Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 44 λεπτά , Angot είπε:

Αν αφουγκραστω το σωμα μου, ειλικρινα πιστευω ειμαι εγκυος. Αλλα τα δεδομενα δειχνουν το αναποδο. Μακαρι να πεσω στην περίπτωση! 

Κορίτσι εγώ το πιστεύω ότι είσαι έγκυος. Όλα θα πάνε καλά. Κάνε υπομονή λίγο ακόμα 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 19 λεπτά , Kallo είπε:

Κορίτσι εγώ το πιστεύω ότι είσαι έγκυος. Όλα θα πάνε καλά. Κάνε υπομονή λίγο ακόμα 

Σε ευχαριστώ :wub: ελπιζω να εισαι σαββατογεννημενη χαχχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα 9η μερα του κύκλου πηγα να δουμε αν ανταποκριθηκα στα φεμαρα (6 την ημερα x 5 ημέρες) για φυσικο κυκλο! Τον προηγουμενο μηνα με 2 την ημερα δεν ειχα καμια ανταποκριση!

Ειδαμε 4 ωοθηλακια 12 εως 14 χιλ θα παω ξανα την Δευτερα και καταλαβα πως αν ολα ειναι οκ την Τριτη παμε για ωοληψια, μ ειπε να εχω και μια ενεση orgalutran μαζι μου τη Δευτερα!!

Εχω ενθουσιαστει παρα πολυ!!

Σας φιλώ!!

1 hour ago, Angot είπε:

Αν αφουγκραστω το σωμα μου, ειλικρινα πιστευω ειμαι εγκυος. Αλλα τα δεδομενα δειχνουν το αναποδο. Μακαρι να πεσω στην περίπτωση! 

Καλε ειναι παρα πολυ νωρίς οπως ειπαν κ τα υπολοιπα κοριτσια!! Επισης μην ξεχναμε ποσες ειχαν αρνητικα τεστ την ημέρα της θετικης χοριακης!!! Αρα κου το σωμα σου και μην παραδιδεις τα οπλα!!!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot said:

Αν αφουγκραστω το σωμα μου, ειλικρινα πιστευω ειμαι εγκυος. Αλλα τα δεδομενα δειχνουν το αναποδο. Μακαρι να πεσω στην περίπτωση! 

Σε ποια περίπτωση να πέσεις παιδάκι μου που θα πέσω εγώ από το μπαλκόνι με αυτά που ακούω;; Η "περίπτωση" ήταν την προηγούμενη φορά που σου βγήκε τόσο νωρίς θετικό το τεστ, δεν είναι αυτό το νορμάλ. Εμπιστεύσου το ένστικτό σου και κάνε υπομονή. Και σταμάτα τα χαζοτεστ γιατί μόνο σε αγχώνουν 

35 minutes ago, Terry1986 said:

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα 9η μερα του κύκλου πηγα να δουμε αν ανταποκριθηκα στα φεμαρα (6 την ημερα x 5 ημέρες) για φυσικο κυκλο! Τον προηγουμενο μηνα με 2 την ημερα δεν ειχα καμια ανταποκριση!

Ειδαμε 4 ωοθηλακια 12 εως 14 χιλ θα παω ξανα την Δευτερα και καταλαβα πως αν ολα ειναι οκ την Τριτη παμε για ωοληψια, μ ειπε να εχω και μια ενεση orgalutran μαζι μου τη Δευτερα!!

Εχω ενθουσιαστει παρα πολυ!!

Σας φιλώ!!

Καλε ειναι παρα πολυ νωρίς οπως ειπαν κ τα υπολοιπα κοριτσια!! Επισης μην ξεχναμε ποσες ειχαν αρνητικα τεστ την ημέρα της θετικης χοριακης!!! Αρα κου το σωμα σου και μην παραδιδεις τα οπλα!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!! Πάρα πολύ καλά πάει, όχι απλώς καλά. Ovitrelle δεν θα κάνεις; Πως θα πάτε την Τρίτη για ωοληψία; 

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Σε ποια περίπτωση να πέσεις παιδάκι μου που θα πέσω εγώ από το μπαλκόνι με αυτά που ακούω;; Η "περίπτωση" ήταν την προηγούμενη φορά που σου βγήκε τόσο νωρίς θετικό το τεστ, δεν είναι αυτό το νορμάλ. Εμπιστεύσου το ένστικτό σου και κάνε υπομονή. Και σταμάτα τα χαζοτεστ γιατί μόνο σε αγχώνουν 

Μπράβο κορίτσι μου!! Πάρα πολύ καλά πάει, όχι απλώς καλά. Ovitrelle δεν θα κάνεις; Πως θα πάτε την Τρίτη για ωοληψία; 

Ειμαι ασχετη με τις ενεσεις- τις μπερδευω αυτες τις δυο! 

Την ovitrelle την ειχα παρει απο τον προηγουμενο μηνα& την εχω ηδη..λες να πρεπει να την παρω μαζι κ αυτη κ να μη το καταλαβα? Γτ μ ειπε να εχω μαζι μηπως χρειαστεί να την κανω κ την orgalutran κ μ την εγραψε εκεινη τη στιγμη.. τι κανει η καθεμία γτ δεν θυμαμαι?την Τριτη την συμπερανα μονη μ επειδη μ ειπε να εχω μαζι μ και την ενεση!! Ημουν τοσο ενθουσιασμενη π δεν σκεφτηκα κατι αλλο!!

Θα παρω αυριο την μαια να ρωτησω...

Μια δεν ειναι π γινεται το βραδυ πριν την ωοληψια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

32 minutes ago, Terry1986 said:

Ειμαι ασχετη με τις ενεσεις- τις μπερδευω αυτες τις δυο! 

Την ovitrelle την ειχα παρει απο τον προηγουμενο μηνα& την εχω ηδη..λες να πρεπει να την παρω μαζι κ αυτη κ να μη το καταλαβα? Γτ μ ειπε να εχω μαζι μηπως χρειαστεί να την κανω κ την orgalutran κ μ την εγραψε εκεινη τη στιγμη.. τι κανει η καθεμία γτ δεν θυμαμαι?την Τριτη την συμπερανα μονη μ επειδη μ ειπε να εχω μαζι μ και την ενεση!! Ημουν τοσο ενθουσιασμενη π δεν σκεφτηκα κατι αλλο!!

Θα παρω αυριο την μαια να ρωτησω...

Μια δεν ειναι π γινεται το βραδυ πριν την ωοληψια?

Η Orgalutran είναι ανταγωνιστές, την κάνεις για να αποτρέψεις να γίνει η ωορρηξία. Αυτό γίνεται συνήθως για να προλάβουν να ωριμάσουν όλα τα ωάρια (όταν είναι πολλά) και να μην σπάσει κάποιο. Η ovitrelle αντίθετα, είναι για να γίνει η ωορρηξία σε 36 ώρες από την ένεση. Την ovitrelle την κάνουμε συνήθως βράδυ και πηγαίνουμε για ωοληψία την μεθεπόμενη το πρωί. Άρα από Τετάρτη θα γίνει η ωοληψία σου λογικά  

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!

Μεταφέραμε 2 μετρια έμβρυα. 

2ΒΒ και 1ΒΑ.

Εν αναμονή των εξελίξεων λοιπον.

Καλη επιτυχία να εχεις!!!! Θετικές σκεψεις!!!! ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!

Μεταφέραμε 2 μετρια έμβρυα. 

2ΒΒ και 1ΒΑ.

Εν αναμονή των εξελίξεων λοιπον.

❤️❤️❤️❤️ καλά αποτελέσματα αγάπη μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , Terry1986 είπε:

Καλη επιτυχία να εχεις!!!! Θετικές σκεψεις!!!! ❤️

 

πρίν από 13 λεπτά , silvy22 είπε:

❤️❤️❤️❤️ καλά αποτελέσματα αγάπη μου

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

14 ώρες πρίν, Visit a vis είπε:

Πόσα iu?

Καλά νέα περιμένουμε!!!!!

Χαίρομαι που προχώρησες τόσο καλά…

Ευχαριστώ μακαρι να πάει καλά αυτή τη φορά! Αλλά κ να μην πάει θα ξανα προσπαθήσουμε.

  • Μου αρέσει 8

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!

Μεταφέραμε 2 μετρια έμβρυα. 

2ΒΒ και 1ΒΑ.

Εν αναμονή των εξελίξεων λοιπον.

Να φωλιάσουν εκεί μέσα για τα καλά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,μου έδωσαν από το κέντρο και τα χαρτιά και το τι δικαιολογητικά χρειάζεται για το επίδομα εξωσωματικης.Εχω 2 απορίες αυτά μέσα σε πόσο καιρό πρέπει να τα καταθέσω ? Και γράφει ότι θέλει αριθμό λογαριασμού αλλά εγώ δεν έχω κάποιο βιβλιάριο τραπέζης είναι ηλεκτρονικά  πως το αποδεικνύω αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Καλημέρα ,μου έδωσαν από το κέντρο και τα χαρτιά και το τι δικαιολογητικά χρειάζεται για το επίδομα εξωσωματικης.Εχω 2 απορίες αυτά μέσα σε πόσο καιρό πρέπει να τα καταθέσω ? Και γράφει ότι θέλει αριθμό λογαριασμού αλλά εγώ δεν έχω κάποιο βιβλιάριο τραπέζης είναι ηλεκτρονικά  πως το αποδεικνύω αυτο ?

Μέσα σε 3 μήνες πρέπει να τα καταθέσεις , μπαίνεις στο Ebanking κ τυπώνεις τη σελίδα με τα στοιχεία του λογαριασμού σου γράφει και το δικαιούχο , και κανείς screen shot κ εκτύπωση 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, silvy22 είπε:

Μέσα σε 3 μήνες πρέπει να τα καταθέσεις , μπαίνεις στο Ebanking κ τυπώνεις τη σελίδα με τα στοιχεία του λογαριασμού σου γράφει και το δικαιούχο , και κανείς screen shot κ εκτύπωση 

Σε ευχαριστώ πολύ !!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...