Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Angot είπε:

      κορίτσια λοιπόν επανήλθα με ερωτήσεις! 😂 δε θα γλιτώσετε από μένα ! να σας πω ότι το σάββατο μπαίνω 32η εβδομάδα 🙏  οι απορίες μπυ είναι οι εξής:

      1) δεν θα έπρεπε να εχω λίγο γαλατάκι, κάτι; 

      2) υπάρχει περίπτωση το μωρο να μου πιέζει το έντερο και να πονάω χαμηλά μόνο από τη μια πλευρά; θα σας πω γιατί το λέω παρατήρησα 2 φορες τώρα ότι πχ ειχα ενόχληση πήγα τουαλέτα και αμέσως μετά πέρασε, και σήμερα πχ που ήμουν μια χαρά ως το απόγευμα , ξαφνικά ένιωσα  ότι ήθελα τουαλέτα στιγμιαία αλλά δεν… και μετά με έπιασε χαμηλά αριστερά ενόχληση! 

      3) όταν κάθομαι στο κρεβάτι πλέον σε θέση όρθια με το μαξιλάρι πίσω , είτε να φάω , είτε να δω τηλεόραση , το μωρο σπρώχνει χτυπάει, κλωτσά, τεντώνει … τα πάντα όλα, ε και πονάω! τον ενοχλεί η θέση; γιατί γίνεται έξαλλος;

      4) σε ένα μήνα πήρα 1,5 κιλο περίπου ! είναι πολύ; ήμουν 62,5 και ζυγίστηκα χθες 63,9!

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 51 λεπτά , Πεγκούλα! είπε:

Καλημέρα!Εμένα μου τα έκοψαν στο τέλος της 9ης εβδομάδας!

Εμένα μ είπε ότι αφού ακούσουμε τις καρδούλες θα τα σταματήσω … κ για αυτό ρωτάω τι έτυχε κ σε σας ! Ποσό είσαι τώρα ; 

πρίν από 16 λεπτά , ´Ισιδα είπε:

Καλημέρα εμένα μου είπε να τα κόψω και δα σικλακουρ και την ένεση προγεστερονης μέρα την αυχενική , δηλαδή περίπου 11, 6 ημερών θα είμαι 

Προγεστερονη δεν μ είπε να σταματήσουμε , μόνο για την οιστραδιολη ότι αφού ακούσουμε καρδούλες τ σταματάμε.. τι να πω! Ο καθένας λειτουργεί διαφορετικά μαλλον

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, Angot said:

Αγάπη παρε τηλ, εχει το νουμερο δεν κλεονουν ονλαιν. 

 

2 hours ago, Angel* said:

Καλημέρα @kateriiina25 μόνο τηλεφωνικά κλείνουν ραντεβού.

Ναι, το είδα μετά, το έχουν αλλάξει απο πέρσι. Βρήκαμε άκρη. Ευχαριστώ κορίτσια 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Κορίτσια  έχει κάνει καμία πρόσφατα εξέταση για κυστική ίνωση στο λαϊκό; Μπήκα στο 1535 και δεν υπάρχει το εργαστήριο κυστικής ίνωσης που είχε παλιά; Θυμάμαι κατι λάθος; Το θέλω για μια φίλη μου, εγώ την έχω κάνει παλιότερα. Αν ξέρει κάποια ας με βοηθησει 

Πάρε τηλ στο 2132060920. Είναι το εργαστήριο Γενετικής-Κυστικής Ίνωσης. Θα κλείσεις ραντεβού από εκεί.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

Αρνητικο... 

Καλά για περιμενε να δεις και τις επόμενες 2 μερες. Έχεις αλλα εμβρυα σε περίπτωση που δεν πάει καλα;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλά για περιμενε να δεις και τις επόμενες 2 μερες. Έχεις αλλα εμβρυα σε περίπτωση που δεν πάει καλα;

Δεν θα αλλαξει τπτ σε 2 μερες. Εχω 1 εμβρυακι, ισως παρω και του κυκλου μου οποτε βαλω παλι 2

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

Δεν θα αλλαξει τπτ σε 2 μερες. Εχω 1 εμβρυακι, ισως παρω και του κυκλου μου οποτε βαλω παλι 2

Παλι καλα που έχεις αυτό το 1.

Εγω παλι κανένα.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Παλι καλα που έχεις αυτό το 1.

Εγω παλι κανένα.

Εσυ εχεις πολλες μερες ακομα μπροστα σου για χοριακη μη το σκεφτεσαι ακομα. Η 1η σου ετ ειναι; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

Εσυ εχεις πολλες μερες ακομα μπροστα σου για χοριακη μη το σκεφτεσαι ακομα. Η 1η σου ετ ειναι; 

Οχι καλε. 4η ή 5η εχω χάσει τον λογαριασμό.

Εχω ενα παιδι όμως οποτε δεν παραπονιέμαι.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Οχι καλε. 4η ή 5η εχω χάσει τον λογαριασμό.

Εχω ενα παιδι όμως οποτε δεν παραπονιέμαι.

Να σου ζησει το παιδακι σου... Μακαρι να ρθει και το 2ο σου αλλα και το 1 κανει για 15!  Εμενα ειναι η 2η ετ. 

Link to comment
Share on other sites

@Angot μην απογοητεύεσαι :wub: Δεν υπάρχει λόγος να σκέφτεσαι αν εχεις αλλά έμβρυα στην άκρη σε αυτή την φάση. Σε νιώθω απόλυτα και καταλαβαίνω ότι προσπαθείς να προετοιμαστείς για το αρνητικό αποτέλεσμα. Αλλά μην προκαταβάλλεσαι. Λίγο υπομονή! Και σίγουρα η ψυχολογία είναι διαφορετική αν εχεις ήδη ένα παιδί και άλλη αν παλεύεις για το πρώτο.

@νικηαντωνια81 καλη επιτυχία και σε σένα ευχομαι!

5 ώρες πρίν, Kate33 είπε:

καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα σε όλες με καλά νέα!

ειμαι σε φάση ετ και σήμερα πήγα για πρωτο υπέρηχο και είχα κύστη 36 χιλιοστά.

εκανα εξετάσεις κ αναμένω.

στην δεύτερη μέρα είχα Ε2 53

αλλο ωάριο δεν έχει μεγαλώσει. 
εχει κάνει καμία ετ με κύστη; Η να θεωρήσω ότι πάμε στον άλλον κύκλο;

Εγώ έχω κάνει ετ με κύστη που όμως δεν ήταν λειτουργική βάσει των ορμονολογικων εξετάσεων και μάλιστα ήταν πολύ μεγαλύτερη από την δίκη σου. Δεν θυμάμαι αξριβεσ Μέγεθος. Πήρα την αγωγή για την ετ και την ημέρα της ετ είχε αρχίσει να υπόστρέφει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Angot είπε:

Να σου ζησει το παιδακι σου... Μακαρι να ρθει και το 2ο σου αλλα και το 1 κανει για 15!  Εμενα ειναι η 2η ετ. 

Θυμαμαι την περιπέτεια που είχες στην πρώτη προσπάθεια.

Ευχαριστώ για τις ευχές.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Θυμαμαι την περιπέτεια που είχες στην πρώτη προσπάθεια.

Ευχαριστώ για τις ευχές.

Ναι φημίζομαι για την τυχη μου.! 

πρίν από 14 λεπτά , Linoula είπε:

@Angot μην απογοητεύεσαι :wub: Δεν υπάρχει λόγος να σκέφτεσαι αν εχεις αλλά έμβρυα στην άκρη σε αυτή την φάση. Σε νιώθω απόλυτα και καταλαβαίνω ότι προσπαθείς να προετοιμαστείς για το αρνητικό αποτέλεσμα. Αλλά μην προκαταβάλλεσαι. Λίγο υπομονή! Και σίγουρα η ψυχολογία είναι διαφορετική αν εχεις ήδη ένα παιδί και άλλη αν παλεύεις για το πρώτο.

@νικηαντωνια81 καλη επιτυχία και σε σένα ευχομαι!

Εγώ έχω κάνει ετ με κύστη που όμως δεν ήταν λειτουργική βάσει των ορμονολογικων εξετάσεων και μάλιστα ήταν πολύ μεγαλύτερη από την δίκη σου. Δεν θυμάμαι αξριβεσ Μέγεθος. Πήρα την αγωγή για την ετ και την ημέρα της ετ είχε αρχίσει να υπόστρέφει.

Απλως θελω να ειμαο ρεαλιστρια, δεν υπαρχουν και πολλες πιθανοτητες να αλλαξει το αποτελεσμα. Θα ειχε δειξει ηδη το τεστ... 

Με το καλο εσυ κοριτσι, ευχομαι να παει υπεροχα ως το τελος. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Angot είπε:

Ναι φημίζομαι για την τυχη μου.! 

Απλως θελω να ειμαο ρεαλιστρια, δεν υπαρχουν και πολλες πιθανοτητες να αλλαξει το αποτελεσμα. Θα ειχε δειξει ηδη το τεστ... 

Με το καλο εσυ κοριτσι, ευχομαι να παει υπεροχα ως το τελος. 

Πόσες περιπτώσεις έχουμε δει να έχουν αρνητικά τεστ ακόμα και την ημέρα της χοριακής και θετική χοριακή; Άρα γιατί δεν υπάρχουν πολλές πιθανότητες;;
Υπομονή 3 μερούλες να δεις την χοριακή. 
Κι εγώ σαν εσένα θέλω να προετοιμάζομαι για το χειρότερο για να είμαι έτοιμη αν έρθει και να κ**λοχαρώ αν έρθει το καλό αλλά το παρακάνεις βρε εσύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...