και πρακτικά) έχουν περισσότερες πιθανότητες εμφύτευσης όμως υπάρχει και η θεωρία ότι πρωτόκολλο που πέτυχε δεν το αλλάζεις οπότε μήπως να προχωρήσεις με τις ίδιες ακριβώς συνθήκες;


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Δεν είναι θέμα ασφάλειας. Οι βλαστοκύστες θεωρητικά (και πρακτικά) έχουν περισσότερες πιθανότητες εμφύτευσης όμως υπάρχει και η θεωρία ότι πρωτόκολλο που πέτυχε δεν το αλλάζεις οπότε μήπως να προχωρήσεις με τις ίδιες ακριβώς συνθήκες;

Εννοεις και με το ίδιο φαρμακο; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...