Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

@Ria_να σκέφτεσαι θετικά..  αυτό προσπαθώ κ γω.. γτ αν σκεφτώ αρνητικά θα αρχίσω να κλαίω κ αυτό ήταν..  ξέρω είναι πολύ αγχωτικες αυτές οι μέρες..  εσύ ποια μερα είναι η χοριακη σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 37 λεπτά , Butterfly 92 είπε:

Την Πέμπτη θα πάω στις 15.. Αλλά δεν μπορώ να περιμένω άλλο... Αφού λέω να κλείσω τα μάτια να κοιμηθώ κ να ξυπνήσω την Πέμπτη το πρωί.. 

Μαζι εχουμε χοριακη κοριτσι.. Καλη σου επιτυχία! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Butterfly 92 είπε:

Και σε σένα καλή επιτυχία.. εύχομαι να έχουμε ευχάριστα νέα την Πέμπτη!!!!

Εγω δυστυχώς δεν. Για να μη γκρίνιαζει ο γιατρός θα παω για χοριακη! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Butterfly 92 είπε:

Την Πέμπτη θα πάω στις 15.. Αλλά δεν μπορώ να περιμένω άλλο... Αφού λέω να κλείσω τα μάτια να κοιμηθώ κ να ξυπνήσω την Πέμπτη το πρωί.. 

Αχ αυτό έλεγα πριν στον άντρα μου πως θα περάσει αυτή η εβδομάδα άραγε ? Έχω πάρει και τεστ αλλά δεν ειμαι σίγουρη αν θέλω να τα κάνω πριν ακόμα.. θα το δω ! 

Σου εύχομαι καλή επιτυχία με ευχάριστα νέα !!! 

Link to comment
Share on other sites

Τι τεστ? Ούρων? Δεν είναι νωρίς ακόμη?

@Ria_ σε όλες μας εύχομαι να τα καταφέρουμε φέτος γιατί είναι δύσκολος ο δρόμος.. Εγώ τεστ δεν θα κάνω. Δεν θέλω.  Άμα κάνω κ βγει αρνητικο το πρώτο πράγμα που θα κάνω είναι να καπνίσω δεν θα κρατηθώ.. 

@Angot ποια μερα έκανες εμβρυομεταφορα? Πιστεύω είναι νωρίς ακόμη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Butterfly 92 είπε:

Τι τεστ? Ούρων? Δεν είναι νωρίς ακόμη?

@Ria_ σε όλες μας εύχομαι να τα καταφέρουμε φέτος γιατί είναι δύσκολος ο δρόμος.. Εγώ τεστ δεν θα κάνω. Δεν θέλω.  Άμα κάνω κ βγει αρνητικο το πρώτο πράγμα που θα κάνω είναι να καπνίσω δεν θα κρατηθώ.. 

@Angot ποια μερα έκανες εμβρυομεταφορα? Πιστεύω είναι νωρίς ακόμη. 

Εκανα 1/12...  Με 3ων ημερών εμβρυακια. 2 αριστης ποιοτητας αλλα δεν ψήθηκαν να συγκατοικησουν.  Ουρων ναι.. 

Link to comment
Share on other sites

Τα τεστ ούρων εγώ προσωπικά δεν τα εμπιστεύομαι ειδικά στις περιπτώσεις μας.. Αλλά η κάθε μία μας ξέρει κ το σώμα της καλύτερα από οποιονδήποτε άλλο..  Αλλά από την άλλη άμα το σκεφτείς ποτέ δεν ξέρεις.. πολλές γυναίκες δεν έχουν συμπτώματα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Butterfly 92 είπε:

Τα τεστ ούρων εγώ προσωπικά δεν τα εμπιστεύομαι ειδικά στις περιπτώσεις μας.. Αλλά η κάθε μία μας ξέρει κ το σώμα της καλύτερα από οποιονδήποτε άλλο..  Αλλά από την άλλη άμα το σκεφτείς ποτέ δεν ξέρεις.. πολλές γυναίκες δεν έχουν συμπτώματα 

Μονο η κοιλια μου και η μεση μου πονανε αρκετα αμα κανω πολλα πράγματα. Πχ τωρς εβγαλα τα ρούχα απο το στεγνωτηριο και ποναω αρκετα. 

Την προηγούμενη φορα μου ειχε δειξει στις 8 ημέρες μετα την εμβρυομεταφορά. 

Link to comment
Share on other sites

@Angot γιατί κάνεις τέτοιες δουλειές..  μην ζοριζεις τον εαυτό σου σου λέω ποτέ δεν ξέρεις... μπορεί να φανεί αύριο ή μεθαύριο.. Δεν θέλω να παρεξηγηθώ αλλά είναι κρίμα 1 στις 1000 μπορεί δεν ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Butterfly 92 είπε:

Τι τεστ? Ούρων? Δεν είναι νωρίς ακόμη?

@Ria_ σε όλες μας εύχομαι να τα καταφέρουμε φέτος γιατί είναι δύσκολος ο δρόμος.. Εγώ τεστ δεν θα κάνω. Δεν θέλω.  Άμα κάνω κ βγει αρνητικο το πρώτο πράγμα που θα κάνω είναι να καπνίσω δεν θα κρατηθώ.. 

@Angot ποια μερα έκανες εμβρυομεταφορα? Πιστεύω είναι νωρίς ακόμη. 

Αμήν ,μακάρι όλες μας συντομα να έχουμε ευχάριστα νέα !!! Ναι φυσικά όπως νοιωθεις και εγώ δεν είμαι σίγουρη ότι θα κάνω ,πήρα να έχω αν τυχόν κάπως μου έρθει κ θέλω αλλά έχω πει ότι και να γίνει πριν το Σάββατο δε θα κάνω αν κάνω ! 

@Angot εγώ θα έλεγα να μην απογοητεύεσαι ακόμα ,ποτέ δε ξέρεις κάθε φορά είναι διαφορετική μπορεί ακόμα να είναι νωρίς ή χαμηλή και να μην ανιχνεύει το τεστ. ελπίζω να σε διαψεύσουν και να εισαι εγκυουλα ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...