Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , marmaki είπε:

Πόσες περιπτώσεις έχουμε δει να έχουν αρνητικά τεστ ακόμα και την ημέρα της χοριακής και θετική χοριακή; Άρα γιατί δεν υπάρχουν πολλές πιθανότητες;;
Υπομονή 3 μερούλες να δεις την χοριακή. 
Κι εγώ σαν εσένα θέλω να προετοιμάζομαι για το χειρότερο για να είμαι έτοιμη αν έρθει και να κ**λοχαρώ αν έρθει το καλό αλλά το παρακάνεις βρε εσύ!

Χαχαχα να κ**λοχαρω λεει, με εκανες και γελασα. Κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ αληθεια νομιζω πιστεύετε περισσότερο σε μενα απ οτι εγω... Αλλα πιστευω αυτο ππυ θα πιστευα και για καποια αλλη κοπέλα αν μου ελεγε οτι 3 μερες πριν τη χοριακη κανει τεστ και ειναι αρνητικα.. Νομιζω δεν εχουμε κοπελα στο φόρουμ που να ειδε αρνητικο τεστ και να έβγαλε θετικη χοριακη. Και η @Kallo νομίζω αχνό θετικο εβγαζε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 hours ago, happiness79 said:

Κατάλαβα. Η ηλικία σου είναι οκ πάντως, αν αυτό σε ανησυχεί. Κάτι που γενικά ισχύει είναι ότι οι γυναίκες που δεν έχουν τόσο καλή ανταπόκριση με τα φάρμακα, συνήθως τα πάνε πολύ καλύτερα με τους φυσικούς κύκλους. Εχεις δίκιο ότι θέλει υπομονή, αλλά αυτό ισχύει ούτως ή αλλιώς όταν μπαίνεις στο χορό της εξωσωματικής. Το σημαντικό είναι να βρεις αυτό που σου ταιριάζει και άρα θα φέρει και το επιθυμητό αποτέλεσμα. Σου εύχομαι όσο πιο εύκολα γίνεται!

@happiness79 Θα δοκιμάσω κ με φυσικό κάποια στιγμή , είπα να δοκιμάσω ακόμα μια φορά τις ενέσεις . Ελπίζω να να υπάρξει κάποιο θετικό αποτέλεσμα . Σε Ευχαριστω για τις συμβουλές σου να είσαι καλά . Ότι καλύτερο σ εύχομαι κ γω από καρδιάς ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

Ναι φημίζομαι για την τυχη μου.! 

Απλως θελω να ειμαο ρεαλιστρια, δεν υπαρχουν και πολλες πιθανοτητες να αλλαξει το αποτελεσμα. Θα ειχε δειξει ηδη το τεστ... 

Με το καλο εσυ κοριτσι, ευχομαι να παει υπεροχα ως το τελος. 

Μην σου πω εγώ για την τύχη μου καλύτερα. 

  • Λυπημένη/-ος 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Angot είπε:

Χαχαχα να κ**λοχαρω λεει, με εκανες και γελασα. Κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ αληθεια νομιζω πιστεύετε περισσότερο σε μενα απ οτι εγω... Αλλα πιστευω αυτο ππυ θα πιστευα και για καποια αλλη κοπέλα αν μου ελεγε οτι 3 μερες πριν τη χοριακη κανει τεστ και ειναι αρνητικα.. Νομιζω δεν εχουμε κοπελα στο φόρουμ που να ειδε αρνητικο τεστ και να έβγαλε θετικη χοριακη. Και η @Kallo νομίζω αχνό θετικο εβγαζε. 

Καλησπέρα, εγώ μια μέρα πριν την χοριακή είχα αρνητικό τεστ (απόγευμα το είχα κάνει) και την επόμενη μέρα το πρωί η χοριακή ήταν θετική, μπορεί να μην εξελίχθηκε στην συνέχεια για άλλους λόγους αλλά γίνεται!!Λίγη υπομονή και πίστη και με το καλό σε 3 μέρες θα ξέρεις :) 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

Χαχαχα να κ**λοχαρω λεει, με εκανες και γελασα. Κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ αληθεια νομιζω πιστεύετε περισσότερο σε μενα απ οτι εγω... Αλλα πιστευω αυτο ππυ θα πιστευα και για καποια αλλη κοπέλα αν μου ελεγε οτι 3 μερες πριν τη χοριακη κανει τεστ και ειναι αρνητικα.. Νομιζω δεν εχουμε κοπελα στο φόρουμ που να ειδε αρνητικο τεστ και να έβγαλε θετικη χοριακη. Και η @Kallo νομίζω αχνό θετικο εβγαζε. 

Έχουμε! Δεν θυμάμαι όνομα αλλά περίπου ένα μήνα πριν μια κοπέλα είχε αρνητικό τεστ μια ή δυο μέρες πριν τη χοριακή. Εσυ έχεις μέρες ακόμα μπροστά σου. Καταλαβαίνω το άγχος σου αλλά εχε πίστη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Angot είπε:

Χαχαχα να κ**λοχαρω λεει, με εκανες και γελασα. Κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ αληθεια νομιζω πιστεύετε περισσότερο σε μενα απ οτι εγω... Αλλα πιστευω αυτο ππυ θα πιστευα και για καποια αλλη κοπέλα αν μου ελεγε οτι 3 μερες πριν τη χοριακη κανει τεστ και ειναι αρνητικα.. Νομιζω δεν εχουμε κοπελα στο φόρουμ που να ειδε αρνητικο τεστ και να έβγαλε θετικη χοριακη. Και η @Kallo νομίζω αχνό θετικο εβγαζε. 

Καλησπέρα κορίτσι μου μια μέρα πριν την χοριακη 2 αρνητικά τεστ. Πήγα έκανα νύχια και την επόμενη μέρα τριψιφια χοριακη σε δίδυμα. Ο γιος μου τώρα είναι τριών ετών. Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που περιμένετε αυτές τις μέρες χοριακη και σε όσες παλεύετε γρήγορα γερά μωράκια 

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

Μην σου πω εγώ για την τύχη μου καλύτερα. 

αχχχ κορίτσι μου γλυκό!!!! εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έρθει ένα γερό μωράκι. νομίζω ότι το αξίζεις λιγοοοοοο πιο πολύ από όλες γιατί δεν το έβαλες κάτω ότι και να έγινε. 

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου μια μέρα πριν την χοριακη 2 αρνητικά τεστ. Πήγα έκανα νύχια και την επόμενη μέρα τριψιφια χοριακη σε δίδυμα. Ο γιος μου τώρα είναι τριών ετών. Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που περιμένετε αυτές τις μέρες χοριακη και σε όσες παλεύετε γρήγορα γερά μωράκια 

Εσυ θα μπορουσες να εισαι εγω. Νυχια εκλεισα καο γω να κανω χαχαχαχχα. Να σου ζησουν τα μωρα σου κοριτσι μου... Εισαι η περίπτωση της περίπτωσης. Ποια τεστ εκανες; εγω κανω τα predi@tor τα κλασικα. 

πρίν από 13 λεπτά , Σποράκι είπε:

Έχουμε! Δεν θυμάμαι όνομα αλλά περίπου ένα μήνα πριν μια κοπέλα είχε αρνητικό τεστ μια ή δυο μέρες πριν τη χοριακή. Εσυ έχεις μέρες ακόμα μπροστά σου. Καταλαβαίνω το άγχος σου αλλά εχε πίστη!!!

Τι να πω ρε κορίτσι, μακαρι!  Δεν θελω να εχω ελπιδες, καλύτερα τα κ@λοχαρω :P παρα να πεσω απο τα σύννεφα. 

πρίν από 26 λεπτά , EvgeniaCher είπε:

Καλησπέρα, εγώ μια μέρα πριν την χοριακή είχα αρνητικό τεστ (απόγευμα το είχα κάνει) και την επόμενη μέρα το πρωί η χοριακή ήταν θετική, μπορεί να μην εξελίχθηκε στην συνέχεια για άλλους λόγους αλλά γίνεται!!Λίγη υπομονή και πίστη και με το καλό σε 3 μέρες θα ξέρεις :) 

Εσυ ποιο τεστ ειχες κάνει;;; θα κανω και γκαλοπ για τα τεστ τωρα κατσε να δεις πως χειροτερεύει η κατασταση μ

Χαχααχ

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

Εσυ θα μπορουσες να εισαι εγω. Νυχια εκλεισα καο γω να κανω χαχαχαχχα. Να σου ζησουν τα μωρα σου κοριτσι μου... Εισαι η περίπτωση της περίπτωσης. Ποια τεστ εκανες; εγω κανω τα predi@tor τα κλασικα. 

Τι να πω ρε κορίτσι, μακαρι!  Δεν θελω να εχω ελπιδες, καλύτερα τα κ@λοχαρω :P παρα να πεσω απο τα σύννεφα. 

Εσυ ποιο τεστ ειχες κάνει;;; θα κανω και γκαλοπ για τα τεστ τωρα κατσε να δεις πως χειροτερεύει η κατασταση μ

Χαχααχ

το ένα μωρό μου προχώρησε και έκανα τον γιο μου. klear blue ότι πιο αίσχος υπάρχει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

Εσυ ποιο τεστ ειχες κάνει;;; θα κανω και γκαλοπ για τα τεστ τωρα κατσε να δεις πως χειροτερεύει η κατασταση μ

Χαχααχ

Είχα κάνει το clearblue το κλασσικό :) 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα μπορώ να σας ρωτήσω κάτι. Η Οικονομόπουλου μου έγραψε να κάνω μια εξέταση La αντιπηκτικό λύκου νομίζω. Αν θυμάμαι μου είπε να την κάνω στο λαϊκό γιατί εκεί. Δεν θα πληρώσω λέτε διότι ρώτησα στο ιατροπολις και μου είπαν κάνει 27 ευρώ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , EvgeniaCher είπε:

Είχα κάνει το clearblue το κλασσικό :) 

Αυτο ποσες μοναδες ειναι; 

πρίν από 4 λεπτά , Ελισάβετ καπ 2 είπε:

το ένα μωρό μου προχώρησε και έκανα τον γιο μου. klear blue ότι πιο αίσχος υπάρχει 

Μωρε ας βγει και το δικο μοου τόσο αισχος.. Δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να μην εντοπίσει την ορμονη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

Αυτο ποσες μοναδες ειναι; 

Μωρε ας βγει και το δικο μοου τόσο αισχος.. Δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να μην εντοπίσει την ορμονη

από 10 μονάδες λέει και καλα και εγώ είχα σχεδόν 150 την επομένη μέρα. αλλά βλέπω @EvgeniaCher το ίδιο έκανε 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσπαθώ να μη μπω στο χορό των τεστ αλλά δε με βλέπω να γλιτώνω γιατί τα έχω που τα έχω σπίτι. Έκανα έμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες 5 ημερών ,από ποια μέρα και μετά πιθανόν να δείξει αν είμαι ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ria_ είπε:

Εγώ προσπαθώ να μη μπω στο χορό των τεστ αλλά δε με βλέπω να γλιτώνω γιατί τα έχω που τα έχω σπίτι. Έκανα έμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες 5 ημερών ,από ποια μέρα και μετά πιθανόν να δείξει αν είμαι ?

εμένα έδειξε στην 8η, ειχα κανει και 7η αρνητικό.. εγω ειμαι υπερ να το κανεις μια μερα πριν το χοριακή  αν δεν κρατιέσαι... μη βιαζεσαι να κανεις τεστ αυξάνουν το άγχος

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...